Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:50



Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Реформа във футболното първенство на България 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   08.06.2016 15:57


Даже не съм и гледал каква е схемата, ама като знам кои са мислителите беше ясно че ще е нещо..... аз продължавам да си твърдя че системата 10 отбора с по 4 мача си е най добра, ама ако има нормално финансиране в тази страна и като цяло нормален мениджмънт, ама няма.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   08.06.2016 16:57


Най-добрата система е 16 отбора и полуаматьорски принцип, ама на амфетаминовите джудежета с мокет вместо коса нещо не им се връзва на измислените пластмасови схеми (да им еба майката фалшива!!!!!)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   09.06.2016 12:07


Новата първа профисионална група обикаля като катун:

http://www.novsport.com/news1976941_1003.html

:outofspace:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   09.06.2016 12:11


Medved написа:
Новата първа профисионална група обикаля като катун:

http://www.novsport.com/news1976941_1003.html

:outofspace:


Тотална простотия.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   09.06.2016 12:15


Бефесе да дава безлихвени заеми на всеки класирал се за елита отбор, за да си оправи терена и осветлението, пък после да си ги възстановява от телевизионните права. Холандските малоумници не можаха ли да им подшушнат нещо подобно?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   09.06.2016 12:51


bai Momchil написа:
Тия Верея откъде се пръкнаха. Доскоро бяха във В група. 100% нямат фенове. Бях мернал някъде, че строят някаква добра база в едно село до Стара Загора. Някаква мутренска работа ще е и там.


Трейс груп.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   01.07.2016 09:22


Vendome написа:
bai Momchil написа:
Тия Верея откъде се пръкнаха. Доскоро бяха във В група. 100% нямат фенове. Бях мернал някъде, че строят някаква добра база в едно село до Стара Загора. Някаква мутренска работа ще е и там.


Трейс груп.

От Левски споменаха, че няма да участват в първенството, на което дебелата свиня казал вчера, че щял да гласува с 2 ръце. Отново недалновидна и прибързана декларация от "сините", надявам се, че поне са сондирали с други клубове подобно поведение.
По-реалното би било да се бойкотира урода и да не се играе с него, но ако са единствено Левски, няма да има ефект. Да са поне 4-5 клуба, пък да видим!!!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   01.07.2016 11:53


Това с напускането на първенство е някакъв еФтин цирк, който само налива водица в свинската мелничка, защото им е много удобна на популистката риторика на микренците - видите ли, говедата треперят от страх, значи сме на прав път. Смех!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   01.07.2016 12:36


Ами така си е - треперят, тъй като вече и калъвката ще им се струва мираж.
Както се вика - само синя тишина :laugh:


Последна промяна Keanu на 01.07.2016 12:36, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   01.07.2016 17:28


Medved написа:
Това с напускането на първенство е някакъв еФтин цирк, който само налива водица в свинската мелничка, защото им е много удобна на популистката риторика на микренците - видите ли, говедата треперят от страх, значи сме на прав път. Смех!

Не съм съгласен - само олигофрени могат да кажат така. Левски оряза бюджета си, за да има средства да си плаща задълженията и сключи споразумения с кредиторите си. Как ги сключи и с какви пари плаща - всзо равно. Но не можа да си позволи да прави скъши селекции. И загуби цяла година и нещо и то продължава, вместо да си прав селекцията и като натрупа задължения да вземе да грабне лиценза на Левски Елин Пелин (например) и да се вмъкне незаконно в новосформирана заради него променена първа лига. Това е смисъла на бойкота на Левски. Но за да е ефективен, ще трябва поне още 4-5 клуба да застанат на негова страна. Свинската мелничка се движи само и единствено от идиоти, така че няма какво да ги мисля.


 

Регистриран на: 05.09.2012 13:36
Мнения: 542
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   13.08.2016 00:29


Днес докато минавам през каналите и гледам по Диема дават Монтана - Локо Пд в Ловеч...
Ботев - Локо бяха играли в Бургас, а Славия домакинства на Васил Левски... Зорлен, феновете да са далеч от стадионите...
Сигурен съм, че и 5-годишно хлапе да беше правило реформата в бг футбола, нямаше да е толкова зле...

_________________
Изображение


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   13.08.2016 07:51


Дунав (Русе) е домакин в Разград, Черно море в Каварна, а Локо (ГО) играят в Пловдив.

Добре е, че Ботев вече ще домакинстват в Пловдив, вчера лицензионната комисия даде разрешение :)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   13.08.2016 09:25


Nole написа:
Днес докато минавам през каналите и гледам по Диема дават Монтана - Локо Пд в Ловеч...
Ботев - Локо бяха играли в Бургас, а Славия домакинства на Васил Левски... Зорлен, феновете да са далеч от стадионите...
Сигурен съм, че и 5-годишно хлапе да беше правило реформата в бг футбола, нямаше да е толкова зле...

Еми когато цялата така наречена "реформа" се прави с една единствена цел и поради тази причина се прави адски набързо, резултатите няма как да са други.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   13.08.2016 17:25


Всичко се направи за да има повече печалба за делиорманската тв - затова уж се оправдават, че нямало да има повече компромиси и на стадионите да си сложат ламби... е ще си сложат, но българския футбол ще е трудно да се развива ако има още последователи на делиорманския отбор, който предния мач игра с един българин в състава!!! Накрая и един няма да остане, но някои казват, че бил успешен проект - успешен е, но само за един Ага, и то засега...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   13.08.2016 23:22


Keanu написа:
Всичко се направи за да има повече печалба за делиорманската тв - затова уж се оправдават, че нямало да има повече компромиси и на стадионите да си сложат ламби... е ще си сложат, но българския футбол ще е трудно да се развива ако има още последователи на делиорманския отбор, който предния мач игра с един българин в състава!!! Накрая и един няма да остане, но някои казват, че бил успешен проект - успешен е, но само за един Ага, и то засега...


Уникално лицемерие.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 13.08.2016 23:23, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   14.08.2016 01:30


Vendome написа:
Keanu написа:
Всичко се направи за да има повече печалба за делиорманската тв - затова уж се оправдават, че нямало да има повече компромиси и на стадионите да си сложат ламби... е ще си сложат, но българския футбол ще е трудно да се развива ако има още последователи на делиорманския отбор, който предния мач игра с един българин в състава!!! Накрая и един няма да остане, но някои казват, че бил успешен проект - успешен е, но само за един Ага, и то засега...


Уникално лицемерие.


Мани мани, нямам думи, ама той отдавна си ги говори такива, яко дразнещо двуличие...орден Стара планина за Микренския мафиот и изроденото му отроче заради което създадоха тая изродена нова първа лига...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   14.08.2016 08:05


Не знам за какво лицемерие говорите - казвам нещата както ги мисля. Ето вчера амфетките излязоха с двама българи - ние днес излизаме с двама чужденци. А да, сигурно друго имате предвид - само че тая лига не я направиха конкретно заради нас а я направиха за повече парички, затова вкараха и отбори, които би следвало да повишат гледаемостта (Нефтохимик, Дунав). За това са и тия изисквания за ламбите. А нас феновете на ЦСКА никой не ни е питал а реално за никой от нас нямаше да е проблем да минем през втора лига по пътя за първа - за мен лично това щеше да е по-добрия вариант.


Последна промяна Keanu на 14.08.2016 08:07, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   14.08.2016 11:01


Keanu написа:
А да, сигурно друго имате предвид - само че тая лига не я направиха конкретно заради нас а я направиха за повече парички, затова вкараха и отбори, които би следвало да повишат гледаемостта (Нефтохимик, Дунав). За това са и тия изисквания за ламбите. А нас феновете на ЦСКА никой не ни е питал а реално за никой от нас нямаше да е проблем да минем през втора лига по пътя за първа - за мен лично това щеше да е по-добрия вариант.

Бе ти верно ли мислиш това, дето си го писал - яко си за преглед!
Каква гледаемост на Нефтохимик и Верея... ей го вчера първото старозагорско дерби на празен стадион...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   14.08.2016 12:25


navy написа:
Keanu написа:
А да, сигурно друго имате предвид - само че тая лига не я направиха конкретно заради нас а я направиха за повече парички, затова вкараха и отбори, които би следвало да повишат гледаемостта (Нефтохимик, Дунав). За това са и тия изисквания за ламбите. А нас феновете на ЦСКА никой не ни е питал а реално за никой от нас нямаше да е проблем да минем през втора лига по пътя за първа - за мен лично това щеше да е по-добрия вариант.

Бе ти верно ли мислиш това, дето си го писал - яко си за преглед!
Каква гледаемост на Нефтохимик и Верея... ей го вчера първото старозагорско дерби на празен стадион...

Е помисли малко де... а и казах гледаемост а не посещаемост - тях повече ги интересува телевизионната гледаемост - някъде има ли статистики от миналата и тази година да сравним или поне бройката на абонатите?


Последна промяна Keanu на 14.08.2016 12:30, променена общо 1 път



 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Реформа във футболното първенство на България   |   14.08.2016 14:38


Каква гледаемост бе, Кеану? Кой според теб е гледал в петък вечерта Дунав - Пирин? Или първия мач от 1-ви кръг - Локо ГО - Нефтохимик. Аз дори Левски и Лудогорец не гледах.

Единственото, което ме кефи е така нареченото разширяване на географията на А група. Защото уж трябваше да гостуваме на нови и различни стадиони. Но май ще се окажи, че пак ще си ходим на добре познатите места. Другата седмица гостуваме на Верея на стадиона на Берое. :(


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг