Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 02:31



Отговори на тема  [ 106 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Левски 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Левски   |   14.07.2020 21:54


Не пиша сезона, защото не знам дали ще го започнем или завършим. Вероятно Наско Сираков готви тире. Без мен ще е!!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   15.07.2020 09:33


Vendome написа:
Не пиша сезона, защото не знам дали ще го започнем или завършим. Вероятно Наско Сираков готви тире. Без мен ще е!!



каквото е, такова е. Няма да сте първите, няма да сте последни.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   15.07.2020 10:14


Аз все още не съм толкова черноглед. Факт е, че ще сме боксова круша и в средатата на таблицата идния сезон, но няма как. Дойде времето в което се реже до кокал и да разчитаме на нашите си кадри + наистина лоялни други футболисти (българи и чужденци). Нека отбележим няколко неща по които се работи:
1. Продажба на Робърта, Ейолфсон, Паулиньо и Стаси Иванов + говори се и за интерес към Каргас от бившия му клуб. Едва ли ще може да ги продадем всичките, но все пак се очакват някакви постъпления тук. Да речем между 1 и 4 милиона лева.
2. Разтрогване с Мохамед и Мазурек. Мисля си, че ще успеят да ги разкарат, което да намали още бюджета за заплати на първия отбор.
3. Продажба на абонаменти карти - мисля си, че 5000 абонамента ще може да продадем. При добра кампания, дори да си бием рекорда от 5800. И все пак 5000 х 200 лева средно са ти 1 милион лева.
4. Продажба на 5 до 10% от акциите на Левски, които са в Тити Папазов. Тази идея не е от вчера, но точно вчера самият Тити потвърди, че се работи усилено по въпроса. Номиналът на акция е 1 лев. 10% са малко над 3 милиона акции, което прави потенциален приход от 1,5 до 3 милиона лева.
5. Все още нямаме по-сериозен спонсор, а не вярвам да сме без рекламно лого по фланелките дълго време. Тук не смея да прогнозирам приходи, но би следвало да има такива.

Та, факт е, че ситуацията в момента е много трудна, но в същото време бюджетът е орязан наполовина и се очакват приходи. Та все си мисля, че макар и близките месеци да са много трудни, то към Нова година би трябвало вече да сме доста по-стабилизирани.

По-интересното е с какъв точно състав ще почнем сезона при условие, че в момента имаме на хартия 27 играчи:
- 7 чужденци, от които по-голямата част искаме да разкараме (Робърта, Ейолфсон, Паулиньо, Спийрингс, Каргас, Мохамед, Мазурек);
- 3 преотстъпени, които се връщат при нас (Илия Димитров, Атанас Кабов и Деян Иванов);
- 6 юноши почти без опит в първия отбор (П.Иванов, К.Илиев, Т.Папазов, Марин Петков, Мартин Д.Петков и Мартин П.Петков);
- 4 юноши с повече опит в първия отбор (И.Найденов, И.Юруков, З.Димитров и Ст.Иванов);
- 7 по-опитни български играчи (Г.Георгиев, Н.Михайлов, И.Горанов, Д.Лозев, М.Райнов, С.Славчев, Ст.Костов).

При вратарите мисля, че сме добре. Георгиев и Михайлов биха били добра и равностойна конкунренция и покрай тях Пепи Иванов да придобива опит. Сръбският вратар Попович с който имаме предварителен договор по-скоро ще му плятят неустойка, но едва ли ще бъде привлечен.
В защита мисля, че имаме ще имаме известни проблеми с оглед отказването на Жиката и евентуалната продажба на Ейолфсон. Все пак си мисля, че е време Папазов и Д.Иванов да запълнят дупките и при нужда да влизат по-редовно в игра. Райнов и Каргас също са опции там. Горанов с резерва К.Илиев по левия, както и Найденов и Лозев по десния фланг ми се струват добри решения. Тъпото е, че тепърва трябва да се обиграват в този състав и нищо чудно някой да ни вкара и повече от 3 гола през идния сезон :(
Вътрешните халфове ми се струват малко, ако няма да се разчита на Мазурек. Славчев, Юруков, Райнов и Спийрингс са прекалено малко опции там, а Марин Петков на този етап не ми се струва реална алтернатива.
Крилата изглеждат надъхани. Евентуално след напускането на Паулиньо, Ст.Иванов и Мохамед може да се търсят нови опции там. З.Димитров, М.Д.Петков, Кабов не са лоши опции, ако заздравят играта в защита.
В нападение съм спокоен дори при продажба на Робърта - мисля си, че Стаси Костов и Илия Димитров имат всички качества да водят нападението при нужда, а М.П.Петков да получава минути също.

Общо взето си мисля, че Сираков и Тодоров знаят какво правят по отношение на състава.

След общото събрание в петък се надявам да имаме по-добра представа за нещата и то в положителна насока.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   15.07.2020 10:22


Ще ме извините за комунизЪма, който проповядвам, ама българският футбол трябва да бъде подложен на тотална лустрация и деполитизация, и едва тогава може да бъде взет насериозно и да има някаква перспектива.

Какво имам предвид? Всички исторически футболни марки трябва да бъдат върнати в държавата /национализирани, и още по-точно експроприирани на чист български/, след това продадени на търг, а новите притежатели на марките да могат да ги ползват в рамките на нова организация на българската професионална футболна лига, на която участващите отбори ПРЕДВАРИТЕЛНО да дават гаранции /банкови или кеш/ за разходите за заплати и организация на мачовете за една година напред.

Таван на заплатите.

Промяна статута на професионалните футболисти. /Да могат да са самоосигуряващи се, и да може валидно да се предвижда откупна клауза в договорите им с клубовете, защото сега не може/.

Ясна схема за държавна помощ с обективни и еднакви за всички критерии за финансиране за строителство на стадиони и бази.

Та така.

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   15.07.2020 10:45


Фалк, тия конвертируемите могат да си тръгнат във всеки един момент. Кой клуб ще ни плати за някой от тях след като може да го привлече като свободен агент?

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 15.07.2020 10:50, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   16.07.2020 17:53


Днешната пресконференция беше като опело.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   17.07.2020 00:05


Идеите никога не умират, запомнете, това. :-) Левски ще е вечен.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   19.07.2020 21:55


Деян Иванов, Илия Димитров и Атанас Кабов се завръщат в родния Левски, научи dsport.bg. Централният защитник за последно бе под наем в Ботев Враца.

Неговият договор с Левски изтича, но въпреки това е в плановете на Георги Тодоров и ще се върне на "Герена".

Кабов и Димитров бяха във Витоша Бистрица, а сега се прибират в Левски. Централният нападател със сигурност ще бъде част от "сините" през новия сезон, а крилото е искан и от Локомотив Пловдив.

Политиката, която Левски ще налага е налагането на собствени кадри. Невиждан шанс се очаква да получат и юношите на клуба.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   19.07.2020 22:01


Тия тримата, къде се връщат са страшни звезди.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   19.07.2020 22:04


То нямаме и друг шанс, освен налагане на собствените ни кадри. Тея чужденците дано ги разкараме по-скоро и да направим някой друг трансфер, че да закърпим положението. Идния сезон ще е изцяло оздравяващ, ясно е.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   19.07.2020 22:09


falkenbach написа:
То нямаме и друг шанс, освен налагане на собствените ни кадри. Тея чужденците дано ги разкараме по-скоро и да направим някой друг трансфер, че да закърпим положението. Идния сезон ще е изцяло оздравяващ, ясно е.


Ако не изпаднем. Само този резил още не сме постигнали.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   22.07.2020 18:59


Vendome написа:
falkenbach написа:
То нямаме и друг шанс, освен налагане на собствените ни кадри. Тея чужденците дано ги разкараме по-скоро и да направим някой друг трансфер, че да закърпим положението. Идния сезон ще е изцяло оздравяващ, ясно е.


Ако не изпаднем. Само този резил още не сме постигнали.




Ако рекламното ви лице е Тити, не виждам кой ще се съгласи да рекламира при вас. Днешното му изпълнение ми се видя като на един психично нестабилен, може би на наркотици - човек


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   23.07.2020 11:14


CSKAforever написа:
Vendome написа:
falkenbach написа:
То нямаме и друг шанс, освен налагане на собствените ни кадри. Тея чужденците дано ги разкараме по-скоро и да направим някой друг трансфер, че да закърпим положението. Идния сезон ще е изцяло оздравяващ, ясно е.

Ако не изпаднем. Само този резил още не сме постигнали.

Ако рекламното ви лице е Тити, не виждам кой ще се съгласи да рекламира при вас. Днешното му изпълнение ми се видя като на един психично нестабилен, може би на наркотици - човек


Може да не сме в първата шестица, но няма как да изпаднем. Ботев Вр, Монтана, Арда, Царско село и Етър ще са по-силни от нас така ли? :laugh:

Иначе, аз не съм фен на Папазов и добре, че Божков не му прехвърли акциите, защото това щеше да е краят. Но е обяснимо, защо Сираков държи на него, а то е защото Папазов беше един от малкото, които се нагърби да вземе акциите в този момент. Аз него го приемам като лаещо куче и нищо повече.
Прочетете интервюто от две части на Сираков за новия сайт http://www.levski365.com и ще видите, че може нещата да са зле, но има план и решимост.


Последна промяна falkenbach на 23.07.2020 11:14, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   23.07.2020 13:56


Гледах го това с Тити и представителя на Макрон - е такова унижение не бех виждал а съм гледал доста циркове с плачещия...
Ето за който го е пропуснал: Грандиозно шоу между Тити Папазов и представителя на "Macron" Георги Георгиев (пълен запис)


Последна промяна Keanu на 23.07.2020 13:57, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   23.07.2020 14:34


Keanu написа:
Гледах го това с Тити и представителя на Макрон - е такова унижение не бех виждал а съм гледал доста циркове с плачещия...
Ето за който го е пропуснал: Грандиозно шоу между Тити Папазов и представителя на "Macron" Георги Георгиев (пълен запис)


Тити червения светофар ли е униженият, че не ми се гледа?


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   23.07.2020 16:41


Да, ни освен себе си той унижава и клуба - все пак се води собственик...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   23.07.2020 21:37


Keanu написа:
Да, ни освен себе си той унижава и клуба - все пак се води собственик...


За начало да му отнемат шофьорската книжка!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   24.07.2020 00:18


Папазав е боклук. Да си беше останал чорбар.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   24.07.2020 13:36


Синът на легендата на Левски Георги Аспарухов – Андрей започна дарителска кампания за любимия си клуб в САЩ и Канада. Той празнува рожден ден, а след него обяви своята инициатива. Нейната цел е годишно осигуряване на 240 000 долара за Левски.



Ето какво написа Андрей Аспарухов в своя профил във Фейсбук:

"Благодаря за многобройните пожелания! Опитах се да отговоря на всичките, но се надявам да ме извините, ако съм пропуснал.
Благодаря от сърце!!!

Искам обаче да използвам рожденния ми ден за да популяризирам една дарителскa кампания, целяща да обединят хората извън България, и да се помогне на любимия “Левски” в този труден момент.

Преди 5 години със съпругата ми бяхме поканени в Чикаго за основаването на Фен клуб “Левски-Северна Америка”. Като почетен председател, и със съдействието на Николай Василев и Боби Зарев -основатели на клуба, смятам че сега е времето да организираме дарителска кампания и финансово да се помогне за спасението на “Левски”.

Целта е 1000 съмишленици от Америка и Канада да се ангажират със сумата от $20 на месец, която 100% ще отива за целево подпомагане на Левски”

При постигане на тази цел, това би осигурило $240.000 на година, като средствата по договорка с ръководството на “Левски” ще се ползват за подпомагане на школата или за други належащи нужди.

Надяваме се да намерим най-лесната и удобна за всички платформа за дарения и съвсем скоро да дадем началото на кампанията. Ще ви държа в течение за всяка стъпка!

Целта е ясна! Помощ е нужна, и то точно сега! Всеки, който чувства, че може да се включи към тази инициатива е добре дошъл!

Благодаря и Само Левски!!!"

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски   |   24.07.2020 17:37


Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 106 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг