Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 21:39



Отговори на тема  [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 31  Следваща
ЦСКА - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.10.2019 20:49


От юридическа гледна точка пишеш глупости.

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 08:47


Хаха, Киану, сигурен съм че не си прочел цялото решение на КАС. Ако беше, едва ли щеше да го цитираш с такъв ентусиазъм :)

Лично според мен това решение не се прилага за тирето, защото има няколко съществени разлики, но пък ако се прилага - пак няма да е лошо. Всички кредитори ще си потърсят парите пред ФИФА и догодина ще се налага да припознавате Числото. Така че те съветвам да не ги обиждаш толкова, че не се знае знае ли се :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 14:34


Шлюпко си бил шута от тирето. За какво му беше да става за резил на стари години?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 15:46


Неприятна новина - не може да задържим свестен треньор явно. :-(


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 17:16


Най-идиотското е, че начело застава Добри Митов :laugh:
А още по-веселото е, че след мача с Витоша Бистрица и паузата за националите имате 4 гостувания подред - на Локо Пд, Етър, Арда (за купата) и Черно море.
Дали ще отпишете сезона още след 1 месец предстои да видим. :pukanki:
А колко сте назад с парите от селекция и заради тая емблема дори не ми се повдига темата за нов предстоящ фалит и поредно припознаване този път на числото.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 18:19


Keanu написа:
Неприятна новина - не може да задържим свестен треньор явно. :-(


Ти навремето се подиграваше на синия лаф, че дори курът на Люпко разбира от футбол, а сега съжаляваш за него.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 20:53


Хаха, Любко е заменен от Митов. Тези си правят уникален ташак с малцината, които още им вярват. Такава политика и управление, това ако е ЦСКА, заеби. Преди публиката скачаше при равен, сега 4 години тук там някой декларация и тишина. Ако някой се обади, то бива сплашван или бит. Май така беше с Торсидата.

Киану, хубаво момче си, знам колко обичаш ЦСКА, но гледай фактите приятел.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 21:02


Къде е БГ Ферарито в треньорския занаят, къде си Ферарио? Време е :)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   02.10.2019 21:44


tonzos_justice написа:
Къде е БГ Ферарито в треньорския занаят, къде си Ферарио? Време е :)

И аз това писах на една стена, ама е в Ботев Пд. На гол литекс-ки гъз едно ферарио му трябва :wave:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   03.10.2019 19:57


tonzos_justice написа:
Хаха, Любко е заменен от Митов. Тези си правят уникален ташак с малцината, които още им вярват. Такава политика и управление, това ако е ЦСКА, заеби. Преди публиката скачаше при равен, сега 4 години тук там някой декларация и тишина. Ако някой се обади, то бива сплашван или бит. Май така беше с Торсидата.

Киану, хубаво момче си, знам колко обичаш ЦСКА, но гледай фактите приятел.


Не май, а Торсида са бити от Аналс пред погледа на благодетеля от Микре при Литекс тауър.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   03.10.2019 20:00


tonzos_justice написа:
Къде е БГ Ферарито в треньорския занаят, къде си Ферарио? Време е :)


Феро вече беше веднъж в ЦСКА при Божков, но Дуци Симонович е свободен, Светльо Тодоров също. Само не знам занимават ли се с треньорство още.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   04.10.2019 11:28


tonzos_justice написа:
Хаха, Любко е заменен от Митов. Тези си правят уникален ташак с малцината, които още им вярват. Такава политика и управление, това ако е ЦСКА, заеби. Преди публиката скачаше при равен, сега 4 години тук там някой декларация и тишина. Ако някой се обади, то бива сплашван или бит. Май така беше с Торсидата.

Киану, хубаво момче си, знам колко обичаш ЦСКА, но гледай фактите приятел.


Фактите са, че в момента може само да си "играйкаме" - не случайно и Ериксон и Феликс Магат са ни отказали да бъдат треньори... единият директно е казал, че първенството ни е наредено.
Достатъчно е някой да изгледа мача ни със Славия миналата година когато не ни дадоха 5 чисти дузпи. Може да се гледат и един куп други фрапантни ощетявания и още повече пък бутания на резаните. И накрая за капак Гела изкара 6 титуляря от Морето за последния мач, да не стане издънка, че понякога и само с купен съдия може да се случи случка...
И аз при такова нещо ще си "почина" и парите ще ги налея в стадиона например вместо в играчи и треньори!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   04.10.2019 11:36


Keanu написа:
tonzos_justice написа:
Хаха, Любко е заменен от Митов. Тези си правят уникален ташак с малцината, които още им вярват. Такава политика и управление, това ако е ЦСКА, заеби. Преди публиката скачаше при равен, сега 4 години тук там някой декларация и тишина. Ако някой се обади, то бива сплашван или бит. Май така беше с Торсидата.

Киану, хубаво момче си, знам колко обичаш ЦСКА, но гледай фактите приятел.



Достатъчно е някой да изгледа мача ни със Славия миналата година когато не ни дадоха 5 чисти дузпи.

А да гледа ли мача от тази година? Дето Славия се "самообрънаха" за нула време... Айде, смешен ставаш!
В момента единствения читав играч на тирето е Малинов, и донякъде Евандро. Това защо го пропускаш? Аз писах ли, че испанския защитник е менте?
Готви се за ново припознаване догодина.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.10.2019 20:22


Ганчев закрива :moufan:
Цитат:
Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев даде ексклузивно интервю за ТОПСПОРТ. Той коментира всички актуални теми, свързани с клуба. Ганчев рядко дава обширни интервюта, но когато говори - винаги е интересно. Ето какво каза:

Господин Ганчев, ще има ли ЦСКА нов стадион?


- Ще има. Документално всичко е съгласувано. Още на следващия Министерски съвет ще бъде гласувно смесено дружество между ЦСКА и държавата. Предварителното проучване приключи на 15 септември, до 15 март ще стане проектирането. До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория. Когато хората идват на мачовете ни, да им бъде комфортно и приятно. Ще бъдат инвестирани 60 милиона лева в новия стадион.

Върна ли си окончателно ЦСКА емблемата и активите?

- Чакаме кредиторите да си получат парите. И тогава госпожа Дора Милева да дойде и да предаде активите, които сме закупили.

Ще заведете ли иск ЦСКА 1948 да не слага емблемата, която използва в момента?

- Не ги знам 1948 с каква са. Тази на ЦСКА се върна на "Армията". Демокрация е - 1948 да си ползват такава, каквато решат.

Да поговорим за треньора Милош Крушчич. Той ли е точният човек за поста?

- Аз поемам пълната отговорност за неговото назначение. Той е с отбора от четири месеца и познава отлично футболистите и обстановката. Нов треньор сега нямаше как да вземем. Ще видим докъде ще го докараме. Призовавам феновете да не сменят треньора след всеки лош мач и загуба. Той е младо момче, кадърно. Мисля, че ще се справи.

Преговаряхте ли със Стамен Белчев, Любослав Пенев или Стойчо Младенов?

- С никого не съм преговарял. Кой уважаващ себе си треньор ще дойде по никое време? Кой ще дойде сега да вади с голи ръце горещите кестени от огъня?

Бойкотират ли футболисти на ЦСКА треньорите?

- Това са фантазии на болни мозъци. Футболистите са професионалисти, получават заплати и трябва да си ги изработват. Нормално е да има спад във формата и върхови моменти, така е в спорта. Важно е треньорът да ги уцели - кои са във върхова форма, те да играят.

ЦСКА ще има ли автобус?

- Ще ви разкажа и за автобуса. Една година преди търга за емблемата, фенове от различни фракции дойдоха при мен и ми заявиха, че най-важното е това - да си вземем емблемата. Казаха - ти вземи нея, ние ще купим автобус. Откриха сметка, в която към днешна дата още има... 57 лева. Ще купя и автобус.

И доктор нямате...

- Почти навсякъде в Западна Европа големите отбори имат договори с големи клиники. Ние имаме с две. Нашите футболисти не използват стимуланти и витаминчета. Не ни трябва доктор, който да ги дрогира, а след това да ги чисти. Ще продължим така, договор с клиники.

Бяхте на среща при премиера Бойко Борисов - Вие, Васил Божков, Георги Домусчиев. Обещахте си честна игра. Вече има ли феърплей във футбола ни?

- ЦСКА винаги е играл и ще играе ферплей. За другите аз не отговарям.

Днес Борислав Михайлов най-после си подаде оставката като президент на БФС. Вашият коментар?

- Браво на държавата! Днес видяхме, че в държавата има държавници. Видяхме го в лицето на Бойко Борисов и министъра на спорта - Красен Кралев. Показзаха нулева толерантност към корумпираните изчадия. Това е бъдещето! Държавата трябва да отвоюва футбола. Защото ставаме за смях на цял свят, вече сме дори зад Джибути.

Кой е фаворитът Ви за заместник на Михайлов?

- Нямам такъв, не е моя работа. Само да е човек, който иска да работи и да развива футбола ни, да не пречи, да е компетентен. Да не се напива до 11:00 часа. Батето, лека му пръст, беше единствен - можеше да пие по 24 часа в денонощието, но не го хващаше. Трябва да се налагат младите. Това ни беше голямата борба - на мен и Наско Сираков, от много години е така. Със зъби и нокти се борихме това да стане. Трябва да има ясен павилник във футбола ни.

През тези години минавало ли Ви е през ума да се откажете от ЦСКА?

- Няма да се откажа! Няма причина да го направя. Обичам футбола, обичам си отбора. Имаме си цели с партньора ми Инджов и си ги гоним. Инвестирахме немалка сума, продължаваме да го правим. Дадохме достатъчно пари, нормални пари. Проектът ни е като от книгите - добра база, отлична школа, за чудо и приказ, нов и модерен стадион, красавец... Това е!

Феновете искат и трофеи...

- И аз ги искам.

Кога ЦСКА ще стане шампион? През миналия сезон бяхте близо дори до дубъл...

- Ако можех да правя футболни прогнози, щях да съм Джеф Безос и Бил Гейтс в едно. Победите носят удоволствие, голямо щастие носят. От загубите ни боли, но и тях ги има.

Николай Бодуров приключи ли с ЦСКА?

- Задраскал съм го с дебелия флумастер.

И него след Галчев...

- Това е положението! Когато от едната страна има добро отношение, коректност, загриженост, а от другата прищевки и негативизъм - така се получава. Не искам да съм обграден от некоректни хора.

Друг върви ли по пътя на Бодуров?

- Ако тръгне, ще се чуе.


Сега някои ще кажат, че действа като мутра... Но за разлика от други не действа непочтено - мъжкар е и е твърд и справедлив...


Последна промяна Keanu на 15.10.2019 20:26, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.10.2019 21:41


Стадион за 60 милиона. :dance:

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.10.2019 22:57


Имам един въпрос към Киану - кащво ще направиш ако догодина тирето и числото се обединят?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.10.2019 23:24


spurs написа:
Имам един въпрос към Киану - кащво ще направиш ако догодина тирето и числото се обединят?
Нека аз, нека аз отговоря - същото, каквото и преди - припознаване, тиради и прочие свирки на всички микренци.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.10.2019 23:43


Язе искам две цесеката та да бием рогатите и да си ги броим за статиситката двойно :devil:
и ако може едното цесека с титлата, а другото с купата! :first:


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   16.10.2019 07:29


Ти си ясен, аз неслучайно питам Киану, защото постоянно ги обижда и оплюва, та ми е интересно как ще обърне палачинката ;)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   16.10.2019 07:44


Diavolo написа:
Язе искам две цесеката та да бием рогатите и да си ги броим за статиситката двойно :devil:
и ако може едното цесека с титлата, а другото с купата! :first:
Я кажи ти по-добре как я водите вие статистиката ЦСКА-Литекс сега... Вие кои се водите? За един преател питам.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг