Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 18:02



Отговори на тема  [ 231 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща
ППЛ 2020/2021 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   23.11.2020 14:48


Да почива в мир Никола Спасов. Един голям играч и треньор си отиде.

А всички политици, които доведоха до тази разруха на здравеопазването - не от слон, а от тиранозавър. :wave:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   27.11.2020 19:29


Да пожелаем успех на Венци в борбата с коронавируса.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   27.11.2020 20:36


Да оцелее и спре с футбола този плужек.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 18:01


Егати мазохиста съм да гледам тази пародия на първенство...

Изображение

Страничния гледа внимателно, никой не му пречи, точно на линията е и... мълчание при трима в явна засада при единия гол (от Ботев Враца никаква реакция).
А при автогола вратаря на Ботев Враца падна като посечен - леко да си беше вдигнал ръката и я избиваше, но "полегнала е Тодора"...
А при нас всички мачове на кило кръв и метър кожа... да не говорим за съдийството.
Ами тия на ходом така ще си станат шампиони за пореден път...


Последна промяна Keanu на 29.11.2020 18:02, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 18:36


Keanu написа:
Егати мазохиста съм да гледам тази пародия на първенство...

Изображение

Страничния гледа внимателно, никой не му пречи, точно на линията е и... мълчание при трима в явна засада при единия гол (от Ботев Враца никаква реакция).
А при автогола вратаря на Ботев Враца падна като посечен - леко да си беше вдигнал ръката и я избиваше, но "полегнала е Тодора"...
А при нас всички мачове на кило кръв и метър кожа... да не говорим за съдийството.
Ами тия на ходом така ще си станат шампиони за пореден път...



грешки има във всички посоки, но избирателно се натякват само в една избрана посока и накрая става ... "да кажат, че сестра ти е к..а, пък после доказвай обратното ... "

https://ibb.co/SKN7VzH


Цитат:
86
Етър и ЦСКА спретнаха зрелищно равенство 2:2 в двубой от 8-мия кръг в efbet Лига. Милчо Ангелов от дузпа и Алдаир Ферейра зарадваха феновете на "болярите" през първата част, а в 61-ата минута Тиаго Родригес върна едно попадение, а дълбоко в добавеното време Ахмед Ахмедов донесе точката за "червените".

Попадението на Ахмедов обаче бе от засада. От повторенията ясно пролича, че при удара на Тиаго нападателят се намираше в нередовна позиция, като си спечели предимство при добавката. Тук съдиите допуснаха груба грешка и добутаха ЦСКА до точката. Освен това главният рефер Владимир Вълков даде продължение от близо осем минути, с което скандализира.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 19:40


Честита годишнина от победата с 8:0 на всички припоци. Вече сте победители в този мач.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 20:37


Балет, ти си извадил едно положение за незнам колко години - а при лайногорец е почти всеки мач... може часове с видеоматериал да се направи.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 21:04


Vendome написа:
Честита годишнина от победата с 8:0 на всички припоци. Вече сте победители в този мач.




_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 21:05


Най-великите говеда!


_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 21:22


Повечето левскари не харесваме София Запад.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   29.11.2020 23:47


Keanu написа:
Балет, ти си извадил едно положение за незнам колко години - а при лайногорец е почти всеки мач... може часове с видеоматериал да се направи.
Чак пък "за не знам колко години", преди няколко кръга беше това. За не знам колко години още доста положения могат да се извадят. Днес например дали нямаше дузпа за числото?


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   30.11.2020 00:32


Не е само мое мнение, че грешките са най-често в полза на Лудогорец. А за посочения мач с Етър преди гола от засада накрая имаше няколко сериозни грешки в ущърб на ЦСКА. Мача с ЦСКА 1948 не съм го гледал, нито съм гледал още репортаж. Като не съм на стадиона българското първенство не ми е интересно.

По мои наблюдения някъде от 1995 г. насам отборът който става шампион винаги прави организация, но въпреки това може да се каже, че винаги най-заслужилият е ставал първенец.

ЦСКА може да има сериозни аргументи, ако вземе повече точки от Лудогорец в ЛЕ. Тогава атаките на ръководството към съдиите ще имат повече тежест. Но аз съм го писал не веднъж - парите определят класата. Не че е невъзможна битката Давид срещу Голиат, но няма как един свободен агент да има нивото на футболист, купен за 3-4 милиона евро и също така няма как футболист за 3-4 милиона евро да има класата на футболист за 30 милиона евро.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   30.11.2020 08:04


albertz написа:
По мои наблюдения някъде от 1995 г. насам отборът който става шампион винаги прави организация, но въпреки това може да се каже, че винаги най-заслужилият е ставал първенец.


Да, общо-взето и аз съм на това мнение. Не знам абсолютно винаги е имало организация, но и аз мисля че шампионите са заслужавали титлите си.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   02.12.2020 11:18


Ексклузивно: Милиардер дойде в България, започва преговори за Ботев Пд

Синът на руския милиардер Борис Зингаревич - Антон, е кацнал преди броени минути на летище "София", научи Gong.bg. Минути по-късно бизнесменът е заминал за Пловдив на среща с ръководството на Ботев (Пловдив), за да предложи сделка за клуба.

Любопитното е, че той е пристигнал в България с редовен полет от Истанбул.

Състоянието на семейството надхвърля $1 милиард още през 2018 година. Таткото е прочут инженер, а след промените в Русия става олигарх в областта на хартията, целулозата, картоните. Вече развива и други бизнеси, сред които строителство, а сред съдружниците му е споменаван самият Дмитрий Медведев. Антон Зингаревич и съдружниците му имат права върху 2000 футболиста от цял свят - предимно млади таланти от Африка и Южна Америка.


Леле-мале. :-D

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   04.12.2020 22:57


Лудогорец засега записват най-срамното участие на български отбор в групи. Във всеки един мач ги развинтват и като по чудо се отървават от срамни резултати като изключим мача в Лондон. Вчера белгийците още в първото полувреме трябваше да водят с 3 или 4 гола, но изпуснаха, а Лудогорец изравниха, даже можеха да поведат ако не бяха изиграли нескопосано контрата. После веднага падна втория гол, който ги пречупи. Дали е бил отбелязан с ръка или е имало дузпа за лудите при едно друго положение, няма значение. Участието дотук е срамно за българския шампион.

ЦСКА пък взеха точка, но техният проблем е импотентността пред гола. Али Соу отново изпуска чисти положения. В края на мача ЦСКА бяха нагънали румънците, но си личи че нямаше кой да вкара. Дотук червените са единственият отбор без гол. Даже Дъндолк и Лудогорец са вкарвали. А вчера, те трябваше да го направят, защото имаха отбор срещу себе си с куп проблеми. Трудно ми е да си представя, че биха взели нещо от Рома в последния мач, освен ако ония не отбият номера.

Дришавата лига е пълен ташак, това е извода.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   05.12.2020 00:24


Дриша-Домус лигата отдавна е пълен ташак, това че в последните години Лудогорец имаше добри представяния в Европа не променя нещата.
Все повече отбори с финансови проблеми, все по-малка конкуренция за първото място, все повече отбори в последните години, които са пълни аутсайдери, падна нивото на привличаните чужденци, включително и в Лудогорец, на младите футболисти не се обръща достатъчно внимание. Дори и отбори с по-скромни претенции не смеят да залагат на млади футболисти.
Слушам го днеска този смешник Балъков по Дарик, бил се заел с ЦСКА 1948, защото там се разчитало на българи и млади футболисти, а в същото време мисля, че средната възраст на този отбор е най-високата в шампионата. И като им видиш състава се вижда: https://www.flashscore.bg/team/cska-1948-sofia/fgaHZGUb/squad/

Няма ги вече силни провинциални отбори от миналото като Нефтохимик, Велбъжд Кюстендил, с преместването в София Ганчев остави на втори план Литекс, в Ботев Пд няма пари, макар че днес слушам този руснак бил сериозен. Дано, но само като му видях вънщния вид и се съмнявам, поне на мен не ми вдъхва доверие.

Може би единствени Берое вдигнаха нивото, но това е крайно недостатъчно.

Някои са против модела бащица, но лошото е, че вече и бащици не се намират за родните клубове.

И за мен все повече нашите клубове ще изостават от другите. Дори в Сърбия, където традиционно имат силна школа вече не могат да извадят дивиденти от това. И там вече разчитат на повече чужденци и за мен е така не защото толкова искат, а защото просто вече нямат достатъчно добри млади кадри. А допреди година наблюдавах редовно първенството им, мога да кажа, че е по-слабо и от нашето.

Като няма пари, инвестиции, няма как да има качество. И то тези пари няма кой да ги харчи правилно.
Прави ми впечатление и във волейболното първенство, където разходите са по-малки, че водещите отбори разчитат на чужденци и доказани състезатели, никой не иска да дава път на млади играчи. И защо, за да поиграят малко в Европа и да приключат бързо-бързо.
Тук много се цени това да се преекспонират нещата и за мен такъв е случаят и с Марица при жените. Добре, участваш в най-силния турнир, мериш се с най-големите, понякога ги побеждаваш, но какво? Дай удобно да забравим, че дадени отбори имат и титли в Европа. Да, в едни други времена, но не са само времената причината.

Слушам го днес Ники Александров, преди това и Велизар Димитров в подобен дух и други, как първенството било по-важно от ЛЕ. Ама чакай, ти 10 години не си се класирал в групова фаза, не си играл на едно по-високо ниво, как с лека ръка отписваш всичко? И то за какво, за гоненето на една далечна титла, която с организацията в нашето първенство е почти невъзможно да бъде спечелена. Но хубаво, ще станеш шампион и после какво?

Манталитет. Няма мисъл за бъдещето, няма стратегия, затова и няма да има успехи. Има разни комплексари с огромно его, искат да си начешат крастата и това е, след тях и потоп.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   05.12.2020 02:07


Ще вкараме на Рома :devil: :football:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   08.12.2020 12:54


Hiksa написа:
Да пожелаем успех на Венци в борбата с коронавируса.


Оздравя Лайновоза. Гледам че днес пак ръси простотии в спИртал.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   10.12.2020 12:11


Хиксе, ей тука не мога да не се съглася с Дебелия Шкембак (болднатият текст):

Цитат:
"Първо, не е лошо да си плащат билетите за мачовете. Второ, такива псевдоними "бойс", "мойс", ако са фенове на Славия, да се пишат с българските си имена. Откакто се занимаваме и издържаме Славия, повечето от тях не са били родени. Моят съвет е да поддържат клуба, а не да дават акъл кой е добър и кой е слаб. Можем да седнем и да разговаряме с тях като хората. Но тези декларации, с които ми излизат... При мен тези неща не вървят. 26 години не е никак малко време. Видял съм две и 200", заяви Стефанов пред "Тема Спорт".


Абсолютно могат да го направят и даже няма да нарушат противоепидемиологичните мерки за събиране на над 15 човека на 1 място.

:laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2020/2021   |   11.12.2020 16:46


Резилът на Лудогорец е много по-голям от този на Левски в групите на ШЛ (ако въобще може да се нарече такъв). И в последния мач бяха надиграни и някакси не допуснаха погром. Още през първото полувреме австрийците трябваше да решат двубоя, но изпуснаха дузпа и удариха греда. В началото на второто полувреме Лудогорец незаслужено поведе от първата си атака и после имаше 10 минути, в които ЛАСК бяха разколебани, но дойде онази грешка на Кешеру, която подари изравнителния гол. От там нататък победителят можеше да е само един. Може би червеният картон беше пресилен, но истината е, че Лудогорец бяха разбити игрово и то във всичките си 6 мача. Не може да има оправдания със съдии. Тук мое мнение е, че ако треньор им беше някой като Акрапа, сигурно щяха да се възползват от късмета си и да вземат някоя точка.

Като цяло е срамно шампионът на България да се представя по този начин, и то не срещу някакви колоси.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 231 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг