Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:30



Отговори на тема  [ 156 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
ЦСКА - сезон 2021/2022 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   27.04.2022 13:27


SUBXERO написа:
Мисля, че беше Димитър Сивов.


Сивов не го ли взеха от Чорбое?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   27.04.2022 13:43


И аз мисля, че Сивов го взеха от Берое.

Стенли, щом си имал предвид Бербатов, то това е интересно сравнение.
И той правеше страшно много пропуски, имаше си проблеми с публиката, както и Костасинов навремето. Между другото, и на Костадинов, както и на Бербатов статистиката им не е нищо особено в нашето първенство.
Бербатов е по-голям талант от Жабов, но ако не беше отишъл в чужбина на правилното място, може би никога нямаше да направи такава кариера.
И щеше да си остане поредния неразвит талант.
Но навън много дръпна. За да стане голмайстор номер едно на България за всички времена и да е българският футболист в чужбина, с най-много голове.
При това вкарани основно в силни първенства като Бундеслигата, Висшата лига и френската Лига 1.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   28.04.2022 16:49


Ето ви го Сивов.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100028115557624

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   05.05.2022 00:08


74 ГОДИНИ ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА ЦСКА

За всеки един, независимо дали продължава да се интервсува от отбора или не, тази дата не трябва да му е безразлична. Защото ЦСКА остава завинаги в сърцето!
Не можеш да изтриеш всички спомени, всички моменти, в които си проронил сълзи от радост или от мъка, всички моменти, в които ако си бил част от Сектор Г си потънал в дим и опиянение. ЦСКА е нещо велико, нещо съществено и извън пределите на нашата родина, клуб обвит от магия!

За съжаление пословични са българските злоба и завист, на ЦСКА се попречи да постигне и още по-големи постижения, много хора искаха този клуб да го няма, да изчезне, но той винаги ще оцелее под една или друга форма. И е задължение на тези които някога са го подкрепяли никога да не го забравят и винаги да го защитават!

Ясно е, че вече нищо не е същото, старите времена няма да се върнат, но магията остава! Тя е вечна!

Името ЦСКА задължава. Задължение на всеки собственик е, дори и да ползва марката само търговски, да се грижи за тази марка.
Не може да си със спрени трансфери от ФИФА, с рухнал стадион, да не развиваш школа, а да разчиташ само на тъмнокожи наемници, да играеш с екипи менте, шити в Трявна.
Това за екипите от следващия сезон ще бъде коригирано, а днес чета за много сериозна сума, с която да се оправят част от другите неразбории. Дано!

И ЦСКА да се радва на добри моменти, както на терена, така и извън него.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   16.05.2022 10:42


Пълно мълчание, вече няма даже и недоволство тук. Форумът е малък, не е представителен, но все пак посоченото горе от мен е някакво отражение на управлението на клуба.

Не съм гледал мача, а и честно казано беше невъзможно. От една жена на която помагам, когато съм си у нас, голяма левскарка, ми каза че ЦСКА са играли без желание, склонен съм да и вярвам.

Ако се гледат нещата само футболно е факт, че се допусна голям спад през втората половина на сезона. Защо това стана в момента нямам време да коментирам, а и вече съм по-далеч от нещата.

Одобрявам казаното от феновете на ЦСКА, но то е много закъсняло. Все едно да те изнасилят 50 пъти и да подадеш оплакване.
А и идва в неподходящ момент, най-малкото защото отново има оживление по темата за стадиона, не съм голям оптимист, но надеждата умира последна.
А и отборът постигна някакъв прогрес, друг въпрос е, че с това управление този прогрес е по-скоро извън логиката, а и много скоро всички добри впечатления и всичко градено може да рухне.

Но 2019 г. ЦСКА-София игра полуфинал за Купата на България, а в следвашите три беше на финал.
Припомням, че през сезон 2017/18 ЦСКА-София не получи право да участва в ЕКТ, но след това отстрани голям брой съперници (макар и някои със спортен шанс) и участва два пъти в груповата фаза на ЕКТ.
И без да влизам в подробности постигнатото там е не по-лошо от това на хегемона през последните години Лудогорец, при това с по-малък бюджет.

Но аз ги разбирам феновете - тези които негодуват и чупят са на всеки мач. Гледат пародии като ЦСКА-Царско село и загуба с 5:0 в Разград. Нормално е нервите им да не издържат. Доста от тях също така имат семейства и малки деца, а си пилеят времето безцелно.
Едно от нещата заради които аз се отдръпнах, освен начина на управление в някои аспекти е и усещането за задкулисие, което не може да бъде пренебрегнато.
Защото какъвто и съвестен собственик да си, като ти е наредено "отгоре" нещо нищо не можеш да направиш.

На Алън Пардю не се сърдя, няма и защо. Той пое отбора в изключително неудобен момент, не всеки би се съгласил да го направи. Оставам настрана медийните лакеи на Ганчев, но е добре Пардю да бъде задържан под някаква форма, най-малкото може да съдейатва за добри трансфери, ако му се даде възможност.
С този имидж който си е изградил Гриша Ганчев през годините сериозен треньор едва ли ще се съгласи да води отбора.

Главната цел сега трябва да бъде трето поредно участие в групите, което към момента не изглежда много вероятно, но от друга страна има достатъчно време.

Едно участие би осмислило много повече усилията на клуба през тази и миналите години, отколкото спечелването на една Купа на България.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   16.05.2022 14:25


Здравейте негодници :)

Надявам се да ви намирам в хубаво здраве и добро разположение на духа.

Все пак имаше вчера мач, голям мач, поне в исторически план. Мачът обаче не съм го гледал, нито на стадиона, нито по телевизора. Нямам никакво мнение за мачът. Просто докато господата от Ловеч се намират в най-хубавата част на София, аз на мач няма да стъпя. Все пак прочетох, че ЦСКА няма удар във вратата. Айде кажете ми кой отбор няма да нацели вратата през 90 минути при такава атмосфера и подкрепа на стадиона? Видях снимки, ебати атмосферата, това феновете на ЦСКА са едни от най-добрите не само на Балканите, а и в цяла Европа. Поклон! И пак казвам, не е нормално да нямаш удар във вратата. То с такава публика се излиза и буквално се раздаваш на терена, гориш, падаш, скачаш, плачеш, ревеш. Не знам Лудогорец може би не странно става шампион, но много странно обича да не се меси за Купата. Както се казва ето ви трохите на вас.

Червено си остава сърцето и се надявам на истинска промяна в управлението на този наш велик, любим ЦСКА.

ЦСКА ОБИЧАМЕ ТЕ!

До скоро :)


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 00:06


Тонзи, не е зле по-често да се включваш, дори и да не следиш отбора сега.
Днес Спас Джевизов добре ги е нахранил.

За съжаление вече ЦСКА е частна собственост, отборът се управлява по модела който се харесва на дадения управленец.
Говореше се, пишеше се по медиите, че в клуба може да има друг голям акционер, който да поеме част от финансирането, но познавайки Ганчев не мисля, че това ще стане. А за пълна продажба май няма мераклии.

Цецо Найденов няма капацитета на Ганчев, той не може да осигури емоциите, които феновете на ЦСКА очакват, съзнавайки от прочетеното за снощния мач, че това звучи малко комично. Но Ганчев даде и положителни емоции на привържениците.

Домусчиев за мен абсурд да дойде в София, за какво му е. Прогнозата ми е, че докато той финансира Лудогорец друг отбор няма да стане шампион, да видим, времето ще покаже.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 08:54


Трябва рестарт на футбола ни и ново БФС с нови хора. Няма смисъл да се инвестира като се знае кой ще е шампион от предния сезон.
Дано имаме успех в евротурнирите, че за мен най-важни са те и шампионската титла…
А за мача няма какво да кажа, защото гледах само първото, където играчите ми се сториха много немотивирани за каквото и да е - второто ми казаха, че било още по-зле... явно по някаква причина на играчите купата им е през :finger:
Но пък трябва да си признаем, че беше вече крайно време и левскарите да се порадват - толкова години мъки...


Последна промяна Keanu на 17.05.2022 09:05, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 09:57


Само рестартът да не се окаже като рестарта на Кафевата лига.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 12:48


Бях на стадиона, въпреки че бях почти сигурен, че ще загубим.
Но не исках нашите квоти да са незаети. Ако ще загубим, да загубим на терена, но не и на трибуните, където ЦСКА винаги са били сила номер 1 и пионери/иноватори.

За мача. Слаб мач. Трети пореден, който отиваше на 0-0, но стана един рикошет след срамна изява на Лам преди това.
Напълно заслужена победа на Левски все пак. Играха като отбор който знаеше за какво е на терена. И те не рискуваха твърде много и изчакваха своя момент и целта се оправда.
И честито на всички сини фемове тук във форума. 13 годипната суша свърши. И вече 9-7 за Левски на финали за купата срещу ЦСКА.
Големия победител е Мъри Стоилов. 90% от успеха е негов. Уникален треньор. Респект.

За ЦСКА.
Това беше най-слабия мач на ЦСКА, който съм гледал. Падали сме 1-7, 0-5, дори 0-8, но сме имали удари към противниковата врата.
Вярно, че на стадион не се гледа мач толкова добре, защото се разсейваш с публиката около теб, а и няма повторения, но аз поне не видях удар по вратата на Левски. Не във вратата, изобщо към вратата, дори и встрани. Нещо повече, не видях атаки, не видях да ги притиснем в нито един момент от мача. Имаше едно, две центрирания, но много нескопосани и това беше.
Трагичен ЦСКА. Извън форма, страхлив, апатичен, бездушен.
Главния виновник за това за мен е Гриша Ганчев. Но най-лошото е, че в момента на никой вече не му пука. Голяма апатия е обзела червената футболна общност и аз лично не виждам светлина в тунела и как ще се оправим.
Има два пътя. Или идва нос собственик, което обаче е химера, а и в тези тежки кризисни години няма кой да ти дойде. Или второ, изведнъж Гришата получава просветление свише и променя начина си на управление, което обаче също е химера.
Та в заключение на виждам нищо добро за нас. Дано поне си получим новия стадион. Това остана само. Но сушата ще продължи. В близките няколко години купа няма да видим, нито успехи в Европа. Това е.
Ние не успяхме да се справим с Лудогорец, сега на дневен ред пак излиза Левски. Първо бяха те, провал. После ние, провал. Сега са пак те. Успех!


За феновете
Във видеото може да видите сборна компилация от атмосферата. Но е снимано от края на сектор А, близо до Сектор Б и не се чуват много добре песните на агитката на ЦСКА. Но няма значение. На стената си ви във фейса съм закачил лично видео снимано от мен и там се чува много ясно как се тресеше стадиона от зарята и бомбите когато се подпали сектор Г. Беше нереално просто.
Значи да си кажа веднага. Това беше най-великата атмосфера на български мач на който аз лично съм присъствал. Уникални хореографии и от двете агитки, страшна феерия от пиротехника и нон-стоп пеене цял мач. Не млъкнаха и двете агитки. Този път не мога да кажа, че сме спечелили дуела на трибуните както почти винаги. Може би 50 на 50, но с това Левски е вечен давам едно леко рамо на левскарите.
УНИКАЛНО! :first: :cheers: :devil:
Това е истината.
А Лудогорец нека си се радват на 11 титли през празен стадион.




Последна промяна Diavolo на 17.05.2022 12:49, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 16:47


Просто хората които сляпо застанаха зад Ганчев да си дадат сметка дали тяхната подкрепа към него струваше през тези години една купа с победа над .. Арда. Заради тази купа ли трябваше да се настани Литекс на Армията? Това са резултатите и успехите.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   17.05.2022 20:15


Аз никога не съм го подкрепял, но каква беше алтернативата?
Да не си мислиш, че нещо щеше да се промени, а и решението вече беше взето от хора извън феновете. Никой не ни пита, не е имало референдум и т.н.
Когаит отбора беше във В група да напомням ли, че всеки мач на Армията беше пълен?
И никой от нас не е имал нещо против да минем и през Б групата.
НО всичко това притесни някои хора, всички тези кукловоди в сянка, коието правят всичко умишлено да саботират и дърпат назад този клуб след 1989 г. насам. Защото щеше да има уникален прецедент, щяхме да сме за пример и като мъченици, много силни и никой нямаше да може да ни каже копче. Морално щяхме да сме вечните победители. И така направиха цялата тази помия с Литекс и Етро поле, разбира се под ''шапката'' на Боби перъканов, как видиш ли не било добре за родния ни футбол и приходите липсата на ЦСКА от елита.

:uuu:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 09:43


Хубав и обективен коментар на Дяволо за мача.
Единственото с което не съм съгласен е, че вариантите са ви само два - с Ганчев и да дойде някой друг чичко-паричко.
Не знам защо се омаловажава самоорганизацията на феновете. Колкото и пъти да съм се опитвал да провокирам ваши фенове по темата, толкова пъти срещам неразбиране, а последно и обиди.
За да има, наистина качествена промяна трябва да се смени модела на мислене у феновете, за да може да се смени и управлението на самите клубове.
При нас това почна в началото на 2014-та, когато 100-годишния ни юбилей беше пред провал. Стъпка по стъпка 8 години по-късно, ние привържениците, успяваме да спасим клуба ни от фалит, да спечелим трофей и да се класираме в Европа. Живот и здраве като венец на всичките тези усилия ще получим и собствеността и чисто формално ще имаме възможност да избираме ръководните органи, за да избегнем некадърници работещи в ущърб на клуба. Да, възможни са грешки, но за тях отговорността ще е в нас.

Да, по-голямата част подкрепихте ГГ, но тази подкрепа отблъсна не малко хора от Цска и то кадърни хора. Реално погледнато нищо не постигнахте освен да докарате един селски бизнесмен в центъра на София и да загубите честа си. Сега вече е късно да го изгоните, освен ако не вдигнете революция, но това няма как да стане при условие, че тарторите и легендите ви са подкупвани да лакействат на собственика.

Спирам, че да не се намери пак някой чувствителен, който да се обиди.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 09:48


Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 11:55


Diavolo написа:
Да не си мислиш, че нещо щеше да се промени, а и решението вече беше взето от хора извън феновете. Никой не ни пита, не е имало референдум и


Изобщо не съм съгласен, феновете легнаха и Г.Г. дойде на бял кон. Защо всички не бяха като Офанзива? Щеше да пречупят феновете друг път, просто не ми се говори.

Всичко щеше да се промени, и тук не си прав, виж едно Локо Сф вече забравиха кога минаха целият честен път.

Промени се и това че хиляди фенове на ЦСКА вече не гледат футбол, а други хиляди са в апатия.


Последна промяна tonzos_justice на 18.05.2022 11:55, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 11:56


falkenbach написа:
Реално погледнато нищо не постигнахте освен да докарате един селски бизнесмен в центъра на София и да загубите честа си.


Абсолютно точно, ясно и право в десятката!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 13:28


Фалк, аз също съм за сдружението, но нека не избързваме. То ще има смисъл само е масово и се задържи такова. Иначе, ще гледаме Тръст 2.0 и нещата ще станат може би катастрофални.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 13:29


Георги Йомов Каубоя :laugh:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 13:32


А за припознавачите, каквото поискахте, това получихте.

Относно мача, оранжевата агитка издигна транспарант с надпис "Гунди е печен". Много ниско ниво, което убива всички позитиви, за които Дявола говори.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 15:39


Отново евтини провокацийки. Пределно ми е ясно, че само ще си загубя времето, но все пак ще коментирам някои от темите.

Откъде да започна? Първо, това Ганчев ли трябва да е на карикатурата? Много благороден вид са му дали, а и неговата коса не е толкова гъста.

Оставам с впечатлението, че иска да се изкара как феновете на ЦСКА въобщв не са склонни да дават пари и чакат да получат нещо само наготово.

Първо да кажа, че нещата не тръгват от равен старт. Едните знаят, че са на ръба, а това винаги мобилизира, знам го от собствен опит, не веднъж съм го изпитвал, докато другите ги облъчват по определени медии как всичко им е узрядно, клубът е супер във всяко едно отношение, само че същите тези хора реално виждат нещо съвсем различно. А това винаги дебомилизира.

И все пак феновете винаги се мобилизират когато става въпрос за чисто фенски неща, като събиране на суми за хореография, които не са малки, напук на твърденията, че ръководството давало пари и за това нещо.

Отделен въпрос е, че тези пари биха могли да се дадат и за нещо по-полезно, но привържениците на ЦСКА са завършвали успешно и кампании за подпомагане и лечение на болни хора, както и други привърженици са го правили. Помагали са и на волейбола, на други спортове също.

При първото блокиране на трансферите тази зима привържениците събраха сума, която никак не е пренебрежима и първото блокиране отпадна, после дойде и второто, което е и до днес.
Друг въпрос е, че тази кампания беше опорочена, както и една друга, на друг отбор, от сина на Гриша Ганчев - Данаил. А отделно е работа на собственика, който уж държи изряден клуб да беше оправил тези неща навреме.

Преди време ми беше даден един линк към "Уикипедия" , където беше посочено, че ЦСКА 1948 се издържал от феновете, което е просто абсурдно.Колко фена имат те изобщо, а и тогава защо е там Цветомир Найденов?

Интересувам се сериизно от световен футбол и никъде не знам един клуб да се издържа изцяло от феновете за постоянно. Временно да. Както и има клубове, където феновете имат много по-голямо участив в управлението, но това е отделна тема.
А и за мен не е честно, хора с огромни финансови възможности да се представят просто като "фенове".

Една от кампаниите на Левски също беше опорочена от един голям фен, но на габарити. Делян Пеевски се зове.
Отделно има и други слухове за финансирането.
А и четох, че са оправили нещата с Н.Мохамед, но имат други блокирани сметки.

За мен най-близо до истинско самофинансиране у нас е Лудогорец, защото клубът генерира големи приходи.


Също така остсвам с впечатление, че определени хора тук искат да изтрият от съзнанието си, че те също са подкрепяли клуба на Гриша Ганчев, а истината е, че просто са се пуснали по-рано от хорото.

За Локомотив София, те също прескочиха едно стъпало, от окръжните групи отидоха направо в Б, мисля че под условие, че нямат право на промоция още първия сезон.
Докато бяха в окръжните на не един техен мач имаше проблеми с публиката, може би и затова беше взето горното решение.
Много пъти съм коментирал тук, че комфорта и безопесността по провеждането на един мач на най-ниско ниво, когато ти гостува отбор с гокяма фенска маса няма как да бъдат гарантирани на импровизирани съоражения.
За мен е правилно един клуб, изпаднал в несъстоятелност, но с голяма фенска маса да бъде изпратен в толкова долна дивизия, в която да бъдат изпълнени нормални критерии. Обособен сектор за гости, места за паркиране, чист коридор за коли като линейка и полиция и т.н.

С това аз приключвам темата. Че ще има хора които нищо не са разбрали или пък такива, които ще напишат същото което вече са написали, може и преди време, ми е пределно ясно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 156 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг