Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:18



Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Червена мъка 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Червена мъка   |   22.07.2021 21:34


Така е като продаваме всяка година най-добрите футболисти
Унижение срещу Лудогорец, а сега срам и срещу латвийските дърводелци, дето ще си изкълча езика докато им кажа името. :-x :uuu:
Ако отпаднем от тия бастуни ще е едно от най-срамните петна в нашата история. Но не вярвам. Има си разлика в класата и се видя последните 15, 20 минути. Просто има някакво напрежение в отбора, не вървят резултатите още от контролите след първата ни такава. Имаме и много контузии и нови имена, ще трябва време. Само дето за Европата време няма и сме просто задължени да бием в Латвия.
Като цяло бг футбола ни вместо да бележи някаквъв прогрес аз виждам регрес. Лудогорец уж контролираше топката ама по-чистите положения бяха за Мура. Локото имаше много голям късмет срещу Словачко, но браво на тях, малък светъл лъч. Арда няма аргументите срешу евреите, там си бе ясно.
дотук от 4 български отбора и 8 изиграни полувремена сме вкарали само 1 гол в 89 минута на Витанов (гол красавец). И то срещу отбори от нашата черга или малко по-добри/по-слаби според ситуацията.
Закъде изобщо сме тръгнали...
:dunno:


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   23.07.2021 06:59


Как да стане , като последните 30 години не се развива нищо във футбола и сега искаме да направим нещо в Европа. Рабои се по методиа от средата на 80 - те , при юношите е пълен батак, та се чудя от къде на къде всяка година тръгваме с някакви нови надежди и очаквания. Честно не мога да го разбера. Това е реалността и докато не признаем че всичко е оставено на самотек и не се захванат за работа ще ставаме и по - зле.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   23.07.2021 07:06


Наистина не схващам феновете на Ганчев на какво се надяват... от самото начало на това ГМО той и хората му сами си казаха, че искат да "ползват марката ЦСКА" (или нещо такова) и го правят. ЦСКА-София функционира точно като "Литекс" - бързо продава по-читавите футболисти за добри пари и реално няма други амбиции (е, за пред феновете се играе театър, но и там ги подговят с реплики от типа "титлата е капарирана" и прочие глупости). С тази разлика, че марката е по-престижна и се въртят повече пари, отколкото в Латекса. Всеки, който си мисли, че с Ганчев ЦСКА ще постига значими успехи, е изключително наивен, да не ползвам по-силни думи...
За другите отбори - нищо неочаквано. "Лудогорец" продължават да са най-добрия роден отбор, но се вижда, че формата им куца напоследък, така че и там надали ще има подвизи.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   23.07.2021 13:33


Е той ако не е Ганчев пък отново ще се придвижим към канала - друг гледам няма мерак да е на Армията.
А реално не е и много привлекателно - имаш фенове, които изискват, трябва да хвърлиш един куп пари а не е сигурно дали ще ги избиеш...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   23.07.2021 14:01


Keanu написа:
Е той ако не е Ганчев пък отново ще се придвижим към канала - друг гледам няма мерак да е на Армията.
А реално не е и много привлекателно - имаш фенове, които изискват, трябва да хвърлиш един куп пари а не е сигурно дали ще ги избиеш...

Не съм съгласен. Последният мач, на който ходих, беше победата ни за купата 2016г., когато играхме само с наши юноши. Публиката ги харесваше и искаше да им се даде шанс - вместо това при първите колебливи резултати почти всички бяха разкарани с аргумента, че ще се взимат играчи за титла, а тези, видите ли, не ставали. Е, и какво стана оттогава? Завъртяха се едни пари и комисиони, едва тази година се взе още една купа (срещу колоса Арда...), а Лудогорец се подиграва с ЦСКА в първенството (колко поредни мача без победа? И не, НЕ Е заради съдиите). Тоест, всичко случило се дотук според мен можеше и да се случи с родни футболисти, без "да хвърлиш един куп пари" - а кой знае, можеше и малко по-добре, ако всъщност отбора имаше 2-3 сезона да се сработи истински. Ганчев си върти далаверите, не му пука за отбора (само за "марката"), а вие си припявайте "няма кой друг" и "Лудогорец е виновен".

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   23.07.2021 17:32


Идилия на Армията ....:



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   24.07.2021 13:21


Това че няма тема ЦСКА за първи път в този форум е показателен докъде ни докара Г.Г.


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   24.07.2021 22:36


tonzos_justice написа:
Това че няма тема ЦСКА за първи път в този форум е показателен докъде ни докара Г.Г.

Едва ли точно той е в дъното на проблема. Всички припознаха неговия проект и тогава никой не каза нищо , нито ог Сектор Г, нито от Сектор В.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   25.07.2021 08:17


cori88 написа:
tonzos_justice написа:
Това че няма тема ЦСКА за първи път в този форум е показателен докъде ни докара Г.Г.

Едва ли точно той е в дъното на проблема. Всички припознаха неговия проект и тогава никой не каза нищо , нито ог Сектор Г, нито от Сектор В.

Лично аз - а струва ми се и много цесекари в този форум, а и въобще - бяхме отблъснати от отбора поради действията на Ганчев. Всъщност, от сега пишещите, май само Киану и Дявола (явно и ти) припознават ЦСКА-София като 100% "истинското" ЦСКА. Така че не знам кои са тези "всички"... ок, събира се някаква публика на "Армията", но то оставаше и отборът да играе на този стадион и да не може да събере хора - немалка част от феновете в момента са дистанцирани и не "припознават" никого. Виж, Ганчев е купил агиткаджиите, ако това разбираш под "всички".

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   25.07.2021 10:43


cori88 написа:
tonzos_justice написа:
Това че няма тема ЦСКА за първи път в този форум е показателен докъде ни докара Г.Г.

Едва ли точно той е в дъното на проблема. Всички припознаха неговия проект и тогава никой не каза нищо , нито ог Сектор Г, нито от Сектор В.


А кой е в дъното на проблема? И да казваш всички е много смело. Великият червен отбор просто го унищожиха. В сегашният отбор не усещам и 5 % от шампионския манталитет на ЦСКА. Разбира се, който е на заплата в клуба казва че всичко е наред.


Последна промяна tonzos_justice на 25.07.2021 10:44, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   26.07.2021 08:21


Не е скучно и при нас :-D

Цитат:
"Добре дошъл у дома, Стойчо! Ти обичаш ЦСКА и ЦСКА те обича! Желая ти много успехи с твоя екип, вие го можете! ❤️❤️❤️❤️❤️Винаги ще имаш моята подкрепа!"
от Христо Стоичков


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   26.07.2021 08:34


До зимната подготовка ще го махнат и него.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   26.07.2021 19:20


удри по масата! :devil:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   26.07.2021 21:05


Diavolo написа:
удри по масата! :devil:


чак и на вас ви е смешно вече :laugh:


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Червена мъка   |   31.07.2021 10:29


Shifter написа:
cori88 написа:
tonzos_justice написа:
Това че няма тема ЦСКА за първи път в този форум е показателен докъде ни докара Г.Г.

Едва ли точно той е в дъното на проблема. Всички припознаха неговия проект и тогава никой не каза нищо , нито ог Сектор Г, нито от Сектор В.

Лично аз - а струва ми се и много цесекари в този форум, а и въобще - бяхме отблъснати от отбора поради действията на Ганчев. Всъщност, от сега пишещите, май само Киану и Дявола (явно и ти) припознават ЦСКА-София като 100% "истинското" ЦСКА. Така че не знам кои са тези "всички"... ок, събира се някаква публика на "Армията", но то оставаше и отборът да играе на този стадион и да не може да събере хора - немалка част от феновете в момента са дистанцирани и не "припознават" никого. Виж, Ганчев е купил агиткаджиите, ако това разбираш под "всички".

Ок, явно аз не съм се изразил правилно, под "всички" имах предвит агитките , част от "легензите" и не малка част от феновете , който виждаме как отиват спокойно на стадиона , когато има успехи /Купата на Българи/ съгласен съм, че не всички фенове на ЦСКА са съгласни с това което се случва в момента и с отбора наречен ЦСКА - София. Същия се припознава основно от агитките, който се издържат и живеят от това, като тях ги интересува само парата която ще им подхвърлят. Аз също не удобрявам това което се случва и съм против него, като не съм стъпил на стадиона от както бяхме във В група, като гледам и скоро няма да се случи. Даже ситуацията ме накара изобщо да не гледам БГ футбол и почти да не се интересувам от него.
За мен единственото нещо е да се закрие това нещо и да се започне на чисто от началото. Друг вариянт поне според мен няма.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 15 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг