Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:39



Отговори на тема  [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Следваща
ЦСКА - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   24.10.2019 12:23


За мен изграждането на база и стадион е по-важно от временни успехи. Полагаш основите и после градиш. До колкото разбрах даже е имало отказали се играчи да дойдат при нас като са видели условията и стадиона...


Последна промяна Keanu на 24.10.2019 12:24, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   24.10.2019 13:40


Keanu написа:
Разбирам те Тонзо, но според мен в случая не си прав - Ганчев и Стоилов все някога ще си тръгнат, но стадиона ще остане...


Чакай определени хора да се тупат по гърдите, че те са построили нещо и после да си тръгнат. Няма да има отърване до девето коляно до 3056 година.

пс освен ако някой от Персия не ни купи за 200 милиона да речем, както е в Англия.


Последна промяна tonzos_justice на 24.10.2019 13:41, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   05.11.2019 20:09


Гнусен противник и гнусно съдийство, но се преборихме :yes:
Само да не се радваме много предварително, че още не е минал полиграфа :rofl:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   05.11.2019 21:26


Keanu написа:
Гнусен противник и гнусно съдийство, но се преборихме :yes:
Само да не се радваме много предварително, че още не е минал полиграфа :rofl:

Безочие му се вика това - чиста дузпа ви спестиха при 0:0... Добре, че се контузи онзи черния, та влезна Малинов, иначе...
Здрава топка, не можаха да я спукат двата отбора, макар да се стараха!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   05.11.2019 22:40


Кога ще ни излезнат без 6 титуляра и с непълнолетен вратар :dunno: :question:
Аз и не искам - полиграфите да го духат :-P


Последна промяна Keanu на 05.11.2019 22:41, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.11.2019 00:37


Излезе интересно интервю с новия директор в школата на ЦСКА Пауло Кардосо.
Сега, не за първи път в България идва подобен специалист. Обикновено такива седят известно време и си тръгват, дори и да имат желание да направят нещо, защото виждат, че тук не се работи професионално.
Въпреки това искам да поместя неговото интервю, защото за мен си струва да бъде прочетено.
Предлагам го както като текст, така и с линкове към видео файл, там е по-дълго и по-подробно.

Г-н Кардосо, разкажете ни за вашия живот и кариера...

- Откакто се помня, се занимавам с футбол. Това е моята първа и най-голяма страст. Още от дете съм привърженик на Спортинг (Лисабон). След това започнах да играя футбол на улицата, а в един момент станах част от академията на Спортинг. Бях много щастлив, но си счупих крака. Започнах да се възстановявам, но 18 месеца по-късно пак си го счупих. Тогава бях на 14. Спрях да тренирам за известно време и прецених, че трудно ще стана футболист. Затова поставих като своя цел да стана треньор. Записах се в спортен университет и започнах треньорската си кариера. След известно време бях поканен в Спортинг и станах наставник в академията. Останах там цели 18 години. Беше страхотно, работех с големи футболисти, но след време усетих, че имам нужда да направя следващата стъпка в своя живот. Напуснах Спортинг, бях в няколко други клуба и държави, а сега съм щастлив да бъда част от фантастичен клуб като ЦСКА.

Какво ще разкажете за Кристиано Роналдо? Говори се, че сте бил първият му треньор в Спортинг?

- Роналдо е от остров Мадейра, който е на 90 минути от Лисабон. Ние от Спортинг разбрахме за него и го поканихме да тренира в отбора, на който аз самият бях треньор. На първото му занимание останах изумен. Бяхме се разделили на два отбора, той беше на 12 години, а останалите на 13. Той беше като магьосник заради начина му на дриблиране. Казах си: "Как е възможно това?". След тренировката разговаряхме с ръководството и им казах, че не съм виждал такъв играч като него. Най-лесното беше да приемем момчето в отбора. Проблемът беше да убедим ръководството да плати сумата за него. Годината беше 1997-а, а сумата - 25 000 евро. С тези пари по онова време можеше да се купи някоя спортна кола или малка къща. Изглеждаше абсурдно да се плати подобна сума. Но аз настоях. А директорът на школата си заложи главата пред Борда на директорите и в крайна сметка това се оказа правилното решение. Беше невероятно, че имах възможността да работя с един от най-големите футболисти, когато бе още дете. Беше страхотно да го наблюдаваш как израства. А след Спортинг беше невероятно да проследя как за няколко години се превърна в суперзвезда. Роналдо е много емоционален. Понякога му е доста трудно да се контролира. Това беше предизвикателство за него като дете, а и за нас, които работехме с Роналдо. Но пък точно това му желание го прати при най-добрите. Неговият непримирим характер беше доста важен. Той е много концентриран, пределно целенасочен човек. Бях му първият треньор в Спортинг, но не съм само аз отговорен за това, което е. В началните години аз му бях доста близък, отговарях за вечерния му час, имах комуникация с майка му и с цялото семейство. Не съм му откривател. По-скоро той дойде при мен, аз не съм го търсил. Играчи като него и Меси не се виждат всеки ден. И трябва да си благодарен, че си имал възможността да видиш как едно 12-годишно хърбаво момче се превърна в най-добрия в света.


Какво може да направите за школата на ЦСКА?

- Първо, винаги давам най-доброто от себе си, но все пак не съм магьосник. Давам времето си, моите знания на клуба. Опитвам се да прилагам неща от най-добрите клубове по света и съм благодарен за възможността да го правя тук. Освен това получавам и подкрепата на ръководството. Това, което трябва да се опитам да създам тук, е не просто няколко качествени футболисти, а да изградим процес по създаването на такива играчи. Вероятно това ще отнеме между 3 и 5 години, за да приложим всички необходими процеси. Първата ни задача е да създаваме момчета за представителния отбор и да ги подготвим така, че в един момент да могат да отидат в големи европейски клубове. Това е важно както за нашия тим, така и във финансова перспектива, защото в един момент ще донесе печалба на клуба. Въпросът е футболистите да напускат ЦСКА, когато са готови за това, а не преждевременно. Положителен пример е Десподов. Ще ви дам обаче и друг пример от времето ми в Спортинг. Става въпрос за три момчета от набор 1989 г. Това се случи през 2005-а, значи тогава бяха на по 15-16 години. Три момчета - Адриен Силва, Фабио Ферейра и Рикардо Фернандес, на практика избягаха от Спортинг и отидоха да тренират в Челси без наше позволение. Двама от тях останаха в Челси - Фабио Ферейра и Рикардо Фернандес. В Спортинг обаче се завърна Адриен Силва. Какво се случи с тези играчи? Фабио Ферейра за последно играеше в елита на Австралия. Да, професионален футболист е, но не е на високо ниво. Рикардо Фернандес пък тотално се изгуби, след Челси игра по аматьорски отбори в Португалия, сега не знам дали изобщо е футболист. А момчето, което остана - Адриен Силва, впоследствие се разви успешно. Стана капитан на Спортинг, спечели европейското първенство с Португалия, после Лестър го купи, а сега играе под наем в Монако. Той постъпи правилно и успя. Проблемът е, че много момчета не издържат на напрежението, на което са подложени в големи клубове като Челси. Просто се огъват. Затова моят съвет към родителите е децата да остават в своя клуб и своята страна, докато не станат национални състезатели и не се наложат в отбора си. Ако си достатъчно готов, тогава вече може да опиташ в чужбина. Тогава сами ще ти отворят вратата и ще те поканят, а няма да има нужда да чукаш.


От ЦСКА са излезли футболисти като Стоичков, Пенев, Костадинов... Възможно ли е това да се повтори?

- ЦСКА има богата история и много големи играчи са тръгнали оттук. Ние се опитваме да постигнем същите резултати, но по друг начин. Светът, както и футболът се развиват. Не може да постъпим по същия начин, както преди, и да чакаме добри резултати. Ако го направим, няма да имаме успех, футболната игра се развива, а ние трябва да сме в унисон със съвременните тенденции.


Направете сравнение между българските и португалските деца във футболно отношение...

- Тук, също както в Португалия, губим уличния футбол, а той те учи на много неща. На тренировка ние трябва да работим за всички тези качества, които получаваме на улицата. Относно сравнението мисля, че ако заведа 10-годишни деца от България в Португалия или направим обратното, разликата няма да бъде много голяма. Напълно съм сигурен. Но ако направим същото със 17-годишни момчета, нещата ще стоят по различен начин. За мен проблемът е в компетенцията на треньорите. Проблем е и подборът на деца. Тук селектираме децата за победа в мачовете, а не с цел развитието им като професионални футболисти. Избираме по-едpитe момчета, за да можем лесно да печелим мачовете, но те вероятно няма да бъдат най-добрите играчи в бъдеще. Правим тази грешка още в началото. Всички я виждаме навсякъде по клубовете, дори и при националните гарнитури. Потенциалът е най-важен при селекцията на деца в детско-юношеския футбол. Мачовете в ДЮШ не са като играта на карти, там правилата са ясни - играеш само и единствено за победа. Но работата на тези треньори не е само и единствено да побеждават. Защото, когато пускат едно по-едро момче, те спират развитието на някое по-дребно дете, което в бъдеще може да се развие като отличен състезател. Това според мен е големият проблем. Структурата на първенствата е добра, дори и спортната база е добра, така е. Но пък ще дам пример от Португалия - Кристиано Роналдо за първи път тренира на естествена трева, когато беше 17-годишен. Не казвам, че инфраструктурата не е важна, но не е най-важното нещо в развитието на футболистите. Стоичков и Костадинов също не са тренирали на хубави игрища винаги. Трябва да разберем, че най-важните неща са правилната селекция и работата с подрастващите.


https://www.facebook.com/evimafootball/videos/557369738354453/


https://www.facebook.com/evimafootball/videos/962212544156438/

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.11.2019 00:49


Петък, 18.30 часа , зала "Васил Симов" ЦСКА- Добруджа
Изображение

Преди това от 16.00 часа са жените срещу Казанлък Волей
Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   28.11.2019 00:55


05 Май 1990 г. Бразилия - България 2:1

Гол на Емил Костадинов

https://www.youtube.com/watch?v=cnjxsB3ejY0&feature=youtu.be

Спасяване на Илия Вълов срещу Карека

https://www.youtube.com/watch?v=FAe4jJd8c_k&feature=youtu.be

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 28.11.2019 00:56, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   04.12.2019 19:24


Да отбележа все пак уникалната хореография в сектор Г с лайногорец. Такъв транспарант/тапет досега бг агитка не е правила и издигала у нас. :moufan:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   05.12.2019 02:16


[youtube]YdBI_poW7p8&feature=youtu.be[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=YdBI_poW7p8&feature=youtu.be

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   10.12.2019 07:41


Какво става с шампионите? :)

Видяхте ли докъде ни докараха? От най-коментираната тема, вече никой не пише в тази тема. Това какво ви говори за ловешката формация, която се настани на Армията?

Поредния слаб мач с колоса от Източните Родопи доказа, че този отбор, който играе на Армията няма нищо общо с манталитета и идеята на създаването на този клуб преди повече от 70 години.

Който иска да си подкрепя каквото си иска.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   10.12.2019 08:44


tonzos_justice написа:
Какво става с шампионите? :)

Видяхте ли докъде ни докараха? От най-коментираната тема, вече никой не пише в тази тема. Това какво ви говори за ловешката формация, която се настани на Армията?

Поредния слаб мач с колоса от Източните Родопи доказа, че този отбор, който играе на Армията няма нищо общо с манталитета и идеята на създаването на този клуб преди повече от 70 години.

Който иска да си подкрепя каквото си иска.
Чакай малко, сега ще дотичка Кияну да честити РД на патрона с обувки номер 37!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   10.12.2019 10:55


Не, просто изчаквам да се построи стадиона. Ако догодина не започне строеж ще сваля доверието си към сегашното ръководство.
Иначе на тоя етап няма смисъл да се наливат безсмислени пари, защото Домуса няма да позволи друг да стане шампион. Вижте какъв рев нададе когато само в един мач се свири 50 на 50... да не говорим за купуването освен на съдии, съдийски комисии а и на цели отбори.
Другото, което чакам е промяна в БФС, защото без коренна промяна там няма как да очакваме нормален футбол в Бг, но и това ще видим дали ще се случи догодина.


Последна промяна Keanu на 10.12.2019 10:58, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   14.01.2020 18:08


За много години на всички червени сърца, независимо дали се интересуват още от сегашния отбор или не!
Бъдете здрави и носете ЦСКА в сърцето си!

За сегашния отбор какво да кажа. Хареса ми, че се взе български играч, който няма общо с Литекс.
За Ахмед Ахмедов говоря.
Много е трудно за водещите отбори да вземат добър играч от нашето първенство, включително за Лудогорец и Левски, затова и се предпочитат чужденци.
Но е малко тъпо, вместо такива момчета като Мартин Минчев да се развиват те си седят в Черно Море, където тяхното развитие се забавя и не е сигурно, че ще могат от там да отидат в добър отбор в чужбина.
Примерно в Германия не е така. Другите тимове нямат притиснения да си продават най-добрите играчи на хегемона Байерн, а и така по-голям брой капествени играчи остават в Бундеслигата.

Малко ме изненадват писанията, че в клуба имат намерение да разчитат на Томислав Юрич, Едвин Джеси и Божидар Чорбаджийски.
Първият дойде в края на Август със статут на бивш национал, играл на СП, само че до средата на Октомври въобще не влезе в игра, а после игра съвсем малко.
Явно не е бил в добро физическо състояние, сега може да е наваксал, но за мен е странно.
Той е чужденец, взима не малка заплата, вложенията в него не са малки, търпението също, а я ги оправдае през пролетта, я не.
В същото време към младо момче като Митков няма търпение и той е преотстъпен.
За Джеси и Чорбаджийски те не бяха желани в клуба, нито те искаха да са в него, но сега от немай къде ще се мъчат да се докажат отново.

От една страна е добре, че в клуба искат да задържат Али Соу, което показва амбиции, но от друга за мен не си заслужава, ако се предлагат добри пари, защото той не оправдава напълно доверието досега.
Върши работа, но не е ключов играч.

Няма логика и да се търси човек зад нападателя, освен ако не се продаде някой.
На тази позиция имат Тиаго, Кери, Давидов, но те са въртени на различни позиции, явно в клуба не са доволни от нито един от тях.

Глупаво е това което става с Малинов, че не играе редовно.
Четох, че е подписал с някаква мениджърска агенция на своя глава, което е ядосало ръководството.
Но хайде такив като Галчев и Бодуров вече са на възраст, да ги задраскаш с дебелия фулмастер, но за Малинов е тъпо.

При Крушич Евандро съвсем изгуби формата си, той играеше и на различна позиция преди, но и Крушич с нищо не ме е убедил мен, че е добър треньор.

Интересна е ситуацията с Георги Димитров-Джеки.
Той е един от най-големите критици на клуба, не само на това ръководство, мен също ме е дразнил понякога, но не заслужава подобно отношение.
Наскоро претърпя операция, платена от БФС, а на официалния сайт на ЦСКА нито ред.
Поне да бяха написали нещо от рода, че е в стабилно състояние след операцията и т.н.
Е, поне го поздравиха за рождения му ден, пак е нещо.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   15.01.2020 14:34


При Митков проблема май е дисциплината - мой познат 1 час преди мача с Лудогорец го е видял да яде дюнер в студентски... води мацки по наргиле барове и т.н. Получава се нещо като с Головодов - голям талант ама... сега е в Банско, които са 8ми в Трета лига.
Дисциплината според мен е и една от причините за по-редките трансфери с българи - не че всички чужденци са стока, но повече от тях са научени на някакъв ред и дисциплина.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.01.2020 13:41


Три въпроса:

1. Кога ще се постигне победа в контрола?
2. Защо не се маха тирето, нали се плати емблемата?
3. Защо не се прави ремонт на Армията?

Иначе аз симпатизирам все повече на ЦСКА 1948 и особено на младата звезда Дени Александров, това момче има талант да стане голям футболист.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.01.2020 13:59


tonzos_justice написа:
Три въпроса:

1. Кога ще се постигне победа в контрола?
2. Защо не се маха тирето, нали се плати емблемата?
3. Защо не се прави ремонт на Армията?

Иначе аз симпатизирам все повече на ЦСКА 1948 и особено на младата звезда Дени Александров, това момче има талант да стане голям футболист.

Днес има едно много кратко и интересно интервю в Блиц с Инджов на тема стадион. Отговорът е "Не знам, обърнете се към Ганчеви (баща и син)!"


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.01.2020 15:09


И отговорите :laugh:
1. По-добре да падаме в контроли, но да бием в официалните мачове
2. Миналата седмица официално всички марки/емблеми бяха пререгистрирани в Патентно ведомство на името на "Ред Енимълс". "Ред Енимълс" също така преди време смени собствеността си и собственик не е Кюстендилеца а Искра Григорова, адвокат на Ганчев. от там нататък не знам какво стана със собствеността и дали вече не е на самия клуб. Реално за да махнем тирето мисля, че трябва да се подаде от наша страна към БФС и да е от следващия сезон.
3. Армията няма да се ремонтира а направо ще се бута сектор по сектор и ще се изграждат нови. Има си документални процедури и става бавно - в момента сме на т.5:

Цитат:
1. Документ за собственост или документ за учредено право на строеж на къща в чужд имот или документ за право да се строи в чужд имот по силата на специален закон, а за сградите на жилищно-строителни кооперации – и влязло в сила решение на общото събрание за приемане на проекта;
2. Виза за проучване и проектиране в случаите по чл. 12, ал. 3, чл. 41, ал. 2, чл. 50, 51, 59, чл. 133, ал. 6 и чл. 134, ал. 6 ЗУТ, както и за обекти – недвижими паметници на културата от световно или национално значение;
3. Три копия от идейния инвестиционен проект в обхват и съдържание, определени от наредбата по чл. 139, ал. 5 ЗУТ (Наредба № 4 от 21 май 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти);
4. Решение по оценка на въздействието върху околната среда, издадено по реда на Закона за опазване на околната среда за строежите, за които се изисква такова;
5. Оценка за съответствието, изготвена от съответното лице по чл. 142, ал. 6 ЗУТ;
6. Съобразно спецификата на строежа – специални разрешителни, изисквани по специални закони.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   27.01.2020 21:32


По-рано днес четох и брутално плюене по Джарета. А по-късно взимаме играч на Ювентус :yes:
Но не им се сърдя - повечето хора нямат такова търпение и искат нещата да се случат сега и веднага.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   28.01.2020 14:33


Keanu написа:
И отговорите :laugh:
1. По-добре да падаме в контроли, но да бием в официалните мачове
2. Миналата седмица официално всички марки/емблеми бяха пререгистрирани в Патентно ведомство на името на "Ред Енимълс". "Ред Енимълс" също така преди време смени собствеността си и собственик не е Кюстендилеца а Искра Григорова, адвокат на Ганчев. от там нататък не знам какво стана със собствеността и дали вече не е на самия клуб. Реално за да махнем тирето мисля, че трябва да се подаде от наша страна към БФС и да е от следващия сезон.
3. Армията няма да се ремонтира а направо ще се бута сектор по сектор и ще се изграждат нови. Има си документални процедури и става бавно - в момента сме на т.5:

Цитат:
1. Документ за собственост или документ за учредено право на строеж на къща в чужд имот или документ за право да се строи в чужд имот по силата на специален закон, а за сградите на жилищно-строителни кооперации – и влязло в сила решение на общото събрание за приемане на проекта;
2. Виза за проучване и проектиране в случаите по чл. 12, ал. 3, чл. 41, ал. 2, чл. 50, 51, 59, чл. 133, ал. 6 и чл. 134, ал. 6 ЗУТ, както и за обекти – недвижими паметници на културата от световно или национално значение;
3. Три копия от идейния инвестиционен проект в обхват и съдържание, определени от наредбата по чл. 139, ал. 5 ЗУТ (Наредба № 4 от 21 май 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти);
4. Решение по оценка на въздействието върху околната среда, издадено по реда на Закона за опазване на околната среда за строежите, за които се изисква такова;
5. Оценка за съответствието, изготвена от съответното лице по чл. 142, ал. 6 ЗУТ;
6. Съобразно спецификата на строежа – специални разрешителни, изисквани по специални закони.


1. Всяка година едно и също Киану :)
2. Платиха 8 милиона, за да фалират ЦСКА, както се казва тези неща аз не ги разбирам и няма логика. Ако си спомняш, бизнесменът от Микре искаше да преименува ЦСКА още лятото на онази година, когато не бяхме фалирали. Сега си направи изводи.
3. Не очаквам и една копка да има на Армията.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг