Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 15:20



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5083
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   09.02.2016 20:31


Тонзо, Гамен, съгласен съм с вас.
За мен Гунди и Стоичков са несравняеми.
Може да сравняваш Гунди с Еузебио и Стоичков с Ван Бастен, но не може да сравняваш Гунди със Стоичков, както и Еузебио с Ван Бастен.

Иначе, че Гунди и Стоичков са най-великите български футболисти, мисля че в това спор няма.
На мен ми е интересно примерно следващите няколко поред кои би трябвало да са :-)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   09.02.2016 21:49


falkenbach написа:
Тонзо, Гамен, съгласен съм с вас.
За мен Гунди и Стоичков са несравняеми.
Може да сравняваш Гунди с Еузебио и Стоичков с Ван Бастен, но не може да сравняваш Гунди със Стоичков, както и Еузебио с Ван Бастен.

Иначе, че Гунди и Стоичков са най-великите български футболисти, мисля че в това спор няма.
На мен ми е интересно примерно следващите няколко поред кои би трябвало да са :-)

Как можеш да сравниш играчи, които си гледал на живо, и такива, които не си? Различни епохи, различен футбол, различни качества и различна конкуренция.
Отделно за различни позиции.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 11:41


Продава мой познат билет за довечера - сектор Б - 40 ЛЕВА


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 17:46


Изображение
Яка фланелка :moufan:


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 19:35


Респект за най големият. Един истински човек и българин


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 21:51


Развълнува ни този човек отново и отново! Просто велик! Господ здраее да му дава и 100 годишен юбилей!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 21:58


Бахмаау, и аз пуснах една сълзичка....


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 22:07


Я кажете къде мога да прочета подробно за събитието барабар със съответния снимков материал. Ама не ми се четат душевни чекии, ако може да е малко по-трезво. Ицата си го уважавам и така, няма нужда да чета нечии излияния.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   20.05.2016 22:32


SUBXERO написа:
Я кажете къде мога да прочета подробно за събитието барабар със съответния снимков материал. Ама не ми се четат душевни чекии, ако може да е малко по-трезво. Ицата си го уважавам и така, няма нужда да чета нечии излияния.



в гонга на първа страница има доста за него.

http://gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/grandiozen-stoichkov-sylzi-emocii-i-ovacii-za-kamata-378870


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 02:56


CSKAforever написа:
SUBXERO написа:
Я кажете къде мога да прочета подробно за събитието барабар със съответния снимков материал. Ама не ми се четат душевни чекии, ако може да е малко по-трезво. Ицата си го уважавам и така, няма нужда да чета нечии излияния.



в гонга на първа страница има доста за него.

http://gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/grandiozen-stoichkov-sylzi-emocii-i-ovacii-za-kamata-378870


Аа, супер. Аз разгледах видеата на Бербатов във ФБ. Много яко е да гледаш цялата тая плеяда и в автобуса и в съблекалнята, просто придава различно усещане. Евала. :football:

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1879
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 03:25


SUBXERO написа:
Я кажете къде мога да прочета подробно за събитието барабар със съответния снимков материал. Ама не ми се четат душевни чекии, ако може да е малко по-трезво. Ицата си го уважавам и така, няма нужда да чета нечии излияния.

трезво едва ли ще намериш


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28653
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 05:03


Страхотно шоу като замсъл и реализация. Може би първото подобно шоу, което бе европейски тип отвсякъде и не бе развалено типично по нашенски. Много изненади, много приятни емоции, пълен стадион на 90% въпреки ужасяващото, направо отвратително време.
Сегашните ни национали да гледат и да се учат, защото на няколко пъти 45/50 год. ''старци'' показаха толкова много футбол, че ум да ти зайде. От сектор Г попрекалиха малко, но беше в рамките на добрия тон и в никакъв случай не развалиха шоуто, напротив.
Моментите с родопските гайди, изпълнената от Нина Николина ''Излел е Дельо хайдутин'', отдадената почит към великите Трифон и Йохан, обличането в оранжевите екипи на оригиналния дрийм тим и вдигнатата отново купа на шампионите бяха стискащи гърлото мигове.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28653
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 05:04


Странно ми беше единствено това, че Любо Пенев и Боби Михайлов не уважиха събитието. Сигурно са имали извинителни причини, но си беше изненада.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 07:22


Diavolo написа:
Странно ми беше единствено това, че Любо Пенев и Боби Михайлов не уважиха събитието. Сигурно са имали извинителни причини, но си беше изненада.


А къде се скри Бойко Борисов???


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 07:50


Ицата отдавна си развали отношенията с ББ и логично беше да го няма. С Перукан всички знаем за споровете, макар и покрай кончината на Трифон уж писаха, че са загладили отношения, ама явно не са.

За Любо наистина беше странно.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 08:30


bai Momchil написа:
Ицата отдавна си развали отношенията с ББ и логично беше да го няма. С Перукан всички знаем за споровете, макар и покрай кончината на Трифон уж писаха, че са загладили отношения, ама явно не са.

За Любо наистина беше странно.


ББ и Прическата ще получат заслужените си поздравления на 24 май от над 35 000 фена :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 10:31


По-скоро е странно къде беше Кирячето? А обещаните големи звезди като Марадона, Баджо, Ромарио (???), Чилаверт, Шукер и да не изброявам нататък... ?!?!

Иначе като изключим емоционалните моменти в началото, останалата част ми се видя много постна и на моменти тягостно пресилена. Някои го отдават на дъжда, ама дори напротив - дъждът вкара допълнителен колорит. Определено можеха да вкарат и повече сценарий в самия мач - Кампос да дойде с папагалския екип, да се пусне в един от неговите нападателни рейдове; Узунов да беше проявил творчество и да свири дузпа за шоуто при онова инцидентно падане на Стоичков в наказателното. И още, и още... Мачът да завърши 8:8 или поне 8 на нещо си. Или най-малкото да продължи с предвидената продължителност от 80 минути... Вдигането на КЕШ-а от тунела беше голям кич и някак доста жалко - без Куман, без Лаудруп, без Субисарета, ако щеш и без Глардиола... Не дойдеха и големите приятели на Камата - Хосе Касерас и Мирослав Илич... Към всичко това бих добавил и супер дразнещия водещ на стадиона, както и операторите на бТВ, които в най-емоционалните моменти извръщаха камерите към плеядата специални уроди по трибуните: оня ояден тумбак - патриарха, оня спукан кондом - президента, оня мутряк - министъра, и оная подмолна пача - кметицата. Ако Стоичков наистина беше непримирим бунтар, какъвто се опитват да го изчеткат всички, щеше всичките тези плазмодии да ги нарита от стадиона като кучета, а на коментатора да завре микрофона в гъза с "изчезвай бе, цървул"...

Та доста слабо като цяло ми се стори всичко изпред малкия екран - не знам, на стадиона сигурно е било различно. Но все си мисля, че такова събитие заслужаваше мнооооого, много повече...

А иначе само колко символика имаше в сцената накрая: Стоичков, гледащ зарята сам на центъра на фона на изпразващия се сезон и заобиколен само от фоторепортерите. Величествена и някак тъжна картинка...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 10:46


Фен-артикулът дъждобран е изчерпан :laugh: Питах поне 5-6 железарии и магазини по левче, всичко изкупено вчера, а на 24 май пак го дават да вали :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 11:24


Изображение

Тонзе, спомняш ли си този мач, или по него време още си се вълнувал от местните дербита в "Б" РФГ между ДФС Тунджа (Ямбол) и ДФС Локомотив (Стара Загора)? :)))


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Христо СТОИЧКОВ на 50 ГОДИНИ   |   21.05.2016 11:33


Medved написа:
По-скоро е странно къде беше Кирячето? А обещаните големи звезди като Марадона, Баджо, Ромарио (???), Чилаверт, Шукер и да не изброявам нататък... ?!?!

Иначе като изключим емоционалните моменти в началото, останалата част ми се видя много постна и на моменти тягостно пресилена. Някои го отдават на дъжда, ама дори напротив - дъждът вкара допълнителен колорит. Определено можеха да вкарат и повече сценарий в самия мач - Кампос да дойде с папагалския екип, да се пусне в един от неговите нападателни рейдове; Узунов да беше проявил творчество и да свири дузпа за шоуто при онова инцидентно падане на Стоичков в наказателното. И още, и още... Мачът да завърши 8:8 или поне 8 на нещо си. Или най-малкото да продължи с предвидената продължителност от 80 минути... Вдигането на КЕШ-а от тунела беше голям кич и някак доста жалко - без Куман, без Лаудруп, без Субисарета, ако щеш и без Глардиола... Не дойдеха и големите приятели на Камата - Хосе Касерас и Мирослав Илич... Към всичко това бих добавил и супер дразнещия водещ на стадиона, както и операторите на бТВ, които в най-емоционалните моменти извръщаха камерите към плеядата специални уроди по трибуните: оня ояден тумбак - патриарха, оня спукан кондом - президента, оня мутряк - министъра, и оная подмолна пача - кметицата. Ако Стоичков наистина беше непримирим бунтар, какъвто се опитват да го изчеткат всички, щеше всичките тези плазмодии да ги нарита от стадиона като кучета, а на коментатора да завре микрофона в гъза с "изчезвай бе, цървул"...

Та доста слабо като цяло ми се стори всичко изпред малкия екран - не знам, на стадиона сигурно е било различно. Но все си мисля, че такова събитие заслужаваше мнооооого, много повече...

А иначе само колко символика имаше в сцената накрая: Стоичков, гледащ зарята сам на центъра на фона на изпразващия се сезон и заобиколен само от фоторепортерите. Величествена и някак тъжна картинка...


Марадона имал някакъв ангажимент в Катар и не го пуснали шейховете или поне така писаха. За другите не знам.

За бтв и кухият водещ напълно подкрепям. Ултра дразнещи коментари, плосък и жалък опит за хумор, неадекватни интервюта.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг