Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 17:06



Отговори на тема  [ 543 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Следваща
ЦСКА - сезон 2020/2021 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   04.12.2020 11:28


Изображение
Изображение

Снощи ЦСКА направи солиден мач срещу Клуж, лично аз съм доволен, въпреки че ми се искаше и победа. Отборът показа много добра игра, особено през второто полувреме, когато надигра съперника си. Вярно е, че Клуж имаше много проблеми, с играчи които не може да използва, беше без старши треньор в този мач, остана и с човек по-малко на терена, но една точка е по-добре от нищо.
И в тази връзка, аз няма да се разсърдя, ако и срещу Рома резултата е 0-0.

Важното в мача снощюи бе, че треньорът можеше да разчита на Юга и Джеферсон в центъра на халфовата линия, защото в предния мач срещу Йънг Бойс с Белтраме и Тиаго в центъра, той бе лесно предаден.

Просто и двамата посочени футболисти се чувстват най-добре да играят зад нападателя и на друга позиция по терена талантът им се пропилява.
Но въпросната позиция изглежда е резервирана за Санкхаре, който за пореден път не оправда напълно доверието и много се съмнявам, че някога ще го направи. Беше дразнещо неговото високо самочувствие, без покритие. Отново имаше лесно загубени топки, а двете пропуснати топки между краката му направо ме вбесиха, защото нямаше негов съотборник наблизо, който да играе с топката и така топката директно се подаряваше на съперника.

Въпреки хубавите неща, аз не съм убеден, че позициите на които играят футболисти като Йомов и Кери са подходящи за тях. Йомов се губи, играейки по-близо до Соу, той трябва да играе дълбоко на фланга, там му е силата. Кери видимо се стара, но се мъчи с тези дефанзивни функции. Почти не му се отдаваше възможност да играе по-напред и да достави добро центриране. Да не говорим, че губи излишна енергия в дефанзивни действия, а когато и умът е изморен страда и креативността.

Много удачен избор за гости в студиото с Евгени Найденов и Йордан Грозданов, това са хора които винаги има какво да кажат, не са скучни, като гостите в студиото на ШЛ.
Евгени Найденов каза много неща, които и аз мисля и съм споделял тук във форума. Йордан Грозданов, въпреки пристрастията си, се държа много професионално, но без това да е насила, идваше му отвътре, а това е майсторство.
И тук да вметна, че харесвам коментарите и на Вили Вуцов и Нойзи Цветков. Останалите за мен не се справят добре по много причини.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   06.12.2020 16:28


0-3 RED LIVES MATTER!

https://www.sportal.bg/video.php?video=147135

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28653
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   07.12.2020 02:45


След като дойде Акрапа изведнъж заключихме вратата :-)
Ако Лайната не вземат отложения с Арда имаше шансове. Просто разликата трябва да е 5/6 точки, не 8.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   07.12.2020 10:35


Цитат:
Колкото до ЦСКА - има голяма разлика с предишния ми клуб. От цялостната организация до всякакви възможности. Знаете ли, когато ЦСКА се обажда, е равносилно на това Байерн (Мюнхен) да ти се обади. Просто си опаковаш багажа и тръгваш! Поласкан съм, че се спряха на мен. Това означава, че съм свършил добра работа и тя не е останала незабелязана. В новия си тим смених начина на игра, започнахме да се представяме по-силно и се надявам, че с времето ще ставаме все по-добри и по-добри

:moufan:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   09.12.2020 12:07


ЦСКА организира благотворителна кампания за Коледа

https://cska.bg/index.php?main_page=document_general_info&cPath=65&products_id=9577

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   10.12.2020 22:48


Как Рома ще ни вкарат гол от контра БЕ! :blink:
ОстаФка - да си ходят на село у Лоич :-P

Изображение


Последна промяна Keanu на 10.12.2020 22:49, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 00:54


Много съм доволен, 5 точки в груповата фаза в много силна група, общо 10 мача в Европа, общо 13 отбелязани гола, много приятно, наистина.
Радвам се, че в ЦСКА осъзнаха какво е да играеш в този турнир, какво е да бъдеш в Европа, това си личеше по подхода, изказванията преди мача, но най-вече от играта.
Защото в последните два европейски мача промяната си личеше, но не и в домакинския срещу Йънг Бойс. И тук си мисля, че роля има и Алън Пардю, който е казал някоя и друга дума на Акрапович и на ръководството. Защото той идва от една професионална среда в Англия и знае стойността на парите, след като е работил като строител и всяка сутрин в 7 е бил на скелето.
В ЦСКА сега им е паднало да припечелят някое евро. Също така Соу ще бъде продаден скоро, може би и Антов.

Защото следващия сезон с Купата на Конференциите идва и голямата тесла за нашите отбори. Шампионът ни ще започва от втори нквалификационен кръг на ШЛ, най-вероятно непоставен, докато за другите ни евроучастници повече няма да има Лига Европа, а Купа на Конференциите.
Имайки предвид, че заради пандемията УЕФА най-вероятно ще намали парите от наградни фондове, то можем да си представим сумите в третия по значимост евротурнир. Мислех си дали ще си струват разходите, ако се паднеш срещу някой отбор от Исландия или Казахстан, където само пътят е много скъп, а освен футболисти има и делегация и т.н.
Освен това тези мачове е предвидено да се играят в четвъртък, в часовете в които сега се играят срещите от ЛЕ, така че вероятно и парите от телевизионии права няма да са много.

Това прави борбата за шампионската титла изключително важна, защото само така може да се надяваш на някакви сносни пари от УЕФА. Отборът на ЦСКА вече играе със самочувствие, а това че спечелиха 5 точки в груповата фаза срещу 0 на Лудогорец би трябвало да им даде още по-голям тласък. Само че разликата не е малка, аз не гледам българарското първенство, но от един обективен добър познат знам, че въпреки трудностите в Европа Лудогорец продължава да доминира като игра в нашето първенство. Освен това знам, че докато бате Бойко е на власт ЦСКА няма да види нито титла, нито нов стадион. Но поне с рязкия контраст в представянето в Европа ЦСКА ще има морално право да зашлеви Лудогорец, ако те продължават с добре познатите прийоми и най-важното ако разчитат само на тях, а не и на игра.

Да се върна към мача тази вечер. След срещата със Сайренс се появиха определени коментари и тогава аз написах едни неща, които днес изглеждат много на място.

С всичките условности ЦСКА спечели 5 победи в тази еврокампания, толкова колкото и при достигането на първия си полуфинал през сезон 1966/67.
Рома бяха в серия от 5 последователни мача срещу ЦСКА без инкасирано попадение. По принцип това е рекорд, но изравнен, защото френският Страсбург също е в серия от 5 поредни мача без допуснат гол срещу български отбор, макар в горния случай да става въпрос само за мачове между два конкретни отбора.
Е, негативната серия бе прекъсната. Някои ще кажат, че Рома са играли с резервите. Действително имаше даже и дебютанти в техния състав и това оказа влияние, но все пак в атака бяха юношата на Реал Мадрид Майорал и Педро, който често беше титуляр в може би най-силната формация на Барселона. Освен това при изравнителния гол Рома загатнаха за класата си и честно в онзи момент си помислих, че могат да обърнат мача. Истина е обаче, че ЦСКА стабилизира много представянето си в защита, играе с много по-голямо самочувствие и качествата на определени играчи започнаха да си личат и на терена, а не само като визитки.

Друго. Много се говореше на различни места как ЦСКА създавал доста положения за гол, но нямало кой да ги реализира. Истината е по-различна. Днес си направих труда да вляза на страницата на УЕФА преди мача с Рома и след него и се оказва, че показателите в атака на ЦСКА са доста скромни, а това че успяха да отбележат цели 3 гола в груповата фаза показва огромна ефективност.
Общия брой на головите положения за 6 мача в груповата фаза е 59, 17 удара в целта, 24 извън нея и 18 блокирани удара, което изобщо не е много. Един класен европейски отбор може да отправи 12-13 точни удара срещу по-скромен противник само в един мач, а обикновено горепосочените показатели ги прави за два мача.
Общо центриранията са 111, като завършените от тях са 50, общо са изпълнени 25 корнера, пак скромни показатели за 6 изиграни мача.
Общо са опитани 2545 паса, от тях 1960 точни, което пак не са впечатляващи цифри, но точността в този компонент е на ниво - 76%.

В защита обаче нещата са по-оптимистични. За 6 мача в груповата фаза вратарят е направил едва 20 спасявания, като тук за мен не става въпрос, че Бусато не е бил на ниво. Напротив, той направи някои много добри спасявания и след гостуването на Рома попадна в идеалния отбор на кръга на ЛЕ. Средно са допуснати 1.2 гола, а сухите мрежи са 2.
Направени са 44 шпагата, играчите са си върнали топката в тяхно притежание 240 пъти.

ЦСКА е играл чисто, нещо много важно в Европа. За 6 срещи жълтите картони са 10, което не е много. Тимът е изтърпял повече фаулове, отколкото е направил - 79 срещу 77.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4099
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 01:06


Галерия от мача:

https://dsport.bg/cska-ukroti-valcite-i-napusna-le-s-gordo-vdignata-glava.html

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 06:07


Това, че са излезли с жените и децата са мантри на завистниците... ;-) Някой беше изчислил, че играчите от вчера са стрували над 100 млн. евро според transfermarket.
Аз между другото очаквах да ги бием - просто видях играта срещу Клуж и за мен бе напълно нормално да бием Рома, но очаквах да е с 1 гол разлика - тези цели 3 гола, които вкарахме дойдоха много добре... а имахме и други добри положения :-D


Последна промяна Keanu на 11.12.2020 06:09, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28653
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 11:58


Страхотен ЦСКА. :)
Нз подхода на Рома, самата игра на червените бе прекрасна. Браво на всички в клуба.
И дано завършим това което градим с една шампионатна титличка на пролет. :red_fan:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2884
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 16:08


Тази победа е на Акрапа. Мачът влезе в любимото му русло да дебне противника след ранния гол. При 2-1 вече нямаше съмнения кой ще е победителя. Аз не видях много резерви да играят в състава на Рома, евентуално може настройката да не им е на 100% заради сигурното първо място. Акрапа си е може би най-качествения чуждестранен треньор в смешното ни първенство, но трябва да си бие камшика, че няма да му позволят да стане шампион тук. Всеки кръг се дава нередовен гол за Лудогорец.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 18:28


То е ясно, че ако Гела не реши да се откаже, и ЛЕ да вземем, тук сме най-много втори... все ще има нещо освен редовното бутане от съдиите - я някой полиграф в последния момент, я някой Ковид, я нещо друго...

На мен обаче ми хареса, че надградихме доста и доверието и търпението, което имахме някои към Ганчев се оказа, че е било обосновано. Аз мисля, че от тук нататък тръгваме все нагоре :celebrate: :ludnica: ! :red_fan:


Последна промяна Keanu на 11.12.2020 18:31, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 21:49


Hiksa написа:
Тази победа е на Акрапа. Мачът влезе в любимото му русло да дебне противника след ранния гол. При 2-1 вече нямаше съмнения кой ще е победителя. Аз не видях много резерви да играят в състава на Рома, евентуално може настройката да не им е на 100% заради сигурното първо място. Акрапа си е може би най-качествения чуждестранен треньор в смешното ни първенство, но трябва да си бие камшика, че няма да му позволят да стане шампион тук. Всеки кръг се дава нередовен гол за Лудогорец.



направо развавяй червеното знаме и си купавй фланелка ...

Не знам какво си видял, но само двама футболисти от тия играли последния мач в калчото за Рома бяха на терена среща Микре, отделно вратаря им бе 18 годишно момче с дебют за първия отбор на Рома ... за мотивацията и отбиването на номера да не говорим, докато микранските играха все едно са стигнали финал за ШЛ .... което е ок де, трябва да има хъс дори и да е безсмислен мача


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   11.12.2020 22:04


Balleta написа:
Hiksa написа:
Тази победа е на Акрапа. Мачът влезе в любимото му русло да дебне противника след ранния гол. При 2-1 вече нямаше съмнения кой ще е победителя. Аз не видях много резерви да играят в състава на Рома, евентуално може настройката да не им е на 100% заради сигурното първо място. Акрапа си е може би най-качествения чуждестранен треньор в смешното ни първенство, но трябва да си бие камшика, че няма да му позволят да стане шампион тук. Всеки кръг се дава нередовен гол за Лудогорец.



направо развавяй червеното знаме и си купавй фланелка ...

Не знам какво си видял, но само двама футболисти от тия играли последния мач в калчото за Рома бяха на терена среща Микре, отделно вратаря им бе 18 годишно момче с дебют за първия отбор на Рома ... за мотивацията и отбиването на номера да не говорим, докато микранските играха все едно са стигнали финал за ШЛ .... което е ок де, трябва да има хъс дори и да е безсмислен мача


Нека се заблуждават, че Бруно-Акрапович е голяма работа. Реално той е бг варианта на Мъдурко - демек паркира автобуса и напред квото стана. Рома бяха дошли на разходка, ама това не е проблем на ЦСКА в крайна сметка, Те си записака престижна победа. След време едва ли някой ще помни, че вратаря бил 18 годишен.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 06:29


"Франс Футбол" включи Антов в отбора на кръга:
Изображение

Соу пък беше включен в избора за играч на седмицата в ЛЕ в сайта на УЕФА:
Изображение

А новият календар е уникален:
Изображение


Последна промяна Keanu на 12.12.2020 06:31, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 06:47


А тази статия ме изкефи :-P :wave:

Цитат:
ЦСКА го направи! ЦСКА постигна поредната си паметна победа в Европа. "Червените" разбиха с 3:1 италианския гранд Рома и събраха 5 точки в групова фаза на Лига Европа. Това е най-доброто представяне на "червените" в тази фаза на турнира. До момента те имаха максимум по 3 точки в групи за сезон. Веднъж след победа над Викинг от Норвегия и веднъж над Рапид във Виена. ЦСКА изигра цели 10 мача в Европа през настоящата кампания. Постигна 3 големи победи и се завърна на картата. С гръм и трясък. Основната заслуга е на на един човек, който вчера празнуваше рожден ден - Гриша Ганчев.

"Наистина, голям подарък ми направиха. Много съм щастлив", каза собственикът на ЦСКА след 3:1 над Рома пред ТОПСПОРТ.

Той го заслужава. Изпълни много от обещанията си към "червена" България. Сега остава отборът да се сдобие с модерен стадион, да стане шампион и да влезе в групите на Шампионска лига. Най-важните цели, които още не са постигнати, но рано или късно ще станат реалност. Защото ЦСКА има собственик, който обича отбора, футбола и спорта. А това е в основата. Ганчев не е просто "бащица" за ЦСКА, той е един от феновете. Начело на клуба е по свое желание, не е изпратен. За него не е само бизнес. И заради това, ЦСКА не само ще го има, но ще връща все повече и повече старата си слава. Слава, която беше изкована с битки и паметни мачове на терена през годините. За да се превърне ЦСКА в емблемата на българския футбол.

"Армейците" се завърнаха в Европа при Ганчев през сезон 2018/19. Последното им участие преди това завърши още след само два мача - ЦСКА отпадна позорно от Зимбру (Молдова) с Александър Томов за собственик и Стойчо Младенов за треньор. От завръщането до мача с Рома, за само 3 сезона, ЦСКА натрупа 22 срещи на Стария континент. Спечели 10 от тях, в 4 завърши наравно. Отстрани 8 съперника - Рига, Адмира, Титоград, Осиек, Сиренс, БАТЕ, Б36 и Базел. Отпадна два пъти - от Копенхаген и Зоря. Класата на датчаните е ясна на всички. Тази на Зоря беше доказана и през настоящата кампания с резултатите на тима в групите. И срещу двата тима съдиите бяха главни действащи лица и лишиха ЦСКА от продължаване напред.

"Армейците" се класираха в групи за първи път от 10 години насам. А там спечелиха най-много точки в своята история. За 3 сезона, ЦСКА записа 3 големи победи, всичките през 2020-а година - над Рома и Базел с по 3:1, над БАТЕ с 2:0. Горчив спомен остава само гостуването на Йънг Бойс. Загубата с 0:3 е най-голяма за отбора под управлението на Гриша Ганчев във всички турнири. Никой друг не победи ЦСКА с 3 гола разлика за последните 5 години.

Естествено, големият успех над Рома подразни много хора. Те сигурно трудно са заспали снощи. В главите им са бушували гняв, злоба и мисли как да се омаловажи тази победа на омразният им ЦСКА. И така, наслушахме се на празнословия как Рома били с резервите си и не се натягали много на терена. Какви резерви са легендата на Барселона Педро Родригес, който е спечелил всичко във футбола, даденият под наем от Реал Борха Майорал и Карлес Перес (юноша на Барса)? Ами националът на Англия Крис Смолинг? Или Федерико Фасио? Слагаме точка тук. Изглежда някои искат да накарат ЦСКА да се оправдава, че... е разбил отбор като Рома с 3:1. Изключителна глупост! А може би огромен комплекс, който през годините става все по-мащабен?
Рома с Педро и компания е никакъв отбор. Киево, класирал се за мачовете с Левски по служебен път и с едва два мача в Европа преди сблъсъка със "сините" е истинско футболно страшилище. Победа с 1:0 над Лацио в последен мач от групи е нещо велико. Успех с 3:1 над другия гранд от Рим - Рома, явно не е.

Не е само за хора, които или мразят ЦСКА, или разбират от футбол толкова, колкото аз и Валери Божинов от квантова физика. Но да видим какво направи Левски в последните си 3 участия в Европа. Отпадна от Вадуц (Лихтенщайн), АЕК (Ларнака) и Хайдук. АЕК разби "сините" с 4:0 на "Герена", а Иван Тричковски отбеляза всичките голове. Най-голямата победа на Левски е точно с 3:1, с колкото ЦСКА победи Рома. Разликата е, че Левски я постигна срещу... Сутиеска. Нерде Лондон, нерде Лом, нали се сещате...

ЦСКА има в ръката си билет за Европа. ЦСКА се завърна сред най-големите. За други остава пак да отварят голяма уста. И да се радват на дреболии. Като тази, че новият автобус на "червените" отказал да запали веднъж в Пловдив. Остава и да пият една студена вода, макар и зеолитна.

ЦСКА е орисан да побеждава най-големите. Така е било, така е и в момента. ЦСКА изигра мачовете си в Европа този сезон, постигна много. Чака ли Левски своя евромач на 18 декември? Това е въпросът...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 10:18


Много въпроси поставя тази разкошна и в никакъв случай не клакьорска статия, но ще задам само два:
- авторът сравнява победата на Левски над Лацио в последен мач от групата с тази победа над Рома и се чуди защо едната се възвеличава (не знам от кого?), а тази се омаловажава. Та въпросът ми е след онази победа над Лацио на Олимпико, дали авторът е писал възхваляващи статии, или дори и да не е (щото все пак гришата не му плаща заплата да пише за Левски, така че нормално да не е писал), бил ли е тогава на мнение че Левски се е завърнал с гръм и трясък в Европа, че върви само нагоре, че Тодор Батков е показал колко милее за футбола и затова титла и групи на ШЛ са само досадна формалност, и въобще всички неща, които вади като изводи сега?
- авторът говори за комплексарщина. И поради това в статия посветена на това че цяла Европа трепери от подвига на ловешките армейци и изпълнена с еуфория от 5те точки (не можах да видя в статията на кое място в групата си е завършил отборът ама вероятно не е останало място), половината текст е посветен на Левски, изброяват се резултати на Левски, посочват се съперници, за спонсори се намеква. Та въпросът ми е какво значи комплексарщина всъщност?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 10:47


spurs написа:
Много въпроси поставя тази разкошна и в никакъв случай не клакьорска статия, но ще задам само два:
- авторът сравнява победата на Левски над Лацио в последен мач от групата с тази победа над Рома и се чуди защо едната се възвеличава (не знам от кого?), а тази се омаловажава. Та въпросът ми е след онази победа над Лацио на Олимпико, дали авторът е писал възхваляващи статии, или дори и да не е (щото все пак гришата не му плаща заплата да пише за Левски, така че нормално да не е писал), бил ли е тогава на мнение че Левски се е завърнал с гръм и трясък в Европа, че върви само нагоре, че Тодор Батков е показал колко милее за футбола и затова титла и групи на ШЛ са само досадна формалност, и въобще всички неща, които вади като изводи сега?
- авторът говори за комплексарщина. И поради това в статия посветена на това че цяла Европа трепери от подвига на ловешките армейци и изпълнена с еуфория от 5те точки (не можах да видя в статията на кое място в групата си е завършил отборът ама вероятно не е останало място), половината текст е посветен на Левски, изброяват се резултати на Левски, посочват се съперници, за спонсори се намеква. Та въпросът ми е какво значи комплексарщина всъщност?

:moufan: :moufan: :moufan:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 11:55


Ясно е че статията е с фенски нотки, но има доста истини. Насочена към плюещите и омаловажаващи разгрома срещу Рома, а на терена излязоха играчи за над 100 000 000 Евро. :-D


Последна промяна Keanu на 12.12.2020 11:56, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   12.12.2020 11:58


Keanu написа:
Ясно е че статията е с фенски нотки, но има доста истини. Насочена към плюещите и омаловажаващи разгрома срещу Рома, а на терена излязоха играчи за над 100 000 000 Евро. :-D


3:1 откога се брои за разгром? :blink:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 543 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг