Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 02:40



Отговори на тема  [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 40  Следваща
ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.01.2020 23:18


Vendome написа:
Е то няма как лично Божков да ни е собственик. Първо, той се занимава със спортни залози. Второ, ще нарушим ФФП заради големите суми, които Национална лотария налива в клуба.

https://7dnilevski.com/2020/01/19/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb-%d0%b1%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%be%d0%b2-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4-%d1%84%d0%b5%d0%bd%d0%be%d0%b2/
Доколко и от къде баш сега се пръкна това, идея си нямам. На гербаджиите им идва дюшеш да се отклони вниманието от техните провали... Въпросът ми е за инициативата на Симеонов... Може и да го е закъсал за кинти де.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   19.01.2020 23:32


Бай Валери слуша ББ. Иначе, може и да ни фалират. Дори да не го сторят, отровиха подготовката.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 09:01


Vendome написа:
Бай Валери слуша ББ. Иначе, може и да ни фалират. Дори да не го сторят, отровиха подготовката.

Освен за димка, не виждам за чий им е? Но, понеже има вот на недоверие, който изглежда доволно сериозен на фона на поредицата от провали и простотии на нещастниците в правителството, се нуждаят от това. Ва банк изглежда всичко, толкова отчаяно. Но, както каза, сложиха голям прът на Левски.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 09:36


navy написа:
Vendome написа:
Е то няма как лично Божков да ни е собственик. Първо, той се занимава със спортни залози. Второ, ще нарушим ФФП заради големите суми, които Национална лотария налива в клуба.

https://7dnilevski.com/2020/01/19/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be-%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb-%d0%b1%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%be%d0%b2-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4-%d1%84%d0%b5%d0%bd%d0%be%d0%b2/
Доколко и от къде баш сега се пръкна това, идея си нямам. На гербаджиите им идва дюшеш да се отклони вниманието от техните провали... Въпросът ми е за инициативата на Симеонов... Може и да го е закъсал за кинти де.


Симеонов отдавна си е набелязал хазарта. Ако не си забравил, той преди време отново опита да ограничи рекламата, но не мина. Предполагам, че сега иска пълна забрана, за да постигне по-малката цел, а именно ограничаване на рекламата и местата за продажба.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 09:38


Keanu написа:
Ако се направи стадион-мол според мен може да се самоиздържа. Иначе от билети/карти само наистина няма как в момента в Бг.


Да, ама затова трябва да има голяма прилежаща площ и пак не е гаранция. Във вашия случай, никой няма да ви даде да строите мол в парка. В нашия, ако става въпрос за Герена, там има място, а и тези квартали нямат свой мол, но пак нищо не значи. Не са малко моловете в София и няма гаранция, че един такъв няма да бъде празен и на загуба.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 09:39


navy написа:
Keanu написа:
Ако се направи стадион-мол според мен може да се самоиздържа. Иначе от билети/карти само наистина няма как в момента в Бг.

Един стадион, модерен, е доста по-различен от нещата, които предполагаш, и не, не е МОЛ, но има много пера за приходи. Говорим за спортно-културен център.


Трудно един такъв център ще обере клиентите на всички налични спортни зали и игрища в момента.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 10:41


Младежи и Чичаци,

без да иска днес Черепухов си каза как се става собственик на футболен клуб у нас, нещо което почти всеки с повече от 2 гънки мозък знаеше. Той иначе не бил служебен собственик, но питал ББ: Дали да не взема акциите? И той му казал: Вземи ги на мен не ми трябват.

И това е просто един пример за нещо сравнително незначително като футбола. Представяте ли си за сериозните неща какво се случва? Тоталитаризма отдавна се е завърнал в България и това е повече от ясно.

Левски ще има нов собственик до лятото и тоаа изглежда почти сигурно.

Единственото положително от цялата тая работа е че Мазньо Подлизурков се прецека :laugh: :laugh: :laugh:

п.с. Забравих да спомена, че предпочитам червено пред бяло вино, за да има посока на дискусията. :laugh:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 20.01.2020 10:44, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 10:54


Говори се, че ще ви взима Гела... До колко е истина не знам, но Божков е поискал 5-10 хил. явно за протест, но не вярвам да се юрнете на протест с плакати "7777", "Не ни отнемайте талончетата", "Сърце, душа за Васо Черепа" :laugh:
Но най-вероятно ще се разберат и Черепа поне за момента ще продължи да ви храни плащайки си така такса спокойствие...


Последна промяна Keanu на 20.01.2020 10:54, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 11:40


При положение, че НКПСЗ са близки с Борисов, не очаквам организирани протести срещу проектозакона.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 13:04


bai Momchil написа:
Младежи и Чичаци,

без да иска днес Черепухов си каза как се става собственик на футболен клуб у нас, нещо което почти всеки с повече от 2 гънки мозък знаеше. Той иначе не бил служебен собственик, но питал ББ: Дали да не взема акциите? И той му казал: Вземи ги на мен не ми трябват.

И това е просто един пример за нещо сравнително незначително като футбола. Представяте ли си за сериозните неща какво се случва? Тоталитаризма отдавна се е завърнал в България и това е повече от ясно.

Левски ще има нов собственик до лятото и тоаа изглежда почти сигурно.

Единственото положително от цялата тая работа е че Мазньо Подлизурков се прецека :laugh: :laugh: :laugh:

п.с. Забравих да спомена, че предпочитам червено пред бяло вино, за да има посока на дискусията. :laugh:

Ей, ти откри топлата вода :)
Според мои източници, цялата работа се е разпърдял заради сагата между съсобствениците, Найденови ли бяха, и Черепа. Стигнала е твърде далече, до ЕК. И Черепа има да плаща на бюджета половин милиард, а и предстои да се продават талончета само в хазартните зали. На практика може и сам да спре лотариите. Но, след като е крал, да си плаща за това, а ако е нужно, да го окаушат. Обаче се питам за другите "собственици" - Ганчев, Гела - те нямаха ли дела за пране пари и т.н., за едни 60 млн лв се сещам неустойка....
Така е баце, и вашия в момента е същия.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 13:06


Vendome написа:
При положение, че НКПСЗ са близки с Борисов, не очаквам организирани протести срещу проектозакона.
Нито другите организации, нищо, че са против тиквата!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 13:21


navy написа:
bai Momchil написа:
Младежи и Чичаци,

без да иска днес Черепухов си каза как се става собственик на футболен клуб у нас, нещо което почти всеки с повече от 2 гънки мозък знаеше. Той иначе не бил служебен собственик, но питал ББ: Дали да не взема акциите? И той му казал: Вземи ги на мен не ми трябват.

И това е просто един пример за нещо сравнително незначително като футбола. Представяте ли си за сериозните неща какво се случва? Тоталитаризма отдавна се е завърнал в България и това е повече от ясно.

Левски ще има нов собственик до лятото и тоаа изглежда почти сигурно.

Единственото положително от цялата тая работа е че Мазньо Подлизурков се прецека :laugh: :laugh: :laugh:

п.с. Забравих да спомена, че предпочитам червено пред бяло вино, за да има посока на дискусията. :laugh:

Ей, ти откри топлата вода :)
Според мои източници, цялата работа се е разпърдял заради сагата между съсобствениците, Найденови ли бяха, и Черепа. Стигнала е твърде далече, до ЕК. И Черепа има да плаща на бюджета половин милиард, а и предстои да се продават талончета само в хазартните зали. На практика може и сам да спре лотариите. Но, след като е крал, да си плаща за това, а ако е нужно, да го окаушат. Обаче се питам за другите "собственици" - Ганчев, Гела - те нямаха ли дела за пране пари и т.н., за едни 60 млн лв се сещам неустойка....
Така е баце, и вашия в момента е същия.


А, нашият е служебен и той, много ясно. Както и Крушьо.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 13:34


Само Маджо не е служебен. Всички други са такива или ползват клуба като щит.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 14:05


Vendome написа:
Само Маджо не е служебен. Всички други са такива или ползват клуба като щит.

https://www.sportal.bg/news.php?news=824059
Eто я и цялата история. Тука е заровено кучето.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 14:10


Аз не бих вярвал на всяка изречена от разбунтувалия срещу господаря си Найденов.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 16:29


Vendome написа:
Аз не бих вярвал на всяка изречена от разбунтувалия срещу господаря си Найденов.

Това с по-ниските проценти е вярно.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 16:52


Дори да е вярно, позволено е от закона.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 17:03


Vendome написа:
Дори да е вярно, позволено е от закона.

Дано да си прав...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   20.01.2020 22:25


Пичове, няколко въпроса си задавам днес и ще ги пиша и тук, без никакъв елемент на заяждане от една страна, от друга като ги задам знам че няма да бъда обявен за авиатор :)

- не ви ли притеснява изречението 'ако има лотария - има Левски' казано от човек, който до скоро се водеше за най-богатия човек в България от една страна, от друга още докато бе в ЦСКА бе ясно че е левскар. Мен би ме подразнило, честно казано...

- при толкова бизнеси, които има този човек, не ви ли е малко неприятно че бъдещето на Левски зависи от това дали най-бедната част от народа, който е 'собственик' на Левски, ще си даде последните пари на един милионер, който на всичкото отгоре и цака държавата, която с тези пари можеше да даде нещо повече на тези хора (абстрахирайте се от сарайско-пожарникарското статукво).

- припомнихте ли си днес началото на тази сага .. в нея се гласеше следното- "Партньорството ще продължи, докато съществуват възможности за растеж и бизнес интересите на двете страни съвпадат". Ако да - не смятате ли за пресилени всички апокалиптични картини, които се чертаят днес. Ако не - жалко...

- и последно... преди време с право се смеехте на това което стана на Армията. Постоянно се изтъкваше как за вас морала е на преден план и при Левски това няма как да се случи. Ако се докаже че е вярно това, което се тиражира за спестени пари, които реално са изкарани на гърба на най-бедната част от обществото ни, какво бихте предпочели - всичко да се размине (както очаквам аз), бат Бойко да развръти маркуча и да загаси огъня с любезното съдействие на "Оркестъра за сватби(прогешевизъм) и погребения(расизъм)" или да си минете по пътя който трябваше да мине и ЦСКА, но едни други шмекери не позволиха това да се случи защото и те нямаха пари за отбора на сърцето си.... само за емблемата му.. всъщност те бяха други хора(или животни, не знам) там, извинявам се..

За финал.. докато феновете (не агитките) на двата гранда не се обединят и не застанат срещу тази пошлост във футбола ни, а постоянно се смеят Вуте или Нане е по-зле, не трябва да се обвинява никой друг, че си вее зеления байряк, постригва си перуката или си пълни хотелчетата с национални формации..
Това важи и за по-глобален (държавен мащаб) де, но за съжаление на последните протести бяхме по-малко и от публиката на домакински мач на Берое.. а май от там тръгва всичко...

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 20.01.2020 22:37, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2019/2020   |   21.01.2020 09:31


Анфо, аз ще ти отговоря от моя гледна точка, макар и не точно на въпросите както си ги поставил, а по-обобщено.

По въпроса за това какъв е собственикът на отбора - и преди този скандал беше ясно, че Черепа не е най-моралният и чист човек в България. Както за съжаление е било с (почти) всички собственици на Левски, а и на останалите големи клубове в България. Това е нещо, за което няма много какво да се направи, и всички малко или много сме се примирили с него. С други думи докато лотарията съществува и така или иначе генерира огромни печалби, за мен не е проблем част от тези печалби да идват в Левски. Когато говорехме (и говорим) за морал по казуса с тирето, по-скоро ставаше дума за отношението към собствения клуб. Проблемът там не беше, че Гришата е собственик, как си печели парите и т.н. - той беше собственик и на истинския ЦСКА за една година, и тогава не сме обвинявали никой че го подкрепя, не е имало и за какво. Проблемът беше че в името на "А" група сега и веднага, се съгласиха с унищожаването на собствения си клуб и докараване на друг на негово място, а недостижимото дъно беше псуването и замерянето на собствените юноши на Армията.

Дали е притеснително че Черепа иска подкрепа от феновете на Левски? Да, определено е притеснително, а и за мен е доста изненадващо че е опрял дотам. От негова гледна точка вероятно това е най-нормалното нещо - натресли са му клуб, той изглежда като да го управлява добре за момента, и иска да се възползва и от предимствата на това да имаш толкова популярен клуб. Не можем и да го съдим за позицията, че ако няма лотария, няма и пари за Левски - това са си негови бизнеси, негова работа си е откъде и колко пари може да дава, в крайна сметка не е длъжен да дава пари за клуба (към нас не е длъжен де, към някой друг вероятно е поел някакво задължение - между другото това с назначените собственици всъщност е един от най-големите проблеми на футбола ни, но не виждам какъв е изходът от ситуацията). От наша гледна точка, би било огромен срам, ако организирани фенове на Левски поемат протести в защита на частния бизнес на собственика на клуба. За съжаление "организираните фенове" на Левски в момента са такива, че вече многократно са носили срам на левскарската общност с едни или други действия, та принципно нищо не е изключено като поведение от тяхна страна (въпреки че в момента са в малко сложна ситуация с оглед на другите им зависимости). Ако и "масовият фен" се включи в едни такива протести (което не знам как точно ще се установи, може би по писаниците из интернет, макар че и това не е меродавно много), ще е още по-срамно.

По въпроса за липсващите 250 или 500 милиона спестени данъци (или такси, признавам си че не чета много внимателно по темата та не съм съвсем сигурен какво точно е обвинението към лотарията) - ако това е истина, без съмнение органите трябва да предприемат нужните действия и да си ги съберат. Независимо дали това ще се отрази на клуба или не, никога не бих заел позиция "те всички крадат, нашия ли е най-големия проблем на държавата". Иначе изказването на Черепа беше по отношение не на тези липсващи пари, а по отношение идеята да му забранят да упражнява този бизнес. Аз лично за себе си не знам дали това би било правилно или грешно решение, така че нямам мнение по въпроса (въпреки че някакво ограничаване според мен определено е необходимо, агресивният им маркетинг отдавна мина всички граници). Та в директен отговор на въпроса ти - за мен най-добрият вариант е ако има липсващи пари те да бъдат платени, а лотарията да продължи да бъде спонсор. Звучи прекалено утопично, но ще видим какво ще се случи.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 784 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 40  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг