Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 17:26



Отговори на тема  [ 491 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща
ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   17.06.2015 00:33


Като гледам няма почти никакъв светъл лъч в тунела. Хората казват,че след буря изгрява слънце, но на Герена си е все така облачно. А и като нямаме една делиорманска мастия примерно да ни слее така ше е... :whistle:

Искам да кажа,че мене не ме притеснява факта,че стария омразен УРОД ше умре и на негово място ше дойде нов още по-омразен.
Когато Левски е силен няма никакво значение кой с кой се слива, но за това се искат пари и не става само с ходене на мач по 2-3 пъти в годината. Факт е,че имаме най-голямата и велика публика в България, но само с нея трофеи не се печелят. Няма такъв филм,че ние не сме били фенове само за купите. Тва може да ми го каже някой провинциалист, който е от Монтана или Ботев, но не и фен на Левски. Винаги и абсолютно винаги ЛЕВСКИ е преследвал всички купи, за които е участвал. Не може Стойчо тренерчето да ми се хихичка как не можело да искаме титла. Може и да нямаме шанс, но не може да се говори така! Селското треньорче Стойчо си мисли,че още е в Миньор явно!

Сигурен съм,че рано или късно нещата ше си дойдат на мястото и най-великия български отбор, единица мярка за слава,престиж, успех, рекордьор номер 1 по спечелени трофеи в българския футбол за всички времена, българска емблема в Европа и най-успешен български отбор в ЕКТ в последните близо 30 години, ЛЕВСКИ отново ще бъде номер 1. Не ни е писано да прескочим на цифрата 27 в последните години, но все някога и тва ше стане. Надявам се да го доживееме, но и да не го то със сигурност ше се случи.

Левски е смелост, родена в борбата!
Левски е радост, живяла в сърцата!
Левски е вяра в мечта благородна!
Левски е сила на воля свободна!
От 1914 година до безкрая на времето.


ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!

Изображение

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 17.06.2015 00:45, променена общо 1 път



 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   17.06.2015 15:46


Крал Блуфен написа:
Като гледам няма почти никакъв светъл лъч в тунела. Хората казват,че след буря изгрява слънце, но на Герена си е все така облачно. А и като нямаме една делиорманска мастия примерно да ни слее така ше е... :whistle:

Искам да кажа,че мене не ме притеснява факта,че стария омразен УРОД ше умре и на негово място ше дойде нов още по-омразен.
Когато Левски е силен няма никакво значение кой с кой се слива, но за това се искат пари и не става само с ходене на мач по 2-3 пъти в годината. Факт е,че имаме най-голямата и велика публика в България, но само с нея трофеи не се печелят. Няма такъв филм,че ние не сме били фенове само за купите. Тва може да ми го каже някой провинциалист, който е от Монтана или Ботев, но не и фен на Левски. Винаги и абсолютно винаги ЛЕВСКИ е преследвал всички купи, за които е участвал. Не може Стойчо тренерчето да ми се хихичка как не можело да искаме титла. Може и да нямаме шанс, но не може да се говори така! Селското треньорче Стойчо си мисли,че още е в Миньор явно!

Сигурен съм,че рано или късно нещата ше си дойдат на мястото и най-великия български отбор, единица мярка за слава,престиж, успех, рекордьор номер 1 по спечелени трофеи в българския футбол за всички времена, българска емблема в Европа и най-успешен български отбор в ЕКТ в последните близо 30 години, ЛЕВСКИ отново ще бъде номер 1. Не ни е писано да прескочим на цифрата 27 в последните години, но все някога и тва ше стане. Надявам се да го доживееме, но и да не го то със сигурност ше се случи.

Левски е смелост, родена в борбата!
Левски е радост, живяла в сърцата!
Левски е вяра в мечта благородна!
Левски е сила на воля свободна!
От 1914 година до безкрая на времето.


ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!

Изображение

Ей ся някой да каже, че сме отбор на ББ... Смех!
От много време се говори, че извиват ръцете на Бактов да се махне, само да не чака да стане като с чорбалърспор!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   20.06.2015 11:59


Нейви, ти се майтапиш, но аз ще го кажа - от сравнително достоверен източник научих, че вече сте отбор на ББ чрез Иво Тонев, а Батков е аут. Ама да видим - докато не стане пълен факт, официално Тонев да се появи, значи не е.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   20.06.2015 12:21


alessandron написа:
Нейви, ти се майтапиш, но аз ще го кажа - от сравнително достоверен източник научих, че вече сте отбор на ББ чрез Иво Тонев, а Батков е аут. Ама да видим - докато не стане пълен факт, официално Тонев да се появи, значи не е.


Батков се оттегля ама защо вече?Тва не е от сега само дето файда дето се вика немаше както знаеме...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   20.06.2015 19:27


А купа кога? :dance: :dance: :dance:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   20.06.2015 20:28


Браво за темата Блуфка :thumbs:
В тази тема ще пишем за всичко свързано с отбора през следващите близо дванадесет месеца. Какво виждаме до тук обаче? Сламката, за която се хващаме вече не знам коя поред година, отново е излезнала на хоризонта. Идват някакви чужденци на проба, отхвърлят ги, или те сами се махат и после се търсят нови. Да, с много орязан бюджет, но това не оправдава целта, заради която се търсят подобни играчи. За съжаление, обаче въпросната цел, както и предходните години е ясна, бързи резултати, купа, или трофей. Нищо лошо, но тази тактика не ни носи абсолютно нищо, едно голямо разочарование от 2009 година насам. Без мисъл за бъдещето, никаква! Ако се провалим и тази година, за съжаление следващата ще е същото. Хвърляме всичко с цел трофей и каквото стане. Ще кажете, че предложението ми за юноши не е подходящо, добре явно никой не иска да ги чака толкова време. Но знайни и незнайни чужденци за какво са ни? Идват, прибират някакви пари и си тръгват безславно. Разбира се има малки изключения, но не е достатъчно. Чета днес и вчера, че сме набелязали някакви играчи от нашето първенство, което за мен е много по-приемливия вариант. Българи, ясно осъзнали в кой отбор отиват и защо отиват в него. Вземем ли въпросните играчи, а и други от родното първенство, комбинираме ли ги с малките, съм сигурен, че ще се получи нещо. Каквото и да е, да има облик, визия на игра. Не искам да сме тъпан, искам да играем. Нека губим, но да го правим с чест.
Само Левски!!!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 13:46


Лудогорец, Берое, Ловеч. Това е тройката. Левски на кое място го виждате?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 17:43


При липсата на ЦСКА и Локо Сф може и да се преборят за петото място?


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 17:53


tonzos_justice написа:
Лудогорец, Берое, Ловеч. Това е тройката. Левски на кое място го виждате?


Въпроса е да се оцелее до зимата и да не сме много назад от Лудогорец и Латекс/Цуцекс. Зимата идва нов паричен поток, нов бюджет и на пролет сме шампиони - ЕЛЕМЕНТАРНО! :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 20:05


Единственото положително в Левски е, че не отиваме в окръжните. Въпреки това, не виждам за времето в което чорбата отсъства ние да имаме шанс да спечелим нещо. Най-много някоя купа при добро стечение на обстоятелствата. На път е да стане сценария, който от доста време се играе, а именно да се принуди Батков да даде клуба на хората над Иво Тонев за малко пари (едва ли някой мисли, че тоя е нещо особено откъм възможности). И Баждеков, и Батков говорят, че ще има новини около собствеността на Левски идната седмица. Ще видим какви.

По отношение на управлението на клуба в момента, при липса на успехи, спонсори,изходящи трансфери и политика за бъдещето на клуба е задължителен хода който се прави в момента, а именно да се орязват средства. Честно казано е истински късмет, че Прохазка, Бедоя и Йоргачевич остават. При малко по-гъвкава политика според мен можеше да задържим и Стойчев, който като цяло беше стабилен отзад. Същото се отнася и за Сърмов.

Преди да бистря състава за новия сезон, някой може ли да ми каже какво последно става с Гикевич и Нину? Уж и двамата щяха да ги гонят, но няма официална раздяла?

По отношение на съства сега младите ще получат шанс, който едва ли ще има друго поколение юноши.

На вратата е ясен Йоргачевич. Не бих казал, че е нещо особено, но има опит който да предаде на младите, а и за нивото на А група е ок. Надявам се Любенов и Кръстев да получават по някой друг шанс и да покажат, че стават за Левски, особено първия от двамата който миналия сезон допусна елементарни грешки в двата мача, които игра.

В защита предполагам, че ще сме по-зле от предния сезон. Минев и Орачев предполагам, че ще се ротират на левия фланг. От дясно е интересно дали Прохазка ще го ползват пак за десен бек или Александров ще го раздава титуляр с резерва Ташев. В центъра е сигурен само Белаид, който е контузен. Ако Нину остава сигурно ще му е партньор, а Деян Иванов ще ги замества. Надявам се, той да е откритието на сезона. Ако Нину напуска, то ни трябва задължително още един централен защитник.

В центъра на терена въпреки, че Гаджев и Велев ги няма, а Сърмов не е сигурен. Все пак имаме Бедоя, Ради Цонев и Боби Цонев като последния може да играе и крило. Прохазка също е опция. Въпреки това ни е нужен още един играч на тая позиция. Младия Янев дано се включи добре като решат да го пуснат.

По крилата мисля, че сме като цяло добре. Малките са машинки. Краев, Мисяк, Боби Цонев. Отново вездесъщия Прохазка е опция и тук.

Нападателите са ни големия проблем още от времето след Гара Дембеле и Базил Де Карвальо. Единствената опция е младия Илия Димитров, който обаче не съм убеден, че става изобщо. Наско Курдов тренира с Левски, но освен за резерва за друго не го виждам. Гикиевич ми се струваше добра опция, но го пропиляха. Трябва ни със сигурност нападател, дори два.

Общо взето мисля, че ако направим поне 3 трансфера (защитник, халф и нападател) ще закърпим посредственото положение от миналата година, но поне ще е за доста по-малко пари.

С оглед, че чорбата и Локо Сф ги няма. Мисля, че можем да се борим за 3-4то място ако се сработат момчетата. Въпреки това реална прогноза е 4-5 място.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


Последна промяна falkenbach на 21.06.2015 20:06, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 21:43


falkenbach написа:
Единственото положително в Левски е, че не отиваме в окръжните. Въпреки това, не виждам за времето в което чорбата отсъства ние да имаме шанс да спечелим нещо. Най-много някоя купа при добро стечение на обстоятелствата. На път е да стане сценария, който от доста време се играе, а именно да се принуди Батков да даде клуба на хората над Иво Тонев за малко пари (едва ли някой мисли, че тоя е нещо особено откъм възможности). И Баждеков, и Батков говорят, че ще има новини около собствеността на Левски идната седмица. Ще видим какви.

По отношение на управлението на клуба в момента, при липса на успехи, спонсори,изходящи трансфери и политика за бъдещето на клуба е задължителен хода който се прави в момента, а именно да се орязват средства. Честно казано е истински късмет, че Прохазка, Бедоя и Йоргачевич остават. При малко по-гъвкава политика според мен можеше да задържим и Стойчев, който като цяло беше стабилен отзад. Същото се отнася и за Сърмов.

Преди да бистря състава за новия сезон, някой може ли да ми каже какво последно става с Гикевич и Нину? Уж и двамата щяха да ги гонят, но няма официална раздяла?

По отношение на съства сега младите ще получат шанс, който едва ли ще има друго поколение юноши.

На вратата е ясен Йоргачевич. Не бих казал, че е нещо особено, но има опит който да предаде на младите, а и за нивото на А група е ок. Надявам се Любенов и Кръстев да получават по някой друг шанс и да покажат, че стават за Левски, особено първия от двамата който миналия сезон допусна елементарни грешки в двата мача, които игра.

В защита предполагам, че ще сме по-зле от предния сезон. Минев и Орачев предполагам, че ще се ротират на левия фланг. От дясно е интересно дали Прохазка ще го ползват пак за десен бек или Александров ще го раздава титуляр с резерва Ташев. В центъра е сигурен само Белаид, който е контузен. Ако Нину остава сигурно ще му е партньор, а Деян Иванов ще ги замества. Надявам се, той да е откритието на сезона. Ако Нину напуска, то ни трябва задължително още един централен защитник.

В центъра на терена въпреки, че Гаджев и Велев ги няма, а Сърмов не е сигурен. Все пак имаме Бедоя, Ради Цонев и Боби Цонев като последния може да играе и крило. Прохазка също е опция. Въпреки това ни е нужен още един играч на тая позиция. Младия Янев дано се включи добре като решат да го пуснат.

По крилата мисля, че сме като цяло добре. Малките са машинки. Краев, Мисяк, Боби Цонев. Отново вездесъщия Прохазка е опция и тук.

Нападателите са ни големия проблем още от времето след Гара Дембеле и Базил Де Карвальо. Единствената опция е младия Илия Димитров, който обаче не съм убеден, че става изобщо. Наско Курдов тренира с Левски, но освен за резерва за друго не го виждам. Гикиевич ми се струваше добра опция, но го пропиляха. Трябва ни със сигурност нападател, дори два.

Общо взето мисля, че ако направим поне 3 трансфера (защитник, халф и нападател) ще закърпим посредственото положение от миналата година, но поне ще е за доста по-малко пари.

С оглед, че чорбата и Локо Сф ги няма. Мисля, че можем да се борим за 3-4то място ако се сработат момчетата. Въпреки това реална прогноза е 4-5 място.

Реално трябва да мислим в перспектива 4-5 години. Моделът на "бащицата" е изпята песен. Само с мощна ДЮШ школа може да се измъкнем, но има едно но: дали децата и техните родители няма да се замаят по комерса, който евентуално би им предложил Лудогорец, да речем. Защото ние години си мачкахме юношите и нищичко не правихме за тях.
Онзи ден Сърбия стана световен шампион до 20 г, даваха последните 10 години техните постижения: минимум полуфинал на ЕП или СП!!! И това в бедна и не нещо повече от нас Сърбия!
Барселона е хегемон благодарение на Ла Масия!
Литекс обра всичко най-добро в последните 10 г от Северна България, сега и Лудогорец почва да събира момчета, ние къде дремахме?
200 хил евро е издръжката на ДЮШ.
Левски е име и модел в тази област! Тук трябва да се акцентира.
За разлика от чорбата, които никога не са имали такава - един Любо Пенев (благодарение на чичо му) и Емо Костадинов - друго оттам читаво излязло няма.
Сега за следващия сезон: Хичо също се връща при нас. Берое не ги бройте толкова, сега с напрежението по цената на тока като нищо ще им спрат държавното финансиране от Марица Изток 2. И са дотук.
Лудогорец ще се сгромолясат с големи инвестиции - треньор, ще похарчат 7-10 млн за нови попълнения и ще им спре късмета.
Литекс имат тактика да пробутват по 1 голям трансфер покрай БСФ и толкова.
Нашите аргументи са вече пообиграни юноши, сега им е шанса. 1981 г се направи нещо подобно с Шпайдела и се получи. Вярно, сега нямаме такива играчи, но не се знае.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   21.06.2015 21:56


Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:
Лудогорец, Берое, Ловеч. Това е тройката. Левски на кое място го виждате?


Въпроса е да се оцелее до зимата и да не сме много назад от Лудогорец и Латекс/Цуцекс. Зимата идва нов паричен поток, нов бюджет и на пролет сме шампиони - ЕЛЕМЕНТАРНО! :bluefan:

Аз не се съмнявам, че титлата е синя, но исках от вас да го чуя :)


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   22.06.2015 09:34


tonzos_justice написа:
Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:
Лудогорец, Берое, Ловеч. Това е тройката. Левски на кое място го виждате?


Въпроса е да се оцелее до зимата и да не сме много назад от Лудогорец и Латекс/Цуцекс. Зимата идва нов паричен поток, нов бюджет и на пролет сме шампиони - ЕЛЕМЕНТАРНО! :bluefan:

Аз не се съмнявам, че титлата е синя, но исках от вас да го чуя :)



Единственият път когато купата е синя ще е когато небето над Армията е безоблачно и синьо и се отразява в нея, вдигната високо от капитана на армейският тим в чест на поредната шампионска титла. :dance:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 16:44


Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:
Лудогорец, Берое, Ловеч. Това е тройката. Левски на кое място го виждате?


Въпроса е да се оцелее до зимата и да не сме много назад от Лудогорец и Латекс/Цуцекс. Зимата идва нов паричен поток, нов бюджет и на пролет сме шампиони - ЕЛЕМЕНТАРНО! :bluefan:

Добър, лош, ерата на Бактов приключи. Одеве го гледах как се просълзи... Можем да сме му благодарни, че не ни оцака както свиньете ги наклецаха техните...
Новият човек Николай Иванов е пловдивчанин и се занимава с продукти на Тисен груп, май?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 17:00


navy написа:
Новият човек Николай Иванов е пловдивчанин и се занимава с продукти на Тисен груп, май?


Новият е ясен, а не новият Александър Ангелов :stop: - Жалко, много жалко, не ми дреме за Левски, ама не трябваше клуба с най-много фенове в България да попада в тия ръчички >>10+Тиква. (а то десетката май не било десетка ами били буквички ;-) )
Нашият народ е тъп, много тъп, обезверен и по много елементарен начин се пробват да грабнат най-голямата публика в България.
Моя прогноза: следващите три шампионата ще са разделени 1 за Киро и 2 за замазване на очите.

и още нещо ей така между редовете слушам. Сега слушам другото акционерче тиквеното параванче и цялата си наглост вика бюджета (6.5 млн) е осигурен за следващите 3 (ТРИ) повтарям ТРИ години, що три бе тъпак, какво има през 2018 да не би да са изборчета. Дето се вика осигурен е за ТРИ, с възможност за още ЧЕТИРИ само многото фенове трябва да се сетят какво им се намеква.


Последна промяна Prototype_Iblis на 24.06.2015 17:01, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 17:23



_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 17:25


Prototype_Iblis написа:
navy написа:
Новият човек Николай Иванов е пловдивчанин и се занимава с продукти на Тисен груп, май?


Новият е ясен, а не новият Александър Ангелов :stop: - Жалко, много жалко, не ми дреме за Левски, ама не трябваше клуба с най-много фенове в България да попада в тия ръчички >>10+Тиква. (а то десетката май не било десетка ами били буквички ;-) )
Нашият народ е тъп, много тъп, обезверен и по много елементарен начин се пробват да грабнат най-голямата публика в България.
Моя прогноза: следващите три шампионата ще са разделени 1 за Киро и 2 за замазване на очите.

и още нещо ей така между редовете слушам. Сега слушам другото акционерче тиквеното параванче и цялата си наглост вика бюджета (6.5 млн) е осигурен за следващите 3 (ТРИ) повтарям ТРИ години, що три бе тъпак, какво има през 2018 да не би да са изборчета. Дето се вика осигурен е за ТРИ, с възможност за още ЧЕТИРИ само многото фенове трябва да се сетят какво им се намеква.


Въпрос към Сандро, че той ги следи тия работи повече. Тиквеното паравенче спомена за влизането и на мощен спонсор, чудя се дали не говори за виваком, в смисъл 10-ката успя ли да я измъкне от цецоооу василеееев, че тоя момент много много не го следях.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 18:10


Така, първо искам да кажа на господата чорбари, да не спрат с жалките си опити за спекулации.
Днес е голям ден за Левски и отново показахме, че ние сме отбора на народа, а вие сте отроче на властови интереси което сега ще тъне в мизерия.

Първо и аз искам да благодаря на Батков.
1. Че се отказа от собствеността върху Левски. Това беше най-правилният му ход в момента.
2. Че от 1998-ма година до неговото оттегляне Левски има 6 титли, срещу 3 на чорбата, както и 6 купи срещу 3 на чорбата. Имаме 1/4 финал за УЕФА и класиране в ШЛ, докато четирите букви нямат нищо значимо.

Второ, Левски затри модела бащица, благодетел и нз си къв урод, който да се гаври. Това онзачава, че Левски наистина е вече вечен!

Трето,
Няма, няма вече Цска. Има само ЛЕВСКИ СОФИЯ!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 18:12


Prototype_Iblis написа:
Prototype_Iblis написа:
navy написа:
Новият човек Николай Иванов е пловдивчанин и се занимава с продукти на Тисен груп, май?


Новият е ясен, а не новият Александър Ангелов :stop: - Жалко, много жалко, не ми дреме за Левски, ама не трябваше клуба с най-много фенове в България да попада в тия ръчички >>10+Тиква. (а то десетката май не било десетка ами били буквички ;-) )
Нашият народ е тъп, много тъп, обезверен и по много елементарен начин се пробват да грабнат най-голямата публика в България.
Моя прогноза: следващите три шампионата ще са разделени 1 за Киро и 2 за замазване на очите.

и още нещо ей така между редовете слушам. Сега слушам другото акционерче тиквеното параванче и цялата си наглост вика бюджета (6.5 млн) е осигурен за следващите 3 (ТРИ) повтарям ТРИ години, що три бе тъпак, какво има през 2018 да не би да са изборчета. Дето се вика осигурен е за ТРИ, с възможност за още ЧЕТИРИ само многото фенове трябва да се сетят какво им се намеква.


Въпрос към Сандро, че той ги следи тия работи повече. Тиквеното паравенче спомена за влизането и на мощен спонсор, чудя се дали не говори за виваком, в смисъл 10-ката успя ли да я измъкне от цецоооу василеееев, че тоя момент много много не го следях.

Общо взето е нелепо това сталинистко набиване на мнение. Не, мой човек, не Пеевски, а Камен Костадинов би бил човека в сянка от ДПС за "сините". Колкото до адвоката, той е от 16-17 г в Левски... аман от нелепици!
И ако ББ е човека зад Тонев, за чий бе тъпак, ще остави отбора толкова време в тинята, че и толкова години без Купа или титла... Смешно е!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЛЕВСКИ - сезон 2015/2016   |   24.06.2015 19:16


navy написа:
Общо взето е нелепо това сталинистко набиване на мнение. Не, мой човек, не Пеевски, а Камен Костадинов би бил човека в сянка от ДПС за "сините". Колкото до адвоката, той е от 16-17 г в Левски... аман от нелепици!
И ако ББ е човека зад Тонев, за чий бе тъпак, ще остави отбора толкова време в тинята, че и толкова години без Купа или титла... Смешно е!


Абе ако Борисов беше над Тонев, най-малкото щяха да уредят държавни пари за сектор А, а не за "Моци".
Адаша, пък винаги е бил дясната ръка на Батков и в кантората му и в Левски, но в сянка.
Само тоя третия ми е тотално неизвестен, майната.

Но както и да е. Първо има голяма възможност да влезе 4-ти собственик с доста проценти, освен това мисля, че минимум 10% ще дадат на Тръста, ако не и 15% както се бяхме предварително уговорили. Освен това има още 3% дребни във феновете. Наистина, да не избързваме, но едва ли някой ще сложи ръка върху Левски, което беше целта на феновете.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 491 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг