Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:03



Отговори на тема  [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  Следваща
ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 11:58


Anfield написа:
Пичове, няколко въпроса си задавам днес и ще ги пиша и тук, без никакъв елемент на заяждане от една страна, от друга като ги задам знам че няма да бъда обявен за авиатор :)

- не ви ли притеснява изречението 'ако има лотария - има Левски' казано от човек, който до скоро се водеше за най-богатия човек в България от една страна, от друга още докато бе в ЦСКА бе ясно че е левскар. Мен би ме подразнило, честно казано...

- при толкова бизнеси, които има този човек, не ви ли е малко неприятно че бъдещето на Левски зависи от това дали най-бедната част от народа, който е 'собственик' на Левски, ще си даде последните пари на един милионер, който на всичкото отгоре и цака държавата, която с тези пари можеше да даде нещо повече на тези хора (абстрахирайте се от сарайско-пожарникарското статукво).

- припомнихте ли си днес началото на тази сага .. в нея се гласеше следното- "Партньорството ще продължи, докато съществуват възможности за растеж и бизнес интересите на двете страни съвпадат". Ако да - не смятате ли за пресилени всички апокалиптични картини, които се чертаят днес. Ако не - жалко...

- и последно... преди време с право се смеехте на това което стана на Армията. Постоянно се изтъкваше как за вас морала е на преден план и при Левски това няма как да се случи. Ако се докаже че е вярно това, което се тиражира за спестени пари, които реално са изкарани на гърба на най-бедната част от обществото ни, какво бихте предпочели - всичко да се размине (както очаквам аз), бат Бойко да развръти маркуча и да загаси огъня с любезното съдействие на "Оркестъра за сватби(прогешевизъм) и погребения(расизъм)" или да си минете по пътя който трябваше да мине и ЦСКА, но едни други шмекери не позволиха това да се случи защото и те нямаха пари за отбора на сърцето си.... само за емблемата му.. всъщност те бяха други хора(или животни, не знам) там, извинявам се..

За финал.. докато феновете (не агитките) на двата гранда не се обединят и не застанат срещу тази пошлост във футбола ни, а постоянно се смеят Вуте или Нане е по-зле, не трябва да се обвинява никой друг, че си вее зеления байряк, постригва си перуката или си пълни хотелчетата с национални формации..
Това важи и за по-глобален (държавен мащаб) де, но за съжаление на последните протести бяхме по-малко и от публиката на домакински мач на Берое.. а май от там тръгва всичко...

Божков и монопола не е български патент, нито негов. Майкрософт, Гугъл, да не изброявам. Всеки бизнес иска да разширява пазарния си дял, и ако стане монопол - идеално за него. Спърса ти е писал за другите неща, аз лично не вярвам нито един левскар да ходи да протестира, ако се докаже, че парите са крадени. Все тая дали ще трябва да тръгваме от нулата или няма да ни има. Моралът е много по-различен. Може там едни 50-100 олигофрена, и толкова, но това съвсем не е Левски. Изненадах се от искането на Божков, май е бил мега изненадан с бързите ходове по лиценза му.
Жалко, че тамън клуба се закрепи нанякъде позитивно. Толкова.
Апропо, дела има срещу Ганчев, май имаше и срещу Гела за едни 60 млн неустойки. И? Но сега цял закон ще променят... Прекалено поръчково ми звучи. НяКОЙ май има апетит за парче от тортата.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 12:27


Само като се сетя, че някои наши бяха "За" 30 годишния "оздравителен" план на Божков...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 13:16


Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 13:34


Зарежете Гугъл и Майкрософт... аз се сещам за един монопол в България, който беше свързан с футбола посредством общия им собственик - Мобилтел...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 13:40


bai Momchil написа:
Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

Microsoft MS DOS, Windows и т.н., купуваш компютър и плащаш за ОС. Гугъл пък постоянно е под санкции за господстващо положение.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 14:27


Не ме ебе за Божков, но поне като се маха, то клубът да е на чисто и без задължения.
Това трябва да ни е целта.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 14:36


navy написа:
bai Momchil написа:
Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

Microsoft MS DOS, Windows и т.н., купуваш компютър и плащаш за ОС. Гугъл пък постоянно е под санкции за господстващо положение.


Да ама може да си купиш Мак и ОС-а няма да е на Майкрософт.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 16:25


bai Momchil написа:
navy написа:
bai Momchil написа:
Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

Microsoft MS DOS, Windows и т.н., купуваш компютър и плащаш за ОС. Гугъл пък постоянно е под санкции за господстващо положение.


Да ама може да си купиш Мак и ОС-а няма да е на Майкрософт.



Монопола на Майкросфт за който ги съдеха беше за това, че интегрират браузера си в Уиндоуса и така фирми, като Нетскейп и Опера нямаха шанс за реална конкуренция.

Това обаче е друго, де да беше и при нас такъв монополоа на интелектуално ниво, не на мутренско.

Мутрата Божков, който най-вероятно е за затвор използва по най-долния начин ръцете на един спортен клуб за да защитава личните си бизнес интереси - заплашва и манипулира - абсолютен жалкар, че и хора ще изкарва на протест .. за личен бизнес :outofspace:

Колкото до това дето каза Спърса по горе - ако ги е укрил да ги върне - сериозно ??? и само това ... щото на село за три открадната кокошки или кон лежиш няколко години в затвора, а тук само едни 250/500 милиона укрити, нищо работа.

Аман от мутри с мръсен сив бизнес, да не говорим, че тук монопола е принудително приложен - с плащане на когото трябва да не издава други лицензи и със заплахи за физическа саморазправа на тия които се осмелят да навлязат в бизнеса.

Иначе монопол няма, дефакто всеки може да кандидаства за лиценз за лотария, ама кандидаствай си кой те спира, файда йок ..

Сетил да се среша с фенове, като му заплашиха бизнесда, досега беше ли се срещал с фенове за спортни въпроси ... отговора е ясен, нито на него, нито на Ганчев им пука за клубовете, та тоя шари между ЦСКА и Левски, като пчеличка ...

И вчера гледам феновете вече искат среща с ББ ... смях


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 16:26


bai Momchil написа:
navy написа:
bai Momchil написа:
Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

Microsoft MS DOS, Windows и т.н., купуваш компютър и плащаш за ОС. Гугъл пък постоянно е под санкции за господстващо положение.


Да ама може да си купиш Мак и ОС-а няма да е на Майкрософт.

To си има и БСТ, с лотарии и прочие, нали така?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 16:26


bai Momchil написа:
navy написа:
bai Momchil написа:
Нейви, какъв точно монопол на Майкрософт и Гугъл визираш?

Microsoft MS DOS, Windows и т.н., купуваш компютър и плащаш за ОС. Гугъл пък постоянно е под санкции за господстващо положение.


Да ама може да си купиш Мак и ОС-а няма да е на Майкрософт.

To си има и БСТ, с лотарии и прочие, нали така?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 16:41


Balleta написа:


Монопола на Майкросфт за който ги съдеха беше за това, че интегрират браузера си в Уиндоуса и така фирми, като Нетскейп и Опера нямаха шанс за реална конкуренция.

Това обаче е друго, де да беше и при нас такъв монополоа на интелектуално ниво, не на мутренско.

Мутрата Божков, който най-вероятно е за затвор използва по най-долния начин ръцете на един спортен клуб за да защитава личните си бизнес интереси - заплашва и манипулира - абсолютен жалкар, че и хора ще изкарва на протест .. за личен бизнес :outofspace:

Колкото до това дето каза Спърса по горе - ако ги е укрил да ги върне - сериозно ??? и само това ... щото на село за три открадната кокошки или кон лежиш няколко години в затвора, а тук само едни 250/500 милиона укрити, нищо работа.

Аман от мутри с мръсен сив бизнес, да не говорим, че тук монопола е принудително приложен - с плащане на когото трябва да не издава други лицензи и със заплахи за физическа саморазправа на тия които се осмелят да навлязат в бизнеса.

Иначе монопол няма, дефакто всеки може да кандидаства за лиценз за лотария, ама кандидаствай си кой те спира, файда йок ..

Сетил да се среша с фенове, като му заплашиха бизнесда, досега беше ли се срещал с фенове за спортни въпроси ... отговора е ясен, нито на него, нито на Ганчев им пука за клубовете, та тоя шари между ЦСКА и Левски, като пчеличка ...

И вчера гледам феновете вече искат среща с ББ ... смях

А мутрата Домусчиев, на който му построиха стадиона с държавни пари, и го строиха негови фирми, по повод една неустойка за неспазен приватизационен договор, какво се случи, че нещо забравих? Апропо, иницирано от същия Симеонов!?
И кои фенове ще протестират? Не могат ли феновете на Левски да искат среща с боце, или само на Ботев Пд могат?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 16:55


Е могат, ама го направиха няколко часа след като им бе 'казано' да го направят.

А и каква работа имат да се срещат с премиера относно сблъсъкна интереси между частния бизнес на някого и държавата.

Ако Божков в случая не беше собственик на Левски (той официално види ли се такъв ?) дали на някой щеше да му направи впечетлвние че му бъркат в канчето с меда ???


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 18:19


Balleta написа:
Е могат, ама го направиха няколко часа след като им бе 'казано' да го направят.

А и каква работа имат да се срещат с премиера относно сблъсъкна интереси между частния бизнес на някого и държавата.

Ако Божков в случая не беше собственик на Левски (той официално види ли се такъв ?) дали на някой щеше да му направи впечетлвние че му бъркат в канчето с меда ???

Вземи прочети интервюто на Хиндлиян. Ама внимателно, щото е видно, че си мернал само заглавията!
Очеизвадно държавата се меси в Левски, и очеизвадно човека, който командва парада в държавата е боце тиквата. Е, тогава, защо феновете да не искат среща с боце? Или си мислиш, че феновете на Левски се командорят от Божков? Ами нали ако е така, никой няма да разбере? За чий му е да се афишира?
Какъв е сблъсъка, не може да има сблъсък с държавата, тя командва парада. И ти си изтрещял гелосано!
Но е смешно, че самия виден гел се дистанцира (поне на думи) от всичката тая мара втасала... може би защото Лотарията е щедър рекламодател в НТВ?
Сега сериозно - надали Божков е надцакал тарикатски държавата! Със сигурност си е внасал членския някъде. Сега обаче най-вероятно някой е поискал повишение в тарифката, и Божков се е намусил, отказал. Някой под баце боце.
И не ми каза за делото за БМФ за 60 млн неустойка. Нищо не каза по тая тема. Нали закона да е еднакъв за всички?


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 14:55


Следейки ситуацията около въпросния проекто-закон за хазарта вече имаме индикации, че самият вносител В.Симеонов не иска да причинява фалит на ПФК "Левски". Може би ще измислят вратичка и схема при която футболният клуб да е начисто и без Божков.

По отношение на това каква би трябвало да е левскарската позиция.
Да защитаваме Божков при условие, че е ощетявал (още недоказано) публичния бюджет за мен лично е немислимо. Има си следствие, прокуратура и съд и те да преценят има ли нещо незаконно.
Да скачаме против проекто-закона на Симеонов засега не мисля, че е необходимо, но определено клубът трябва да получи гаранции, че дори и това да стане то той няма да фалира. Това е и в интерес на държавата, защото ако клубът фалира ще си видят парите към НАП на кукуво лято. Затова е правилна позицията на тези които са били на срещата с Божков да искат такава и с Борисов, за да се види дали законодателят предвижда последиците от проект-закона.
Съответно, ако на ББ и ВС не ги ебе за нас, тогава всички левскари на улицата, но не срещу проекто-закона, а срещу това да получим гаранции, че няма да ни фалират. Ако получим, тогава мисля, че би трябвало да сме ок макар, че тогава е много важна схемата по отношение на това какво ще се случи със собствеността върху клуба. За мен при такъв сценарий трябва да прехвърлят клуба на Тръста, който от своя страна да направи веднага Левски публично дружество (над 10 хиляди собственици), за да може да излезе на борсата.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 15:04


falkenbach написа:
Следейки ситуацията около въпросния проекто-закон за хазарта вече имаме индикации, че самият вносител В.Симеонов не иска да причинява фалит на ПФК "Левски". Може би ще измислят вратичка и схема при която футболният клуб да е начисто и без Божков.

По отношение на това каква би трябвало да е левскарската позиция.
Да защитаваме Божков при условие, че е ощетявал (още недоказано) публичния бюджет за мен лично е немислимо. Има си следствие, прокуратура и съд и те да преценят има ли нещо незаконно.
Да скачаме против проекто-закона на Симеонов засега не мисля, че е необходимо, но определено клубът трябва да получи гаранции, че дори и това да стане то той няма да фалира. Това е и в интерес на държавата, защото ако клубът фалира ще си видят парите към НАП на кукуво лято. Затова е правилна позицията на тези които са били на срещата с Божков да искат такава и с Борисов, за да се види дали законодателят предвижда последиците от проект-закона.
Съответно, ако на ББ и ВС не ги ебе за нас, тогава всички левскари на улицата, но не срещу проекто-закона, а срещу това да получим гаранции, че няма да ни фалират. Ако получим, тогава мисля, че би трябвало да сме ок макар, че тогава е много важна схемата по отношение на това какво ще се случи със собствеността върху клуба. За мен при такъв сценарий трябва да прехвърлят клуба на Тръста, който от своя страна да направи веднага Левски публично дружество (над 10 хиляди собственици), за да може да излезе на борсата.

Това е имагинерно искане - частно дружество да се бори да не го фалират, това да не е глава 11 в САЩ? Отделно ФРЗ е сериозно нагоре, като как мислиш, че ще се размине фалита? Нали има неустойки при освобождаване и т.н.
Божков не е глупав, няма лесно да се даде. Има съд и прокуратура по темата, и с това мисля се изчерпва всичко. Само дето за едни има, за други - не.
Иначе - да, фалит, старт от 4-дивизия и Тръст и други се заемат с финансирането. Страшно и лошо няма. Поне никой няма да може да влияе в клуба, освен феновете.
Никакви тирета и числа обаче!
Апропо: Борисов си заминава веднага и завинаги при този сценарий! Със или без протести!


Последна промяна navy на 22.01.2020 15:06, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 15:33


falkenbach написа:
Да скачаме против проекто-закона на Симеонов засега не мисля, че е необходимо, но определено клубът трябва да получи гаранции, че дори и това да стане то той няма да фалира.


Така и не мога да разбера с какво законът ще фалира Левски и защо постоянно се внушава това че видите ли всичко се прави срещу Левски. Не знам дали е срещу Божков, но при все че Валерката си има такива мераци преди повече от година, защо това трябва да е срещу Левски ?
Все едно ако някой поиска крути мерки срещу нелегалните залагания и т.н., това да е срещу някой друг столичен клуб :)

Г-н Божков да не би да е само с този бизнес и сега като му го вземат, както индиректно казва той, няма ли да може да издържа клуба? Или макар да казва че сам е поискал да го вземе, за да не се случи това, което стана с ЦСКА, сега ще позволи да се случи едва ли не същия апокалипсис.

Иначе гаранциите, за които говориш не трябва да ги дава нито държавата, нито Симеонов, Кралев или който да е...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 16:27


Anfield написа:
falkenbach написа:
Да скачаме против проекто-закона на Симеонов засега не мисля, че е необходимо, но определено клубът трябва да получи гаранции, че дори и това да стане то той няма да фалира.


Така и не мога да разбера с какво законът ще фалира Левски и защо постоянно се внушава това че видите ли всичко се прави срещу Левски. Не знам дали е срещу Божков, но при все че Валерката си има такива мераци преди повече от година, защо това трябва да е срещу Левски ?
Все едно ако някой поиска крути мерки срещу нелегалните залагания и т.н., това да е срещу някой друг столичен клуб :)

Г-н Божков да не би да е само с този бизнес и сега като му го вземат, както индиректно казва той, няма ли да може да издържа клуба? Или макар да казва че сам е поискал да го вземе, за да не се случи това, което стана с ЦСКА, сега ще позволи да се случи едва ли не същия апокалипсис.

Иначе гаранциите, за които говориш не трябва да ги дава нито държавата, нито Симеонов, Кралев или който да е...

Наистина вулгарно и категорично противозаконно е това, което го е изтърсил Валерко тишината! Просто недоумявам как действащ политик ще го каже, самозабравил ли се е?
Божков сам си знае какво ще направи, и е наистина тъпо да си мисли, че левскарите ще скочат на амбразурата да му спасяват бизнеса. Голям автогол от негова страна! Но безобразията на Герб и сие станаха прекалено много; толкова много, че почвам еретично да си мисля дали ДПС няма да е в пъти по-добрия управляващ!!!
И също така е втрещаващо истеричния тон на всички медии по повода...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 17:36


Anfield написа:
Така и не мога да разбера с какво законът ще фалира Левски и защо постоянно се внушава това че видите ли всичко се прави срещу Левски. Не знам дали е срещу Божков, но при все че Валерката си има такива мераци преди повече от година, защо това трябва да е срещу Левски ?
Все едно ако някой поиска крути мерки срещу нелегалните залагания и т.н., това да е срещу някой друг столичен клуб :)

Г-н Божков да не би да е само с този бизнес и сега като му го вземат, както индиректно казва той, няма ли да може да издържа клуба? Или макар да казва че сам е поискал да го вземе, за да не се случи това, което стана с ЦСКА, сега ще позволи да се случи едва ли не същия апокалипсис.

Иначе гаранциите, за които говориш не трябва да ги дава нито държавата, нито Симеонов, Кралев или който да е...

Аз лично не смятам, че проекто-законът е срещу Левски, но е факт, че ще има почти пряко отражение след като удря основния спонсор на клуба.
Очевидно е, че Божков финансира клуба чрез това перо и е също толкова сигурно, че ще се откаже ако секнат кранчето на четирите седмици.

А гаранции трябва да има, щото ако не ги получим, наистина си мисля, че ГЕРБ няма да спечелят следващите избори, защото ще бутнат хиляди левскари да гласуват в друга посока.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 17:42


Както отдавна се говореше, вече официално се призна, че тези 210 милиона са спестени заради действаща правна норма.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   22.01.2020 17:49


falkenbach написа:
Anfield написа:
Така и не мога да разбера с какво законът ще фалира Левски и защо постоянно се внушава това че видите ли всичко се прави срещу Левски. Не знам дали е срещу Божков, но при все че Валерката си има такива мераци преди повече от година, защо това трябва да е срещу Левски ?
Все едно ако някой поиска крути мерки срещу нелегалните залагания и т.н., това да е срещу някой друг столичен клуб :)

Г-н Божков да не би да е само с този бизнес и сега като му го вземат, както индиректно казва той, няма ли да може да издържа клуба? Или макар да казва че сам е поискал да го вземе, за да не се случи това, което стана с ЦСКА, сега ще позволи да се случи едва ли не същия апокалипсис.

Иначе гаранциите, за които говориш не трябва да ги дава нито държавата, нито Симеонов, Кралев или който да е...

Аз лично не смятам, че проекто-законът е срещу Левски, но е факт, че ще има почти пряко отражение след като удря основния спонсор на клуба.
Очевидно е, че Божков финансира клуба чрез това перо и е също толкова сигурно, че ще се откаже ако секнат кранчето на четирите седмици.

А гаранции трябва да има, щото ако не ги получим, наистина си мисля, че ГЕРБ няма да спечелят следващите избори, защото ще бутнат хиляди левскари да гласуват в друга посока.

Сега, не е мое мнение, мисля на Т Русев - ако Божков иска да ги изклати, ама сериозно: прави мега отбор, и с този отбор влиянието му скача и адио тикво!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг