Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:42



Отговори на тема  [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
И така-кое ЦСКА е нашето? 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   29.06.2016 16:27


Anfield написа:
Въпрос на избор е всичко... който го сведе до "Ганчев или Божков" си е негов проблем...


Ей това и на мен ми е много странно, че масово се говори до избор между Ганчев и Божков и сравнение между двамата. При положение, че в случая има избор между цска и Литекс.

Че на Божков не му е чиста работата и че всичко е някакви интереси е ясно, ама то по същия начин докато бяха Титан примерно, хората пак можеха да решат да си подкрепят Литекс и да направят избор между Гърнето и Ганчев.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   29.06.2016 17:29


В момента изборът е ЦСКА на Стоичков и Ганчев или отказ от футбола. Аз избирам първото.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   29.06.2016 17:41


А сега малко до въпроса, който е в заглавието. За момента съм пас. Една година не гледах БГ футбол, с изключение на 3-4 мача на ЦСКА. Не ми липсваше. Така че няма да ми липсва и занапред. Няма да ходя на стадиона. Ще гледам само ШЛ -Барса и Реал-Барса. Тази тръпка ще ми остане. Много ме боли, но това е реалността. Заради болката, която причинаха онези лайнари на ЦСКА - то нека да изгният в ада!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 18:05


tonzos_justice написа:
Не правете две теми приятели. ЦСКА е само ЕДИН. Разбирам интереса към най-големия клуб в България, но да спазваме стандарта ;-)

Знаете моето мнение. Не съм възхитен, но след година-две това ще се забрави. ЦСКА е този, който е в А група, няма друго ЦСКА, т.е. въпросът е риторичен. Приемаме Ганчев или се отказваме от футбола? Лека по лека почти всички армейци ще приемат новото дружество.

Ето и хубавото - мръсните боклуци, които доведоха ЦСКА до това състояние ще останат с КУР в уста!!! И да попитам Стойчо Младенов от село Плоски, ще иска ли пак да става треньор на ЦСКА, за да може след 5 години да сме в А група с лиценза на Лудогорец? И пак да повторим ...всички до Мадам Ба оставате с КУР в уста! СЪД, ЗАТВОР няма, но съдбата си знае работата!

САМО ЦСКА!


След 2-3 години ще се забрави?! Лека полека всички армейци ще приемат?! Ми приемай си и забравяй, само не говори от името на всички! Аз няма да забравя и няма да приема - ега тая мръсна кочина, наречена български футбол, умре окончателно от некадърието, алчността и корупцията си!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 18:52


Сандро, говори ли някой сега за КТБ? Българинът е прост и неверник през вековете. Тук не става въпрос за единици като теб, мен, Анфо и сие, които няма да припознаят Етрополе за ЦСКА. Тук става въпрос за народа, олицетворение е Дърпатов, твой колега и хилядите, които са на седмото небе, че ЦСКА бил в А група! Не приемай нищо в ед.ч.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 19:21


alessandron написа:
...... - ега тая мръсна кочина, наречена български футбол, умре окончателно от некадърието, алчността и корупцията си!


Е не така де, нека живей и ни радва още дълги години, при мен е точно обратното, колкото повече минава времето и колкото по-големи лайна се бъркат в нашият футбол, токова по-интересен ми става. Веднага ще се аргументирам и не, не иронизирам.
Топ европейският футбол от година на година става все по-предвидим, комерсиализиран, все по-големи тъпаци/дебили/туристи ходят мачовете на топ-отборите, дето естествено получават най-голямо отразяване, всичко е така уредено, подредено, натъкмено и пременено, че не се ли отделят топ тимовете на континента в лига подобна на NBA, няма да има оправия и повечето отбори ще генерират все по-малък интерес и всичко, което не може да бъде добре рекламирано и продадено на многолюдният източно-азиатски пазар ще иде в канала. Всичко е толкова лицемерно поднесено, че чак нагарча, няма го натуралното дето се вика.
На мен какво ми остана като интерес извън отбора, който подкрепям. Какво? Ами долните лиги в Италия и Германия.
Докато при нас има шампионат в който отборите без свян, без да е скрито/покрито са обвързани с разни политико/икономически интереси, мутри, боклуци - дето се вика има интрига има борба, естествено не основно на зеленият терен, има мафия, има продани мачове, има купени мачове, има уредени мачове във връзка с трети интереси изобщо извън футбола, има тото, има лични услуги за сметка на конкретни резултати, имаме нарушаване на правила и закони, имаме променяне на правила и закони за да не бъдат нарушени, имаме изнудване, имаме всичко това явно и открито поднесено, без лицемерие със съдействието на топ- управлениците не само на футбола, ами и на самата държава. Е как да не му се зарадва човек. :dance:


Последна промяна Prototype_Iblis на 30.06.2016 19:26, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 19:40


tonzos_justice написа:
Сандро, говори ли някой сега за КТБ? Българинът е прост и неверник през вековете. Тук не става въпрос за единици като теб, мен, Анфо и сие, които няма да припознаят Етрополе за ЦСКА. Тук става въпрос за народа, олицетворение е Дърпатов, твой колега и хилядите, които са на седмото небе, че ЦСКА бил в А група! Не приемай нищо в ед.ч.


Нищо не приемам и се изразявам пределно точно. Не ми пука кой за какво не говори и кой какво прави или не. Знам АЗ какво ще правя. Компромисите ми свършиха много отдавна и за много неща!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 19:55


Не знам как се чувстват чорбетата с достойнство, но аз, като един неутрален фен на футболната игра, съм тотално омерзен и погнусен от това, което се случва. И не толкова от поредната мутренска наглост, колкото от безпределното малодушие на огромна част от "верните" "фенове" на Чорбето, които с лека ръка продадоха своя отбор за паница голи обещания.

И знаете ли кое е най-страшното - че тук не става дума просто за някакви си безнравствени фенове на някакъв си отбор в някакъв си спорт. Тук става въпрос за една огромна извадка от болното ни общество, бавно и систематично превърната от мутрите в оскотяла и лесноманипулируема биомаса, която би тръгнала и след най-големия иззедник, стига да си получи дневната порция шарени залъгалки. Чиста проба зомбита, загубили всякаква разсъдъчна дейност и управлявани централно чрез набор от условни рефлекси. Страшно е, приятели! Но все пак наличието на онези малки оазиси на трезвата мисъл, които все още блещукат в повсеместния мрак, ми дават надежда, че не всичко е загубено.

Доброто ще победи!!!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 20:02


Кажи ми кои са тези оазиси - тези, които се отказват или вече са се отказали от българския футбол ли? И единственото, което правят е да изказват възмущението си във форумите? Това ли е будната мисъл и надеждата, че доброто ще победи?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 20:03


Prototype_Iblis написа:
Топ европейският футбол от година на година става все по-предвидим, комерсиализиран, все по-големи тъпаци/дебили/туристи ходят мачовете на топ-отборите, дето естествено получават най-голямо отразяване, всичко е така уредено, подредено, натъкмено и пременено, че не се ли отделят топ тимовете на континента в лига подобна на NBA, няма да има оправия и повечето отбори ще генерират все по-малък интерес и всичко, което не може да бъде добре рекламирано и продадено на многолюдният източно-азиатски пазар ще иде в канала. Всичко е толкова лицемерно поднесено, че чак нагарча, няма го натуралното дето се вика.


:moufan: :moufan: :moufan: :moufan: :moufan:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 20:07


Keanu написа:
Кажи ми кои са тези оазиси - тези, които се отказват или вече са се отказали от българския футбол ли? И единственото, което правят е да изказват възмущението си във форумите? Това ли е будната мисъл и надеждата, че доброто ще победи?


Това е планът на мутрите - тези, които не успят да превърнат в контролирана/зомбирана биомаса, непременно да бъдат отвратени, изгонени и отказани, но НЯМА ДА СТАНЕ!!!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   30.06.2016 20:17


Medved написа:
Prototype_Iblis написа:
Топ европейският футбол от година на година става все по-предвидим, комерсиализиран, все по-големи тъпаци/дебили/туристи ходят мачовете на топ-отборите, дето естествено получават най-голямо отразяване, всичко е така уредено, подредено, натъкмено и пременено, че не се ли отделят топ тимовете на континента в лига подобна на NBA, няма да има оправия и повечето отбори ще генерират все по-малък интерес и всичко, което не може да бъде добре рекламирано и продадено на многолюдният източно-азиатски пазар ще иде в канала. Всичко е толкова лицемерно поднесено, че чак нагарча, няма го натуралното дето се вика.


:moufan: :moufan: :moufan: :moufan: :moufan:

Подкрепям на 100%! Всичко е такъв комерс, пластмасов, напудрен, със зализани псевдо герои...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 11:59


Keanu написа:
Няма как - ще подкрепям червения отбор на Стоичков и Ганчев както и на момчетата, които бяха част от еуфорията през предния сезон начело с Христо Янев: Анатолий Господинов, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов, Борис Галчев, Йордан Йорданов, Петър Витанов, Момчил Цветанов, Самир Аясс, Станислав Маламов и Преслав Йорданов.


Айде, още двама от този предълъг списък можеш да задраскаш:

http://www.sportal.bg/news.php?news=611817

Не знам колко от изброените от теб ще останат в състава на Литекс в А Група, но според мен освен БорЕ Галчев, Преслав Йорданов и евентуално с по-периферна роля Маламов и Аясс, никой друг няма да играе. Но пък нищо не ти пречи да подкрепяш отбора на Трифон Попов и Стойчо Стоилов, както и на момчетата които бяха част от цирка през предния сезон като Рафа Перез, Арсенио Нунеш, Диого Виана и т.н. :)

И между другото, доколкото чувам, разни служители на Армията, които косят тревата и други подобни си се разхождат с фланелки на Литекс. Но ти си подкрепяй де, твое право си е :)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 13:10


Поклон пред всички, които имаха участие при спечелването на купата, но в момента кой пристига и кой напуска си е работа на Христо Янев. Той преценява кои ще са подходящите футболисти за участие в Първа лига и постигане на още по-големи успехи.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 13:23


Да бе, естествено че той си преценява. А тия мнения познати ли са ти:

Цитат:
Почти всички, които имаха основна заслуга за спечелването на купата, и по-важно - се раздаваха до край за да доставят неповторима радост на феновете, са част от този клуб, който за съжаление в момента няма подкрепа от всички фенове, но се надявам това скоро да се промени!


Цитат:
Мисля, че само един от момчетата, които играха на финала не е в сегашния състав...


Цитат:
Почти всички титуляри от предния сезон т.е. тези, които имаха основна заслуга за спечелването на купата остават в първия отбор.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 13:48


Пак са повечето, но ми е интересно вас пък какво ви интересува това?
При вас не е ли интересно - ето даже се върна Аниете... е да, сега се чудите дали да участвате или не, но дори и това не коментирате a сте се захванали да учите на морал и целомъдрие...


Последна промяна Keanu на 01.07.2016 13:59, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 14:05


Keanu написа:
Пак са повечето, но ми е интересно вас пък какво ви интересува това?
При вас не е ли интересно - ето даже се върна Аниете... е да, сега се чудите дали да участвате или не, но дори и това не коментирате a сте се захванали да учите на морал и целомъдрие...

http://www.sportal.bg/news.php?news=611830
http://gong.bg/bg-football/v-grupa/multimedia/video/hazurov-obiavi-izigrah-posledniia-si-mach-za-cska-380341


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 14:31


Keanu написа:
Поклон пред всички, които имаха участие при спечелването на купата, но в момента кой пристига и кой напуска си е работа на Христо Янев. Той преценява кои ще са подходящите футболисти за участие в Първа лига и постигане на още по-големи успехи.


Хората се върнаха по стадионите, заради българските момчета. Нали се сещаш, че отборът на Г.Г. ако се класира за финал за купата на БГ ще събере 3000 човека. Айде 5К макс да не се обиди някой, че не го смятам в бройката ;-)

И като казах финал за купата - онова беше хубав апогей на Великия клуб ЦСКА! ЦСКА, който винаги ще е в сърцата ни и за който винаги ще се борим.


Последна промяна tonzos_justice на 01.07.2016 14:33, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 14:35


Прав си за това. Аз също не искам чужденците от Литекс - единия вече си бега и се надявам и другите да го сторят... Може някои от българите да са по-зле от тях, но със сърцата игра и себераздаване ще компенсират. Бих преглътнал един двама, но наистина да са класа иначе няма смисъл...


Последна промяна Keanu на 01.07.2016 14:39, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.07.2016 17:23


tonzos_justice написа:
Keanu написа:
Поклон пред всички, които имаха участие при спечелването на купата, но в момента кой пристига и кой напуска си е работа на Христо Янев. Той преценява кои ще са подходящите футболисти за участие в Първа лига и постигане на още по-големи успехи.


Хората се върнаха по стадионите, заради българските момчета. Нали се сещаш, че отборът на Г.Г. ако се класира за финал за купата на БГ ще събере 3000 човека. Айде 5К макс да не се обиди някой, че не го смятам в бройката ;-)

И като казах финал за купата - онова беше хубав апогей на Великия клуб ЦСКА! ЦСКА, който винаги ще е в сърцата ни и за който винаги ще се борим.

http://www.sportal.bg/news.php?news=611902
"Реално в момента има едно ЦСКА и то е в несъстоятелност. Ако мога да дам такъв пример: аз съм от Елин Пелин и отборът там се казва Левски. Все едно Левски Елин Пелин да сложи екипите на клуба от столицата и да претендира, че е Левски. Всеки има различно разбиране, но за мен не е правилно", сподели още Грънчов."


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг