Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:05



Отговори на тема  [ 543 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща
ЦСКА - сезон 2020/2021 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  ЦСКА - сезон 2020/2021   |   14.07.2020 15:51


Изображение

Предстои един интересен сезон.

1. Не се знае какво ще се случи с телевизионните права... дали ще ни извадят от Първа лига, след като днес стана ясно, че отказваме да приемем офертата за телевизионните права с констатация за четворен конфликт на интереси? Едва ли, а и сегашния договор е в сила още година.

2. Ще продължим ли да играйкаме както последните години - къде по наша, къде не по наша вина...?

3. Какво ще се случва със стадиона?

4. Какво ще се случи с вечния ни съперник - аз лично не искам да фалира, но положението при тях е на ръба.

5. От втора лига идва един интересен съперник. За някои е менте - втория отбор на шефа, който се опитва да саботира ЦСКА, но за други, макар и малко на брой, е надежда за едно ново начало - кои ще се окажат прави ще разберем!


Жребия отреди първата среща да е повече от интересна - както пише на нашия сайт:

I кръг: Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948 - ЦСКА


Последна промяна Keanu на 14.07.2020 15:58, променена общо 4 пъти



 
Online
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   14.07.2020 16:19


мачкаме числото и хейтиме Камбурата още от 1-ия кръг! Кмабуров завалията дето има 5000 мача повече от Жеков и ще играе и до 50 г. лузърщина тотална. рекордът му няма да има никаква стойност освен за пожълтялата хартия.

От новия сезон очаквам дубъл за ЦСКА!
Домуса ще сдаде фронта този сезон. Този им беше един от най-слабите сезони, чисто игрово. И миналия им беше слабичък. Движат се по инерция и на изпарения. От третия път ще се счупи стомната надявам се. Има леко назряващи конфликти там и очаквам сътресения рано или късно. Всяка династия си има своя край, време и тумора да се разкара, дори и временно. При тях всичко е заради Домусчиеви. Нямат публика, нямат идентичност.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   14.07.2020 21:09


За Камбура - аз лично не бих го хейтил... Много е възможно и да не играе в нашите мачове както много често го правеше и досега. Повече бих изхейтил Балъков, защото не очаквах това от него.
Но все тая - тия мачове ще са интересни в началото... след това интереса ще спадне като мач с Царско село (отбор без фенове).


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 10:52


Изображение


Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов даде обширно интервю за ТОПСПОРТ. Той говори по всички актуални теми около клуба и направи анализ на изминалия сезон.



Да започнем с оценката ви за изминалия сезон. ЦСКА отново беше близо до трофей, но пак не спечели такъв.

- За този сезон, аз го определям като противоречив. Стартирахме доста слабо, но с течение на сезона играехме все по-добре и по-добре. Докато не дойде финалът за Купата на България, където изневерихме на стила на ЦСКА. Този, който се налагаше през годината - да играем по-офанзивно, да търсим победата на всяка цена. На финала играхме по-сигурно отзад, да не допуснем гол. Това ни коства Купата. Това не е стил и начин на игра, който приляга на ЦСКА. Съвсем резонно, след финала имаше промяна на треньорския пост. Всички видяхте, че след тази промяна стилът, който искаме да има ЦСКА, го има до някаква степен - да играем атрактивно и резултатно.

Вече бившият треньор Милош Крушчич доста подцени възможни дузпи срещу Локо, а в крайна сметка такива имаше.

- Той не се е готвил за дузпи. Защото го каза - че иска да реши мача в редовното време. На думи е ОК. Но, това което се получи в действителност беше друго. Не видях ЦСКА да иска да реши нещата по време на 90-те минути. Нашите положения не бяха плод на разигравания, а заради индивидуалните качества на футболистите.

Трябваше ли Али Соу да бие от бялата точка, след като пропусна толкова много пъти и във важни моменти? Феновете не обвиняват него, а по-скоро Крушчич, че му даде да изпълни дузпа.

- Това е и моето мнение. Видя се, че Али Соу, който за мен е най-добрият нападател в българското първенство, явно дузпи не може да бие. Това е по-скоро психологическа нагласа. Много големи футболисти са пропускали от дузпи, не е само той. Това се видя и в края на по-миналия сезон, когато изпусна решаваща дузпа срещу Разград. Видя се и по време на мача с Витоша (Бистрица). Тогава коментирахме тази тема - че трябва да се даде почивка на Али Соу, да не изпълнява повече дузпи. Малко психологически, да вкара някой друг гол, за да му дойде самочувствието. Аз още не мога да си обясня защо му се даде да бие дузпа на финала.

Каква оценка ще поставите на първите 5 години от вашето управление в ЦСКА? Равносметката е една Купа на България от "В" група, титла там и четири втори места в Първа лига.

- Не съм аз човекът, който да даде такава оценка. Би трябвало феновете да поставят тази оценка. Но в последните две-три години, особено по-миналата, ние бяхме много близо до титла. Но тогава други неща решиха първенството, не спортно-техническите качества. Факт е, че постоянно има натиск от страна на медиите, че имаме най-слабите футболисти, че не се работи правилно в ЦСКА. Но в последните две години никой не ни е надиграл от отборите в "А" група. Там, където сме загубили, било е заради наши грешки и подценяване на даден момент от мача. Но смело мога да кажа, че нас отбор не ни е надиграл!

Стамен Белчев кога разбра, че се връща начело на ЦСКА? И ще получи ли този път доверие да работи поне три години? Защото се видя, че човекът си разбира от работата и по време на първия му престой отборът играеше приятен футбол.

- Това се видя и в последните три мача. Същите футболисти, но той успя да ги промени психологически. Показаха в последните три мача доста добри игри. Надявам се с новите попълнение през следващия сезон да играем още по-добре, още по-атрактивно и резултатно. Да носим радост на "червена" България.

Някои фенове ви обвиняваха, че се месите в работата на треньорите. Това случвало ли се е?

- Никога не съм се месил! Миналата година имаше среща между мен и феновете, точно тук - в този ресторант. Този въпрос се изясни. А за "фейсбук" разбирачите, не знам дали са идвали на стадиона. Всеки си има право на мнение. Всеки изказва своето виждане за футбола. Истината е една. Хората, които бяха тук преди година и говориха с мен, разбраха каква е истината.

С Росен Петров в какви отношения сте? Че и с него имахте търкания преди време.

- Всичко е нормално. Говорим си. Нормални са ни отношенията.

Какво мислите за срещата на фенове с Цветомир Найденов? Трябваше ли тя да се състои?

- Много неща се изписаха по пресата, изтекоха разговорите, записи... Аз лично не одобрявам, макар че това не е мое решение. Не одобрявам такава среща. Този човек, Цветомир Найденов, е много компрометиран в България. Никой не обича доносниците. Не виждах как той ще влезе в управлението на ЦСКА.

Нападат ви и за някои лоши трансфери, но никой нищо не казва, когато дойде футболист като Каранга...

- Както казах, всеки един харесва даден играч, всеки си има любимци. Аз отдавна съм се решил да разграничавам лични предпочитания за даден играч. Във футбола е много лесно и просто - който играе добре, това се вижда от всички. Който играе слабо - аз съм първият, който излиза и казва пред собственика "Да, тук сбърках!". Няма безгрешни хора, но гледаме да правим много по-малко грешки. Мисля, че през годините съм го доказал това нещо.

Жул Кейта и Нето Борхес ли ще са следващите попълнения на ЦСКА?

- За Кейта имаме разговори. Всеки момент очакваме да приключим трансфера. Нето Борхес... Този играч не съм го чувал. Разбрах от медиите, че бил ляв бек. Ние колко леви защитници да съберем? Имаме Мазику, Жеферсон, Лясков се завръща, момчето. И Занев може да играе на тази позиция. Преди всеки важен мач на нашия отбор излизат подобни спекулации в пресата, за да може да има натиск върху нашите играчи. Но вече свикнахме да работим под натиск. Преодоляваме успешно тези неща.

Леви бекове много, но десен е само Турицов. Черниаускас също си тръгна. Търсите ли десен бек за конкуренция на Иван и вратар за конкуренция на Бусато?

- Работи се по селекцията. Винаги. За да има компактен отбор и на всички позиции да има конкуренция. Това е предпоставката за израстване на всеки един футболист. Така всеки дава максимума от себе си. Така се развива както самият играч, така и целият отбор.

Има ли оферта от Рейнджърс за Малинов?

- Не, в клуба не е постъпило нищо. Когато има нещо конкретно, тогава ще го обявим.

Защо в сайта на ЦСКА не съобщавате за какъв период е договорът на дадено ново попълнение?

- Това са детайли, които би трябвало да са само за клубна информация. Не би трябвало да изтича такава информация навън. Това е моето мнение. Важното е, че тези, които идват, са наши играчи. Някои идват под наем. Ако докажат, че имат качества за нашия отбор, разбира се че ще бъдат привлечени. Така се минимизират грешките. Вече много трудно може да се вземе добър играч. Условията се промениха много след трансфера на Неймар. Добрите играчи вече струват много пари. По-трудно може да се купи добър играч.

Тривиален въпрос - какви са целите на ЦСКА през следващия сезон?

- ЦСКА винаги се бори за титла и за Купа в България. Искаме тази година да се преборим и за пробив в Лига Европа. Но е трудно. Много по-лесно е, ако си шампион. Аз мисля, че можем да се справим с това нещо.


Вие и Левски сте недоволни от телевизионните права. Дори заявихте в сайта си, че сте готови да играете в по-долно ниво на футбола ни, ако не се чуят исканията ви.

- Това си е решение на собственика. Нормално е ЦСКА и Левски да искат повече, защото ние имаме най-много фенове. Какво ще стане, това не е в моята компетентност.

И с Венцеслав Стефанов имаше спор.

- Венци Стефанов си го знаем всички. Той всяка година има различно мнение по въпросите. Много си мени мнението (смее се). Така че няма какво да го коментирам него. Плюс това не съм на позицията му, той е президент на клуб.

Направи впечатление, че през последния сезон нямаше престрелки по оста ЦСКА - Лудогорец. Какво се промени, за да са нормални отношенията ви с отбора от Разград? Което е правилно за мен...

- По-миналия сезон бяхме на ръба да станем шампиони. Сещате се какво стана в последните кръгове. Ботев играха лежерно срещу Разград в Пловдив, докато на "Армията" трудно ги пречупихме в последния кръг. Когато има напрежение и борба до последно... Тази година изостанахме много бързо след лошия старт. Какви престрелки да има? Нямаше напрежение по тази ос.

Да разбирам, че е заслужена деветата поредна титла на Лудогорец?

- Не знам дали е заслужена. Имам една статистика - от близо две години ние нямаме загуба от тях, а два пъти ги отстранихме за Купата.

Как се справиха съдиите през изминалия сезон?

- Какво да ви кажа, вече свикнах. Първите две години бях много емоционален след всеки мач, защото виждах, че имаше умишлени порязвания на ЦСКА, особено на "Армията". С гол от засада ни победиха Разград. Тази година може би бяха по-малко тези неща. Но все пак, имаше един възлов мач с Локо (Пловдив) през ноември, който го загубихме след очевадна съдийска грешка - два метра засада. Нямаше да го има това напрежение от миналата седмица, ако Локо (Пловдив) имаха малко по-дълга памет.

Какво се случи в ложите на "Лаута"? Крушарски и Цветков казват, че сте ги наричали "селяни".

- На стадиона нямаше хора, 20-30 човека бяхме заради коронавируса. През целия мач г-н Крушарски и г-н Чавдар Цветков не спряха да обиждат нашите играчи, че и техните. Съдиите също. Тяхното поведение беше много гаменско и си позволих след мача да им кажа тези думи, които 10 минути преди това им каза старши треньорът им, техният треньор. Когато показаха пети жълт картон, той се обърна към ложите и каза тези думи. Аз просто ги повторих. Но аз не съм имал адресна регистрация на самите господа. Имах предвид черти от характера им. Защото те се държаха недопустимо за позицията, която заемат.

Има голяма еуфория сред феновете на Левски, че още в първия кръг ще има мач ЦСКА срещу ЦСКА 1948. За вас по-специален ли е този двубой?

- Не. Това е един новак от Втора лига. Рутинен мач, който мисля, че ще спечелим с разлика. Ние сме много по-добрият отбор. Не виждам никакви притеснения. Не се знае още ще има ли публика на този мач, какво ще се реши заради пандемията. Футболът е заради публиката и би трябвало да има фенове на мача. Това излиза извън спорта. Има други неща, много по-важни за хората и здравето. Ако преценят, че е безопасно за феновете... Пуснаха се дискотеките. Не мисля, че стадионът, който е открито пространство, е по-застрашаващ от затворените пространства. По-опасно е вътре, защото вирусът се предава по въздушно-капков път.

Дори новият собственик на Левски Наско Сираков приема този ЦСКА за наследник на фалиралия. Но феновете на "сините" не спират да говорят за "тирета" и АД-та. След мача с Локо силно впечатление ми направи една снимка - деца, фенове на ЦСКА, плачат заради изпуснатата Купа. Не е ли това в основата на футбола - любовта на феновете към отбора им, към играта? Тези деца не ги вълнуваха "тирета" и АД-та...

- Тази тема вече четири години се коментира. Доста се поизтърка. В българския футбол е имало много такива случаи, където се сменяват търговски дружества. Левски, може би и те са на път. Не знам каква е ситуацията при тях, искам и се надявам да не им се случва това нещо, през което преминахме ние. Защото и те имат много фенове и това ще е голяма болка за тях. Но, като се върнем назад в историята - и Берое мисля, че са с лиценза на Олимпик, Локо (Пловдив) са с лиценза на Левски (Кюстендил), Пирин (Благоевград)... Има доста отбори, но в момента са се концентрирали единствено и само към ЦСКА.

Периодично се появяват информации, че Гриша Ганчев обмисля да си тръгне от ЦСКА. Вие сте близък до него човек. Някога казвал ли ви е нещо такова?

- Пред мен никога не е споменавал такова нещо. Той си е собственик. Той може да прецени по всяко време кое е най-добро за него и за клуба.

Какво значи ЦСКА за него и съжалява ли, че не дойде начело на клуба по-рано? Имаше вариант още в края на миналия век, когато президент за кратко беше Любослав Пенев.

- Да, имало е такъв вариант, доколкото знам. Аз тогава бях играч в чужбина. Имало е такива разговори. Той си е цесекар. Всеки иска да помогне на клуба, на който е симпатизант. Дойде моментът и той прави много неща, за да се стабилизира този клуб. Не са тези резултати, които искаме - и ние, и публиката, но се надявам с по-голяма упоритост да се постигнат успехи.

Той винаги е бил привърженик на ЦСКА, а аз винаги съм искал да ви питам за нещо, което лично на мен ми е неприятен детски спомен. Прибирам се вкъщи преди много години, включвам телевизора - Литекс 5, ЦСКА 0, и това в края на първото полувреме. Не ви ли каза Ганчев на почивката: "Момчета, стига толкова, стига сте вкарвали повече!".

- Той винаги гледаше мачовете там от една кабинка. Той викаше второто полувреме от кабинката, не спираше. Футболът и спортът е такъв, че когато си под адреналин... В спорта няма милост.

Христо Стоичков, легенда на ЦСКА и съсобственик на клуба, акционер. След финала с Локо каза, че всички в отбора сте, цитирам "бедствие". Вашият коментар за тези му думи?

- Това не е нормално за мен. Ако излезе с имена, да каже...

Това му бяха думите - "всички в ЦСКА са бедствие".

- Да де, ОК. Нека да кажа кой. Аз имам много да кажа по тази тема.

Той държи ли връзка с другите собственици на ЦСКА? Или с хора от ръководството.

- Лично с мен не държи, за другите не знам. Може и да поддържа, но лично с мен - не.

Колко по-трудно се управлява клуб като ЦСКА в сравнение с Литекс? Сигурно всички усещате разликата.

- За мен не е нещо ново, защото съм минал през ЦСКА. Знаете, 3-4 години бях тук като играч и знам доста за отбора. Но определено е много по-трудно да се управлява клуб като ЦСКА. Има много голям обществен интерес, хората се интересуват живо. Те са критична маса, което е нормално. Това спомага, за да израства клубът. Ние сме благодарни на феновете, когато критикуват. Разбира се, стига тази критика да бъде градивна. Тогава винаги може да се оправим и да вървим напред, заедно, за общото благо. Но не мога да приема оплюване на личностна основа, обиди. Това не помага на нашия клуб, само може да навреди.

Имахте пререкания и с Николай Бодуров. Какво е истината за неговите последни месеци в ЦСКА, които доведоха до напускането му?

- Това беше една от причините да направя тази среща с феновете тук преди година и да се изясним. Това си беше решение на Люпко Петрович и на собственика на отбора. Предпоследната тренировка преди мача със Заря беше на стадион "Васил Левски". Господин Ганчев говори на терена, обсъждани бяха и премии. Аз бях по-настрани. Но видях и чух какво се случи с Бодуров. Това беше във вторник, а мачът беше в четвъртък. Бодуров си пътуваше почти всеки ден от София до Благоевград и обратно. Той може би не го усеща, но все пак е на футболна възраст. Не е толкова в кондиция и това му оказваше много голямо влияние. Аз преди години, на 20 бях, когато го пътувах това разстояние София - Благоевград и ми оказа влияние. Това може би е едно от нещата, което ми попречи да се наложа в ЦСКА като футболист. И Любо Пенев беше говорил с него по тази тема, после аз говорих с него по тази тема. Това беше още по време на предишното първенство. През юли вече нещата ескалираха. Имахме много важен мач. Искахме да отстраним Зоря, за да може да напълним стадион "Васил Левски" за следващия мач с Еспаньол и да стане празник за феновете. Г-н Ганчев помоли Бодуров във вторник вечер да не пътува към Благоевград, да остане, защото в четвъртък имаме много важен мач. Да си отпочине и да бъде готов на 100%. Той каза, че имал много по-важна работа. От тази, която има в клуба и му се плаща за нея. Това беше цялата случка.

Как да завършим това интервю? Искате ли да направите призив към фенове, към съперници или ръководители на футбола ни?

- Единственото нещо, което пожелавам на всички, това е да бъдат здрави. Всеки един футболист в "А" група да има възможно най-малко контузии. Както и тези в "Б" група, разбира се. Това мога да пожелая. И да се опазят от коронавируса.

И да има феърплей на терена?

- Най-вече това. От четири години апелираме за това. Но явно не е така...

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 12:10


Изключителен трансфер! Браво, ЦСКА!

Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 12:15


Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 12:32




"На север сме родени,
армейци се зовем!
И името свещено,
не ще го предадем!
За нашата родина,
за нашите деца -
звездата ти ще грее,
един е ЦСКА!
(але, але, але x4)"

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 17:43


"Боже, боже… Стойчо Стоилов да поставя под съмнение думите на Стоичков след финала. Стойчо Стоилов какъв е бил в ЦСКА?! Беше капитан на Литекс, в ЦСКА е играл румба в кофа. Стоичков е уважаван от целия футболен свят - Англия, Италия, Испания, навсякъде го признават. Ама тук в България сме на кестерме. Стойчо Стоилов като чуе Стоичков да застава мирно! Фигурите в ЦСКА са Стоичков, Димитър Пенев, Любо Пенев, Костадинов, Якимов, Джеки, Стойчо Младенов… Малко усещане трябва", каза Венци Стефанов.

_________________
Изображение


 
Online
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 18:09


Не съм съгласен с продажбата на Евандро.
Пак се разделихме с някои ключови фигури. И отново ще се гради хайде ако не нов отбор, то половината титуляри ще трябва тепърва да се сработват.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 18:40


Не е приятно, но са си 2 милиона а той не е кой знае колко извънземен...
Гришата си знае финансите и гледа да са стабилни за да не се повтори фалита - при неправилно управление виждаме какво се случва и при левскарите сега.
Всеки ще каже - е да се ама какво като имаме стабилни финси, но насреща няма нищо.
Така е за момента, но все пак сме пред останалите отбори като изключим Домуса - а миналата година бяхме на точка разлика (тук ще припомня отново скандалните случаи - мача ни със Славия и последния на Черно море с домусите). Тази година махнаха половината мачове от тези между отборите в първата шестица - може би отново щяхме да сме втори, но реално не е сигурно.
Тази година дано направим нещо повече, като купата за мен е по-скоро утешителна награда - на нас целта винаги трябва да ни е шампионата.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 18:45


albertz написа:
Изключителен трансфер! Браво, ЦСКА!

Изображение


И аз съм много доволен от този трансфер - а момчето явно е талантливо:

Цитат:

Стражът натрупа солиден опит по английските терени, където още през 2011 година подписва договор с двукратния европейски клубен шампион Нотингам Форест.

На 24 март 2013 година на официална церемония в Лондон, на която присъстват над 600 гости от всички английски клубове, Димитър Евтимов е обявен за Новобранец на годината в Чемпиъншип.

Официалният си дебют за първия отбор на Нотингам прави на 21 април 2014 година при победата с 0:2 в гостуването на Лийдс Юнайтед.

На 25 юли 2014 година подписва с Нотингам Форест нов 2-годишен договор.

Играл е под наем за различни отбори от Чемпиъншип, Лига 1 и Лига 2.

През 2018 година Димитър Евтимов пази на вратата на Бъртън Албиън, като отборът прави сензация в турнира за Купата на лигата, отстранявайки куп именити съперници, сред които и Мидълзбро в четвъртфиналната фаза и се класира на полуфинал, където се изправя срещу Манчестър Сити на Пеп Гуардиола.

Вратарят преминава през всички юношески и младежки формации на националния отбор на България, за да получи повиквателна и в мъжкия тим на "лъвовете" по времето на Петър Хубчев през миналата година.


Последна промяна Keanu на 17.07.2020 18:46, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 20:19


Красимир Чомаков се завръща в ЦСКА като помощник на Стамен Белчев. Винаги съм харесвал Краси, заради това че е много позитивен. Голям фен на Ливърпул, да отбележа. Навремето наметалото на резервната гума на джипа му беше с емблема на Пул. Голям приятел с Кривия, покрай Марица.


Не съжалявам за трансфера на Евандро. Посредствен футболист, никога не е бил важна фигура за тима. Освен това е чужденец и заема квота за играчи извън ЕС. А някои от новите, който няма евр. г-во нямаше да може да играе заради такива като него.
Чудя се какво прави и Енрике в отбора? Явно българското му гражданство го спасява досега.
Такива "футболисти" с лопата да ги ринеш.

Ако трябва да се съжалява за някой, то в тази категория влизат трима играчи - Каранга, Недялков, Десподов. Другите бяха напълно заменими.

Евентуалната загуба на Малинов ще е по-сериозна.

Но никога няма гаранция дали си постъпил правилно. Справка - Станислав Костов и Спас Делев.

Засега ЦСКА запазва ядрото си.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 20:55


Е, не.... Купонът е пълен!
Те отварят фронт срещу 1948, а в следващия миг, не кой да е, а Стоичков им го вкарва 8 ката отзад!!! :laugh:

... Пробит долар, анонимни, унищожени юноши, кариери.... Бившия борец да не се криел..
А шоуто тепърва започва :ura: :dance:

https://m.dir.bg/corner/futbol/stoichkov-atakuva-rakovoden-faktor-v-tsska-probit-dolar-i-anonimnik-s-post

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 21:45


На този ден, 17 юли, 1965 г. ЦСКА побеждава Берое в Стара Загора, след като изостава с 2:0 до 70-та минута. Пред 25,000 зритекли заралии повеждат след голове на Вутов в 3-та и Петър Жеков в 48-та минута. Димитър Якимов намалява за армейците в 70-та минута, а Янко Кирилов изравнява резултата в 73-та минута. Пълният обрат идва след гол на Никола Цанев в 80-та минута. Така само в рамките на 10 минути армейците обръщат резултата. Съставът на ЦСКА в този мач:

Г.Найденов, Ив.Василев, Б.Гаганелов ( П. Челестинов 68), Хр.Маринчев, Н.Ковачев, Д.Пенев, Асп.Никодимов, Я.Кирилов, Ив.Ранков, Н.Цанев, Д.Якимов

Също на този ден, но през 1970 г. ЦСКА завършва 3:3 като гост на Локомотив Пловдив.

На 17-ти юли 2005 г. в приятелски турнир на "Áрмията" е победен отборът на Лутън с 3:2
https://www.youtube.com/watch?v=TM3jCJtj7GQ&feature=emb_logo

Също на 17-ти юли, през 2014 г. ЦСКА завършва наравно 1:1 със Зимбру във втори квалификационен кръг на Лига Европа на националния стадион "Васил Левски" пред 5,000 зрители. Сергей Алексеев дава преднина за гостите в 31-та минута, а в 41-та Антон Карачанаков изравнява. Впоследствие ЦСКА отпада от турнира.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 21:46



_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 21:50


ГОРДИ София :-D

https://prikachi.net/image/20200714-191202.veRRD

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Online
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   17.07.2020 23:19


Резо, гледай си папагалите :wave:

Киану, да, 2 млн. е супер но всяка година се повтаря едно и също. Важното е все пак, че поне засега си запазваме най-ключовите играчи. Но трябва още трансфери, за да се атакува сериозно най-накрая и титлата. :football:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   18.07.2020 00:19


Съгласен съм, че трябват още трансфери. Но няма клуб който само да купува, а да не продава. Ще бъде добре да се запазят Соу, Малинов, Белтраме, Мазику, Занев, Кери, Тиаго, който при Стамен Белчев отново играе добре и ще е полезен за дълбочината на състава.
Трябва още един добър нападател и крило. Кейта според информацията може да се смята за сигурен, но трябва и още едно качествено крило. Както вече писах, подобен тип футболисти са важни за схемата на Стамен Белчев.
В халфовата линия, в зависимост от това дали има нови напускащи или не, ще се прецени как да се действа. И при сегашното положение още един вътрешен халф не е излишен, а ако бъде продаден и Малинов, то е задължително да бъде привлечен такъв футболист.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   20.07.2020 01:08


На 20 юли 1996 г. ЦСКА приема като домакин Расинг Страсбург в турнира Интертото, пред 7,000 зрители на "Българска Армия".
Въпреки че Валериен Исмаел от гостите получава червен картон малко преди края "армейците" не успяват да се възползват и срещата завършва 0:0.

Съставите на двата отбора:

ЦСКА: Д.Попов, Здр.Радев, Г.Иванов, Ст.Лулчев, Ив.Славчев, К.Видолов, Ил.Войнов (М.Петков 77), Ан.Нанков, Р.Милославов (М.Деянов 65), Д.Иванов, П.Михтарски (Н.Николов 77)

Страсбург: Д.Клейн, Я.Сухопарек, Г.Окпара (Е.Вогъл 84), Ж.Л. Догон, В.Исмаел, Я.Рот, Ф.Рашке, К.М`Годи, Ст.Коле, Ж.Батикъл, Д.Зители (В.Пти 87)

Пре 2004 г. на този ден ЦСКА побеждава в контрола германския Мепен с 5:0.

През 2006 г. на тази дата в приятелски турнир на Армията е победен отборът на Локомотив Сф с 2:1.

През 2013 г. обновеният отбор на Стойчо Младенов, който е на крачка от фалита през лятото, не успява да победи Локомотив Пд на старта и звавършва 0:0 пред 8,380 зрители на стадион "Българска Армия". Ето и съставът на ЦСКА:

Т.Черни, Дж.Менди, Ап.Попов, В.Василев, Н.Дюлгеров, Ив. Чочев, Р.Абушев (Хр.Кировски 87), Марсиньо (Гр.Долапчиев 87), Ем.Гъргоров, Н. Милисавлевич, Ант.Карачанаков

На старта на следващото първенство, в Ловеч е победен тимът на Литекс с 1:0. Победният гол е на Маркиньос в 67-та минута. Съставът на ЦСКА:

Як.Дивиш, Ап.Попов, В.Василев, Д.Причиненко (М.Оршулич 58), Кр.Супусепа, Б.Галчев, Ст.Сънди, Ив.Стоянов, Маркиньос, Ант.Карачанаков (Л.С. Платини 60), О.Жоаким (С.Буш 76)

А точно преди една година ЦСКА загуби от Черно Море с 3:1 в шампионатен мач на "Българска Армия".

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2020/2021   |   20.07.2020 17:41


Изображение

Дългоочакваният Жул Кейта дойде! Той идва като преотстъпен на "Българска Армия" за срок от една година. Има и опция за откупуване. Млад и перспективен играч, едва на 22 години.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 543 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг