Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:29



Отговори на тема  [ 543 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
ЦСКА - сезон 2020/2021 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   19.05.2021 21:32


Аааааааааа
Баси, преди мача си мислех колко не е важна купата. Но днес разбрах, че е доста важна - радвах се като малко дете. Уникално! Честито! И наздраве :ludnica:


Последна промяна Keanu на 19.05.2021 21:34, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   19.05.2021 21:55


Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   20.05.2021 12:26


А момчето е на 19г. как ги намираме такива перли...

Цитат:
Как Бисмарк се озова в ЦСКА? На този въпрос БЛИЦ потърси отговор от Бруно Акрапович, защото именно босненецът беше начело на тима при идването на ганаеца.

„Един ден при мен дойде Данаил Ганчев. Каза ми, че ще доведе в ЦСКА втори ганаец, който се казва Бисмарк. Вече как Дани се е свързал с момчето, това не мога да ви кажа. Разбрах, че Бисмарк е бил за последно в Косово. Там е играл за две местни отбора (б.р. - Вущрия и Трепча). Обадих се на мои познати от Косово, които да ми дадат някаква информация за младия ганаец. Всички бяха с позитивно мнение за него“, разказа Бруно Акрапович пред БЛИЦ.

„Когато Бисмарк пристигна, още на първите две тренировки видях, че в него има потенциал. И то никак немалък, а напротив. Започнах да му давам шанс в контролите, където той продължи да разгръща качествата си. Така се стигна до деня, в който казах на ръководството на ЦСКА, че държа Бисмарк да остане и да получи предложение за договор“, добави Бруно Акрапович.

Аз не се учудвам, че той стана герой на финала за Купата на България снощи. Забелязахте ли как пое топката, как с тяло финтира противниковия защитник и как я изстреля във вратата. Най-впечатляващ беше финтът му с тяло. Това е част от стила му. Бисмарк е висок, мисля, че е 185 см, но за ръста си притежава завидна техника. Знаете, че по принцип по-ниските футболисти са по-технични. Бисмарк обаче има техника, има голяма крачка и демараж. Много добре играе и с глава. Все качества, които му гарантират бъдеще. Аз съм сигурен, че до година-две, най-много три той ще бъде продаден в чужбина и смятам, че това ще бъде Англия. Английският футбол е точно за него“, прогнозира Акрапович.

„Говорил съм доста с Бисмарк и знаете ли какво ми разкри. Каза ми: „Аз съм от бедно семейство. Имам петима братя. Все още не печеля достатъчно пари, но когато получа заплата, пращам част от нея в Гана, за да помогна на братята ми и на моите родители, които безкрайно много обичам. Дойдох в Европа, за да се развивам и да стана добър футболист, но и в същото време да спечеля пари, да взимам по-голяма заплата, за да донеса уют на семейството ми. Те имат нужда от моята помощ“. Тези думи на Бисмарк ме трогнаха страшно много! Трогнаха не само мен, но и целия треньорски щаб. Той е невероятно добро момче и всички в отбора го оцениха още в първите дни след пристигането му. Аз му пожелавам здраве и много победи на терена. Бисмарк ги заслужава“, завърши Акрапович по адрес на момчето, което ЦСКА взе без пари и вероятно ще продаде за милиони след време, ако походът му продължи.


Последна промяна Keanu на 20.05.2021 12:35, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 543 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг