Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:37



Отговори на тема  [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Следваща
ЦСКА - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 08:41


Не знам дали тук е мястото да ви попитам, но защо оставяте хандбалния ви клуб да фалира за дългове от 16 хил.лева?
Това са пари, които се събират за няколко часа. :dunno:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 08:53


Съмнява ме от пишещите тук някой освен Чаво да го вълнува хандбалния клуб.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 14:15


falkenbach написа:
Не знам дали тук е мястото да ви попитам, но защо оставяте хандбалния ви клуб да фалира за дългове от 16 хил.лева?
Това са пари, които се събират за няколко часа. :dunno:




Аз не съм видял кампания за спасение, може и да има. Длъжни са отговорните хора да спасят клуба.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 16:03


Да не говорим, че кой в момента гледа хандбал? Сигурно доста малко хора. Ако няма гледаемост няма как да има приходи и някой реално ще трябва да налива в бездънна каца. За съжаление подобно е и положението с футбола - там почти никой не е на печалба а се наливат милиони в канала. Спасението за спорта е цялостна държавна стратегия а не само да се даде тук там някой милион, който като се изхарчи и нещата да са в изходна позиция - говорили сме по тази тема.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 16:44


Keanu написа:
Да не говорим, че кой в момента гледа хандбал? Сигурно доста малко хора. Ако няма гледаемост няма как да има приходи и някой реално ще трябва да налива в бездънна каца. За съжаление подобно е и положението с футбола - там почти никой не е на печалба а се наливат милиони в канала. Спасението за спорта е цялостна държавна стратегия а не само да се даде тук там някой милион, който като се изхарчи и нещата да са в изходна позиция - говорили сме по тази тема.


И каква трябва да е тая стратегия, конкретно за футбола?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   06.03.2020 17:02


Аз ако знаех каква точно трябва да е щях да работя друго... Но със сигурност трябва да е свързана и със стимулиране на детския и юношеския спорт - училища, школи, първенства, стимулиране на младите да спортуват с различни методи и т.н. темата е доста дълга за да се опише всичко тук във форума а и както казах не ми е това работата.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   07.03.2020 19:52


Мача с Берое ми хареса - или поне сравнено с предните два.
Кери вкара супер голове, но заедно с него имаше и друг играч на мача - Антов. Това 18 годишно момче има голямо бъдеще - не случайно стана най-младият капитан на ЦСКА (само на 14) като бяхме във В група.
В такива играчи трябва да се инвестира а националната ни стратегия относно футбола трябва да е насочена в намиране/създаване/развиване именно на такива таланти - тогава и футболът ни ще качи значително нивото!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   07.03.2020 21:01


Родните таланти можем да ги оценим реално само в международна среда. Тук нивото е толкова ниско, че само се заблуждаваме.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   08.03.2020 12:42


без публика в България за неопределено време, т.е. може и до края на сезона...
Жалко за купата, не знам кога ще имаме пак точно тези четири полуфиналисти, щеше да има незабравими атмосфери, но това е положението.
китайците ебаха мамата на целия свят за пореден 1234 път. :uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   08.03.2020 15:09


Diavolo написа:
без публика в България за неопределено време, т.е. може и до края на сезона...
Жалко за купата, не знам кога ще имаме пак точно тези четири полуфиналисти, щеше да има незабравими атмосфери, но това е положението.
китайците ебаха мамата на целия свят за пореден 1234 път. :uuu:


Повече от половината А група няма да осети този ефект :)

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 16:47


Добра позиция на сектора:

Цитат:
Трибуна Сектор Г
·
На вниманието на широката общественост!

Както мнозина от вас са забелязали, напоследък в държавата ни царят добре организиран хаос и масова истерия покрай едно ново заболяване, обилно напомпвани от услужливите и жадни за хляб и зрелище медии. На втори план и някак си тихомълком кипят едни други процеси, а някои от тях няма как да подминем, защото нашият поглед прозира доста отвъд това, с което няКОЙ целенасочено пренасища общественото пространство.

Преди няколко дни в национален ефир премиерът излезе и обяви, че ще помогне на един футболен клуб от покрайнините на София като "тотото ще им прави реклама" (разбирайте спонсорира), а лично той бил обещал "да им построи козирка, за да не им се смеят останалите".Ако изключим абсолютния парадокс държавният тотализатор да спонсорира с парите на данъкоплатците частна фирма, чиито собственици са с повдигнати двуцифрен брой обвинения от прокуратурата, сякаш всичко е наред. Или може би е редно да припомним как точно въпросният сектор без козирка бе построен и от КОГО отново с парите на българския данъкоплатец? Или как ходещият плачещ емотикон Тити Папазов фалира БК "Лефски" с 12 млн. лева дълг, от които държавата не получи нито една стотинка, за да се появи впоследствие баскетболният Франкенщайн "Лефски тире Лукойл"?

Продължавайки хронологията на поредния фарс искаме да попитаме хората, олицетворяващи се в тоталния антипод на Робин Худ, наясно ли са дали наследниците на една презряна номенклатура от едни уж отминали времена, за чиято угода ще бъде бръкнато отново в нашите джобове, покриват своите данъци, такси смет и всички останали прилежащи разходи, които кабрио стадиончето генерира месечно? Въпросът е реторичен, а за да стане още по-ясно ще отбележим, че ЦСКА все още продължава да плаща наем за собствения си стадион. Гарван гарвану око не вади, нали така?

Разбира се, въпросната шлака далеч не е единствената облагодетелствана от държавната любов, въпреки че заема убедително първата позиция. Всички знаем как точно и с какви пари бе построена трибуна "Моци" и как община Разград плаща данъците на местното отборче. За приятелските отношения по оста управляващи и обитателите на столичния комплекс "Есте" може да се напише цял и отделен реферат, дори да бъдат нарязани няколко корабчета за скрап.

Знаем и кой започна да строи "Колежа" с парите от КТБ преди миналата седмица вездесъщите и щедри управляващи да дарят (предполагаме от личните си спестявания) едни 25 милиона за довършването му и още 12 за клоаката в парк "Лаута". Знаем също така и кого спонсорира "ТЕЦ Марица Изток", допускайки, че е отново с личните вложения от прасенца-касички на загрижените за добруването на българския футбол. Приликите и съвпаденията в моделите на управление май станаха повечко, а?

От другата страна на тази гнусна барикада стоим ние. Всички си спомняте какво се случи с комплекс "Червено знаме" преди години, темата е достатъчно добре позната и болезнена за всички нас. Момчетата на Сашо Попов са поставени пред угрозата да бъдат изгонени от "Васил Симов", за да бъдат усвоени отново определени пари с построяването на уж нов комплекс, докато през това време на едно друго волейболно отборче му се строи чисто нова и функционална зала. "Армията" и нейното модернизиране отново е в застой след като няколко от членовете на комисията по оценяването съвсем случайно си направиха отвод в последния момент, а единият от тях се оказа, че "имал много работа". И това ако не е равнопоставеност, здраве му кажи!

Използваме тази наша позиция за да уведомим всички изброени в горенаписаното лица, институции, частни проекти и фалиращи фирми, че дори улисани в собствените си проблеми в момента, не сме нито слепи, нито глухи. Ако тези безобразия продължават да се развиват пред очите ни и занапред, запазваме правото си на протести където и както намерим за добре.

Дай ми фактите, а аз ще ти дам правото!


Последна промяна Keanu на 09.03.2020 16:49, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 16:57


БК Левски не фалира, Папазов създаде ГМО заради конфликт с Юлия Боянова.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 17:18


Keanu написа:
Добра позиция на сектора:

Цитат:
Трибуна Сектор Г
·
абсолютния парадокс държавният тотализатор да спонсорира с парите на данъкоплатците частна фирма, чиито собственици са с повдигнати двуцифрен брой обвинения от прокуратурата,
Дай ми фактите, а аз ще ти дам правото!

И как точно тотализатора се издържа с пари на данъкоплатците, ако може да споделиш? Фактически, така!
Дейба тъпотиите на припоците!
Рекламата се плаща на всякъде, не мо казвай, че една нова държавна лотария няма да има нужда от реклама!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 17:45


Добре де, но нали тотализатора е държавно предприятие и вкараните пари отиват за държавата и от тях се дават на българския спорт.
По тоя начин се отклоняват пари от държавата само към една фирма, която е на човек с двуцифрен брой обвинения от прокуратурата. Ами тотото като даде накуп парите за n наброй години, както се прави по принцип (и от други спонсори се даваха накуп предварително - Виваком например) и собственика ги дръпне (с пълномощник например) какво правим?
Тази идея на Бойко за мен е безумна...


Последна промяна Keanu на 09.03.2020 17:47, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 17:53


Keanu написа:
Добре де, но нали тотализатора е държавно предприятие и вкараните пари отиват за държавата и от тях се дават на българския спорт.
По тоя начин се отклоняват пари от държавата само към една фирма, която е на човек с двуцифрен брой обвинения от прокуратурата. Ами тотото като даде накуп парите за n наброй години, както се прави по принцип (и от други спонсори се даваха накуп предварително - Виваком например) и собственика ги дръпне (с пълномощник например) какво правим?
Тази идея на Бойко за мен е безумна...

Съгласен съм, че бейко се оля за пореден път. Но БСТ НЕ Е ДЪРЖАВАТА и се издържа от това, че някой си пуска фишове, (не е задължително като данък сгради и ДАНЪК СМЕТ например и Титан- ПФК ЦСКА) може да рекламира дейността си където си поиска, без тиквата да му заповядва. И защо се спряха преговорите с BETWAY? Горановчето нещо при каскета няма да иде на разговори? Къде е гаранционния фонд на Лотарията? Не е ли принципал МинФин на Комисията по хазарта?
Въобще, тази е поредната безумна декларацийка, играйкате си. Ама е тъпо, признай си!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 17:57


Не знам защо се е спряло това с бетуей - може би заради "проблемите" със сегашния ви собственик...
И въобще не е тъпо - там са описани много неща и как държавата помага на един куп отбори, налива пари, плаща за строежи, режийни и т.н. а при нас е голямото протакване - сега пък с оценителите...


Последна промяна Keanu на 09.03.2020 18:01, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 18:03


Keanu написа:
Въобще не е тъпо - там са описани много неща и как държавата помага на един куп отбори, налива пари, плаща за строежи, режийни и т.н. а при нас е голямото протакване - сега пък с оценителите...

ОК, ма ние какво правим в тоя турлютиквочески гювеч? Самите ние сме против тикворес да ни се бърка в клуба! Баси, това припоците на местото на мозъка май имате шкембе чорбаси! Боцко ви уреди фалита гладко, даде ви стадион, вкара ви у А група, и вие въпроки това го псувате, вместо както му е реда всеки ден по 5 пъти на изток да биете чела и да възхвалявате!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 18:09


Какво гладко бре човек - колко години мъки... отнети лицензи не участия в ЕКТ, то не беше В група, фалити обединения - схемата Литекс, постоянни подмятания и до днес, търгове, пречещи фирми на Домуса, второ ЦСКА... и какво ли не. Явно идея си нямаш през какво сме минали...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 19:04


Киану, ти нали четеш форума на Левски и би трябвало да знаеш, че почти всички сме срещу спонсорство на БСТ. Това, че Бай Ганьо Левскаря би го приел, вече е друг въпрос. Обаче Бай Ганьо е мнозинство във всяка публика.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   09.03.2020 19:16


Не го чета форума отдавна - вече е по-лесно да ме приемат в ДАНС (там какви са процедурите може би си нямате на идея) от официалния ви форум :-D .
И като сте против - вие синята интелигенция, защо не игнорирате Бай Ганьо Левскаря и не излезете с декларация? Или ви е страх от гнева Бай Ганьовски (говоря за Бойко ;-) )...


Последна промяна Keanu на 09.03.2020 19:18, променена общо 4 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг