Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:17



Отговори на тема  [ 1728 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87  Следваща
ЦСКА - сезон 2016/17 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 10:46


Тая Баба е на заплатка и може и 10г. да се мотае... :besnyo:

Цитат:
"Срокът за плащането не е седмица, защото "Ред Енимълс" също са кредитори. Те са изкупили вземания. Сроковете от 3-4 месеца, посочени от ЦСКА-София и Милко Георгиев, са никакви, защото не се базират на никакви факти. Сега предстои да се направи разпределение на парите. Има няколко реда кредитори. Първи са заложните кредитори НАП и "Инвестбанк", които ще получат парите от продажбата на марките на клуба.

След това следват редица други - играчи и служители на клуба, в тази категория влизат 102 човека, други банки, футболисти, мениджъри. Сумата се разпределя пропорционално, никой няма да бъде ощетен. След като изготвя разпределението на парите, то трябва да бъде одобрено от съда, който да излезе с определение. Решението може да бъде обжалвано от всеки от кредиторите или длъжника, независимо дали са доволни или не. Може да се стигне и до последната инстанция, която е Апелативният съд. Всичко това може да отнеме и година, не знам.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 11:43


Трябва да призная, че НКП излизат с много добра декларация:
https://nkp.bg/?pid=2&id=588

Та въпросът ми към припознавачите е, наистина ли смятате, че 8 милиона лева ще бъдат платени за тази емблема? Защото за мен това е театър и всичко се прави само и само да се докопат базите.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 13:25


falkenbach написа:
Трябва да призная, че НКП излизат с много добра декларация:
https://nkp.bg/?pid=2&id=588

Та въпросът ми към припознавачите е, наистина ли смятате, че 8 милиона лева ще бъдат платени за тази емблема? Защото за мен това е театър и всичко се прави само и само да се докопат базите.


Акооооооооооооооооо крайният квартал, който няма нищо с името на Апостола, кога научихте българският език и чак сте си напънали телешкия мозАк?! Заври си ги тези сини лайняни декларации някъде. Гледайте си селското квартално отборче, което е мразено от 70 % от българите. ЗГАН!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 13:29


Всички теляги - ВЪН ОТ СВЕЩЕНАТА ТЕМА!!!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 13:32


Нищоооооооо общо, нищоооооооооооооо общо, НИЩО ОБЩО НЯМАТЕ С АПОСТОЛА!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 14:07


falkenbach написа:
Трябва да призная, че НКП излизат с много добра декларация:
https://nkp.bg/?pid=2&id=588

Та въпросът ми към припознавачите е, наистина ли смятате, че 8 милиона лева ще бъдат платени за тази емблема? Защото за мен това е театър и всичко се прави само и само да се докопат базите.


Това е повече от жалко - да броите парите на Гришата и да гледате в чуждото канче като същевременно вашето не само, че е пробито, но си е направо без дъно...
Само искам да добавя, че тези пари няма да се дадат всичките лично от Гришата - в момента се обсъждат идеи за търг за феновете на някои от нещата, които могат да се ползват от активите - екипи от сезона в който взехме купата и т.н. (това беше предложение от страна на феновете и от ръководството са казали, че ще го обсъдят). Много хора ще си купят карти за сезона, скоро отваря фен магазина и всеки кой каквото може ще купува и ще дава, защото сме наясно, че това са не малко пари дори и за Гришата.


Последна промяна Keanu на 01.06.2017 14:11, променена общо 2 пъти



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 14:11


tonzos_justice написа:
Нищоооооооо общо, нищоооооооооооооо общо, НИЩО ОБЩО НЯМАТЕ С АПОСТОЛА!

По-скоро вие нямате нищо общо с покойния Цска :laugh: Няма такова наивно дете като тебе след като явно вярваш, че Ганчев ще даде 8 милиона за тая болшевишка емблема от времето на сталиниста Вълко Червенков.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 14:12


Keanu написа:
falkenbach написа:
Трябва да призная, че НКП излизат с много добра декларация:
https://nkp.bg/?pid=2&id=588

Та въпросът ми към припознавачите е, наистина ли смятате, че 8 милиона лева ще бъдат платени за тази емблема? Защото за мен това е театър и всичко се прави само и само да се докопат базите.


Това е повече от жалко - да броите парите на Гришата и да гледате в чуждото канче като същевременно вашето не само, че е пробито, но си е направо без дъно...



Много нагло поведение. Уж сме били дали фира, попове викаха, свещи палиха, а само с нас се занимават. Заеби и наглите хора. За техните си дългове мълчат, а за дълговете на БК Левски какво стана, а? Не искам отговори, а да си гледат техният отбор и да са живи и здрави!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 14:13


falkenbach написа:
tonzos_justice написа:
Нищоооооооо общо, нищоооооооооооооо общо, НИЩО ОБЩО НЯМАТЕ С АПОСТОЛА!

По-скоро вие нямате нищо общо с покойния Цска :laugh: Няма такова наивно дете като тебе след като явно вярваш, че Ганчев ще даде 8 милиона за тая болшевишка емблема от времето на сталиниста Вълко Червенков.


Никой не може да каже от нас на 100 % дали Ганчев ще плати към днешна дата или аз утре ще спечеля от националната лотария. СИЧКИ СМЕ ЗАД ГАНЧЕВ! Не е необходимо да правим сега изводи за дела, които не зависят от нас.


Последна промяна tonzos_justice на 01.06.2017 14:15, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 14:16


tonzos_justice написа:
Много нагло поведение. Уж сме били дали фира, попове викаха, свещи палиха, а само с нас се занимават. Заеби и наглите хора. За техните си дългове мълчат, а за дълговете на БК Левски какво стана, а? Не искам отговори, а да си гледат техният отбор и да са живи и здрави!


Нашите дългове са разсрочени и си ги погасяваме поне засега редовно. БК Левски бе спасен от феновете, така както бе спасен лиценза за Уефа през миналия сезон и съответно спестихме глоба от 300 хиляди. Нещо, което вие не можахте да направите като привърженици и затова Цска умре (але, але). Пък сега сте щели да ми събирате пари за емблемата. :laugh:


Последна промяна falkenbach на 01.06.2017 14:17, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 15:14


Дообре... специалисти по доноси и декларации


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 15:54


falkenbach написа:
tonzos_justice написа:
Много нагло поведение. Уж сме били дали фира, попове викаха, свещи палиха, а само с нас се занимават. Заеби и наглите хора. За техните си дългове мълчат, а за дълговете на БК Левски какво стана, а? Не искам отговори, а да си гледат техният отбор и да са живи и здрави!


Нашите дългове са разсрочени и си ги погасяваме поне засега редовно. БК Левски бе спасен от феновете, така както бе спасен лиценза за Уефа през миналия сезон и съответно спестихме глоба от 300 хиляди. Нещо, което вие не можахте да направите като привърженици и затова Цска умре (але, але). Пък сега сте щели да ми събирате пари за емблемата. :laugh:



Лефски си го слагам на кура от дете. Така правят милиони. Пишете донуси, декларации, бийте се помежду си! Фалирахте на баскет, сега идва и на футбол, а после идва и нов ДИНАМО! :laugh: :laugh: :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:01


tonzos_justice написа:
Лефски си го слагам на кура от дете. Така правят милиони. Пишете донуси, декларации, бийте се помежду си! Фалирахте на баскет, сега идва и на футбол, а после идва и нов ДИНАМО! :laugh: :laugh: :laugh:


Ти нали от Ямбол беше? Нормално е да си от Цска. Ако не беше болшевишката престъпна власт Ямбол щеше да е още село подобно на Казанлък. Разбираемо е родителите ти да са те възпитали в някакъв лоялност, ако не към БКП/БСП, то към Цска.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:09


falkenbach написа:
tonzos_justice написа:
Лефски си го слагам на кура от дете. Така правят милиони. Пишете донуси, декларации, бийте се помежду си! Фалирахте на баскет, сега идва и на футбол, а после идва и нов ДИНАМО! :laugh: :laugh: :laugh:


Ти нали от Ямбол беше? Нормално е да си от Цска. Ако не беше болшевишката престъпна власт Ямбол щеше да е още село подобно на Казанлък. Разбираемо е родителите ти да са те възпитали в някакъв лоялност, ако не към БКП/БСП, то към Цска.


Спука тъпомера. Чао! И не съм от Ямбол, от Курзалефски съм! Където и да съм бил, чорбарите винаги сме били повече. Айде у село Люлин обратно и се сгягай за баража :)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:13


Ревлите, които се занимават само с доноси и декларации се посраха. Е не може все по втория начин - ще си играете бараж и ще треперите с Жадното за некоя втора везалка. А на мен не ми пука дори и да се класирате - тогава ще чакам поредната евроидиотска приказка Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:45


tonzos_justice написа:
Никой не може да каже от нас на 100 % дали Ганчев ще плати към днешна дата или аз утре ще спечеля от националната лотария. СИЧКИ СМЕ ЗАД ГАНЧЕВ! .



вие СИЧКИ сте гришаганчев дупедавци, ей това сте .... тоя ви е хванал за носа (Тонзовци и Кианувци) и си ви води СИЧКИТЕ къде си поиска ... щели да купуват артикули да спасяват клуба, а в личната му сметка нямкй лев няма ли да сложите :rofl: :rofl: :rofl:

а паметник кога ще му издигнете .... някой заявил 8 милиона и готово, сега да видим как и колко ще ги протакаме, до безкрайност без да си ги платим изобщо ...... българска мила картинка, а Тонзовци и Кианувци ръкопляскат и се кланят на беззаконието и безнравствеността на една мутра и нейните тъмни схеми ... :outofspace:

Европа кога :rofl:
Победа над Гела кога :rofl:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:45


Keanu написа:
Ревлите, които се занимават само с доноси и декларации се посраха. Е не може все по втория начин - ще си играете бараж и ще треперите с Жадното за некоя втора везалка. А на мен не ми пука дори и да се класирате - тогава ще чакам поредната евроидиотска приказка Изображение


Стигна се до там да пожелая успех на Лефски на баража. Не мога без европейски сини приказки :cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   01.06.2017 17:49


Balleta написа:
tonzos_justice написа:
Никой не може да каже от нас на 100 % дали Ганчев ще плати към днешна дата или аз утре ще спечеля от националната лотария. СИЧКИ СМЕ ЗАД ГАНЧЕВ! .

вие СИЧКИ сте гришаганчев дупедавци, ей това сте .... тоя ви е хванал за носа (Тонзовци и Кианувци) и си ви води СИЧКИТЕ къде си поиска ... щели да купуват артикули да спасяват клуба, а в личната му сметка нямкй лев няма ли да сложите :rofl: :rofl: :rofl:


Ти да не мислиш, че не искам да се платят тези пари? Разбира се, че искам. Искам всичко да се плати, да се изкупят активите на старото дружество, да се доизгради базата в Панчарево и т.н. Какво се заяждате тука бе? ;-) Не сме адвокати на г-н Ганчев, за да говорим от негово име. За момента го сложи на Киро, това е :red_fan:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   05.06.2017 19:58


Keanu написа:
Ревлите, които се занимават само с доноси и декларации се посраха. Е не може все по втория начин - ще си играете бараж и ще треперите с Жадното за некоя втора везалка. А на мен не ми пука дори и да се класирате - тогава ще чакам поредната евроидиотска приказка Изображение

Обаче май страх лозе пази, сакън да няма дерби на тирето-2 с цецка 1948:https://gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/cska-2-niama-da-igrae-v-treta-liga-435577


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2016/17   |   05.06.2017 20:15


Keanu написа:
Ревлите, които се занимават само с доноси и декларации се посраха. Е не може все по втория начин - ще си играете бараж и ще треперите с Жадното за некоя втора везалка. А на мен не ми пука дори и да се класирате - тогава ще чакам поредната евроидиотска приказка Изображение


ти раздвоен ли си :outofspace:

Втори начин:

1. БФС под натиска на мутреската сива мафия в България прави криминална реорганизация на А-група, закривайки съществуващата и създавайки нова с цел да вкара по втория начин ЦСКА-София от А във В
2. Министър Кралев дава по втория начин стадион Българса армия на ЦСКА-София и до сега не иска да покаже документи разписаниот его, когато е бил на ...ваканция :outofspace:
3. Гриша Ганчев взима по втория начин идеята ЦСКА, след като оставя автентичния отбор умишлено да фалира, прави обединение Етрополе-Чавдар-Леитекс, прекръства го на ЦСКА-София след което предлага 8 милиона за емблема, която не плаща, но пък подава обжалване до УЕФА за участие в Лига Европа, все едно изведнъж е изкупил старото дружество

Левски:

Класира се трети в първенството и по всички правила е в правото си да участва директно в Лига Европа, но напълно неправомерно е пратен да играе бараж, а 4-я Дунав придобива право да играе директно заради ревльовците кръвопийци от Микре-София


Не те ли е срам припознавачо да правиш горните изказвания, оранжев наглец :wave: :laugh: :rofl:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1728 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг