Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:32



Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   25.07.2020 18:24


Малка промяна в часа на контролата с ЦСКА 1948 - започва в 19:30 (след 10-ина мин.) - може да се гледа тук НАЖИВО.

Дълго чаканият заместник на Кабуров - Кукула, е още в София. Официалната версия е, че оправя някакви документи, но по-вероятно да е под карантина, ако е долетял от Кабо Верде, пък дори и от Португалия, които са в тежко положение с вируса в момента...

Иначе Херо прави доста странна селекция до момента - взехме три-четири крила за отрицателно време. След Ради Апостолов /когото аз много харесвам, вкара невероятен гол на Лудогорец в някакъв мач за купата май беше, като направи половината им прехвалена защита на луди/, сега си прибираме пак и Димо Бакалов, Георги Динков /тоя не е точно крило, но и такъв е играл/, и 23-годишен младеж от Пари ФК, ето този: https://www.transfermarkt.com/keelan-lebon/profil/spieler/542099. Старозагорските зевзеци вече му викат Леброн :sick:

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   25.07.2020 18:26


Изображение

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   29.07.2020 10:16


КОНТРОЛИ:

22.07.2020 Берое - Етър 0:0
25.07.2020 Берое - ЦСКА 1948 4:0
(Конте - 2, Макута - 2)
31.07.2020, 19:00 Берое - Хебър

ПЪРВА ПРОФСЪЮЗНА ФУТБОЛНА ЛИГА:

1.кръг
10.08 (понеделник), 20:00 Левски - Берое

2.кръг
17.08 (понеделник), 20:00 Берое - ЦСКА 1948

3.кръг
23.08 (неделя), 20:00 Ботев Пловдив - Берое

4.кръг
28.08 (петък), 21:00 Берое - Ботев Враца

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


Последна промяна кибик на 29.07.2020 10:17, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   31.07.2020 11:44


Херо: Без Камбуров ще имаме повече скорост

При ново ръководство на БФС хората ще се върнат по трибуните, убеден е треньорът

Треньорът на Берое Димитър Димитров-Херо даде интервю за „Тема Спорт”, в което говори за ситуацията в отбора и генерално в първенството. Обърна внимание и на първия официален двубой от следващия шампионат срещу Левски. Специалистът коментира и предстоящия избор на нов президент на БФС.

Г-н Димитров, по това време на годината обикновено ви питат как е преминала подготовката, но какво представлява миниподготовката при настоящите условия?

- Дадох една седмица почивка на играчите след последния кръг и започнах миниподготовка в рамките на една-две седмици. Ние изиграхме 7 мача след пандемията и си мисля, че това, което правим сега, ще е достатъчно, за да влезем в нормален игрови ритъм, без да форсираме нещата. Но това е положението - експеримент не само за мен, но и за всички останали.

Кондиционните специалисти и лекарите ли диктуват правилата в момента?

- Не, старши треньорът винаги трябва да диктува нещата, във всяко едно отношение. Да, съобразявам се с някои изисквания от тях. Нужно е да се намери балансът в подготовката. Ако не искаш да имаш контузии по време на подготовката, я правиш по-лека. Но тогава травмите ще дойдат в хода на мачовете, защото вече се влагаш на сто процента, без да разсъждаваш. Така че с контузиите винаги се движим на ръба на острието
За мен меродавният критерий ще е колко мускулни травми ще получим. От това ще си проличи дали сме провели подготовката добре.

А кога ще влязат играчите в нормален ритъм?

- Може би към зимната подготовка. В Казахстан съм работил само с една подготовка - в началото на годината през януари-февруари и това ни държеше до края на първенството през ноември. Но играчите там бяха свикнали. Ще влезем в нормален ритъм чак през зимата, защото след пандемията не успяхме да проведем нормална подготовка. Първо бяхме по двама-трима, после по шестима и едва една седмица в пълен състав. На практика мачовете ги използвахме като подготовка.

Като че ли отборът ви беше напипал пулса игрово. Това прекъсване ще промени ли възходящата траектория?

- Не ми се иска. Напипахме пулса, вече изиграхме няколко мача заедно и постепенно се видя стиковане и изчистване на функциите на играчите. Това помогна, защото в първите двубои не се познавахме, някои не си знаеха даже имената.

Как се настройвате за Берое без Мартин Камбуров? Беше ли той човекът-оркестър в отбора?

- Длъжни сме да се преустроим. Той е лидер и фактът колко гола е вкарал, говори за неговите качества. Но трябва да се преустроим и мислим за вариант. Лошото е, че човекът, с когото смятахме да го заместим (б.р. - 27-годишният Ерсон Кукула от втородивизионния португалски Спортинг Ковиля), поради визови проблеми не може още да дойде. Много държах този човек да изкара подготовката с нас, но... Трябва да намерим вариант. Трудно ще е, Мартин е изразен голаджия. Отборът му създаваше, той реализираше. Трябва да се преустроим и да намерим начин. В контролата с ЦСКА 1948 (4:0) на мен ми хареса как изглеждаше нашият отбор, особено през първото полувреме, когато играха основните футболисти. Дано да запазим баланса в състава и новите да се включат на ниво. Подписах с един играч от Франция (б.р. - 23-годишното крило Кийлън Лебон), който за голямо съжаление, поради това, че не е тренирал от февруари, получи разтежение още в началото на контролата с Етър. Но той беше на проби и трябваше да го преценим в игра.

Зареден ли сте се с търпение, защото цяла есен ще ви питат - с Камбуров по-различно ли беше, дали заместниците му се доближават до неговата класа и т.н...

- Аз съм казал, че незаменими хора няма. Сигурно ще го има този въпрос, но така сме преценили, така е решено. Няма какво да коментираме, той вече не е част от нашия отбор. Мартин направи изключително много за Берое, особено този сезон стана голмайстор на първенството. Но трябва да намерим изход от ситуацията и мисля, че с малко повече добавяне от страна на другите играчи ще се справим. Мартин ще ни липсва в нещо, но в друго ще имаме плюс - скоростта на атаката Пак казвам - няма незаменими.

Не са ли прекалено много чужденците в Берое?

- Мен не ме интересува, те са играчи на Берое. Като има качествени местни футболисти и отидат в чужбина, това не е ли същото? Аз исках да взема местни играчи, но лошото е, че другите клубове не ги дават. Ето и пример - гледахме Георги Русев от Септември София още от миналата година, но ни искаха 100 000 лева. А ние една стотинка не сме дали за селекция. Нито една стотинка! А сто хиляди къде са?! Не си мислете, че искам да взимам сульо и пульо в отбора си.

Не е ли сега моментът да стреснете всички, като обявите, че целта ви е тройката?

- Не искам да казвам силни думи. Предпочитам повече да мълчим и да работим и да се доказваме с игрите си на терена. Единствено се надявам да има справедливост в знаете кой „отрасъл”. Това ми е болна тема. Съдиите не са проблемът в България, проблемът са хората, които ги натискат. Искам да направят преди всеки мач пълен жребий
да извикат десет журналисти да гледат как се теглят нарядите и тогава мога да им повярвам на тези хора. Иначе по никакъв начин няма да им повярвам. На едни отбори им се въртят едни и същи 4-5 човека съдии. Това за какво говори? Че всеки си ги назначава. Но да не говорим, че ме глобиха за това нещо, а нищо няма да се промени и само ще си чешем езиците.

Как видяхте ЦСКА 1948 в контролата с вас?

- За мен резултатите не са важни, а поведението на играчите. ЦСКА 1948 играе добър, приятен, открит футбол. Те се опитаха да се надиграват и тогава става приятно за гледане. Като стил и начин на игра ми харесаха.

А какви са ви впечатленията от ЦСКА, или както каза Димитър Пенев – старото ЦСКА?

- Чувам, че се прави изключително силна селекция.
Не мога нищо да кажа, трябва да ги видя поне в няколко кръга. Смятам, че ЦСКА ще бъде доста сериозен конкурент на Лудогорец, поне по това, което чувам. Но това е на база на приказки. Да минат няколко кръга и тогава ще вярвам на очите си.

Какъв Левски очаквате да видите срещу Берое в първия кръг?

- Всички казват, че имат проблеми, но ако останат Роберта, Паулиньо и Стаси Иванов, какъв ще е проблемът?

Най-вероятно ще ги продадат всеки момент...

- Досега никого не са потърсили за продажба, доколкото имам информация. Не съм толкова убеден, че ще ги продадат.

Но Левски обявиха 10 000 лева таван на заплатите...

- Е, да, футбол се прави не с пари, а с много пари. Но пък когато бяха във финансов лукс, бяха в другата крайност. Нормално е, когато има финансови проблеми, да има проблеми и в спортно-технически план. Но невинаги нещата са така логични. При най-тежкия ми период в Казахстан (б.р. - в Иртиш Павлодар) седем месеца не бяхме взимали заплати, а станахме трети. Така че го има и едното, и другото.

Как ще разучавате Левски, предвид че сигурно 50 процента от играчите им ще са различни?

- Няма как да ги разучавам. Като видя долу-горе състава, ще ми е ясно. На мен качествата на всеки от играчите на Левски са ми пределно ясни. Мен ме интересува с какъв състав ще излязат.

Сигурно познавате много добре и игровата философия на треньора им...

- Няма с какво да ме изненадат.

Неотдавна заявихте, че бихте подкрепили Порточанов или Стилян Петров за президент на БФС...

- Да, макар че засега няма кандидати. Ако те са едни от кандидатите, аз бих гласувал с двете ръце за тях, защото ги познавам достатъчно добре, работили сме заедно и знам какви хора са.

Възможно ли е да се стигне до смяна на върха в БФС и да дойде чисто нов човек, който да не се съобразява с никого и да ръководи изцяло по правилата?

- Това го сънувам и бленувам, но е малко в сферата на фантастиката. Толкова много го желая, че не можете да си представите. Искам да не се говори за корупция, за подмолни действия, за машинации. Надявам се да застане такъв човек и да изчисти абсолютно всичко и да говорим само за футбол. Тогава и феновете ще се върнат по трибуните, щом видят, че се играе честно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   31.07.2020 23:34


Херо курвичката дето бил голям левскар!!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   01.08.2020 09:15


Какъв ти е проблемът с Херо пък на тебе? Щом не е в Левски, значи е курва, така ли?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   01.08.2020 09:34


Херо е треньор, виж физкултурникът е друга бира.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   01.08.2020 09:36


В последната контрола бием без напрежение Хебър Пазарджик с 4:1, като победата можеше и да е по-изразителна, но юношата на Левски Алекс Любенов направи няколко отлични спасявания. Головете бяха на Алиун Фал (вече е ясно,че новият нападател Кукула ще закъснее с пристигането и подготовката, така че французинът от Сенегал ще започва поне първите няколко мача), Ибрахима Конте от дузпа (той ще ги бие оттук нататък явно), Крум Стоянов и Гаюс Макута пак от дузпа.

Следва първият мач от ППФЛ на Герена срещу Левски, най-вероятно без публика /освен ако началото първенството не се забави/. Интересно ще ми е да чуя как виждате шансовете на гостите за този мач :)

Малко за настоящия състав и за тактиката, с която очаквам да играем при Херо:

Съставът има добра, даже много добра дълбочина, бих казал, жалкото е, че идва предимно от чужденците...

По постове:

ВРАТАРИ:

Душан Перниш - вратар от международна класа /участник на СП през 2010 г.; с него Словакия печелят май единствения си досега международен трофей - турнира за Кралската купа в Тайланд ;) /. Много рядко прави грешки и добре командва защитата. Възстановява се от лечение, но когато е напълно зздрав, ще е титиляр този сезон.

Две много добри алтернативи, при това наши момчета - бесарабският българин Генадий Ганев и привлечения от Витоша Бистрица Християн Василев.


ЗАЩИТА:

В центъра има три равностойни опции: Теди Мезаг, Илиас Хасани и Георги Ангелов. Беше върнат и Георги Динков, но той едва ли ще играе често. Тук е една от двете сравнително "тънки" позиции в селекцията, след като не успяхме да купим класата Ахмед Туба от ФК Брюж след успешния наем миналата година.

Другата сравнително слаба позиция /откъм дълбочина/ е десният бек. Фуртадо е феноменален футболист, с чувство за пласиране и може би най-доброто центриране в А- група. Опциите при негово отсъствие очевидно ще са нашите юноши Джунейт Али и Георги Динков, но дано не се налага да ги ползваме в напечени мачове.

На левия бек има двама равностойно проектонационали Алекс Василев и Крум Стоянов. Алекс Василев е малко по-агресивен, така че леки предпочитания към него като вариант, но Крум поддържа стабилна форма от доста време, така че нямам притеснения.


ПОЛУЗАЩИТА:

Дефанзетата ще са Александър Цветков и с известни условности Гаюс Макута. За последния теренът е тесен, както се казва - изключително работоспособен и може да се види навсякъде - отнема, подсигурява, разиграва, центрира... Абе Господ, с една дума, от тия тъмничките, дето напоследък е модерно да ги рисуват по мемовете на BLM опонентите.

Имаме още и персепктивен младеж от школата, Георги Маджаров, когото съм гледал малко, но старозагорските анализатори, които ходят на тренировките, хвалят. Води се номинално защитник, но по-скоро е в състава, за да се играе дефанзивен халф, ако се наложи.

Тук е най-класният ни футболист, ганаецът Карлос Охене, интелигентен креативен халф, не го мързи да се връща и да помага и на защитата /ъпгрейд на Марселиньо :) /. Само дето не играе много при Херо. Надявам се да е поради контузии, но ако не е - това, че тренерът не го разглежда като твърд титуляр смятам че ще го мотивира, такъв човек ми изглежда. Лошото е, че се възприема повече като дефанзивен халф от треньорите, при които е играл в Берое, а както казах според мен силата му е да разиграва и създава възможности за нападателите.

Иван Минчев е другият разиграващ полузащитник; прогресира много при Херо. Ако му е ден може да даде 30+ точни паса към нападател (:)) и да вкара невероятен гол от 30+ метра. Още не е 30+, обаче, така че има потенциал да става по-добър. Наше момче си го броя, от школата на Розова долина, дала на футбола ни гиганти като Иво Иванов.

Друга опция при офанзивните халфове е бразилецът Октавио. Типичен представител на футболистите, харесвани от Херо - работоспособен и агресивен, така че очаквам да играе много /вероятно за сметка на Охене/.

Тук е още и Ибрахима Конте, когото бих сложил по-скоро при нападателите; очаквам Херо да го използва като фалщива деветка или чист нападател при 4-4-2.


КРИЛА И НАПАДАТЕЛИ:

Тъй като Херо ще играе основно с любимата си схема 4-3-3 /ще съм много изненадан да не е така при селекцията, която прави/, слагам тук крилата, които не са малко :outofspace:. Логичният въпрос е какво ще правим толкова много качествени халфове, ако играем с крила, може би по-логично е да се очаква основно схема с външни халфове, център-нападател и фалшива деветка /предвид футболистите на разположение/.

На крилата ще са основно новите Димо Бакалов, Радослав Апостолов и Кийлън Льобон, но там могат да играят също Алекс Василев, Октавио и Иван Минчев.

Чисти нападатели са Алиун Фал и новият Кукула, имаме още и юношата Никола Маринов, който обаче е контузен и се чува, че Херо търси още футболисти в нападение.

Засега ми се струва, че основният състав, с който ще излизаме, е нещо от сорта:

--- Перниш ---

Фуртадо --- Хасани --- Мезаг --- Крум Стоянов

Макута --- Александър Цветков --- Минчев

Бакалов --- Фал --- Конте

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   10.08.2020 06:56


За мача с Левски днес групата има две изненади: новото крило Кийлън Льобон е в групата, въпреки че се контузи в първата контрола, и моите очаквания са дори да започне титуляр, защото има доста качество в него, а Ради Апостолов е още млад и очевидно ще е бекъп при Херо.

Другата, също доста приятна за мен изненада е, че Охене е в групата въпреки слуховете /а и не само, спортният директор Грудев директно го беше казал в интервю, освен ако не си измислят журналята :laugh: / за продажба, защото бил излишен. Надявам се да е мотивиран, да получи шанс и да остане.

Успех и на двата отбора, както казваме в ПМЛ :fan: :blue_fan:

Групата:

Генадий Ганев, Християн Василев, Джунейт Али, Стивън Фуртадо, Теди Мезаг, Илиас Хасани, Георги Ангелов, Александър Василев, Крум Стоянов, Александър Цветков, Иван Минчев, Гаюс Макоута, Карлос Охене, Радослав Апостолов, Димо Бакалов, Кийлън Лебон, Ибрахима Конте, Октавио, Алиун Фал;

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


Последна промяна кибик на 10.08.2020 06:57, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   31.08.2020 10:48


Няколко неща за отбелязване от събитията напоследък:

1. Феноменален Тошо Неделев - взе ни две точки от champions quest!
2. Кукуля дойде.
3. Взехме Еривалдо. Аз мисля, че НЕ ЕРивалдо, но ще видим.
4. ОХЕНЕ ОСТАВА!
5. Иван Минчев вкара феноменален гол и даде 30+ паса в четвъртия мач от сезона.
6. Радослав Апостолов с (вероятно) тежка контузия :(
7. Килиан Мба... Льобон с нова мускулна травма, което причини голямо мрънкане от Херо.

Това е засега от Планетата на Марулите.

Малко за Тошко Неделев - независимо какво се случва в Ботев /или може би точно заради това/, му е време да направи големи мачове за националния отбор! Тошо е национално богатство и той трябва да е лидер на лъвовете в следващите 7-8 години - и да ни закара на европейско и световно. ИМХО.

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   20.09.2020 23:36


кибик, кАде изчезна. :-) честито ви 1 място и сега да дрънкате лайната в следващия кръг. Играете страхотно в момента, имате потенциал за нещо голямо този сезон.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   21.09.2020 05:44


Всичко голямо ще изчезне след като по традиция ви се нагъзят.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   21.09.2020 08:31


Diavolo написа:
кибик, кАде изчезна. :-) честито ви 1 място и сега да дрънкате лайната в следващия кръг. Играете страхотно в момента, имате потенциал за нещо голямо този сезон.


Тук съм си Дяволе, даже в ПМЛбет лигата се пуснах тази седмица :wave:

За това че играем - играем, ама то с държавни пари и баба знае. Баба може да знае, ама Херо го и може :laugh:

Забавляват се момчетата засега, та и ние покрай тях.

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   10.02.2024 09:36


Ще гледаме двама футболисти от световен калибър в Берое напролет, Себастиан Вия и Роналдо Камара. Първият щеше още да е звездата на Бока, ако беше с малко повече акъл в долната глава и не бяха алчните каки около него. Вторият е само на 21 години, а като футболист в академията на Бенфика още на 16 год. вече е имало интерес от Сити и Юнайтед, Ювентус... или поне така твърди Дейли Мирър. Какво се е случило от 2018 год. насам не е много ясно, но от ютюб видеата се вижда атакуващ полузащитник с впечатляваща техника и поглед върху играта.

VENGA BOLUDOS!

Изображение

Изображение

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   10.02.2024 11:26


кибик написа:
... а като футболист в академията на Бенфика още на 16 год. вече е имало интерес от Сити и Юнайтед, Ювентус... или поне така твърди Дейли Мирър. Какво се е случило от 2018 год. насам не е много ясно, но от ютюб видеата се вижда атакуващ полузащитник с впечатляваща техника и поглед върху играта.


Дейли Мирър, къде го измислих това :laugh:

По-скоро Daily Mail, и интересът е бил от Юнайтед и Барселона, Челси и Сити според статията.

https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... amara.html

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


Последна промяна кибик на 10.02.2024 11:27, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   14.02.2024 16:50


https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-22/news/fifa-22-player-ratings-fastest-players

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   14.02.2024 18:54


Динковците (отвън зелени, отвътре червени) ще завършат ли сезона? Бая притеснителна за тях пресконференция на фенклуба.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА   |   24.02.2024 11:26


https://www.vbox7.com/play:42c132df1e

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг