Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16.04.2024 13:44



Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Монтана 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Монтана   |   15.08.2015 19:53


Като фен-естет на футболната игра не разбирам защо няма тема за ОФК Монтана!
Гледам ги вече цяло полувреме и наистина играят много добър футбол! Оставям настрана резултатите досега, където ако не бяха брутално ощетени в Ловеч и срещу рязанград, вероятно щяха да са начело на А група!
Феро е сглобил страхотен състав, само от българчета! Евала!
Ето още един български треньор, низвергнат в големите отбори и намерил точното си място! Ако има още 5-6 такива отбори българския фурбол ще тръгне рязко нагоре.
Най-фенското ми е, че е дал път на доста "сини" юноши (Изгрева да не пише тука!!!), които показват какво е да си израсъл и дишал въздуха на Герена! Няма притеснение, няма стряскане - излизат да бият Левски на неговия стадион!
Колко други селташки клубчета ще играят така - писнало ми е да играя 1-10-0-0!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 19:55


Да, играят приятен футбол за разлика от останалите селски отбори в А група, но есента подозирам,че ше са кръводарители и ше избиват бюджета за догодина!

Иначе в защита са неориентирани, но с Наско Курдов нема как да стане =(

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9609
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 19:59


Еми Феро, ей тоя ни беше треньор ама го изгониха, за да докарат великият експерт Мъдьо Стоилов да избувка един вагон с пари и да иде в Казахстан.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 20:20


bai Momchil написа:
Еми Феро, ей тоя ни беше треньор ама го изгониха, за да докарат великият експерт Мъдьо Стоилов да избувка един вагон с пари и да иде в Казахстан.


Не мисля,че Мъди ви беше виновен. Просто сте неудачници копеле - с най-богатия спонсор 4то място. :wave:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 20:38


Крал Блуфен написа:
bai Momchil написа:
Еми Феро, ей тоя ни беше треньор ама го изгониха, за да докарат великият експерт Мъдьо Стоилов да избувка един вагон с пари и да иде в Казахстан.


Не мисля,че Мъди ви беше виновен. Просто сте неудачници копеле - с най-богатия спонсор 4то място. :wave:

Именно, Ботев Пд са си били вечните неудачници!!! Имаха такива играчи и треньори - и пак - дуки!
Темата е за Монтана обаче - показаха, че нямат въздух за 90 мин срещу Левски, направо спукаха гуми второто! Масово!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 20:55


Крал Блуфен написа:
bai Momchil написа:
Еми Феро, ей тоя ни беше треньор ама го изгониха, за да докарат великият експерт Мъдьо Стоилов да избувка един вагон с пари и да иде в Казахстан.


Не мисля,че Мъди ви беше виновен. Просто сте неудачници копеле - с най-богатия спонсор 4то място. :wave:



По големия резил според мене беше с брокерите начело, те тогава ги писаха шампиони още преди сезона и футболисти имаха и пак нищо ....


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 20:56


Balleta написа:


По големия резил според мене беше с брокерите начело, те тогава ги писаха шампиони още преди сезона и футболисти имаха и пак нищо ....



Да, Жоро Илиев сам си подари една титла с отбора от Столипиново и даже и те на са пас!!! Ама сега ше дойде Памперса да ти обясни,че не всичко във футбола са купи и победи :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 15.08.2015 20:57, променена общо 1 път



 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 20:59


Balleta написа:
Крал Блуфен написа:
bai Momchil написа:
Еми Феро, ей тоя ни беше треньор ама го изгониха, за да докарат великият експерт Мъдьо Стоилов да избувка един вагон с пари и да иде в Казахстан.


Не мисля,че Мъди ви беше виновен. Просто сте неудачници копеле - с най-богатия спонсор 4то място. :wave:



По големия резил според мене беше с брокерите начело, те тогава ги писаха шампиони още преди сезона и футболисти имаха и пак нищо ....

Дайте да говорим в тази тема за Монтана!
Отборът е много добър, балансиран, играе добре, но се видя, че няма нужния въздух за цял мач срещу Левски, например.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 21:34


За Монтана ще чакаме На Враца да се изкаже :-D

Иначе Монтана ги помня само с добро, имат добри представяния на Армията :laugh: но аз ще ги помня с влизането на Добруджа в А група след 100 години (20+) по долните дивизии преди колко години там беше ...Добруджа влезе в А група след последен решаващ мач с Монтана и едно куфарче, забравих кой го занесе :laugh: Тогава се борехме с Хебър, Доростол и Монтана, Стенли да ме поправи, ако нещо бъркам фактите ама мисля, че така беше .. и после дойдоха годинте с Григораш, Георги Иванов, Ристе Милосавов, Серж Йофу, Милен Петков, Светослав Петров, Светльо Тодоров, Божилов :laugh: , Боев, Галин, Галин Иванов ...


Тонзе, Янтра какви футболисти са имали :laugh:


Последна промяна Balleta на 15.08.2015 21:46, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 21:48


Balleta написа:
За Монтана ще чакаме На Враца да се изкаже :-D

Иначе Монтана ги помня само с добро, имат добри представяния на Армията :laugh: но аз ще ги помня с влизането на Добруджа в А група след 100 години (20+) по долните дивизии преди колко години там беше ...Добруджа влезе в А група след последен решаващ мач с Монтана и едно куфарче, забравих кой го занесе :laugh: Тогава се борехме с Хебър, Доростол и Монтана, Стенли да ме поправи, ако нещо бъркам фактите ама мисля, че така беше .. и после дойдоха годинте с Григораш, Георги Иваноив, Ристе Милосавов, Серж Йофу, Милен Петков, Стилиян Петров, Светльо Тодоров, Божилов :laugh: , Боев, Галин, Галин Иванов ...


Тонзе, Янтра какви футболисти са имали :laugh:

Нещо леко бъркаш за Стилиян Петров - в Бг е играл само за Монтана и чорбата (искан е на 16-17 г от Андерлехт, така че чичопеньовците да го духат и да благодарят на Георги Василев, дето не го взе в Левски, сам е идвал при него).
Ямбол никога не е дал никой, писах му го на онова чорбе в другата тема.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 21:56


navy написа:
Balleta написа:
За Монтана ще чакаме На Враца да се изкаже :-D

Иначе Монтана ги помня само с добро, имат добри представяния на Армията :laugh: но аз ще ги помня с влизането на Добруджа в А група след 100 години (20+) по долните дивизии преди колко години там беше ...Добруджа влезе в А група след последен решаващ мач с Монтана и едно куфарче, забравих кой го занесе :laugh: Тогава се борехме с Хебър, Доростол и Монтана, Стенли да ме поправи, ако нещо бъркам фактите ама мисля, че така беше .. и после дойдоха годинте с Григораш, Георги Иваноив, Ристе Милосавов, Серж Йофу, Милен Петков, Стилиян Петров, Светльо Тодоров, Божилов :laugh: , Боев, Галин, Галин Иванов ...


Тонзе, Янтра какви футболисти са имали :laugh:

Нещо леко бъркаш за Стилиян Петров - в Бг е играл само за Монтана и чорбата (искан е на 16-17 г от Андерлехт, така че чичопеньовците да го духат и да благодарят на Георги Василев, дето не го взе в Левски, сам е идвал при него).
Ямбол никога не е дал никой, писах му го на онова чорбе в другата тема.


е аз видях, че съм изписъл грешно и вече го поправих, Светослав исках да напиша не Стилиян естествено :-D , Светльо Петров после отиде да играе при чорбата .. ;-) Като изключим Боев, всички останали минаха или в Левски или в чорбата, даже май и железния Боев излезе навън ама не съм сигурен :-D


Последна промяна Balleta на 15.08.2015 21:57, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 22:15


navy написа:
Ямбол никога не е дал никой, писах му го на онова чорбе в другата тема.


Естествено по горе нарочно не споменах друг великан излязъл от Добруджа - Николай Тодоров - Кайзера, с който съм ял и пил на една маса и сме гледали заедно мачове на Реал със Зизу по Албената, за да не се комплексира съвсем Тонзето :cheers:

Ама стига, все пак темата е за Монтана :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9609
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 22:41


Мдааа имахме голям отбор верно е през 80-те. В една нормална страна би бил неколкократен шампион. Байерн и Барса могат да потвърдят. Ама в страната на комунягите и варягофилите нямаше как. Всъщност имаше един нормален сезон в който титлата се решаваше "почти" на терена, ама тогава едни леки жени в сини екипи решиха да се надупят на отбор падащ с 8 парцала от конкурента за титлата и тия сините жени с леко поведения все още се гордеят с тази си своя постъпка.

После при брокерите беше тотално сбъркана схемата, а при ЦВ всички знаем какъв велик специалист какво велико постижение постигна - 4-то място!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   15.08.2015 23:03


bai Momchil написа:
Мдааа имахме голям отбор верно е през 80-те. В една нормална страна би бил неколкократен шампион. Байерн и Барса могат да потвърдят. Ама в страната на комунягите и варягофилите нямаше как. Всъщност имаше един нормален сезон в който титлата се решаваше "почти" на терена, ама тогава едни леки жени в сини екипи решиха да се надупят на отбор падащ с 8 парцала от конкурента за титлата и тия сините жени с леко поведения все още се гордеят с тази си своя постъпка.

После при брокерите беше тотално сбъркана схемата, а при ЦВ всички знаем какъв велик специалист какво велико постижение постигна - 4-то място!

Не си прав, и много добре го знаеш. Да,може и да заслужавахте да сте шампион през 1986, но не Левски ви е виновен! Неколкократен пък е смях - чорбата имаха силен отбро в началото и края на 80е, Левски - в средата, къде се вписва Тракия Пд в този период? Но Левски не ви е виновен, че сте неудачници, защото сте си такива - ние бяхме унищожени през 1985!
Мъри си имаше периода с Беверен в Левски преди успехите, вие уцелихте кризата с КТБ, и пак ли някой ви е виновен?
Локо Пд станаха шампиони, а вие - не?
Не е коректно и споменаването на тези мачове в ЕКТ, защото са по-рано. В периоди, в които Левски отстрани Динамо Киев, Щутгарт (2 пъти), а чорбата - Ливърпуул и Нотингам, а Монако бе изхвърлен от тях и Локо Сф.
Въобще, хайде стига майнински комплекси, нека КАТ се задейства там и да не избиват хора. Забележи - не казвам пловдивските идиоти, макар да имам пълно право, а само конкретизирам за ненормалното шофиране там!!!
Не си малък, ще ме разбереш.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11807
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 01:39


Balleta написа:
За Монтана ще чакаме На Враца да се изкаже :-D

Иначе Монтана ги помня само с добро, имат добри представяния на Армията :laugh: но аз ще ги помня с влизането на Добруджа в А група след 100 години (20+) по долните дивизии преди колко години там беше ...Добруджа влезе в А група след последен решаващ мач с Монтана и едно куфарче, забравих кой го занесе :laugh: Тогава се борехме с Хебър, Доростол и Монтана, Стенли да ме поправи, ако нещо бъркам фактите ама мисля, че така беше .. и после дойдоха годинте с Григораш, Георги Иванов, Ристе Милосавов, Серж Йофу, Милен Петков, Светослав Петров, Светльо Тодоров, Божилов :laugh: , Боев, Галин, Галин Иванов ...


Тонзе, Янтра какви футболисти са имали :laugh:


На Монтана ли вкара Мариан Кирчев?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 02:17


Vendome написа:
Balleta написа:
За Монтана ще чакаме На Враца да се изкаже :-D

Иначе Монтана ги помня само с добро, имат добри представяния на Армията :laugh: но аз ще ги помня с влизането на Добруджа в А група след 100 години (20+) по долните дивизии преди колко години там беше ...Добруджа влезе в А група след последен решаващ мач с Монтана и едно куфарче, забравих кой го занесе :laugh: Тогава се борехме с Хебър, Доростол и Монтана, Стенли да ме поправи, ако нещо бъркам фактите ама мисля, че така беше .. и после дойдоха годинте с Григораш, Георги Иванов, Ристе Милосавов, Серж Йофу, Милен Петков, Светослав Петров, Светльо Тодоров, Божилов :laugh: , Боев, Галин, Галин Иванов ...


Тонзе, Янтра какви футболисти са имали :laugh:


На Монтана ли вкара Мариан Кирчев?


Не знам за Кирчев, но правилно помня фактите и победата над Монтана, ето и от Уики:

"През сезон 1990/1991 Добруджа се завръща след 22-годишно отсъствие в елита с драматична победа при гостуването си на ФК Михайловград(Монтана).С късен гол в края на мача Атанас Стефанов носи победа и класира Добруджа отново в елита."

А прословутото куфарче (Монтана май не искаха тогава да влизат в А група поради финансови причини) го беше занесъл някой с корени от Монтана, ама не помня кой точно от футболист беше ...поне така се говореше. :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9609
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 09:26


navy написа:
bai Momchil написа:
Мдааа имахме голям отбор верно е през 80-те. В една нормална страна би бил неколкократен шампион. Байерн и Барса могат да потвърдят. Ама в страната на комунягите и варягофилите нямаше как. Всъщност имаше един нормален сезон в който титлата се решаваше "почти" на терена, ама тогава едни леки жени в сини екипи решиха да се надупят на отбор падащ с 8 парцала от конкурента за титлата и тия сините жени с леко поведения все още се гордеят с тази си своя постъпка.

После при брокерите беше тотално сбъркана схемата, а при ЦВ всички знаем какъв велик специалист какво велико постижение постигна - 4-то място!

Не си прав, и много добре го знаеш. Да,може и да заслужавахте да сте шампион през 1986, но не Левски ви е виновен! Неколкократен пък е смях - чорбата имаха силен отбро в началото и края на 80е, Левски - в средата, къде се вписва Тракия Пд в този период? Но Левски не ви е виновен, че сте неудачници, защото сте си такива - ние бяхме унищожени през 1985!
Мъри си имаше периода с Беверен в Левски преди успехите, вие уцелихте кризата с КТБ, и пак ли някой ви е виновен?
Локо Пд станаха шампиони, а вие - не?
Не е коректно и споменаването на тези мачове в ЕКТ, защото са по-рано. В периоди, в които Левски отстрани Динамо Киев, Щутгарт (2 пъти), а чорбата - Ливърпуул и Нотингам, а Монако бе изхвърлен от тях и Локо Сф.
Въобще, хайде стига майнински комплекси, нека КАТ се задейства там и да не избиват хора. Забележи - не казвам пловдивските идиоти, макар да имам пълно право, а само конкретизирам за ненормалното шофиране там!!!
Не си малък, ще ме разбереш.


Не знам какво ти се е случило на пловдивските пътища, ама генерализираш на база нещо преживяно. Най-рисковата ситуация в която съм попадал като шьофьор ми е била на софийски булевард близо до Подуене. Тогава при три ленти, шьофьор от най-дясната лента реши, че трябва да направи ляв завой. Избегнах удара благодарение на реакция но се завъртях с колата и си беше доста стресово. Късмет, че колите зад мен не ме нацелиха и реагираха и те. Идиота продължи с мръсна газ и изчезна. Е, трябва ли да генерализирам, че софиянци са идиоти или че подуенци са такива?!?

Смешна работа е твоята.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 15:21


bai Momchil написа:
navy написа:
Не си прав, и много добре го знаеш. Да,може и да заслужавахте да сте шампион през 1986, но не Левски ви е виновен! Неколкократен пък е смях - чорбата имаха силен отбро в началото и края на 80е, Левски - в средата, къде се вписва Тракия Пд в този период? Но Левски не ви е виновен, че сте неудачници, защото сте си такива - ние бяхме унищожени през 1985!
Мъри си имаше периода с Беверен в Левски преди успехите, вие уцелихте кризата с КТБ, и пак ли някой ви е виновен?
Локо Пд станаха шампиони, а вие - не?
Не е коректно и споменаването на тези мачове в ЕКТ, защото са по-рано. В периоди, в които Левски отстрани Динамо Киев, Щутгарт (2 пъти), а чорбата - Ливърпуул и Нотингам, а Монако бе изхвърлен от тях и Локо Сф.
Въобще, хайде стига майнински комплекси, нека КАТ се задейства там и да не избиват хора. Забележи - не казвам пловдивските идиоти, макар да имам пълно право, а само конкретизирам за ненормалното шофиране там!!!
Не си малък, ще ме разбереш.


Не знам какво ти се е случило на пловдивските пътища, ама генерализираш на база нещо преживяно. Най-рисковата ситуация в която съм попадал като шьофьор ми е била на софийски булевард близо до Подуене. Тогава при три ленти, шьофьор от най-дясната лента реши, че трябва да направи ляв завой. Избегнах удара благодарение на реакция но се завъртях с колата и си беше доста стресово. Късмет, че колите зад мен не ме нацелиха и реагираха и те. Идиота продължи с мръсна газ и изчезна. Е, трябва ли да генерализирам, че софиянци са идиоти или че подуенци са такива?!?

Смешна работа е твоята.


Ами, Момчи, в петък (14 август) от МВР извадиха статистика, че Плодвивско е с най-много катастрофи, това има предвид Нейви според мен.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9609
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 15:57


И какво означава тая статистика? Че пловдичани са идиоти ли? Нали се сещаш, че в нея влиза онзи турчин дето кара в насрещното на магистралата и се нахака в старозагорската кола.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 16:02


bai Momchil написа:
И какво означава тая статистика? Че пловдичани са идиоти ли? Нали се сещаш, че в нея влиза онзи турчин дето кара в насрещното на магистралата и се нахака в старозагорската кола.

Пловдивчаните са едни от най-готините хора, които познавам. Но нещо им става, като седнат зад волана...
Не съм я знаел тази статистика, личен опит само.
Но тя само доказва опита ми. Явно има нещо ама много гнило при обученито за шофьори и катаджиите...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг