Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:36



Отговори на тема  [ 156 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
ЦСКА - сезон 2021/2022 
Автор Съобщение
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 16:44


Чаво, това на карикатурата не е Гриша Ганчев, а Хорейшио. ;-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 16:54


tonzos_justice написа:
Diavolo написа:
Да не си мислиш, че нещо щеше да се промени, а и решението вече беше взето от хора извън феновете. Никой не ни пита, не е имало референдум и


Изобщо не съм съгласен, феновете легнаха и Г.Г. дойде на бял кон. Защо всички не бяха като Офанзива? Щеше да пречупят феновете друг път, просто не ми се говори.

Всичко щеше да се промени, и тук не си прав, виж едно Локо Сф вече забравиха кога минаха целият честен път.

Промени се и това че хиляди фенове на ЦСКА вече не гледат футбол, а други хиляди са в апатия.


Пълни глупости!
Феновете на ЦСКА нямаха нищо против първия вариант и се съгласиха с втория от немай къде. Никой не си е мислил, че ще има такъв отзвук или последици. Феновете на Левски се хванаха на това като удавник за сламка. А всичко за мен беше режисирано и не, феновете нямаше да променят нищо, нито някой щеше да ги пита. Пък ти си живей в розови филми.
Феновете на ЦСКА пълнега ли Армията във В група (тогава къде бяха милионите сини фенове? на Герена ходеха по-малко фенове на Левски в А група отколкото на ЦСКА във В група) и пътуваха ли по селца и паланки? Да, аз също съм ходил и да ти кажа, условията бяха абсурдни и сме се чудели как е възможно това. Имаше случаи в които нямаше как да отидем всички, защото нямаше места и имаше сблъсъци и напрежение с полиция и разправии и т.н.
Пътят на Локото също не беше докрай чист и не ми ги давай за пример.

Подккрепяй си който искаш, само не сочи с пръст и не вменявай вина на феновете на ЦСКА. Те не са виновни, че ги гаврят вече 33 години.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 19:40


bai Momchil написа:
Чаво, това на карикатурата не е Гриша Ганчев, а Хорейшио. ;-)


Благодаря за пояснението. Аз филми почти не гледам.Ама този Хорейшо да няма някой роднина микренец, защото леко прилича на нашия госпидин. ;-)

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 19:54


albertz написа:
bai Momchil написа:
Чаво, това на карикатурата не е Гриша Ганчев, а Хорейшио. ;-)


Благодаря за пояснението. Аз филми почти не гледам.Ама този Хорейшо да няма някой роднина микренец, защото леко прилича на нашия госпидин. ;-)


Хахах верно има малко прилика. :laugh:

Иначе Хорейшо е пичага - разследващ полицай от сериала "От местопрестъплението Маями". Приятно разтоварващо сериалче, където може да изпуснеш спокойно 5 серии и пак да го гледаш.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   18.05.2022 20:03


Това което е написал Дяволо за годините е абсолютно вярно.

След 1990г. имаше много силно на реваншизъм и желание да се изкорени всичко комунистическо или нарочено за такова.
Помните какво стана с Партийния дом, с мавзолея на Г.Димитров, как хората бяха озверели, а по улиците беше ежедневие да ти вземат парите, да ти свалят якето или маратонките, поне в София.
На тълпата и трябваше виновник, за ниския стандарт на живот, когото да обеси ритуално.
ФК ЦСКА беше нарочен от самото начало, да бъде унищожен.Колко години привържениците устояха на натиска? Ако ги нямяше тях направете си справка какво се случи с Дукла Прага и други отбори. Ние ли не сме се борели?

Нашата борба е в пъти по дълга от тази на други отбори.
А 2008г. клубът остана без лиценз, нищо не беше ясно, тогава точно заради фенското вълнение се закърпиха нещата.
А лятото на 2013г.?

Вярно е, че хора като Илия Павлов и Васил Божков изсипаха доста пари в клуба, но и Левски не беше за жалене, като към тях го нямаше този реваншизъм.
Лошо ли е Миша Чорни да ти е спонсор, защото преди това 5 години бяха без титла. Как да не инвестира като му осигуриха монопол с "Мобилтел". Искаш да говориш по мобилен, подписваш с тях, друг вариант няма.
А в ложите влиятелни фугури като Ал.Божков, Г.Марков, Евг.Бакърджиев, Ем. Йорданов, че и веднъж Симеон Втори.

И стигаме до задкулисието, за което и аз писах. Със спуснати собственици, от лицето Бойко Борисов. С опорочени фенски кампании за набиране на средства.
Васил Божков каза в прав текст, че Борисов го е накарал да отиде в Левски.Но и да не беше, след като ритуално му бяха върнати акциите беше ясно.
А Марешки в Локомотив Пловдив? Който много хитро се измъкна някак си. А с "Асарел Медет", които трябваше да дават пари в ЦСКА, ама те не искаха. Титаните, Спас Русев, списъкът е дълъг.

А това, че фенската фракция Торсида Пловдив беше изгонена от стадиона и техни членове бити, какво ще направи този, който философства, като е голям ербап?
Скинове като Качо бяха изгонени, дълго време нямаха право да посещават стадиона.

Но тенденцията е ясна. Ако си левскар, си най-умен, най-инициативен, въобще си по-висша класа човек от другите. Ако не си, не дай Боже да си "чорбар", то ти си прост, комунист, продажник и какво ли още не.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   19.05.2022 05:23


Diavolo написа:
tonzos_justice написа:
Diavolo написа:
Да не си мислиш, че нещо щеше да се промени, а и решението вече беше взето от хора извън феновете. Никой не ни пита, не е имало референдум и


Изобщо не съм съгласен, феновете легнаха и Г.Г. дойде на бял кон. Защо всички не бяха като Офанзива? Щеше да пречупят феновете друг път, просто не ми се говори.

Всичко щеше да се промени, и тук не си прав, виж едно Локо Сф вече забравиха кога минаха целият честен път.

Промени се и това че хиляди фенове на ЦСКА вече не гледат футбол, а други хиляди са в апатия.


Пълни глупости!
Феновете на ЦСКА нямаха нищо против първия вариант и се съгласиха с втория от немай къде. Никой не си е мислил, че ще има такъв отзвук или последици. Феновете на Левски се хванаха на това като удавник за сламка. А всичко за мен беше режисирано и не, феновете нямаше да променят нищо, нито някой щеше да ги пита. Пък ти си живей в розови филми.
Феновете на ЦСКА пълнега ли Армията във В група (тогава къде бяха милионите сини фенове? на Герена ходеха по-малко фенове на Левски в А група отколкото на ЦСКА във В група) и пътуваха ли по селца и паланки? Да, аз също съм ходил и да ти кажа, условията бяха абсурдни и сме се чудели как е възможно това. Имаше случаи в които нямаше как да отидем всички, защото нямаше места и имаше сблъсъци и напрежение с полиция и разправии и т.н.
Пътят на Локото също не беше докрай чист и не ми ги давай за пример.

Подккрепяй си който искаш, само не сочи с пръст и не вменявай вина на феновете на ЦСКА. Те не са виновни, че ги гаврят вече 33 години.


Ставаш за смях. Щяло да мине просто така подмяната. Никой нямаше да вземе ЦСКА без феновете, никой не му трябва празен стадион. Кой ти обвинява феновете. Хронология е това. Или забрави изявленията на Сектор Г.


Последна промяна tonzos_justice на 19.05.2022 05:29, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   19.05.2022 14:12


Ето това вече си е автентичното цска. На това Литекс не можем и няма как да кажем. Грях ни на сърцето. Пепел на устата. “Османе, дай флекса!”

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   19.05.2022 15:07


Тонзо,
Че той и сега е празенб стадиона в 90% от мачовете :wave:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   19.05.2022 23:23


Vendome написа:
Ето това вече си е автентичното цска. На това Литекс не можем и няма как да кажем. Грях ни на сърцето. Пепел на устата. “Османе, дай флекса!”


Нормални неща. Нито се случват за първи път, нито и за последен.
Публиката на ЦСКА си има свой подход, нищо лошо няма в това.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   20.05.2022 08:24


15.05.2022 - На ножъ
16.05.2022 - На пистолетъ
19.05.2022 - На флексъ
20.05.2022 - На Ловечъ

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   20.05.2022 12:22


Стенли, каква е идеята ти на всичките тези включвания?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   20.05.2022 13:22


Закачам се.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   26.05.2022 00:51


Хората не били доволни от отговорите на Гришата, а те какво очакваха?

За някои неща е прав обаче, че един треньор трябва да умее да развива футболисти, а не да чака само на готово. И за мен махането на Нестор бе грешка.
Даде заявка за повече български играчи, да видим.Йоан Бауренски съвсем спокойно могат да го пробват. Има и други млади играчи.

Това че "не им даваме да топят човките" беше култово.

Резонен е също въпроса защо толкова треньори приеха да работят за Гриша Ганчев, а после само се оплакват. Не вярвам всички да са били такива наивници, че да не знаят какво ги очаква.

Треньорите може и да не стават, но и разбиранията на Гр.Ганчев за управление са остарели. Отделно, си е създал вече лоша репутация и читав чужд треньор едва ли ще дойде, дори Ганчев да го иска, същото важи и за някой по-реномиран футболист, дори български.

Ако е вярно това за 80-те милиона си е голямо прецакване. Подобни резултати можеха да бъдат постигнати и с по-малки средства.

Освен това, признавайки си за поети ангажименти към предишната власт означава, че е малко или много спуснат собственик.

И той знае че няма бъдеще в Борисовата градина, само отлага неизбежното, не знам каква му е ползата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   26.05.2022 10:36


Явно някой друг има апетити към мястото в Борисовата градина и е активирал доскорашните преторианци на Ганчев срещу него.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   27.05.2022 09:36


Госина явно няма намерение да се маха, никаква промяна не може да се очаква. Поне къщички за пиленца направиха ли се в Борисовата?


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2021/2022   |   16.07.2022 14:14


Е, хубаво де, няма ли нова тема да се направи? Все пак ще има и тази година тежка, свирепа, грандиозна борба за......купата разбира се :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 156 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг