Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:04



Отговори на тема  [ 1728 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Следваща
ЦСКА - сезон 2016/17 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 12:17


spurs написа:
gamen4o написа:
spurs написа:
Ами в писмото на УЕФА се говори за прекалено големи промени в правната структура на отбора, поради което за целите на чл. 12 се счита че членството му се е прекратило и трябва да минат три години. Промените, които са направени, са смяна на име, цветове и седалище. Което означава, че отборът, в чиято структура са направени промените, е бил с друго име, цветове и седалище. Ти си отговори дали този отбор е бил цска или Литекс :whistle:


Сега три върпоса може да отговориш като американски адвокат с да или с не има такава опция на всеки отговор:
1. На Армията отбор на име ЦСКА ли играе?
2. Този отбор беше ли наказан от УЕФА 3 години да не играе в европа защото по техните наредби е нов отбор?
3. От точка 1 и 2 този отбор литекс ли е?


На 1 и 2 отговорът е да.

На 3, не знам защо отговорът да се вади от точки 1 и 2. Пак ти казвам, в писмото на УЕФА се казва за "the club's legal and other changes as from June 2016". Ти ми отговори, кой клуб е претърпял legal and other changes през юни 2016 г. и така ще преценим УЕФА за кой отбор говори :-)


Типично адвокатски отговор :laugh: :laugh: Ясно е че отбора е литекс, ама както няма старото ЦСКА няма и Литекс има един нов отбор, който не е литекс.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 13:35


bai Momchil написа:
Както и да го гледаме цялата работа мирише:

1. За какво му е на Домуса тая емблама? Каква му е играта и какво цели?
2. Каква му е играта и на ГГ? Защо му е да вади толкова пари за една емблема и ако чак толкова му беше сантиментална, защо го направи през смешна новосъздадена фирма, а не през ЦСКА директно.

И двете страни говорят глупости пред журналистите. Едните се крият, другите казват "Щото емблемата е на феновете" (да бе да и един мармот...).

Аз лично не разбирам каква е схемата тука и какво се цели, но за мен и двете страни играят някакви игри.


По първия въпрос и аз не мога да разбера. По втория обаче според мен е ясно - на търга за базите (който естествено Кралев максимално удобно ще направи в подходящия момент) ще каже ето, аз взех марката, аз нас трябва да са базите. След това естествено няма да плати 8 милиона, ще загуби марката, ама това което го интересува - базите, вече ще му е дадено.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 13:37


Keanu написа:
Facebook - Обединени спортни клубове ЦСКА написа:
На днешният ден 30.05.2017-та, приключи търга за продажбата на активите, на основаното през 1999-та година акционерно дружество ПФК "ЦСКА". Имаше реална опасност лицето Кирил Домусчиев, който е чужд на армейската общност и на армейския морал, да овладее няколко символа, чрез които да продължи разколническата си дейност. За щастие, не успя, но дори и да беше успял, пак щях да напиша тези редове.

Кирил Домусчиев

Това е човекът задействал плана за фалита на ПФК ЦСКА АД и реализирал го, чрез своите подчинени Иво Иванов и Димитър Борисов. Кога този план е възникнал в неговата глава не може да се каже, но знаем точната дата, на която беше задействан. Датата е 16 декември 2009 година. На тази дата Министерски Съвет прие решение за разсрочване на инвестиция в размер на 53 000 000 лева, която Кирил Домусчиев трябваше да направи в приватизираният от него "Български морски флот". Тази сума трябваше да се инвестира в БМФ в периода от 14.08.2008 г. до 31.12.2009 г. Ако не се инвестираше, следваше разваляне на приватизационната сделка. Към този момент, ТОЙ, наред с Иво Иванов и Димитър Борисов беше част от Управителният съвет на ПФК ЦСКА АД. Юридическото напускане на Кирил Домусчиев беше официално оформено на 13 август 2010 година. От този момент нататък, дълговете на ПФК ЦСКА АД започват да растат главоломно:

2009(момента на закупуване на АД-то от Иво Иванов и Димитър Борисов) - Непокрита загуба в размер на 4.931 милиона лева.
2013(момента на напускане на Иво Иванов и Димитър Борисов) - Непокрита загуба в размер на 39.095 милиона лева.

Тези числа всеки може да ги открие в годишните финансови отчети на дружеството, които са публично достъпни на сайта на Агенцията по вписвания. Сега вече ясно се очертават границите на сделката - фалита на ПФК ЦСКА АД срещу тлъсти порции публични средства, подобни на горните 53 милиона лева.

Кирил Домусчиев, аз лично ти благодаря за положените усилия по фалита на това дружество, защото ПФК ЦСКА АД, с ЕКТ 130212106, създадено с решение 1 от 21 декември 1999г. по фирмено дело 16207/1999 на Софийски градски съд, НИКОГА не стана част от тъканта на армейската общност. То, като Търговско дружество, не е наследник/продължител на Юридическото лице с Нестопанска цел "Сдружение ФК ЦСКА", защото такива са законите на Република България. Това, което беше написано в Закона за спорта и което се случи е, че съществуващите дотогава ЮЛНЦ(ФК ЦСКА ПРОДЪЛЖАВА ДА СЪЩЕСТВУВА!!!), бяха изхвърлени като членове на БФС и заместен от чисто новите АД-та. Така започна най-черният период в историята на институцията ЦСКА, а и за българския футбол.

Гриша Ганчев

След черният 21 декември 1999-та година и изхвърлянето на ЮЛСЦ"Сдружение ФК ЦСКА"(както и на всички останали клубове) от структурите на БФС, на негово място се намърда ПФК ЦСКА АД, собственост на Васил Божков. Това доведе до незабавна смяна на шефа на фенклуба на ЦСКА, като на доста странна сбирка, предишният председател Венци Вучев беше изгонен, а на негово място застана чуждият агент Димитър Ангелов, по прякор Дучето. Така беше овладян футболният клуб и фен-клубът. Масата започнахме да се усещаме, какво се случва. Открито се говореше за Гриша Ганчев, и това, че тогавашният вицепремиерски кръг, предвождан от Евгени Бакърджиев му е попречил да дойде на "Българска армия". Недоволството назряваше...Пролетта на 2000-та година започна с изненадваща домакинска загуба от Нефтохимик с 1:4. Последва загуба в Кюстендил от "Велбъжд" с 3:1. Хората започнаха бурно да изразяват недоволството си, как е възможно, отборът, който цяла есен биеше всички наред, при условие, че футболистите взимаха заплати от дъжд на вятър, да играе толкова лошо, след идването на Васил Божков и финансовата стабилизация...Какви ли сделки с властта е сключвал и Божков на гърба на ЦСКА, можем само да гадаем.
В третият си мач, през април 2000 година ЦСКА посрещна Пирин на "Българска армия". Мачът завърши 1:1, а над 5 000 души се изсипахме пред А сектор, блокирахме стадиона и започнахме да скандираме "Гриша Ганчев президент". Това се случи април месец 2000-та година.

15 години трябваше да чакаме за да се осъществи това желание. Тогава, след 2000-та година, много хора се отказаха да посещават мачовете на ЦСКА, а днес вече се завръщат, виждайки отборът си свободен.

Не на последно място, искам да благодаря на Кирил Домусчиев за предоставената ни, веднъж-на-няколко-века възможност, да се изчистим от плявата сред нашите привърженици. Разколниците от Обеля станаха естественият хабитат на лица като Дучето и Цимбика, на хора като Петьо Костадинов - Полковника, който има лична неприязън спрямо Гриша Ганчев, а и на откровени наивници. Време беше да се изчистим.

Благодаря и на Гриша Ганчев, че устоя на всички атаки. Благодаря Гриша, ти си истински армеец.


Аз аз вече искам да спра да се занимавам с фирми, АД-та, търговски регистри, дългове, кредитори, търгове и всякакви други неща извън футбола. Писна ми! От новия сезон се надявам да се пише, говори и мисли само за футбол и пречистения ЦСКА :yes:


Лелелее, много глупости бях чел, но по-малоумно нещо никога. Кой го е писал това?

А иначе спирането с фирми, АД-та и търговски регистри няма да стане - докато ГМО-то съществува, ще ви се напомня, че това е Литекс. Все по-малко разбира се, защото с времето хората забравят, и масата ще си приеме, че това е цска, но все ще се намираме хора да напомняме истината тук-таме ;-)


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 13:42


spurs написа:
bai Momchil написа:
Както и да го гледаме цялата работа мирише:

1. За какво му е на Домуса тая емблама? Каква му е играта и какво цели?
2. Каква му е играта и на ГГ? Защо му е да вади толкова пари за една емблема и ако чак толкова му беше сантиментална, защо го направи през смешна новосъздадена фирма, а не през ЦСКА директно.

И двете страни говорят глупости пред журналистите. Едните се крият, другите казват "Щото емблемата е на феновете" (да бе да и един мармот...).

Аз лично не разбирам каква е схемата тука и какво се цели, но за мен и двете страни играят някакви игри.


По първия въпрос и аз не мога да разбера. По втория обаче според мен е ясно - на търга за базите (който естествено Кралев максимално удобно ще направи в подходящия момент) ще каже ето, аз взех марката, аз нас трябва да са базите. След това естествено няма да плати 8 милиона, ще загуби марката, ама това което го интересува - базите, вече ще му е дадено.



и аз така мисля. И после ще се окаже че са инсталирани 3-4 000 пластмасови седалки и хоп дълга намалял с поне 10 000 000 :laugh: :laugh:

А и май идват определени поръчки от ЕС и определени хора близки до правителството ще се облажат. :laugh:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 13:44


Абе това с намаляването на дълга няма как да стане толкова лесно, защото си има ред на кредиторите по закон и дъжавата е с приоритет. Т.е. ако хипотетично се платят тия осем милиона, те би трябвало да отидат изцяло за държавата.


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 13:48


spurs написа:

Лелелее, много глупости бях чел, но по-малоумно нещо никога. Кой го е писал това?

А иначе спирането с фирми, АД-та и търговски регистри няма да стане - докато ГМО-то съществува, ще ви се напомня, че това е Литекс. Все по-малко разбира се, защото с времето хората забравят, и масата ще си приеме, че това е цска, но все ще се намираме хора да напомняме истината тук-таме ;-)



да не се окаже че разстоянието от осанна до разпни го е една крачка само :dunno: :dunno: :dunno:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:00


Ето накарахме ги да страдат говедата: http://m.novini.bg/news.php?id=425796

Ние успяхме. Врагът е победен и тази година. След всички вечни дербита наживо, ВСИЧКО СИ Е СТРУВАЛО! Оценка от 1 до 10 - 10 Благодаря ви армейци!


Последна промяна tonzos_justice на 31.05.2017 14:00, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:01


spurs написа:
Абе това с намаляването на дълга няма как да стане толкова лесно, защото си има ред на кредиторите по закон и дъжавата е с приоритет. Т.е. ако хипотетично се платят тия осем милиона, те би трябвало да отидат изцяло за държавата.



разпоредба на ЗЗД: Чл. 136. Ползуват се с право на предпочтително удовлетворение в реда, по който са изброени, следните вземания: 1. вземанията за разноски по обезпечаването и принудителното изпълнение, както и за исковете по чл. 134 и 135 - от стойността на имота, за който са направени, спрямо кредиторите, които се ползуват от тези разноски; 2. (Изм. - ДВ, бр. 103 от 1999 г., в сила от 01.01.2000 г., доп. - ДВ, бр. 36 от 2006 г., в сила от 01.07.2006 г.) вземанията на държавата за данъци върху определен имот или за моторно превозно средство - от стойността на този имот или на моторното превозно средство, както и вземания, произтичащи от концесионни плащания, лихви и неустойки по концесионни договори; 3. вземанията, обезпечени със залог или ипотека - от стойността на заложените или ипотекирани имоти; 4. вземанията, заради които се упражнява право на задържане - от стойността на задържаните имоти; ако това вземане произтича от разноски за запазване или подобрение на задържания имот, то се удовлетворява преди вземанията по т. 3; 5. вземанията на работници и служащи, произтичащи от трудови отношения и вземанията за издръжка; 6. вземанията на държавата, освен тия за глоби. 7. (зал. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) 8. (зал. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) (Ал. 2 изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) Вземанията по т. 5 и 6 се удовлетворяват предпочтително от цялото имущество на длъжника. Вземания с еднакъв ред се удовлетворяват съразмерно. Освен присъдените лихви, правото на предпочтително удовлетворение обхваща лихвите, изтекли след започване на принудителното изпълнение, както и лихвите за годината, която го предхожда


явно ще става голямо тълкуване на закона в близките дни :dunno:


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:03


tonzos_justice написа:
Ето накарахме ги да страдат говедата: http://m.novini.bg/news.php?id=425796

Ние успяхме. Врагът е победен и тази година. След всички вечни дербита наживо, ВСИЧКО СИ Е СТРУВАЛО! Оценка от 1 до 10 - 10 Благодаря ви армейци!



да го духат :laugh: Поне 120 ще бъде празен довечера от наркомани :laugh: :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:05


spurs написа:
А иначе спирането с фирми, АД-та и търговски регистри няма да стане - докато ГМО-то съществува, ще ви се напомня, че това е Литекс. Все по-малко разбира се, защото с времето хората забравят, и масата ще си приеме, че това е цска, но все ще се намираме хора да напомняме истината тук-таме ;-)


А ти нали се сещаш колко ще ни дреме и на какво :-P

spurs написа:
Абе това с намаляването на дълга няма как да стане толкова лесно, защото си има ред на кредиторите по закон и дъжавата е с приоритет. Т.е. ако хипотетично се платят тия осем милиона, те би трябвало да отидат изцяло за държавата.


Дора каза, че щяло да има някакво преразпределяне на парите, което отнемало доста време - в тоя случай какво има да се преразпределя ако всичко отива за държавата?
Оф иска ми се да затворя и сайтове и нет и да си чакам следващи мач, че ми писна - едно време четеш от вестника или от плакат залепен на някое дърво кога е мача, отиваш и се кефиш, какво има повече да знам да го еба...


Последна промяна Keanu на 31.05.2017 14:05, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:08


CSKAforever написа:
tonzos_justice написа:
Ето накарахме ги да страдат говедата: http://m.novini.bg/news.php?id=425796

Ние успяхме. Врагът е победен и тази година. След всички вечни дербита наживо, ВСИЧКО СИ Е СТРУВАЛО! Оценка от 1 до 10 - 10 Благодаря ви армейци!



да го духат :laugh: Поне 120 ще бъде празен довечера от наркомани :laugh: :laugh:


А при мен ще има свободни места за паркиране ;-) - не че скоро е имало тълпи... а тия и без да бойкотираха щяха да дойдат 500 човека макс.


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:09


Keanu написа:
CSKAforever написа:
tonzos_justice написа:
Ето накарахме ги да страдат говедата: http://m.novini.bg/news.php?id=425796

Ние успяхме. Врагът е победен и тази година. След всички вечни дербита наживо, ВСИЧКО СИ Е СТРУВАЛО! Оценка от 1 до 10 - 10 Благодаря ви армейци!



да го духат :laugh: Поне 120 ще бъде празен довечера от наркомани :laugh: :laugh:


А при мен ще има свободни места за паркиране ;-) - не че скоро е имало тълпи... а тия и без да бойкотираха щяха да дойдат 500 човека макс.



:rofl: :laugh: :laugh:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:32


CSKAforever написа:
spurs написа:
Абе това с намаляването на дълга няма как да стане толкова лесно, защото си има ред на кредиторите по закон и дъжавата е с приоритет. Т.е. ако хипотетично се платят тия осем милиона, те би трябвало да отидат изцяло за държавата.



разпоредба на ЗЗД: Чл. 136. Ползуват се с право на предпочтително удовлетворение в реда, по който са изброени, следните вземания: 1. вземанията за разноски по обезпечаването и принудителното изпълнение, както и за исковете по чл. 134 и 135 - от стойността на имота, за който са направени, спрямо кредиторите, които се ползуват от тези разноски; 2. (Изм. - ДВ, бр. 103 от 1999 г., в сила от 01.01.2000 г., доп. - ДВ, бр. 36 от 2006 г., в сила от 01.07.2006 г.) вземанията на държавата за данъци върху определен имот или за моторно превозно средство - от стойността на този имот или на моторното превозно средство, както и вземания, произтичащи от концесионни плащания, лихви и неустойки по концесионни договори; 3. вземанията, обезпечени със залог или ипотека - от стойността на заложените или ипотекирани имоти; 4. вземанията, заради които се упражнява право на задържане - от стойността на задържаните имоти; ако това вземане произтича от разноски за запазване или подобрение на задържания имот, то се удовлетворява преди вземанията по т. 3; 5. вземанията на работници и служащи, произтичащи от трудови отношения и вземанията за издръжка; 6. вземанията на държавата, освен тия за глоби. 7. (зал. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) 8. (зал. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) (Ал. 2 изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) Вземанията по т. 5 и 6 се удовлетворяват предпочтително от цялото имущество на длъжника. Вземания с еднакъв ред се удовлетворяват съразмерно. Освен присъдените лихви, правото на предпочтително удовлетворение обхваща лихвите, изтекли след започване на принудителното изпълнение, както и лихвите за годината, която го предхожда


явно ще става голямо тълкуване на закона в близките дни :dunno:


Не е тоя закона :) В случая се прилага чл. 722 от Търговския закон..


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:32


CSKAforever написа:
spurs написа:

Лелелее, много глупости бях чел, но по-малоумно нещо никога. Кой го е писал това?

А иначе спирането с фирми, АД-та и търговски регистри няма да стане - докато ГМО-то съществува, ще ви се напомня, че това е Литекс. Все по-малко разбира се, защото с времето хората забравят, и масата ще си приеме, че това е цска, но все ще се намираме хора да напомняме истината тук-таме ;-)



да не се окаже че разстоянието от осанна до разпни го е една крачка само :dunno: :dunno: :dunno:


В какъв смисъл?


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 14:35


spurs написа:
CSKAforever написа:
spurs написа:

Лелелее, много глупости бях чел, но по-малоумно нещо никога. Кой го е писал това?

А иначе спирането с фирми, АД-та и търговски регистри няма да стане - докато ГМО-то съществува, ще ви се напомня, че това е Литекс. Все по-малко разбира се, защото с времето хората забравят, и масата ще си приеме, че това е цска, но все ще се намираме хора да напомняме истината тук-таме ;-)



да не се окаже че разстоянието от осанна до разпни го е една крачка само :dunno: :dunno: :dunno:


В какъв смисъл?



ами базите - слуха за моло-стадион е от години , да не се окаже че е бил спасител ГГ само и само да лапне базите а после - да го духат феновете. Тогава от осанна сега, ще има разпни го после веднага


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 18:21


Не се вкарвайте в излишни филми - да има слухове за стадион-мол, но аз лично няма да имам нищо против ако го направят както трябва и не прецакват Борисовата градина. Естествено, че няма фул протекция и ако сгафи нещо няма да има прошка, но за момента това, което е направил заслужава огромно уважение и доверие!


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 21:14


https://prnt.sc/febvl3


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 22:29


gamen4o написа:
navy написа:
gamen4o написа:

Дам и бях казал, че докато Ганчев не вземе емблемата няма да ходя, не спазих това защото бях на 3 от 4-те мача с говедата, ако бях в БГ и на 4-я щях да ходя, дали съм бил прав или не е всеки си решава за себе си. Ако сега наистина извади кинтите и вземе емблемата, следващия сезон ще съм с абонаментна карта във В. За мен най-важното беше този отбор да не беше признат за Литекс, това след вчера е факт и тук съм написал в предни страници, че това е нов отбор а не старото ЦСКА (за да не ми задават излишни въпроси, а това истинското ЦСКА ли е), но докато нямаше нещо официално от УЕФА не се знаеше е вече се знае. Сега ако има и емблема има нов отбор изкупил активите на старото тружество а.к.а. парма/рейнджърс и там каквото пищяха всички. Разликата е че новото дружество ще играе 3 години в А група, а не по различните групи, нещо за което на мен не ми пука много много дали е честно или не.

Има редица въпроси, които се набиват на очи, част от които логично и от 1948 задават:
1. Как така микре извади 8 млн лв за емблемата, а не пристъпи да оздравява чорбата? Защо официално не го направи с тиресофия, а през онези парапитеци? Утре като не плати, да има кой да го отнесе, не той... Колкото и много милиони да са били дълговете, съвсем реално с частните кредитори можеше да се договори на 5-15 %, други можеше да оспори в съда, и да спечели, както го направи синдика. Реално ако ги плати тези пари, излиза цялата драма на загуба за микре, защото попиля една година във В група, направи редица скандали и незаконно се вмъкна с изродската формация в А група. А можеше спокойно още февруари-март да пристъпи към оздравяване, да не кажем и по-рано.
2. УЕФА официално обяви решението на бефесе за незаконно. Не виждам какво се кефиш, че е преебал закона и не е ритал у А окръжна...
3. Т.нар. "инвестиции" в база тук никой не е видял документално как са оформени. Всъщност района е много апетитен, вече. Но не мога да си скривя душата - направеното е топ.
4. 3 години аут от ЕКТ са си направо раково заболяване на финансите на който и да е водещ клуб. Значи дефицита в бюджета на тиресофия ще става все по-голям.
5. Какво се случва, ако се протака плащането, а преди това се сключат договори с ММС за базите? Нали, не се съмняваме, че министъра няма да вкара в договора клауза за задължително плащане на сумата по търга като част от договора за базите.
6. Цялата патардия с емблемата бе преекспонирана, ние като граждани на РБ не сме ли заинтересовани да влизат законно пари ( и ако може повече) в бюджета? Ако не бе конкуренцията на другите за колко щеше да се дадат тези атрибути? Какво като Петър Кучето държи оригиналната на Левски? Да си я чува. Но тя не е част от държавно вземане.
7. Умилявам се от идиотизма на тукашните за микренския - а бе, нали не сте забравили за кого иде реч - за един борчага и престъпник!


1. Дълговете бяха 28 милиона официално от 8 до 28 са едни 20 милиона, какви точно разсрочвания да се правят и това бяха явните, ако беше тръгнал да оздравява гаранция щяха да излязат още, а дори и тези 20 да са, колкото и да ми е неприятно ми е ясно че богатите са богати защото не плащат чужди масрафи.
2. Не виждам как точно е преебал закона, закона е преебан от БФС че е допуснат, а е допуснат защото без ЦСКА няма пара от тв пара ние сме най гледания отбор в страната, статистически доказано. Не е луд който яде баницата, а който я дава. На теб ако НАП утре ти кажат че няма да плащаш данъци, кой е виновен ти че са ти дали или те че са нарушили закона?
3. Еми според мен са със заеми, което е резонно кой ще налее кинти в нещо което не негово или не му е дадено на концесия, такива идиоти няма. Ако му ги дадат за 30 години вече ще се знае как са оформени. А за направеното дам наистина е добро, смятам скоро да ида да го видя лично.
4. Бате ако бюджета ти се формира от това да, ама с този коеф и тези играчи макс 2-и кръг и чао, което са макс едни 200-300 хиляди евра, едва ли са определящи. Ако вземе базите така и така ще се наливат пари, ама след това ще се и правят.
5. Тук съм сългасен с теб, че има гаранция игра според мен протака за да вземе базите и след това да направи някакви прихващания или каквото и да е но да не плати 8 милки. Как точно смята да го направи, образованието ми не позволява да кажа.
6. Търсене и предлагане факт, патардията е че влизат хора които са ясно че го правят за да правят сечено, а не за да качат цената и данъкоплатците да получат повече, ако ти схванах въпроса.
7. Ясно е че е мутра, но поне е мутра инвестираща в спорта, нещо което никой не може да му отрече.

Виж, писал съм го ясно: към частните кредитори можеше да се договори да им плати много по-малко, ако не си разбрал - ако са били не 28, а 39, към държавата и НАП да речем са 15, 24 са към частни. Ако им плати 20 % (което е брутално много), договорят се- или взимат 10 %, или нищо, и ще клекнат, т.е. още да речем 4, или 19 млн. Плаща 8, и останалите 11 ги разсрочва за 10 години, с лихвите по 1.5 млн.
Приходи от ЕКТ - да не взимаме ШЛ, а ЛЕ. Левски от мачовете с Марибор изкара 1 млн лв. Разбра ли? 30 хил по 30 лв средно билет - ето ти ги 900 хил. Отделно са влизания в групи на ЛЕ и т.н., които вливат по 6-7 млн евро от УЕФА.
В родното първенство се трупат загуби, като ви гледам с по 3-4 хил по 10 лв, вие само масрафа за стадиона не можете си плати, ТВ-права са смешни.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   31.05.2017 22:32


spurs написа:
bai Momchil написа:
Както и да го гледаме цялата работа мирише:

1. За какво му е на Домуса тая емблама? Каква му е играта и какво цели?
2. Каква му е играта и на ГГ? Защо му е да вади толкова пари за една емблема и ако чак толкова му беше сантиментална, защо го направи през смешна новосъздадена фирма, а не през ЦСКА директно.

И двете страни говорят глупости пред журналистите. Едните се крият, другите казват "Щото емблемата е на феновете" (да бе да и един мармот...).

Аз лично не разбирам каква е схемата тука и какво се цели, но за мен и двете страни играят някакви игри.


По първия въпрос и аз не мога да разбера. По втория обаче според мен е ясно - на търга за базите (който естествено Кралев максимално удобно ще направи в подходящия момент) ще каже ето, аз взех марката, аз нас трябва да са базите. След това естествено няма да плати 8 милиона, ще загуби марката, ама това което го интересува - базите, вече ще му е дадено.

Има една полза, и това е да направи преместване в София, като оглави 1948 сесека, а остави Разград в ролята на сателит. Базата си е има, и ще се ползва така или иначе. Тя си е направена с държавни пари и от ЕКТ,


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 10:34


Е много ясно, че това му е идеята домуса е нарцис и разград му е тясно иска да се отърка в големия град . Взима ЦСКА1948 и ако вземе емблема и стадион подкарва ги до А и от там ако постигне същите успехи като лудогорец ще има подкрепа, тук съм стъгласен с жоро, въпроса е че без стадиона дори с емблема няма да му се получи, защото извън армията мноооого трудно някой ще приеме отбор. А относно строенето на мола еми аз лично проблем нямам футбола е бизнес по целия свят само в БГ искаме някой да дава само кинти ама да не изкарва, ето стадиона на Копенхаген, който им е и национален едната трибуна е МОЛ датчаните са по глупави от нас ли? За мен момента в който се изпусна шанса да тръгне нагоре БГ футбола и ние и говедата да сме на едно добро ниво е когато отказаха да дадат базите на черепа, ако му бяха дали стадиона да си построи на него и казино и хотел, трябваше и на говедата да дадат нещо разбирай раковски а с такива две бази и фенска база сами можете да си направите сметката…


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1728 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг