Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:27



Отговори на тема  [ 392 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
Левски - сезон 2016/17 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Левски - сезон 2016/17   |   31.05.2016 09:48


Изглежда сега сме решили да спрем да купуваме от Черно Море, а сме се насочили към.... Берое... А бе толкова ли са кухи на Герена? Ако не се лъжа, един-единствен Драголов донякъде се доказа при нас, Жоро Гинчев също, всичко останало бе леш!
И една достойна за уважение позиция на феновете:
http://donbalon.eu/news257993.html


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   01.06.2016 20:50


Благодарности Павка :cheers:
Умишлено не пусках темата, а и тайно се надявах Блуфи да не я пусне. Когато я пускахме ние през последните две години виждаш какво се получи :-( Сега се надявам да строшиш каръка с темата за новия сезон.
Иначе продължаваме да вярваме въпреки наличието на сегашния СТД. Тя надеждата умира последна все пак. Иначе бях дете, когато гледах малкия мук, както бяха кръстили Васил Драголов, едно русоляво тогава момче, което вършееше на терена, като добре смазана машина. На първо четене не си спомням за други известни играчи играли в Левски и дошли от Берое. Само Гошо Гинчев и Драголов. Но това не значи, че няма да се пръкне някое момче, което да стане добър футболист. Всичко е въпрос на ръководство и подход към младите играчи. Но нека видим, има достатъчно време до първия официален мач. Сега чакаме поредната селекция, като току виж някой от тези свободни агенти да се окаже футболист...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   01.06.2016 22:30


goro_levskara написа:
Благодарности Павка :cheers:
Умишлено не пусках темата, а и тайно се надявах Блуфи да не я пусне. Когато я пускахме ние през последните две години виждаш какво се получи :-( Сега се надявам да строшиш каръка с темата за новия сезон.
Иначе продължаваме да вярваме въпреки наличието на сегашния СТД. Тя надеждата умира последна все пак. Иначе бях дете, когато гледах малкия мук, както бяха кръстили Васил Драголов, едно русоляво тогава момче, което вършееше на терена, като добре смазана машина. На първо четене не си спомням за други известни играчи играли в Левски и дошли от Берое. Само Гошо Гинчев и Драголов. Но това не значи, че няма да се пръкне някое момче, което да стане добър футболист. Всичко е въпрос на ръководство и подход към младите играчи. Но нека видим, има достатъчно време до първия официален мач. Сега чакаме поредната селекция, като току виж някой от тези свободни агенти да се окаже футболист...

Рецептата е проста, пробвана и доказана във времето: връщаме си израстналите "сини" юноши - Балджийски, Балтанов, Хичо, Ники Мхайлов, ако има такива със "сини" сърца отвън - навремето така сбъркахме и не навреме взехме Чичо Ваньо. Отделно прибираме талантливи, но не вързало им навън момчета като Неделев, чета за Марин - може и него. Не чужденци, а българи. адениджи ми хваща окото, но Нар - дава му се шанс до Нова Година най-много, а другото черньо - да си оди.
Трябва тотален ремонт в защитата, Александровците да ги не-ма! У морето да си одят! Веско Минев е на преклонна възраст.
Настоящият състав може да се гради около Йоргата, Мечката и Венци.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   02.06.2016 08:19


navy написа:
Изглежда сега сме решили да спрем да купуваме от Черно Море, а сме се насочили към.... Берое... А бе толкова ли са кухи на Герена? Ако не се лъжа, един-единствен Драголов донякъде се доказа при нас, Жоро Гинчев също, всичко останало бе леш!
И една достойна за уважение позиция на феновете:
http://donbalon.eu/news257993.html


И Жоро Костадинов.

Нашите са решили със стари курви нов бардак да правят - Аниете, Хичо, Малката перука, Иса. Новият сезон ще е пълна трагедия ако всичко това се окаже вярно.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   02.06.2016 10:59


Моето мнение е по средата на изказаните дотук.

От една страна съм съгласен, че не е зле да си върнем играчи, които са показали добри игри за Левски. Затова за мен Аниете има място в Левски и е ок да си го върнем. Евентуално защо не и Хичо и Балтанов.

Вратар. Малката Перука не е ок да идва от гл.точка на това, че Йоргачевич си е екстра за титуляр за това ниво на отбора. По-скоро ни трябва някой млад и перспективен, който да има опит. Аз много харесвам Краси Костов от Пирин. Защо да не го вземем него?

Защитата. Защо трябва да сменяме Сашовците. Като цяло играят стабилно. Особено Сашо Алвеша има невероятен израстък пролеттта. Не мога да разбера защо и Карнер трябва да си ходи. Като цяло беше стабилен. Единствено ни трябва качествен ляв бек, защото Мики Орачев не е сериозна алтернатива на Веско Минев, който със сигурност трябва да изиграе последния си сезон, няма какво да го мъчим повече. Дано Деян Иванов се оправи скоро, защото има невероятни качества за възрастта си.

В халфовата линия, нещата не ми харесват напоследък. Жоро Костадинов е стабилен и около него трябва да се градят нещата. Обаче, защо ДеНойер беше игнориран последните мачове след като игра супер есента? Бурабия е голяма разочарование и по-добре да си ходи. Бедоя дано остане, защото ни е важен играч. Ако си тръгне е хубаво да дойде Аниете на негово място зад нападателя. Прохазка за мен е хубаво е да е на дясното крило или вътрешен халф. Не му е мястото на десния бек.
Цоневи по-добре да останат, но да вземат да решат какво искат. Ясно е, че няма как да са титуляри. На 21 години никой не е бил твърд титуляр в Левски. Нз тея какво искат изобщо. Краев има доста да се развива още. Слаба пролет направи и заслужено е резерва в последно време.

От черничките, и на мен Адениджи ми харесва като качества, но му трябва време да свикне. Хубаво е да остане. Обаче Нар за мен е пълна дупка, която въпреки че му бе даван шанс с нищо не оправда мястото си. Най-късно зимата да си ходи. Менголо за мен не става, но нека го видим и него до зимата, защото не му беше давано много шанс. Тоя новия, Деса, според мен, ще е пълна дупка, но да го видим.

Венци Христов няма какво да го коментираме. Най-добрия нападател от времето на Дембеле и Карвальо насам.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   02.06.2016 11:38


falkenbach написа:
Моето мнение е по средата на изказаните дотук.

От една страна съм съгласен, че не е зле да си върнем играчи, които са показали добри игри за Левски. Затова за мен Аниете има място в Левски и е ок да си го върнем. Евентуално защо не и Хичо и Балтанов.

Вратар. Малката Перука не е ок да идва от гл.точка на това, че Йоргачевич си е екстра за титуляр за това ниво на отбора. По-скоро ни трябва някой млад и перспективен, който да има опит. Аз много харесвам Краси Костов от Пирин. Защо да не го вземем него?

Защитата. Защо трябва да сменяме Сашовците. Като цяло играят стабилно. Особено Сашо Алвеша има невероятен израстък пролеттта. Не мога да разбера защо и Карнер трябва да си ходи. Като цяло беше стабилен. Единствено ни трябва качествен ляв бек, защото Мики Орачев не е сериозна алтернатива на Веско Минев, който със сигурност трябва да изиграе последния си сезон, няма какво да го мъчим повече. Дано Деян Иванов се оправи скоро, защото има невероятни качества за възрастта си.

В халфовата линия, нещата не ми харесват напоследък. Жоро Костадинов е стабилен и около него трябва да се градят нещата. Обаче, защо ДеНойер беше игнориран последните мачове след като игра супер есента? Бурабия е голяма разочарование и по-добре да си ходи. Бедоя дано остане, защото ни е важен играч. Ако си тръгне е хубаво да дойде Аниете на негово място зад нападателя. Прохазка за мен е хубаво е да е на дясното крило или вътрешен халф. Не му е мястото на десния бек.
Цоневи по-добре да останат, но да вземат да решат какво искат. Ясно е, че няма как да са титуляри. На 21 години никой не е бил твърд титуляр в Левски. Нз тея какво искат изобщо. Краев има доста да се развива още. Слаба пролет направи и заслужено е резерва в последно време.

От черничките, и на мен Адениджи ми харесва като качества, но му трябва време да свикне. Хубаво е да остане. Обаче Нар за мен е пълна дупка, която въпреки че му бе даван шанс с нищо не оправда мястото си. Най-късно зимата да си ходи. Менголо за мен не става, но нека го видим и него до зимата, защото не му беше давано много шанс. Тоя новия, Деса, според мен, ще е пълна дупка, но да го видим.

Венци Христов няма какво да го коментираме. Най-добрия нападател от времето на Дембеле и Карвальо насам.

Aко Н Михайлов е ОК да се бори в конкуренцията на Йоргата си е напълно добре. Би трябвало да е съзрял за под рамката. Но май му се иска гарантирано титулярно място...
Александровците продадоха мачове, затова - вънка. А Алвеша... с онзи автогол ме размаза! Отделно е твърде рисков и глуповат футболист. Мики Орачев не е за бек, а по-скоро за халф, но... Прохазка задължително халф, а не бек - губим го, сериозно.
Бурабия май е единствения, дето шутира от 25 м, и то добре, бих му дал шанс.
Аниете - дали ще е онзи Аниете, дето беше? А и без Бедоя???
Де Нойер мисля, че ще си върне формата, попадение е.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   02.06.2016 21:59


Иво Тонев щял да подава оставка, но ако го подкрепели феновете, щял да остане... Коя серия - втора, трета?
Парлама или нещо ще се променя?
Но пари няма, въпреки, че сме отбор на Боце и Пеевски...


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   04.06.2016 12:23


navy написа:
Иво Тонев щял да подава оставка, но ако го подкрепели феновете, щял да остане... Коя серия - втора, трета?
Парлама или нещо ще се променя?
Но пари няма, въпреки, че сме отбор на Боце и Пеевски...



А аз се притеснявам за Гонзо - и той уж подал оставка, но пък в същото време Спортният директор на Левски Георги Иванов разкри, че все още не е подал оставка, но това може да се случи в понеделник. Тази неяснота около управлението на Левски ме притеснява защото като нищо може да се разминем в групите през сезон 2016-2017 :dunno:


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   06.06.2016 13:58


Отново синя тишина - все пак традицията от шампионата се следва от феновете :laugh: никой не коментира какво се случва в "любимият" на цяла България клуб. Аз лично се притеснявам да не се разпаднете и да ви пратят в дивизиите и да се разминем в А група наесен :rofl:
Аве нема се косите, поне ви остана стадион кабрио :rofl: :rofl:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   06.06.2016 17:00


Vendome написа:
navy написа:
Изглежда сега сме решили да спрем да купуваме от Черно Море, а сме се насочили към.... Берое... А бе толкова ли са кухи на Герена? Ако не се лъжа, един-единствен Драголов донякъде се доказа при нас, Жоро Гинчев също, всичко останало бе леш!
И една достойна за уважение позиция на феновете:
http://donbalon.eu/news257993.html


И Жоро Костадинов.

Нашите са решили със стари курви нов бардак да правят - Аниете, Хичо, Малката перука, Иса. Новият сезон ще е пълна трагедия ако всичко това се окаже вярно.

И Гонзо с оставка, да видим какво следва - надявам се, Наско Сираков и всички червени курволяци да замлъкнат!


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   06.06.2016 18:16


navy написа:
Vendome написа:
navy написа:
Изглежда сега сме решили да спрем да купуваме от Черно Море, а сме се насочили към.... Берое... А бе толкова ли са кухи на Герена? Ако не се лъжа, един-единствен Драголов донякъде се доказа при нас, Жоро Гинчев също, всичко останало бе леш!
И една достойна за уважение позиция на феновете:
http://donbalon.eu/news257993.html


И Жоро Костадинов.

Нашите са решили със стари курви нов бардак да правят - Аниете, Хичо, Малката перука, Иса. Новият сезон ще е пълна трагедия ако всичко това се окаже вярно.

И Гонзо с оставка, да видим какво следва - надявам се, Наско Сираков и всички червени курволяци да замлъкнат!



Ако Сираков се върне, това няма да е добре за А група, ще има доста купени мачове, все пак тая трибуна трябва да се изплаща.

А да попитам - абе хора, некой знае ли кво става с Ричито от дирника - модератора ви в предишния клуб? Жив ли е, здрав ли е? изчезна като последната титла на левски в миналото, никой не знае какво става с него :-)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   06.06.2016 20:10


не мога да съжалявам, нито за Тонев, нито за Гонзо. това, което ме дразни е, че много често сменяме всякакви кадри


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 12:06


Люпко се върнал от Сърбия и се чудел с кой да обсъди селекцията :rofl:
Абе сега кой е на чело на Левски или няма такъв... и Тонев като собственик как е подал оставка също се чудя...


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 13:42


Keanu написа:
Люпко се върнал от Сърбия и се чудел с кой да обсъди селекцията :rofl:
Абе сега кой е на чело на Левски или няма такъв... и Тонев като собственик как е подал оставка също се чудя...



От управителният съвет подава оставка, иначе си държи акциите :laugh:
Но мен ме притеснява друго - ние влизаме в А група, а те се разпадат :-? :-? , жалко, очаквах да продължим добрата серия срещу тях

Голяма част от членовете на УС в Левски депозираха своите оставки. Това сториха Гошо Гинчев, Николай Илиев, Иван и Андрей. Очаква се утре да се проведе събрание на Надзорния съвет, който да реши дали да приеме подадените оставки. Вчера такава първи подаде Иво Тонев, а след това и спортният директор Георги Иванов.
"Подадох оставка. Бях в клуба и вече съм я подписал", коментира Гинчев пред Sportal.bg.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 15:29


И тук цирковете не спират, но поне имат лиценз ;-)


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 17:17


tonzos_justice написа:
И тук цирковете не спират, но поне имат лиценз ;-)



то той лиценза ако вкарваше голове на противника, Подуене щеше да е шампион досега :laugh: :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 18:36


много взе да им бърка в гъза, че феновете са в УС и им се вадят кирливите ризи и се питат неудобни въпроси. сега се опитват да разделят феновете или да управляват без тях.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   07.06.2016 18:59


Очко Бибочко - президент, Фалка - изпълнителен директор. Натам отиват нещата май-май ;)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   08.06.2016 07:57


Medved написа:
Очко Бибочко - президент, Фалка - изпълнителен директор. Натам отиват нещата май-май ;)

Васко Колев е пич, и изявлението след оставката казва всичко разумно.
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/porednata-ostavka-vasko-kolev-napusna-levski-381575
Идиотското е поведението на всички т.нар. собственици - извинявайте, вие знаете ли на кой клуб сте "собственици"?
И какво очаквате - да купите феновете ли - ми няма как да стане, ние сме Левски, а не свиньете!
Абсолютно ясен е целия им управленски провал - броя на публиката категорично го казва. Жалкарско е поведението на някои бивши звезди - точно те, както бате Наско трябва да застанат на страната на отбора, а не на парите.
Неприятното е, че парите са водещи и няма как феновете да издържат отбора. А тези тримата са... а бе доста далеч от понятието "сини сърца"...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2016/17   |   13.06.2016 20:21


http://www.sportal.bg/news.php?news=608862
тц-тц-тц///


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 392 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг