Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:45



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 13:31


Medved написа:
По-скоро е странно къде беше Кирячето? А обещаните големи звезди като Марадона, Баджо, Ромарио (???), Чилаверт, Шукер и да не изброявам нататък... ?!?!

Иначе като изключим емоционалните моменти в началото, останалата част ми се видя много постна и на моменти тягостно пресилена. Някои го отдават на дъжда, ама дори напротив - дъждът вкара допълнителен колорит. Определено можеха да вкарат и повече сценарий в самия мач - Кампос да дойде с папагалския екип, да се пусне в един от неговите нападателни рейдове; Узунов да беше проявил творчество и да свири дузпа за шоуто при онова инцидентно падане на Стоичков в наказателното. И още, и още... Мачът да завърши 8:8 или поне 8 на нещо си. Или най-малкото да продължи с предвидената продължителност от 80 минути... Вдигането на КЕШ-а от тунела беше голям кич и някак доста жалко - без Куман, без Лаудруп, без Субисарета, ако щеш и без Глардиола... Не дойдеха и големите приятели на Камата - Хосе Касерас и Мирослав Илич... Към всичко това бих добавил и супер дразнещия водещ на стадиона, както и операторите на бТВ, които в най-емоционалните моменти извръщаха камерите към плеядата специални уроди по трибуните: оня ояден тумбак - патриарха, оня спукан кондом - президента, оня мутряк - министъра, и оная подмолна пача - кметицата. Ако Стоичков наистина беше непримирим бунтар, какъвто се опитват да го изчеткат всички, щеше всичките тези плазмодии да ги нарита от стадиона като кучета, а на коментатора да завре микрофона в гъза с "изчезвай бе, цървул"...

Та доста слабо като цяло ми се стори всичко изпред малкия екран - не знам, на стадиона сигурно е било различно. Но все си мисля, че такова събитие заслужаваше мнооооого, много повече...

А иначе само колко символика имаше в сцената накрая: Стоичков, гледащ зарята сам на центъра на фона на изпразващия се сезон и заобиколен само от фоторепортерите. Величествена и някак тъжна картинка...



Ами нормално е, от толкова народ поканен, все може някой да е имал ангажимент и да не дойде. Щом Мирослав Илич не е дошъл, едва ли е че са се скарали нещо, може човека да е имал неотложена работа.
Иначе съм съгласен че камерите не трябваше да показват нито един БГ политик, както и че мача трябваше да е шоу за публиката,


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 22:39


Medved написа:
По-скоро е странно къде беше Кирячето? А обещаните големи звезди като Марадона, Баджо, Ромарио (???), Чилаверт, Шукер и да не изброявам нататък... ?!?!

Иначе като изключим емоционалните моменти в началото, останалата част ми се видя много постна и на моменти тягостно пресилена. Някои го отдават на дъжда, ама дори напротив - дъждът вкара допълнителен колорит. Определено можеха да вкарат и повече сценарий в самия мач - Кампос да дойде с папагалския екип, да се пусне в един от неговите нападателни рейдове; Узунов да беше проявил творчество и да свири дузпа за шоуто при онова инцидентно падане на Стоичков в наказателното. И още, и още... Мачът да завърши 8:8 или поне 8 на нещо си. Или най-малкото да продължи с предвидената продължителност от 80 минути... Вдигането на КЕШ-а от тунела беше голям кич и някак доста жалко - без Куман, без Лаудруп, без Субисарета, ако щеш и без Глардиола... Не дойдеха и големите приятели на Камата - Хосе Касерас и Мирослав Илич... Към всичко това бих добавил и супер дразнещия водещ на стадиона, както и операторите на бТВ, които в най-емоционалните моменти извръщаха камерите към плеядата специални уроди по трибуните: оня ояден тумбак - патриарха, оня спукан кондом - президента, оня мутряк - министъра, и оная подмолна пача - кметицата. Ако Стоичков наистина беше непримирим бунтар, какъвто се опитват да го изчеткат всички, щеше всичките тези плазмодии да ги нарита от стадиона като кучета, а на коментатора да завре микрофона в гъза с "изчезвай бе, цървул"...

Та доста слабо като цяло ми се стори всичко изпред малкия екран - не знам, на стадиона сигурно е било различно. Но все си мисля, че такова събитие заслужаваше мнооооого, много повече...

А иначе само колко символика имаше в сцената накрая: Стоичков, гледащ зарята сам на центъра на фона на изпразващия се сезон и заобиколен само от фоторепортерите. Величествена и някак тъжна картинка...


Ами всъщност дъждът наистина много попречи, защото беше неприятен през цялото време, но в един момент стана направо нетърпим. Но иначе правилно си го усетил, и не на стадиона не беше по-добре отколкото пред телевизора, даже няма да се учудя да е било обратното. Основна заслуга имаше малоумният водещ (Иво Райчев май или някой подобен гонгаджия), който не спря да говори глупости, но не намери за нужно примерно да обяви титулярния състав на звездите и да каже кой кой е - в крайна сметка тия чичаци бяха доста трудни за разпознаване, като изключим Малдини, Валдерама, Карембьо и Папен.

Иначе и аз очаквах повече шоу в самия мач, образец за нещо такова ми е бенефиса на Балъка навремето в Щутгарт - голямо шоу, с големи звезди и със специалното участие на Маркус Мерк, който беше основен участник. А вчера звездите просто си ритаха колкото могат, което не беше кой знае колко, не знам Дявола къде видя "толкова много футбол, че ум да ти зайде". Лично мен най ме изкефи Серхи Бархуан, който си беше същата машинка като едно време :) Но си беше събитие де, аз не съжалявам че отидох, макар да очаквах повече. Но наистина жалко, че от най-най-големите звезди дойдоха само Малдини и Папен (не че и останалите не бяха големи имена де, с изключение на няколко анонимника от американския му период), сигурно много хора са дали тая немалка сума за билет за да видят Марадона, Роналдиньо, Ромарио и Баджо. Въпреки че в интерес на истината около мен не чух хора да се оплакват от липсата им, тия които чувах по-скоро бяха отишли заради самия Стоичков.

И за финал да засегна и темата Левски-цска. Най-хубавото от всичко е, че на практика в организацията и шоуто нямаше грам чорбарщина. Честно казано ако бях чорбар сигурно щеше да ми стане малко криво, че цска изобщо не присъстваше и не беше споменат в сценария. Всичко се въртеше около Барса, от избора на дата, през изненадите, та чак до специално написаната песен за случая на испански. Постоянно се повтаряше за спечелената КЕШ на 20 май 1992 г. (малоумният Райчев обяви, че това било велик и паметен ден за България и че нямало българин който да не помни какво е правил и къде е бил в този ден?!?!), а другият акцент беше за националния отбор и САЩ 94. Нямаше нищо за цска, не се говореше по темата, и Стоичков даже не беше поканил съотборници от чорбата, с изключение на Костадинов, който беше по линия на националния по-скоро. По повод смешките на оня малоумник в съседната тема как видиш ли цска бил напълнил стадиона, как щял да го напълни два пъти за три дни и подобни, ясно се видя, че няма нищо такова. Имаше хора от всякакви отбори (даже водещият го обяви официално) и чорбарщина идваше само от Г и много малко хора във В и А (около мен чорбарщини пееха не повече от 10-15 човека, а в целия В сигурно бяха сто-двеста, чу се и в опита за диалог между секторите). Естествено в песните основно се обсъждаха говедата, нищо изненадващо, както и в Г вдигнаха плакат на Стоичков с текст... "шибай сините" :clown: Най-силният момент естествено беше по време на химна, когато от Г вместо химна, патриотично пееха песни срещу говедата :dance:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   22.05.2016 10:46


Medved написа:
По-скоро е странно къде беше Кирячето? А обещаните големи звезди като Марадона, Баджо, Ромарио (???), Чилаверт, Шукер и да не изброявам нататък... ?!?!

Иначе като изключим емоционалните моменти в началото, останалата част ми се видя много постна и на моменти тягостно пресилена. Някои го отдават на дъжда, ама дори напротив - дъждът вкара допълнителен колорит. Определено можеха да вкарат и повече сценарий в самия мач - Кампос да дойде с папагалския екип, да се пусне в един от неговите нападателни рейдове; Узунов да беше проявил творчество и да свири дузпа за шоуто при онова инцидентно падане на Стоичков в наказателното. И още, и още... Мачът да завърши 8:8 или поне 8 на нещо си. Или най-малкото да продължи с предвидената продължителност от 80 минути... Вдигането на КЕШ-а от тунела беше голям кич и някак доста жалко - без Куман, без Лаудруп, без Субисарета, ако щеш и без Глардиола... Не дойдеха и големите приятели на Камата - Хосе Касерас и Мирослав Илич... Към всичко това бих добавил и супер дразнещия водещ на стадиона, както и операторите на бТВ, които в най-емоционалните моменти извръщаха камерите към плеядата специални уроди по трибуните: оня ояден тумбак - патриарха, оня спукан кондом - президента, оня мутряк - министъра, и оная подмолна пача - кметицата. Ако Стоичков наистина беше непримирим бунтар, какъвто се опитват да го изчеткат всички, щеше всичките тези плазмодии да ги нарита от стадиона като кучета, а на коментатора да завре микрофона в гъза с "изчезвай бе, цървул"...

Та доста слабо като цяло ми се стори всичко изпред малкия екран - не знам, на стадиона сигурно е било различно. Но все си мисля, че такова събитие заслужаваше мнооооого, много повече...

А иначе само колко символика имаше в сцената накрая: Стоичков, гледащ зарята сам на центъра на фона на изпразващия се сезон и заобиколен само от фоторепортерите. Величествена и някак тъжна картинка...


Бях на стадиона, така че те подкрепям в това ти мнение. Вълнение имаше, но можеше още. Мен най-много ме издразни, че не оставиха публиката да изпее химна - почнахме, запяхме и влезе с някакви фалцети хора на БНР, което скапа ритъма и хората млъкнаха, щото хорът пееше много бавно, с много извивки.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   22.05.2016 14:08


Относно поканените чужденци, които не дойдоха - част от тях според мен са искали пари и Ицо не им е дал.
Това се потвърждава и от едно негово интервю:

- Знаеш ли, че това е най-истинският мач на приятелството, защото това е единственият двубой от тези бенефиси, който не е платен. Нито един играч няма хонорар, за да дойде. Има само приятелство.
- Тези, които искаха хонорари, вече ги няма. Завинаги. Изпаднаха от компютъра. Те повече никога няма да бъдат допуснати до мен...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг