Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:46



Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Монтана 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 16:52


Какви са тези теми за отбори от градчета с по 25 хил население, половината от партията на Цецо Кънчев? Кой го интересува Монтана бе, алооо??? :help: :help: :help:

И както пишат хиляди фенове на ЦСКА - ние знаем защо ЦСКА е във В група, но не знаем защо съществуват всички отбори от Б и А група. Кур за Монтана! :devil: :ireful: :tomate: :tomate: :tomate:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 18:42


bai Momchil написа:
И какво означава тая статистика? Че пловдичани са идиоти ли? Нали се сещаш, че в нея влиза онзи турчин дето кара в насрещното на магистралата и се нахака в старозагорската кола.


Аз ти казвам каква е статистиката, а от жегата явно си "на струна", щото подскачаш и за най-малко. Естествено, че статистиката не посочва пловдивчани за идиоти зад волана, ама не са само турците, дето я правят, нали? Просто е редно да се работи да се намали и толкова - както в Пловдивско, така и навсякъде.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 18:45


alessandron написа:
bai Momchil написа:
И какво означава тая статистика? Че пловдичани са идиоти ли? Нали се сещаш, че в нея влиза онзи турчин дето кара в насрещното на магистралата и се нахака в старозагорската кола.


Аз ти казвам каква е статистиката, а от жегата явно си "на струна", щото подскачаш и за най-малко. Естествено, че статистиката не посочва пловдивчани за идиоти зад волана, ама не са само турците, дето я правят, нали? Просто е редно да се работи да се намали и толкова - както в Пловдивско, така и навсякъде.


Тая "жега" дето толкова ви мори тука, в Пловдив почва още през Май месец. Ей го сега пишете за 2 тежки катастрофи на Хемус и една край Враца. Идиотите са навсякъде не само в Пловдив.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 16.08.2015 18:47, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 20:50


tonzos_justice написа:
Какви са тези теми за отбори от градчета с по 25 хил население, половината от партията на Цецо Кънчев? Кой го интересува Монтана бе, алооо??? :help: :help: :help:

И както пишат хиляди фенове на ЦСКА - ние знаем защо ЦСКА е във В група, но не знаем защо съществуват всички отбори от Б и А група. Кур за Монтана! :devil: :ireful: :tomate: :tomate: :tomate:

А бе кур, ама от Монтана, не си забравил как ви резнаха за Купата тази пролет :laugh:
Сега ще ви качат на резултат!
И вземи се стегни със статистиката!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 21:11


Момчи, същото като описаното от теб съм го виждал в Пловдив. Кола пред мен на кръстовище.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 21:12


Балет, прав си. Кирчев беше голмайстор на отбора тогава, но Баницата (Атанас Стефанов) вкара ОНЗИ гол.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 21:47


tonzos_justice написа:
Какви са тези теми за отбори от градчета с по 25 хил население, половината от партията на Цецо Кънчев? Кой го интересува Монтана бе, алооо??? :help: :help: :help:

И както пишат хиляди фенове на ЦСКА - ние знаем защо ЦСКА е във В група, но не знаем защо съществуват всички отбори от Б и А група. Кур за Монтана! :devil: :ireful: :tomate: :tomate: :tomate:



Тонзе, темата за Монтана е много важна, полезна и общо образователна. Тук може да научиш кога и как Монтана се е гаврела публично с червеното недоразумение от В селските групи на България, може да научиш още и за нулевите успехи на ФК Тунджа Ямбол, може да научиш за славните футболисти играли в Добруджа, може дори да научиш за пътнотранспортната обстановка в град Пловдив ... така, че моля не се обаждай неподготвен :stop: :wave:

Нас примерно какво ни интересуват некви селски мачлета с които ни занимаваш в другата тема, като че ли си нямаме по важни неща за правене ...писал завалията по време на мегадербито на два достойни сини отбора Сити - Челси, за некви червени кавали ... :rofl: :laugh: :cheers:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 21:53


Vendome написа:
Момчи, същото като описаното от теб съм го виждал в Пловдив. Кола пред мен на кръстовище.


И?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   16.08.2015 22:23


bai Momchil написа:
Vendome написа:
Момчи, същото като описаното от теб съм го виждал в Пловдив. Кола пред мен на кръстовище.


И?


Стига си бил местен шовинист, отвори си очите. В Пловдив е пълно с джигити.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   17.08.2015 07:30


Vendome написа:
bai Momchil написа:
Vendome написа:
Момчи, същото като описаното от теб съм го виждал в Пловдив. Кола пред мен на кръстовище.


И?


Стига си бил местен шовинист, отвори си очите. В Пловдив е пълно с джигити.


Навсякъде е пълно, не само в Пловдив.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   17.08.2015 08:00


Така е.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   20.07.2020 16:49


Някой знае ли кой им дава пари на тия сега?

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   20.07.2020 17:38


Не съм се интересувал от актуална информация, но отново основните средства, както за женския баскетболен и мъжкия волейболен отбор би трябвало да идват от общината.

Златко Живков "извива ръцете" на разни фирми, за да наливат средства в спорта, като ги компенсира с обществени поръчки. Тази схема отдавна сработва там.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 24.07.2012 13:22
Мнения: 422
Местоположение: Пиянде
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   20.07.2020 18:24


albertz написа:
Не съм се интересувал от актуална информация, но отново основните средства, както за женския баскетболен и мъжкия волейболен отбор би трябвало да идват от общината.

Златко Живков "извива ръцете" на разни фирми, за да наливат средства в спорта, като ги компенсира с обществени поръчки. Тази схема отдавна сработва там.


Тая схема май крепи цялата А група :laugh:

_________________
VENGA BOLUDOS!

:kn: :kn: :kn:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   21.07.2020 12:05


кибик написа:
albertz написа:
Не съм се интересувал от актуална информация, но отново основните средства, както за женския баскетболен и мъжкия волейболен отбор би трябвало да идват от общината.
Златко Живков "извива ръцете" на разни фирми, за да наливат средства в спорта, като ги компенсира с обществени поръчки. Тази схема отдавна сработва там.

Тая схема май крепи цялата А група :laugh:


Не само А група, цялата държава, спорт и благотворителност действат по тоя начин. Т'ва си е патент на ГЕРБ. Преди 2009-та не си го спомням да го имаше.
Давам пример с Masterhaus - строителни борси в Бургас. Спонсорират Нефтохимик, но за сметка на това всичките материали за поддръжка и ремонт на общината се взимат от тях.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Монтана   |   21.07.2020 12:19


Сама по себе си тази практика съвсем не е порочна и съществува и в много други страни. ГЕРБ явно пак са открили топлата вода. Проблемът идва от това, че тя прави възможни доста манипулации, които в нашия случай се експлоатират с пълна сила.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг