Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:59



Отговори на тема  [ 176 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Ботев Пловдив - сезон 2015/2016 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   25.05.2017 01:41


Честита купа на всички канарчетата :first:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   25.05.2017 11:15


Агата падна, да живее България! :cheers:


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   25.05.2017 12:23


Ай канариииииииииии

Уникално изживяване. Понеже съм малко по-млад, това ми е едва финал номер 2. А в нашата компания имаше човек с 4 загубени финала. Нямам глас, краката ме болят. Снощи бяхме подгизнали, маратонките са вече в пералнята. Но въпреки това посрещнахме отбора пред Пеещите фонтани снощи в 1:00 часа!!! След това бях целия в шампанско, но все пак дочакахме този момент. След 14 години по стадионите на България (и не само), спечелихме най-накрая трофей. След края на мача плаках, докато пиша тези редове, настръхвам целия. В Сектор Б, точно под таблото до нас имаше наш фен на 73!!! години. Нещо невероятно е след края на мача, да го гледаш как човека седи зад теб, и проронва сълзи. Напълно не познат човек, който е дошъл отбора на сърцето му. За такива моменти си заслужава да се ходи по стадионите. С нас в буса имаше 2 момчета на 15 и 16 години. Като си представя какви късметлии са, че още на първия си финал взеха купата.

пп. Видях се с Петльо, беше зад мен в сектора!!!

пп2. КУР, ама голям кур за софийската полиция. Никаква организация, а за капак на доста от бусовете им бяха спукани гумите. Все пак евала, че полицаите до полунощ помагаха с извозването на спуканите гуми до вулканизатор.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   25.05.2017 13:19


ReZo написа:

Адмирации за съдията на финала.
Не се превърна в поредния лауреат на наградата "Златния кренвирш", а си свири съвсем обективно мача.
Е, малко се изсили с червения на Виана, особено за първия жълт. Румънския каратист Моци много умело падна с разперени ръце като ранен гълъб и Попов се върза. Второто си беше нарушение вече.

:

Много смело за съдията, а накрая точно той а-ха да ви резне зелката: Май си забравил в еуфорията как Сисиньо свали с ръце вашето момче Крум Стоянов май бе, на границата на пеналтерията, но картон нямаше, после имаше класическо препречване на Моци, после още един фаул на Моци неотсъден - а мамалигата бе декориран в жълто още първото полувреме...
Категорично бяхте по-добрия отбор, можеше да биете с много, но накрая и късмета ви спаси.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   25.05.2017 13:19


izgrev_lamerz написа:
Ай канариииииииииии

Уникално изживяване. Понеже съм малко по-млад, това ми е едва финал номер 2. А в нашата компания имаше човек с 4 загубени финала. Нямам глас, краката ме болят. Снощи бяхме подгизнали, маратонките са вече в пералнята. Но въпреки това посрещнахме отбора пред Пеещите фонтани снощи в 1:00 часа!!! След това бях целия в шампанско, но все пак дочакахме този момент. След 14 години по стадионите на България (и не само), спечелихме най-накрая трофей. След края на мача плаках, докато пиша тези редове, настръхвам целия. В Сектор Б, точно под таблото до нас имаше наш фен на 73!!! години. Нещо невероятно е след края на мача, да го гледаш как човека седи зад теб, и проронва сълзи. Напълно не познат човек, който е дошъл отбора на сърцето му. За такива моменти си заслужава да се ходи по стадионите. С нас в буса имаше 2 момчета на 15 и 16 години. Като си представя какви късметлии са, че още на първия си финал взеха купата.

пп. Видях се с Петльо, беше зад мен в сектора!!!

пп2. КУР, ама голям кур за софийската полиция. Никаква организация, а за капак на доста от бусовете им бяха спукани гумите. Все пак евала, че полицаите до полунощ помагаха с извозването на спуканите гуми до вулканизатор.

Честито на ботевистки фен номер едно!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   26.05.2017 11:03


izgrev_lamerz написа:

След 14 години по стадионите на България (и не само), спечелихме най-накрая трофей.


Честито на теб и на всички фенове на Ботев Пловдив. При вас това е така да кажа трамплин и мотивация за посещение на мачовете занапред. При мен, а и предполагам при всички фенове на Левски, нещата са на обратния полюс. Бегло си спомням първата титла (награждаване), на която съм бил през 1988 година (не ми се рови, но май тогава беше), но след това да вдигне някаква купа Левски си стана нещо много нормално и почти всяка година изпитвах, това което изпитваш ти сега. И така около 20 години, в които обиколих почти цяла България и изпитах не един емоционален момент с Левски. Но нещата след 2009 година се обърнаха и вече осем пълни сезона Левски няма никакъв трофей. Тоест искам да ти кажа, че когато си свикнал на трофеи всяка година, то моментната ситуация определено те демотивира и губиш всякакво желание, след всеки изминал сезон. Аз продължавам да ходя всяка година и си купувам абонаментна карта, но вече усещам едно пренасищане от негативни емоции, които ми идват повече понякога. При теб, а и при останалите фенове тази купа ще ви тласне към по-голяма привързаност към отбора и дано ви накара да ходите по-често на мачове и да го подкрепяте. При нас мотивацията пада след всеки един сезон, първо защото грешките се повтарят една след друга всяка година и второ защото има голямо разцепление сред феновете, което няма как да не повлияе. Другата година живот и здраве пак ще съм на стадиона, пак ще съм с абонаментна карта, но със сигурност няма да е както ще си ти, с порив в душата и с чакане на следващия мач с нетърпение. Но каквото и да е, важно е футболът в България да излезне от тинята и да започнем да се радваме на европейски успехи. Лудогорец е временно явление, но Левски и Ботев са отбори с традиции и трябва да се завърнат на полагащите им се места, като фактори в българския футбол.
Наздраве и още един път честита купа на канарите :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   26.05.2017 15:42


goro_levskara написа:
izgrev_lamerz написа:
Лудогорец е временно явление, но Левски и Ботев са отбори с традиции и трябва да се завърнат на полагащите им се места, като фактори в българския футбол.
Наздраве и още един път честита купа на канарите :cheers:


Че Ботев са с традиции, с традиции са, че имат многобройна и вярна публика, вярно е, но кога точно са били фактор в българския футбол?

Единствените години, когато се водеха някакви фаворити преди сезона да почне беше при брокерите ...и пак нищо не спечелиха.
При комунизма, ако изобщо бяха в челото, бяха вечно след Левски и ЦСКА, даваха по аремейски мачовете на големия брат и падаха от Левски ... :innocent: Вероятно затова искаш пак тия времена.


П.П. Иначе честита купа на истински фенове, като Изгрева, Резо и Момчи :cheers:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   26.05.2017 17:16


Balleta написа:
goro_levskara написа:
izgrev_lamerz написа:
Лудогорец е временно явление, но Левски и Ботев са отбори с традиции и трябва да се завърнат на полагащите им се места, като фактори в българския футбол.
Наздраве и още един път честита купа на канарите :cheers:


Че Ботев са с традиции, с традиции са, че имат многобройна и вярна публика, вярно е, но кога точно са били фактор в българския футбол?

Единствените години, когато се водеха някакви фаворити преди сезона да почне беше при брокерите ...и пак нищо не спечелиха.
При комунизма, ако изобщо бяха в челото, бяха вечно след Левски и ЦСКА, даваха по аремейски мачовете на големия брат и падаха от Левски ... :innocent: Вероятно затова искаш пак тия времена.


П.П. Иначе честита купа на истински фенове, като Изгрева, Резо и Момчи :cheers:

Балет, Ботев са били винаги фактор в българския футбол, остави ти класирания и т.н. Виж колко велики играчи са излезли оттам, да повторим и, че Гунди е играл за тях известно време, което не е маловажно! Остави АФД Тракия, които са били Б-отбора на ЦСКА и дори са изхвърляни в Б група заради тях. Когато Берое става шампион, Тракия ги люска с 8:0!


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   27.05.2017 09:55


Нейви, загубата е 8:1 :) А Левски пуска на Берое, за да станат шампиони :)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   27.05.2017 11:58


izgrev_lamerz написа:
Нейви, загубата е 8:1 :) А Левски пуска на Берое, за да станат шампиони :)

Мързеше ме да търся в нета точния резултат, а Левски пусна на Берое, защото предишната година именно Тракия незаслужено бе обявен за шампион след изваждането на Левски и ЦСКА.
Все пак тогава Тракия имаха страхотен отбор - без да търся (отново) в нета, ще спомена Зехтински, Пашев, Костадинов, имаше и един як таран Пехливанов, ако не се лъжа за името, Вичев бе на вратата, Бакалов, имаше и един много здрав стопер, мисля и национал стана.


Последна промяна navy на 27.05.2017 12:05, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   27.05.2017 13:11


navy написа:
izgrev_lamerz написа:
Нейви, загубата е 8:1 :) А Левски пуска на Берое, за да станат шампиони :)

Мързеше ме да търся в нета точния резултат, а Левски пусна на Берое, защото предишната година именно Тракия незаслужено бе обявен за шампион след изваждането на Левски и ЦСКА.
Все пак тогава Тракия имаха страхотен отбор - без да търся (отново) в нета, ще спомена Зехтински, Пашев, Костадинов, имаше и един як таран Пехливанов, ако не се лъжа за името, Вичев бе на вратата, Бакалов, имаше и един много здрав стопер, мисля и национал стана.


Панчо Раков и Митко Младенов.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   28.05.2017 09:39


bai Momchil написа:
navy написа:
izgrev_lamerz написа:
Нейви, загубата е 8:1 :) А Левски пуска на Берое, за да станат шампиони :)

Мързеше ме да търся в нета точния резултат, а Левски пусна на Берое, защото предишната година именно Тракия незаслужено бе обявен за шампион след изваждането на Левски и ЦСКА.
Все пак тогава Тракия имаха страхотен отбор - без да търся (отново) в нета, ще спомена Зехтински, Пашев, Костадинов, имаше и един як таран Пехливанов, ако не се лъжа за името, Вичев бе на вратата, Бакалов, имаше и един много здрав стопер, мисля и национал стана.


Панчо Раков и Митко Младенов.

Да, Раков, а Младенов премина в чорбата по-късно, май комплект с Бакалов.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   28.05.2017 10:57


navy написа:
bai Momchil написа:
navy написа:
[quote="izgrev_lamerz"]Нейви, загубата е 8:1 :) А Левски пуска на Берое, за да станат шампиони :)

Мързеше ме да търся в нета точния резултат, а Левски пусна на Берое, защото предишната година именно Тракия незаслужено бе обявен за шампион след изваждането на Левски и ЦСКА.
Все пак тогава Тракия имаха страхотен отбор - без да търся (отново) в нета, ще спомена Зехтински, Пашев, Костадинов, имаше и един як таран Пехливанов, ако не се лъжа за името, Вичев бе на вратата, Бакалов, имаше и един много здрав стопер, мисля и национал стана.


Панчо Раков и Митко Младенов.

Да, Раков, а Младенов премина в чорбата по-късно, май комплект с Бакалов.[/quote]
Марин Бакалов в крайна сметка стана играчът с най-много мачове в А група.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   21.07.2017 15:48


Абе защо няма нова тема за Ботев!
Страхотен мач - гледахме го с Мейджа на стрийм на телефона в едно заведение, като прехвърляхме между двата мача :cheers: - имам спомен, че Мейджа изпрати смс на некой ботевист от форума, който каза, че било лудница :rock:
Поздравявам Ботев - играха с желание и хъс и те са отбора, който заслужаваше да продължи.
А за който е гледал мача - видяхте ли тоя гларус :dance: цял мач щъкаше по терена, не излетя мисля до края и гледаше от наистина "първи ред" развитието на играта. Като влезна в наказателното помислих, че ще е до там, но извади късмет да не го смачкат - а можеше и некой гол да вкара или да спаси :laugh:


Последна промяна Keanu на 21.07.2017 15:58, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   21.07.2017 15:58


Keanu написа:
Абе защо няма нова тема за Ботев!
Страхотен мач - гледахме го с Мейджа на стрийм на телефона в едно заведение, като прехвърляхме между двата мача :cheers:


стоиш в заведение за да се цъклиш на стрийм в 5 инчов телефон и прехвърляш два мача :outofspace: Конкурираш Девола :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   21.07.2017 16:00


5.5 full hd (1080p) - екстра си се гледаше :thumbs: верно, че някои в заведението ни гледаха учудено особено при изригванията (и за двата мача), но... :-D


Последна промяна Keanu на 21.07.2017 16:01, променена общо 1 път



 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   24.07.2017 08:03


Мейджа прати СМС на мен и на Цецо :)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   24.07.2017 08:09


Ало Боталик Сопот, ще викате ли пак ГМО? Ааааа? :dunno: :helpless: :help:


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   24.07.2017 10:27


Тази седмица май форумната ти злоба е насочена към нас. Да ти кажа, едва ли на някой в Пловдив му пука за мача с вас. Докато има евромачове, участието в първенството е едно досадно задължение. Жалко, че вече Стамен Белчев не си вдига телефона, но и той сложи оранжевите очила :( Трън в очите ви е този Боталик. За разлика от вас ние си минахме пътя от В до А, а не се направи изцяло нов формат на първенството само за да играете.

ПП. Да не забравиш да подкрепиш Лудогорец в ШЛ (Лизачо на разградски пишки)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ботев Пловдив - сезон 2015/2016   |   24.07.2017 10:33


izgrev_lamerz написа:
Тази седмица май форумната ти злоба е насочена към нас. Да ти кажа, едва ли на някой в Пловдив му пука за мача с вас. Докато има евромачове, участието в първенството е едно досадно задължение. Жалко, че вече Стамен Белчев не си вдига телефона, но и той сложи оранжевите очила :( Трън в очите ви е този Боталик. За разлика от вас ние си минахме пътя от В до А, а не се направи изцяло нов формат на първенството само за да играете.

ПП. Да не забравиш да подкрепиш Лудогорец в ШЛ (Лизачо на разградски пишки)


Хаха злобата се усеща в отговора :laugh: Добре, живейте си папагалския живот, няма да ви смущавам 8-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 176 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг