Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:13



Отговори на тема  [ 1223 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Следваща
ЦСКА - сезон 2015/16 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   25.05.2016 12:46


tonzos_justice написа:
Аз едва ли ще припозная друго ЦСКА, родено под търговска марка от днешна дата, както и хиляди други. ЦСКА е съзаден 1948, а не 2016.


Ако толкова е важно за теб юридическото лице може би не знаеш, че към настоящият момент няма действащо футболно такова в България създадено преди 1999 г., ти къде се върнА така оптимистично в 1948 г.
И още нещо цялата ви история на вас е една огромна мрежа от неспирни сливания, придобивания, преименувания, обединявания, основавания че едно повече или по малко, ако погледнеш цялостната ви картинка изобщо няма да го усетите.
Имаше някъде из нета една голяма картинка приличаща на блок-схема включваща всичките ви трансформирания, признавам си изглеждаше доста, доста внушителна, ама сега не ми се търси.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   25.05.2016 13:20


Prototype_Iblis написа:
И още нещо цялата ви история на вас е една огромна мрежа от неспирни сливания, придобивания, преименувания, обединявания, основавания че едно повече или по малко, ако погледнеш цялостната ви картинка изобщо няма да го усетите.


Точно така, бяхме и Левски и Локо и Славия, по едно време бяхме и Тунджа. Айде стига Жоро Атанасовщини, само имена са били променяни, но това засегна и Левски.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   25.05.2016 13:26


ЦСКА-Монтата - 33345 (минус 50 фена от Монтана) = 33295 ФЕНА
http://gong.bg/bg-football/kupa-na-bulgaria/multimedia/video/33-345-sa-gledali-finala-bez-porazii-na-stadiona-379637 ;-)

Левски - 2015/2016 домакинска посещаемост = 32190 ФЕНА :tomate: :ireful: :helpless: :help: :dunno:
http://football24.bg/leagues/attendance/league_id/4/season_id/848

Ех, мамка му и чорбари :no:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   25.05.2016 13:51


tonzos_justice написа:
Две думи за публиката. За А, В и Г беше ясно, че ще са фул. Аз бях в Б и съжалявам, че този сектор не се напълни. Единствено блока откъв В се позапълни добре, в другите блокове рехава история. Който дойде, дойде, спомените остават, другите да съжаляват.


Аз пак ти казвам, както когато се обърнах към Фалка, а ти ме репликира за "огромният интерес".
Капацитет >40000 души, някъде от към средата на 80-те, минавайки през 90-те, през началото на века до към днешна дата и гледайки в обозримото бъдеще е абсолютно 100% непостижим за който и да е български клуб, ако говорим за интерес към самият клуб и вход с билети, без да имаме противник от топ първенство в Европа.
Лично аз тотално разпродадени мачове с табелка на касите както се вика "НЯМА БИЛЕТИ" или "БИЛЕТИТЕ СВЪРШИХА" с публика 40к+ се сещам за само за два:
1.Левски-Литекс - 40к само сини на Герена мисля беше 1999 (Герена без пластмасовите седалки)
2.ЦСКА-Левски 0:5 финала за купата, на националният през 1997 май бяха 56к (тогава Васил Левски бе с капацитет 60к с ония малките квадратни седалчици, ако си ги спомняте) - като тоя мач също не мога да го причисля към 40 хиляден защото публиката беше разделена на две равни части по 28к + малко буфери

Причината за мен е, не че Българите не си обичат отборите, ами от една страна не сме футболна нация и процента живо интересуващи се от играта не е голям и второ има доста тъпаци (включая себе си), които се интересуват и си харчат парите по тимове, които не са български.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   25.05.2016 14:13


tonzos_justice написа:
Prototype_Iblis написа:
И още нещо цялата ви история на вас е една огромна мрежа от неспирни сливания, придобивания, преименувания, обединявания, основавания че едно повече или по малко, ако погледнеш цялостната ви картинка изобщо няма да го усетите.


Точно така, бяхме и Левски и Локо и Славия, по едно време бяхме и Тунджа. Айде стига Жоро Атанасовщини, само имена са били променяни, но това засегна и Левски.


Локо и Славия не сте били ама Локо и Славия в един отрязък от време са били един отбор.

Като не си запознат недей спори. Ще ти напиша само новосъзадените ви ЮЛ от 80-те насам, обединяванията преди това можеш да ги видиш на https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6a/CSKA_roots_bg.png

та така:
1985 - ЦСКА "Септемврийко знаме" - заличено ЮЛ,
1985 АБСОЛЮТНО НОВО юридическо лице ФК Средец,
1987 ФК Средец се преименува на ЦФКА Средец
1990 АБСОЛЮТНО НОВО юридическо лице ЦСКА
1999 АБСОЛЮТНО НОВО юридическо лице ПФК ЦСКА АД


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   26.05.2016 09:54


Изображение

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 13:13


И кво сега? ЦСКА Етрополе е вече факт :innocent:

Ще припознаете ли този отбор за ваш армейци?


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 14:46


tonzos_justice написа:
И кво сега? ЦСКА Етрополе е вече факт :innocent:

Ще припознаете ли този отбор за ваш армейци?



Ако под това ново дружество се има предвид че задълженията се изчистват, тогава мисля че щом държавата ( И БФС ) досега не направиха нищо за да осъдят виновниците, значи парите не им трябват. Това за историята мен лично не ме бърка, ЦСКА си е ЦСКА - това са футболистите, публиката, стадиона , музея с купите, паметта на хората.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 16:27


CSKAforever написа:
Ако под това ново дружество се има предвид че задълженията се изчистват, тогава мисля че щом държавата ( И БФС ) досега не направиха нищо за да осъдят виновниците, значи парите не им трябват. Това за историята мен лично не ме бърка, ЦСКА си е ЦСКА - това са футболистите, публиката, стадиона , музея с купите, паметта на хората.


Най-много ме дразни, че основния кредитор били НАП, т.е. държавата, от там какво следва:

1. 4 Млрд. от КТБ потънаха, виновни няма, ОСЪДЕНИ НЯМА. Ограбиха държавата. Реално заради няколко милиона държавата на МУТРИ И ОЛИГАРСИ изхвърля ЦСКА във В група? И как да не е заради тях, да не я управлявам аз тази държава??? А?

2. Разбира се аз съм ЗА ПЛАЩАНЕ по принцип на всякакви данъци. Трябва да живеем цивилизовано. Но.... Коя работеща държава ще допусне някое дружество да натрупа милиони неплатени задължения? Коя държава ще допусне да не се запорират сметките на въпросните лица в ЦСКА, след като не си плащат в хазната? Това не е ли поредното източване? За нас ще има и за вас ще има, това е девизът!

3. Казусът е толкова лайнян, че се чудя на база точки 1. и 2. защо някой НЕВИНОВЕН трябва да вкарва тези милиони в българската данъчна система, която очевидно работи?

4. Защо не е повдигнато едно обвинение или и тук всички сме в играта, отбор, данъчни, съдии и т.н.

5. Защо трябва на финала да страда обикновения запалянко на ЦСКА със среден доход 800 лева, на който му отнеха едно от малкото истински забавления да се радва на любимия отбор в А група и най-вече в ЕКТ?


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 16:54


tonzos_justice написа:
CSKAforever написа:
Ако под това ново дружество се има предвид че задълженията се изчистват, тогава мисля че щом държавата ( И БФС ) досега не направиха нищо за да осъдят виновниците, значи парите не им трябват. Това за историята мен лично не ме бърка, ЦСКА си е ЦСКА - това са футболистите, публиката, стадиона , музея с купите, паметта на хората.


Най-много ме дразни, че основния кредитор били НАП, т.е. държавата, от там какво следва:

1. 4 Млрд. от КТБ потънаха, виновни няма, ОСЪДЕНИ НЯМА. Ограбиха държавата. Реално заради няколко милиона държавата на МУТРИ И ОЛИГАРСИ изхвърля ЦСКА във В група? И как да не е заради тях, да не я управлявам аз тази държава??? А?

2. Разбира се аз съм ЗА ПЛАЩАНЕ по принцип на всякакви данъци. Трябва да живеем цивилизовано. Но.... Коя работеща държава ще допусне някое дружество да натрупа милиони неплатени задължения? Коя държава ще допусне да не се запорират сметките на въпросните лица в ЦСКА, след като не си плащат в хазната? Това не е ли поредното източване? За нас ще има и за вас ще има, това е девизът!

3. Казусът е толкова лайнян, че се чудя на база точки 1. и 2. защо някой НЕВИНОВЕН трябва да вкарва тези милиони в българската данъчна система, която очевидно работи?

4. Защо не е повдигнато едно обвинение или и тук всички сме в играта, отбор, данъчни, съдии и т.н.

5. Защо трябва на финала да страда обикновения запалянко на ЦСКА със среден доход 800 лева, на който му отнеха едно от малкото истински забавления да се радва на любимия отбор в А група и най-вече в ЕКТ?



Защото са мафия - гнусна долна синьо-седерастко-турско-номенклатурна мафия начело с президент и мин председател.
Няма сигурно дори един единствен обикновен служител на клуба който да е крал тия пари, говоря за редови членове, футболисти, домакини, чистачи и т.н. А сега клуба да плаща - тази държава заслужава клуба да фалира и да почнем с 0 лв задължения, К-Р за цялата тази мафия. Как пък един от банките или финансовото министерство не видя накъде отиват нещата и да подаде сигнал???
Затова ако това ново дружество почва без задължения, аз съм ЗА. Хрантутниците от НАП не заслужават дори и 1 стотинка да им се плаща


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 19:11


tonzos_justice написа:

Най-много ме дразни, че основния кредитор били НАП, т.е. държавата, от там какво следва:

2. Разбира се аз съм ЗА ПЛАЩАНЕ по принцип на всякакви данъци. Трябва да живеем цивилизовано. Но.... Коя работеща държава ще допусне някое дружество да натрупа милиони неплатени задължения? Коя държава ще допусне да не се запорират сметките на въпросните лица в ЦСКА, след като не си плащат в хазната? Това не е ли поредното източване? За нас ще има и за вас ще има, това е девизът!

3. Казусът е толкова лайнян, че се чудя на база точки 1. и 2. защо някой НЕВИНОВЕН трябва да вкарва тези милиони в българската данъчна система, която очевидно работи?

http://www.sportal.bg/news.php?news=606314
И селтакес изчезва от картата, сега селяндурите без кебапчета обаче да си го създават от Я-група... Стадиончето - айе.
Не разбирам Тонзо какво се плюнчиш, виж как сте създадени:
През 1947 година Чавдар (София) (пак имаме Чавдар, съвпадение...ли?) завършва 10-и в първенството на България и изпада във Втора дивизия. Веднага след това, с активното съдействие и по идея отново на бившия функционер на „Шипка“ Михаил Михайлов, който работи в Министерството на отбраната, към „Чавдар“ се присъединява Централният дом на войската (ЦДВ) и от този момент нататък (15 февруари 1948 г.) МО започва да доминира в ръководството. Председател вече е началникът на Централния дом на войската майор Иван Мирски.
След изпадането във втора дивизия управниците на „ЦДВ“ започват да търсят спасение за „Чавдар“ чрез обединяване с друг отбор. Първоначално се водят преговори със „Спортист“ (Хаджи Димитър), но в крайна сметка се споразумяват със „Септември“ (София), който вече си е осигурил промоция във фазата на елиминациите.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 19:31


Както имахме едно скандиране навремето в малката, но вярна агитка на Академик:

О-о-о-о-о-о!
Кууууур за Чавдаро!!!!
Два за Септември!!!
Малко, но верни...


И в този ред на мисли - да поканят и ДИТ-Септември да се включи в това пошло обединение. Ще стане урод за чудо и приказ... :helpless:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 19:55


Това вече е краят - абсолютна уродщина! Кракът ми никога повече няма да стъпи на мач на нещото, което се нарича ЦСКА и никога повече няма да обърна и грам внимание на скапаната кочина, известна под името български футбол.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 20:41


alessandron написа:
Това вече е краят - абсолютна уродщина! Кракът ми никога повече няма да стъпи на мач на нещото, което се нарича ЦСКА и никога повече няма да обърна и грам внимание на скапаната кочина, известна под името български футбол.

http://gong.bg/bg-football/kupa-na-bulgaria/multimedia/video/comment/cska-uzhasno-uzhasno-shte-mi-lipsvash-379761


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 20:56


alessandron написа:
Това вече е краят - абсолютна уродщина! Кракът ми никога повече няма да стъпи на мач на нещото, което се нарича ЦСКА и никога повече няма да обърна и грам внимание на скапаната кочина, известна под името български футбол.



всичко е мафия, най-вероятно искат да прилапат базите, да не плащат дългове и да отърват затвора. Затова са всички врътки, аз не съм специалист по право и правни футболни въпроси, но за мен лично ЦСКА си остава ЦСКА, купува се само лиценз, а не се купува отбора на Литекс и да го докарат на Армията, на есен пак ще видим момчета от армейската школа, с нови попълнения разбира се, ще играем на Армията, но чрез 1ужд лиценз, не виждам пречка защо това да не е ЦСКА.

А кое всъщност е ЦСКА? Публиката? Отбора? Или някакви хартийки за пред съда ?


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 21:05


Не ви разбирам - имали сте очаквания, че някой ще плати чуждия мурафет на гърнетата, Лупи и един куп други изедници?!? Няма как да се намери някой да даде 20-30млн. за да се нагушат допълнително тия дето ядоха и пиха на гърба на отбора... "Оздравяването" се прокламира именно от тези подчовеци... Няма "оздравяване", няма доизточване... да го духат всички, и държавата също - сега да се направят съответните законови изменения за да не се случва това отново... Аз съм за Гришата - видя се какво може да направи!
Цитат:
France Football: ЦСКА стори невижданото

L’Equipe: Историческа победа за ЦСКА

Reuters: Третодивизионният ЦСКА твори история

Marca: ЦСКА с 20-а Купа на България

ESPN: ЦСКА сграбчи трофея

Sport: Купата прати Христо Янев под прожекторите

Copa90: Уникално шоу по трибуните

Нямало да го има ЦСКА... ами да питам ЦСКА точно определено АД ли е? ЦСКА е в сърцата на феновете и няма как да бъде изтрит, стига самите фенове да не го направят...


Последна промяна Keanu на 27.05.2016 21:16, променена общо 2 пъти



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 21:21


Medved написа:
Както имахме едно скандиране навремето в малката, но вярна агитка на Академик:

О-о-о-о-о-о!
Кууууур за Чавдаро!!!!
Два за Септември!!!
Малко, но верни...



Ей, със Здравеца много я пеехме тая култова песен. Правилно ли си спомням продължението:

Коцето е национал!
Академик е на финал!
Войната е най-велик!
Шампион академик!


:ludnica:


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 21:27


Keanu написа:
Не ви разбирам - имали сте очаквания, че някой ще плати чуждия мурафет на гърнетата, Лупи и един куп други изедници?!? Няма как да се намери някой да даде 20-30млн. за да се нагушат допълнително тия дето ядоха и пиха на гърба на отбора... "Оздравяването" се прокламира именно от тези подчовеци... Няма "оздравяване", няма доизточване... да го духат всички, и държавата също - сега да се направят съответните законови изменения за да не се случва това отново... Аз съм за Гришата - видя се какво може да направи!
Цитат:
France Football: ЦСКА стори невижданото

L’Equipe: Историческа победа за ЦСКА

Reuters: Третодивизионният ЦСКА твори история

Marca: ЦСКА с 20-а Купа на България

ESPN: ЦСКА сграбчи трофея

Sport: Купата прати Христо Янев под прожекторите

Copa90: Уникално шоу по трибуните

Нямало да го има ЦСКА... ами да питам ЦСКА точно определено АД ли е? ЦСКА е в сърцата на феновете и няма как да бъде изтрит, стига самите фенове да не го направят...



Аз съм на същото мнение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 21:38


Keanu написа:
Не ви разбирам - имали сте очаквания, че някой ще плати чуждия мурафет на гърнетата, Лупи и един куп други изедници?!? Няма как да се намери някой да даде 20-30млн. за да се нагушат допълнително тия дето ядоха и пиха на гърба на отбора... "Оздравяването" се прокламира именно от тези подчовеци... Няма "оздравяване", няма доизточване... да го духат всички, и държавата също - сега да се направят съответните законови изменения за да не се случва това отново... Аз съм за Гришата - видя се какво може да направи!
Цитат:
France Football: ЦСКА стори невижданото

L’Equipe: Историческа победа за ЦСКА

Reuters: Третодивизионният ЦСКА твори история

Marca: ЦСКА с 20-а Купа на България

ESPN: ЦСКА сграбчи трофея

Sport: Купата прати Христо Янев под прожекторите

Copa90: Уникално шоу по трибуните

Нямало да го има ЦСКА... ами да питам ЦСКА точно определено АД ли е? ЦСКА е в сърцата на феновете и няма как да бъде изтрит, стига самите фенове да не го направят...

Да си чувал за Chapter 11? Защо ли го има? За чий им е на някои да си спасяват дружествата? Ми примерно Кодак - защо с някои парици не си закупиха някое китайско мюре и да си го прекръстят на Модак? За бранд, имидж, чест - това нищо ли не значи за теб? Колко от играчите, дето спичелиха тази купа, ще останат, ако Цесетропотекс влезне в новата първа лига? Янев дали ще остане?
От дългове около 22 млн 14 са към НАП, като малко над 4 са лихви. Държавата може да се съгласи да разсрочи задълженията, да речем в следващите 10 години, по 1.4 млн/годишно, или по 200 хил лв месечно. Така направи Левски и си издължава борча.
Останалите, да речем 10 млн са към ФЛ и ЮЛ - винаги може да се договори за 25-30 % макс, т.е. около 2 млн. С други думи, някой вади сега около 5 млн и сте готови. И после на вноски... Много ли е? Друг е въпроса, защо не се направи миналата година това???


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2015/16   |   27.05.2016 21:52


Medved написа:
Както имахме едно скандиране навремето в малката, но вярна агитка на Академик:

О-о-о-о-о-о!
Кууууур за Чавдаро!!!!
Два за Септември!!!
Малко, но верни...


И в този ред на мисли - да поканят и ДИТ-Септември да се включи в това пошло обединение. Ще стане урод за чудо и приказ... :helpless:



Псстт, ДИТ е сателит на Ботев Пловдив. :laugh:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1223 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг