Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 00:14



Отговори на тема  [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
И така-кое ЦСКА е нашето? 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   19.05.2020 16:33


Провокация, а тъпото е, че Колев не може да го върне.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   19.05.2020 19:06


Vendome написа:
Провокация, а тъпото е, че Колев не може да го върне.


Е, що да е провокация? Нали всички фенове на Левски бяха призовани да дарят кой колкото може. Отзовал се е човека.. просто има повече възможности :-D

Иначе защо да не може Колев или Левски да ги върнат? Как Александровска болница можаха да върнат дарение от много много по-ясни и чисти пари, а Левски като клуб (не конкретно Колев) да не могат... Или приказките на сините фенове за морала важат само когато се визират другите отбори.

За провокация не знам, но е много голям тест...

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   19.05.2020 20:53


Делян Пеевски не поставя условия за дарението. Делян Пеевски не е разследван и съден. Чисто легално, къде е неморалният елемент? ПК и УС на Левски нямат верен ход.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   19.05.2020 21:01


Vendome написа:
Чисто легално, къде е неморалният елемент?


След този въпрос нямям какво да кажа наистина... По-скоро няма смисъл.. не че нямам.. щот той и Гешев стана легално главен прокурор принципно..

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   19.05.2020 23:12


Павел Колев носи отговорност легално, а не по друг начин.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   20.05.2020 10:27


Anfield написа:
Vendome написа:
Провокация, а тъпото е, че Колев не може да го върне.


Е, що да е провокация? Нали всички фенове на Левски бяха призовани да дарят кой колкото може. Отзовал се е човека.. просто има повече възможности :-D

Иначе защо да не може Колев или Левски да ги върнат? Как Александровска болница можаха да върнат дарение от много много по-ясни и чисти пари, а Левски като клуб (не конкретно Колев) да не могат... Или приказките на сините фенове за морала важат само когато се визират другите отбори.

За провокация не знам, но е много голям тест...


Ами не е същият казус. Ако Павел Колев или УС сега върнат парите и после клубът на успее да си плати данъците, те отговарят лично за тези данъци. Отделно носят отговорност и пред акционерите. Та не знам какво могат да направят.

От друга страна пък имаме съобщението на сайта на клуба - който и да е отговорен за пускането му според мен също е част от този грозен сценарий...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   20.05.2020 14:26


Можеха да си подадат оставките, но но избора на нов УС пак са те и носят отговорност.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   20.05.2020 18:36


Дарението на Делян Пеевски е провокация. То не спасява ФК Левски от фалит, но успешно разедини феновете и отказа част от тях да даряват занапред.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   25.05.2020 17:38


Мина известно време - естествено никой нищо не върна, даже доста левскари приеха "дарението" като необходимо.
Ето малко прилики и разлики - специално за Тонзо, който си мисли, че няКОИ сами си се "спасяват":
При нас положението беше следното:
- 2008г. ни лишиха от участие в ШЛ, въпреки че бяхме шампиони. Сумата заради отнетия лиценз беше около милион... Тогава се дадоха не малки пари за играчи и със сигурност се натрупаха дългове, които можеха да се избият в участие в ЕКТ. Вместо нас участва Левски.
- Събрахме над милион при инициативата с акциите. Аз си купих акции тогава - не помня сумата, за мен не беше малка. И да уточним, че има разлика от сегашните дарения, които стават с два клика... Тогава за първи път купувах акции и ходих до офиса на Елана в една от кулите. Трябваше да чета и подписвам доста неща и накрая ми дадоха някакъв наръч от документи. А ако не беше Лупи сигурно щяхме в пъти повече да съберем въпреки трудностите.
- Нямахме необходимата подкрепа както сега. В момента се издава лиценз с аргументи, че Левски има "ясна собственост и прозрачно финансиране", което е пълно безумие. А тогава за нас Бойко, БФС и много други казваха, че държавата не трябва да се меси, че трябва да минем през своето пречистване по долните групи и т.н. Ако някой иска и цитати ще намеря - в изобилие са.
- В допълнение даваме 8 млн. а някакви самозванци, спонсорирани от Цеката зад КОЙто стои Домуса, ни копират име, емблема, екипи и искат да са "второто цесека".
Не знам дали сте наясно, но ние никога няма да гостуваме в сектор Б на Националния!!! Не знам каква програма ще мислят от БФС, какви щуротии с домакинства и гостувания ще редят, но ако има мачове с публика между нас и обрезките ще се види наистина кой от къде е!


Последна промяна Keanu на 25.05.2020 17:42, променена общо 6 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 08:23


Подкрепа за 1948! Тръгнаха от нищото с чест и достойнство! Лека по лека публиката ще се увеличи.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 12:06


Каква чест и достойнство бе човек - с трите фирми свързани с Домуса, които искаха да саботират търга ли?

Иначе и аз мисля като Пената:

Цитат:
"Това са несериозни неща. Първо, между двата клуба няма нищо общо. Онези какво могат да се сравняват с ЦСКА и да коментират? Не разбирам кой си ги измисля и ги пуска тези приказки. Това е ненормална работа дори да се обсъжда. Щяло да има две ЦСКА-та...Ама онези са 1948. Нямат нищо общо с ЦСКА. Има си закони, не е редна да ползват името и емблемата.

ЦСКА си плати емблемата, върна дългове. Цялата работа се прави, за да опитат да предизвикат нашите фенове да направят някоя грешка. И ако стане нещо, после ще го пишат на наш гръб, на името на ЦСКА, на президента, ще има коментари. Това е целият умисъл според мен", казва Димитър Пенев пред "Тема Спорт".


Георги Велинов също:

Цитат:
"Задавате ми въпрос, на който не знам дали въобще има отговор. Как да има обединение на двата ЦСКА, след като ЦСКА е само един. ЦСКА е на "Армията". Там е неговият дом, там е и моят дом. Аз признавам само него и никой друг. Така че, как да ви отговоря на въпроса. Той е просто излишен.

Какво ще се случи на мач между ЦСКА и ЦСКА 1948? Какво да се случи, след като съотношението на публиката е огромно в полза на истинското ЦСКА. Те наистина нямат фенове. Това е истината и не виждам защо някои не я разбират.


Последна промяна Keanu на 26.05.2020 12:08, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 13:01


Те нямаха фенове, понеже играха доста време по селата. Обаче, вече са в Дриша лигата и доста неприпознали никого досега чорбари им симпатизират, та очаквам бройката на привържениците им рязко да се увеличи.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 13:35


Vendome написа:
Те нямаха фенове, понеже играха доста време по селата. Обаче, вече са в Дриша лигата и доста неприпознали никого досега чорбари им симпатизират, та очаквам бройката на привържениците им рязко да се увеличи.


Рязко, рязко, колко рязко от 50 на 132 души без родата. Тва не мога да си представя някой да симпатизира на недоносчето на оня паляк мазника найденов. Тоя между другото е по-голям мазньо подлизурков и от вашият. Пък вашият хич не е малък.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 13:55


Мога да ти извадя обратни аргументи, но не ми влиза в работата да браня числото. Мнението ми е на база разговори с чорбари, главно такива на неприпознали досега, които не отстъпват като бройка на феновете на тирето.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 15:00


Според мен още на първия мач помежду ни, на който допуснат публика ще се види кой, кой е...
Чудя се левскарите как ще реагират - дали ще се изсипят на мача с числото и да си мислят, че ще ни издразнят?


Последна промяна Keanu на 26.05.2020 15:00, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 16:06


Мач между тирето и числото си заслужава гледането на живо с пуканки заради цирка.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 18:07


Vendome написа:
Мач между тирето и числото си заслужава гледането на живо с пуканки заради цирка.

Виж, че се натискат за обединение. Цв.Найденов ходил да говори с тарторите. Пената, обаче е непреклонен :laugh:
Но истината е, че числото изглежда са в много по-добра позиция от тирето в дългосрочен план тъй като нямат нито 1 лев задължение, а отборът им е повече от приличен.
Ако се стигне до такъв мач нищо чудно и да бият. :pukanki:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 18:57


Vendome написа:
Мога да ти извадя обратни аргументи, но не ми влиза в работата да браня числото. Мнението ми е на база разговори с чорбари, главно такива на неприпознали досега, които не отстъпват като бройка на феновете на тирето.


И тия чорбари що не подкрепиха числото докато беше в долните групи? Ебаси и феновете. :dunno:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 19:48


Киану, стига защитава ловешката управа. Явно ти хареса фалита през 2016. Как не се пречупи малко през друга призма. Една и съща плоча 5 години.


Последна промяна tonzos_justice на 26.05.2020 19:49, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   26.05.2020 20:07


bai Momchil написа:
Vendome написа:
Мога да ти извадя обратни аргументи, но не ми влиза в работата да браня числото. Мнението ми е на база разговори с чорбари, главно такива на неприпознали досега, които не отстъпват като бройка на феновете на тирето.


И тия чорбари що не подкрепиха числото докато беше в долните групи? Ебаси и феновете. :dunno:

Много точно казано - тръгнали уж "честно", но "ще ги подкрепяме като са в Първа лига... и евентуално ще продължим ако спечелят нещо..."
ЦСКА във В група на Ганчев знаем каква подкрепа имаше.

Между другото днес е имало среща между фенове на ЦСКА (Кюстендилеца, Росен, Дърпатов и др. ) и Цеката, който до утре щял да мисли. Дано разтури катуна, защото няма много да спечели а и май го е закъсал...


Последна промяна Keanu на 26.05.2020 20:10, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг