Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 03:11



Отговори на тема  [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  Следваща
ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   13.08.2019 13:08


Бях написал, че първи изводи могат да се правят след мача с Берое и дойде времето да драсна някой ред и аз.
Сегашната ситуация е една идея по-добра от миналогодишната, когато някак бързахме да се радваме, но по-скоро това беше плод на хаотични проояви от страна на отбора, без обаче да се сетим, че рибата се вмирисва, откъм главата, демек вярвахме залудо.
Приемам, че финансово отбора е доста по-стабилен, отколкото миналата година по същото време и че има някаква дългосрочна и добре обоснована стратегия за неговото бъдещо развитие. Това са стълби, на които може да се стъпи и които са много по-стабилно изградени, отколкото стълбите предишните години, които се оказаха просто кухи и при първия натиск се пропукаха гръмко.
Чисто игрово обаче нещата не са такива, каквито искаме да бъдат. Причините са няколко, но най-важната е, че това е почти и изцяло нов отбор, който е на малко повече от месец. Време, което е твърде недостатъчно за сработването му. Освен това креативен и основен футболист бива продаден, а голмайстора от миналата година е постоянно контузен и играе на инжекции, или въобще не играе. Друг основен футболист се контузва в началото на най-важния мач, а за капак две от срещите се играят пред празни трибуни. Ще кажете оправдания, ние сме Левски, но не е точно така. Това са обективни причини, които няма как да бъдат пренебрегнати. Няма незаменими футболисти, но за да се появят техни достойни заместници е нужно време, което в момента тече. Петър Хубчев лавира и прави експерименти, къде успешни, къде грешни, но няма друг избор, аз ли да отида да играя? Всичко е въпрос на време, което треньора трябва да получи. От мен има пълна подкрепа към този момент. Когато времето му е дадено и е получил нужните футболисти, но няма желаните резултати, то вече може да говорим за снемане на доверието, както от нас, така и от ръководството. Но на този етап сме едва в началото на пътя, който трябва да извървим заедно и отбор и фенове. А не от два негативни мача да тръгнем да сменяме треньора и да завъртим отново колелото, както го правихме многократно последните години и винаги с един и същ ефект, нулев.
Наближава важен мач с Витоша, който трябва да вземем на всяка цена, въпреки проблемите, които имаме. Надявам се на скорошно завръщане в състава на Холмар и на Доктора, както и на по-добро представяне от Здравко Димитров, в който има безспорни качества, но не може да ги развие към този момент. Мохамед и Роберта на този етап са футболисти с много неизвестни, но и за тях е нужно време. Предстои отново поредица от мачове в София, които са само част от пътя, който трябва да извървим. А и нека да не забравяме, че ситуацията не е толкова черна, колкото се опитваме да я изкараме. Разликата с Лудогорец е само една точка, която не е нищо, с оглед на това, че и техния отбор все още не е набрал скорост, както го правеше последните години. Просто търпение и подкрепа за отбора. Това е!
Само Левски!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   14.08.2019 11:35


goro_levskara написа:
Бях написал, че първи изводи могат да се правят след мача с Берое и дойде времето да драсна някой ред и аз.
Сегашната ситуация е една идея по-добра от миналогодишната, когато някак бързахме да се радваме, но по-скоро това беше плод на хаотични проояви от страна на отбора, без обаче да се сетим, че рибата се вмирисва, откъм главата, демек вярвахме залудо.
Приемам, че финансово отбора е доста по-стабилен, отколкото миналата година по същото време и че има някаква дългосрочна и добре обоснована стратегия за неговото бъдещо развитие. Това са стълби, на които може да се стъпи и които са много по-стабилно изградени, отколкото стълбите предишните години, които се оказаха просто кухи и при първия натиск се пропукаха гръмко.
Чисто игрово обаче нещата не са такива, каквито искаме да бъдат. Причините са няколко, но най-важната е, че това е почти и изцяло нов отбор, който е на малко повече от месец. Време, което е твърде недостатъчно за сработването му. Освен това креативен и основен футболист бива продаден, а голмайстора от миналата година е постоянно контузен и играе на инжекции, или въобще не играе. Друг основен футболист се контузва в началото на най-важния мач, а за капак две от срещите се играят пред празни трибуни. Ще кажете оправдания, ние сме Левски, но не е точно така. Това са обективни причини, които няма как да бъдат пренебрегнати. Няма незаменими футболисти, но за да се появят техни достойни заместници е нужно време, което в момента тече. Петър Хубчев лавира и прави експерименти, къде успешни, къде грешни, но няма друг избор, аз ли да отида да играя? Всичко е въпрос на време, което треньора трябва да получи. От мен има пълна подкрепа към този момент. Когато времето му е дадено и е получил нужните футболисти, но няма желаните резултати, то вече може да говорим за снемане на доверието, както от нас, така и от ръководството. Но на този етап сме едва в началото на пътя, който трябва да извървим заедно и отбор и фенове. А не от два негативни мача да тръгнем да сменяме треньора и да завъртим отново колелото, както го правихме многократно последните години и винаги с един и същ ефект, нулев.
Наближава важен мач с Витоша, който трябва да вземем на всяка цена, въпреки проблемите, които имаме. Надявам се на скорошно завръщане в състава на Холмар и на Доктора, както и на по-добро представяне от Здравко Димитров, в който има безспорни качества, но не може да ги развие към този момент. Мохамед и Роберта на този етап са футболисти с много неизвестни, но и за тях е нужно време. Предстои отново поредица от мачове в София, които са само част от пътя, който трябва да извървим. А и нека да не забравяме, че ситуацията не е толкова черна, колкото се опитваме да я изкараме. Разликата с Лудогорец е само една точка, която не е нищо, с оглед на това, че и техния отбор все още не е набрал скорост, както го правеше последните години. Просто търпение и подкрепа за отбора. Това е!
Само Левски!

Слабите мачове са 4.5 на брой (вкл подготовката) - с резаците от Мюнхен, един и половина с АЕК, с Берое и с Царско Село. Надявам се да се спре свободното падане.
Не разликата с Лудогорец ме притеснява, а нашата махленска игра.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   14.08.2019 13:22


navy написа:
Слабите мачове са 4.5 на брой (вкл подготовката) - с резаците от Мюнхен, един и половина с АЕК, с Берое и с Царско Село. Надявам се да се спре свободното падане.
Не разликата с Лудогорец ме притеснява, а нашата махленска игра.

И с Етър беше много безидейно, в първия с Ружомберок ни върза да поведем, като цяло също слабо играхме. 'Махленска игра' е най-точното определение, за съжаление.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   16.08.2019 09:12


redo написа:
navy написа:
Слабите мачове са 4.5 на брой (вкл подготовката) - с резаците от Мюнхен, един и половина с АЕК, с Берое и с Царско Село. Надявам се да се спре свободното падане.
Не разликата с Лудогорец ме притеснява, а нашата махленска игра.

И с Етър беше много безидейно, в първия с Ружомберок ни върза да поведем, като цяло също слабо играхме. 'Махленска игра' е най-точното определение, за съжаление.

Тия извъндземните от Кипър са ги джасали снощи като пиян джанка.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   16.08.2019 11:50


Ако е вярно инфото, че няма да се вземат бек и офанзивен халф, ще сме макс трети преди паузата.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   16.08.2019 13:14


Vendome написа:
Ако е вярно инфото, че няма да се вземат бек и офанзивен халф, ще сме макс трети преди паузата.

Подпичкосват се. Явно поради това Сираков е далеч от клуба. И въпроса не е в парите, а в липсата на идеи и желание да се вдигне клуба.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   16.08.2019 13:28


Сираков е в Левски само, когато има пари за усвояване

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   16.08.2019 14:14


Vendome написа:
Сираков е в Левски само, когато има пари за усвояване

ОК, обаче с него Левски има солиден отбор, вдига Купи, играе на пролет в ЕКТ и т.н.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   17.08.2019 21:25


Явно във Витоша Бистрица са големи леваци, щом Фалшименто изригна.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   17.08.2019 21:26


navy написа:
Vendome написа:
Сираков е в Левски само, когато има пари за усвояване

ОК, обаче с него Левски има солиден отбор, вдига Купи, играе на пролет в ЕКТ и т.н.


Павка, футболът се развива, не може да се лежи само на солташака на Ганчев.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   17.08.2019 21:34


Vendome написа:
Явно във Витоша Бистрица са големи леваци, щом Фалшименто изригна.

Е то този гол е изцяло заслуга на Роберта. И аз, и ти, щяхме да го вкараме - все пак не сме Йовов :) Допадна ми холандеца, реализира и гол, изпусна още един. И това всичко за има-няма 20 минути.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 11:17


След мача с Витоша започват да ми минават следните мисли.
1. Мазурек е леко пренавит. Очевидно е желанието му да вкара дори при минимална възможност за удар. Иначе виждам футбол в него и мисля, че като навлезе във форма може и да стигне нивото на Мариани.
2. Нашименто не е за отписване. Ясно е, че не може да е лидер на отбора, но е добра алтернатива в центъра. Реално като не можем да го разкараме, поне да го ползваме и да пълни дупките в средата на терена когато ги има. Не винаги Юруков е готов за това и мачът с Берое го показа.
3. Паулиньо започва да бъде стабилен. Дано да задържи нивото. Може да поработи върху завършващия удар. Тея технични фалцови изпълнения ще му влязат 1 на 10.
4. Робърта може да се окаже находка. Нарочно гледах два пъти второто полувреме и най-вече след неговото включване. Има движение, вижда играта, мощен е, има техника, има добър удар не само с крак, но и с глава. Само 21 годишен е. Дано не го урочасаме, но има хляб в него. Гледах и интервюто след мача. Възпитан, личи си че има лични амбиции, но подчерта, че е важен отбора. За мен при отсъствието на Костов той трябва да води атаката.
5. Най-правилното нещо в трансферната политика досега е, че Алар го взехме под наем само за 1 година. Това момче може да има качества, но е доста дезориентиран. Не знам нивото на футбола в Австрия, но имам чувството, че не е готов за толкова твърда игра.
6. По-добре 4-1-4-1 или 4-4-2 (ромб в средата), отколкото 4-2-3-1. Харесва ми, че Хубчев изобщо не се притеснява да сменя схемата за даден мач. В крайна сметка, това 4-2-3-1 почва да бъде изтъркано, особено когато нямаш добри крила. След Стоилов не съм видял ефективен Левски при тая схема на игра. Освен това, не ни трябват и Тиам и Райнов пред защитата. Крайно време е да почнем да залагаме само на един дефанзивен халф и това да бъде Тиам. Райнов винаги за мен не е бил нещо особено и в Левски това се вижда. Да може да отнема топки, добро пласиране има във фаза защита, но пасовете му са под всякаква критика, да не говорим за пробиви и удари 'дето ги няма изобщо. За мен това момче трябва да е резерва на Тиам.
7. В следващите два мача ще се види дали ни струва отбора.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 12:01


Нашименто става за мачове срещу отбори от долната половина. Няма психика това момче и прави елементарни грешки, които срещу силен съперник могат да ни създадат сериозни проблеми.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 12:02


Райнов няма психика за Левски. В Берое съм го гледал да стреля добре от дистанция и да дава извеждащи пасове.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 12:37


Vendome написа:
Нашименто става за мачове срещу отбори от долната половина. Няма психика това момче и прави елементарни грешки, които срещу силен съперник могат да ни създадат сериозни проблеми.

Не може играчи под 70 кг да стават, хеле пък с крачка 50 см. Паулиньо като му заиграят по-твърдо и е до там.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 13:44


navy написа:
Vendome написа:
Нашименто става за мачове срещу отбори от долната половина. Няма психика това момче и прави елементарни грешки, които срещу силен съперник могат да ни създадат сериозни проблеми.

Не може играчи под 70 кг да стават, хеле пък с крачка 50 см. Паулиньо като му заиграят по-твърдо и е до там.


Що бе, Малкият Мук от Евертън е 60 кила и 1.64 на ръст ама това не му пречеше да развинти Утофорд в събота.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 17:06


bai Momchil написа:
navy написа:
Vendome написа:
Нашименто става за мачове срещу отбори от долната половина. Няма психика това момче и прави елементарни грешки, които срещу силен съперник могат да ни създадат сериозни проблеми.

Не може играчи под 70 кг да стават, хеле пък с крачка 50 см. Паулиньо като му заиграят по-твърдо и е до там.


Що бе, Малкият Мук от Евертън е 60 кила и 1.64 на ръст ама това не му пречеше да развинти Утофорд в събота.

Момчи, дай да сравянваме еднакви спортове. Това в Бг, и в Англия, са различни неща :laugh:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 18:30


navy написа:
bai Momchil написа:
navy написа:
Не може играчи под 70 кг да стават, хеле пък с крачка 50 см. Паулиньо като му заиграят по-твърдо и е до там.


Що бе, Малкият Мук от Евертън е 60 кила и 1.64 на ръст ама това не му пречеше да развинти Утофорд в събота.

Момчи, дай да сравянваме еднакви спортове. Това в Бг, и в Англия, са различни неща :laugh:


:handshake: :cheers:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 19:16


Това, че вашият Мук е направил силен мач срещу Уотфорд, не означава, че ще го прави редовно през сезона.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.08.2019 21:07


Vendome написа:
Това, че вашият Мук е направил силен мач срещу Уотфорд, не означава, че ще го прави редовно през сезона.


Е, миналият сезон го прави. Какво му пречи и този да го прави? Мисълта ми е че има играчи под 70 кила дето стават.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг