Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 02:01



Отговори на тема  [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
И така-кое ЦСКА е нашето? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.08.2016 13:47


izgrev_lamerz написа:
Цитат:
- Един въпрос извън темата „Ботев". Играл си с успех в ЦСКА и не е тайна, че симпатизираш на този отбор. Какво е мнението ти за случващото се на „Армията"?

- Ще ти отговоря максимално кратко и ясно - този клуб, който играе в „А" група, не е ЦСКА, а Литекс. Това е. Това не е клубът, в който съм играл.

ЦСКА-София се надяват да решат проблема с трансферната система на ФИФА до петък. Световната централа е получила цялата необходима документация, за да се използва старият профил на Литекс, пише вестник "24 часа"."
http://www.sportal.bg/news.php?news=616612
http://www.sportal.bg/news.php?news=616646


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   01.08.2016 18:24


Спортала за мен е аналог на 7dnifutbol и едните и другите пишат с известна доза истина, но и с изкривяване на информацията - например ето едно заглавие: "ЦСКА 1948 със селекция като за "А" група" и после влизаш и четеш - ще бъде предложено да играят в клуба на Валентин Илиев и Герасим Заков... егати селекцията от двама души, при това още не са били приели а мислили... ще, ще, ще
navy, вие никакви ли проблеми си нямате, че само нас коментирате?


Последна промяна Keanu на 01.08.2016 18:27, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   03.08.2016 11:26


ДГМ (Делиорманската Гелосана Мастия) щял да спонсорира новото автентично АД, създадено миналата година от Черепа, което ще играе в с. Лозен... поне това излезе от медия, която случайно се помещава в сграда, собственост на споменатата ДГМ, ака Спиртал. Абе както каза един - да не би на Армията да има зарито златно съкровище на траките или неразработено находище на нефт, та всички ще се избият за да го вземат? Е най-логичното е, че се опитват да правят мръсно на Ганчев и да разделят феновете, което за момента мисля, че не се получава в такава степен както им се иска...


Последна промяна Keanu на 03.08.2016 11:30, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   03.08.2016 13:26


Keanu написа:
ДГМ (Делиорманската Гелосана Мастия) щял да спонсорира новото автентично АД, създадено миналата година от Черепа, което ще играе в с. Лозен... поне това излезе от медия, която случайно се помещава в сграда, собственост на споменатата ДГМ, ака Спиртал. Абе както каза един - да не би на Армията да има зарито златно съкровище на траките или неразработено находище на нефт, та всички ще се избият за да го вземат? Е най-логичното е, че се опитват да правят мръсно на Ганчев и да разделят феновете, което за момента мисля, че не се получава в такава степен както им се иска...

Нещо се плашиш от сянката си... Нема мамо, тия та лъжат!


 

Регистриран на: 05.09.2012 13:36
Мнения: 542
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   13.08.2016 00:31


Разбира се, че ЦСКА-то на Гришата
30 титли наши, 4 на Литекс + Гришата, Бойко и Черепа ни подкрепят! Всички, напред за България! Да живее комунизма!

Иначе, няма как да му се отрече на микренския селяк, че от 20години се опитва да подбара ЦСКА и най-накрая си ги взема напълно безплатно. Да живее тарикатлъка, а ние да гледаме сеир и да се радваме на трохите.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   13.08.2016 06:48


Е понеже пеевски е платил нещо като е взел Левски... Само дето е в сянка и грам не разбира от спорт за разлика от Ганчев. И няма да е толкова безплатно - уговорката е да се плати на НАП.

За черепа нещо си се объркал: Човек на Васил Божков пристигна за първия мач на ЦСКА 1948

А иначе тия аФтентичните на черепа подкрепяни и от Домус-Ага гледам са събрали по-малко публика от мач на форумлигата - то май тамошното ЦСКА е по-автентично, че играе някъде от 2005г.


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   14.07.2017 22:18


Както съм писал и преди, от това което виждам досега, ЦСКА 1948 ми изглежда че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА , изглеждат по-легитимно и истинско от ЦСКА София. Тук трябва да отбележа че което и ЦСКА да бие Подуене - все си е кеф :dance:
Аз нещата ги виждам така - емблемата няма да се плати, базите ще ги вземе Ганчев , след това ЦСКА София като нищо може да затъне в още дългове. През това време ЦСКА 1948 влиза в А група, и започва да събира повече привърженици от ЦСКА София. С новите попълнения, спонсори - май ще са отбор с който да се съобразяват в бъдеще другите отбори в А група

Дали ще съм прав, времето ще покаже


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 06:11


За Ч€$ТНИЯ път към върха ли говориш?
В тези няма нищо цесекарско - никой не е застанал и да каже аз стоя зад този клуб, аз го финансирам и имам такива и такива планове... Този клуб не се самофинансира, което е напълно ясно. Ясно е кой стои зад него и каква му е целта... Обаче виж каква им е стратегията - взимат играчи преминали през ЦСКА, но не защото са кой знае какви машини на терена... но явно работи и някои хора се връзват...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 06:54


И само една забележка (не се заяждам) - ЦСКА е в мъжки род :-)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 07:39


CSKAforever написа:
Както съм писал и преди, от това което виждам досега, ЦСКА 1948 ми изглежда че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА , изглеждат по-легитимно и истинско от ЦСКА София.


Дай аргументи, факти, цифри и каквото искаш. Но просто тези думи, само като думи, стоят несериозно.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 08:34


tonzos_justice написа:
CSKAforever написа:
Както съм писал и преди, от това което виждам досега, ЦСКА 1948 ми изглежда че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА , изглеждат по-легитимно и истинско от ЦСКА София.


Дай аргументи, факти, цифри и каквото искаш. Но просто тези думи, само като думи, стоят несериозно.

След като уточня, че и според мен на ЦСКА 1948 не им е чиста работата, искам да отбележа, че те поне нямат в ръководството си хора, които преди мач на своя отбор с "Лудогорец" да казват, че "Литекс" има положителен баланс срещу разградчани и затова очакват добро представяне...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 09:00


tonzos_justice написа:
CSKAforever написа:
Както съм писал и преди, от това което виждам досега, ЦСКА 1948 ми изглежда че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА , изглеждат по-легитимно и истинско от ЦСКА София.


Дай аргументи, факти, цифри и каквото искаш. Но просто тези думи, само като думи, стоят несериозно.




Ами тъй като не съм запознат с документациите, фалитите, други документи, особености, финансиране и т.н, аз сравнявам само това - ако един клуб е фалирал и обявен в несъстоятелност, значи почва от долните дивизии.
ЦСКА 1948 почна от долните дивизии и поне според този ( единствен досега ) факт ми се струва че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА.
Оставям на запознатите с материята да сравняват другите данни и да решим кое ЦСКА е по-легитимно. Утре ако ЦСКА София и Подуене фалират и некой умник реши да премести Борето и Жадното на стадион Българска Армия, какво правим - ставаме ЦСКА Подуене ??
Тук не става въпрос дали фалита е умишлен, дали ще се плащат или не дълговете, дали ще се местят Ловеч или Подуене на Армията а става въпрос както казах за започване на чисто от долните дивизии - нещо на което аз съм по-склонен да се съглася отколкото да се правят машинации.


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 09:04


Shifter написа:
tonzos_justice написа:
CSKAforever написа:
Както съм писал и преди, от това което виждам досега, ЦСКА 1948 ми изглежда че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА , изглеждат по-легитимно и истинско от ЦСКА София.


Дай аргументи, факти, цифри и каквото искаш. Но просто тези думи, само като думи, стоят несериозно.

След като уточня, че и според мен на ЦСКА 1948 не им е чиста работата, искам да отбележа, че те поне нямат в ръководството си хора, които преди мач на своя отбор с "Лудогорец" да казват, че "Литекс" има положителен баланс срещу разградчани и затова очакват добро представяне...



Както казах - тук не става въпрос кое е по-чисто и кое не, а става въпрос за сравняване само на един факт - фалирал отбор почва начисто от дооните дивизии. Ако ГГ искаше да плати дългове, можеше преди да оздрави отбора. Но да се правят финансови машинации за сметка на най-известният отбор в БЪлгария, не съм съгласен. Аз все още съм песимист относно плащането на дълговете, единствено базите ще се озоват в ръцете на ганчев а след това ме съмнява че нещо ще стане с ЦСКА София - я нов фалит я нещо друго


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 09:38


CSKAforever написа:

Ами тъй като не съм запознат с документациите, фалитите, други документи, особености, финансиране и т.н, аз сравнявам само това - ако един клуб е фалирал и обявен в несъстоятелност, значи почва от долните дивизии.
ЦСКА 1948 почна от долните дивизии и поне според този ( единствен досега ) факт ми се струва че имат по-голямо основание да се наричат ЦСКА.
Оставям на запознатите с материята да сравняват другите данни и да решим кое ЦСКА е по-легитимно. Утре ако ЦСКА София и Подуене фалират и некой умник реши да премести Борето и Жадното на стадион Българска Армия, какво правим - ставаме ЦСКА Подуене ??
Тук не става въпрос дали фалита е умишлен, дали ще се плащат или не дълговете, дали ще се местят Ловеч или Подуене на Армията а става въпрос както казах за започване на чисто от долните дивизии - нещо на което аз съм по-склонен да се съглася отколкото да се правят машинации.


Ако аз и ти бяхме регистрирали миналата година дружество в ТР и казахме това е ЦСКА, то това е ЦСКА ли? Щом за теб важно е какво пише в ТР, ОК! Всеки е свободен да мисли каквото иска. Повярвай ми, че ако ЦСКА 1948 бяха чист клуб, с ясно финансиране, ясни цели, бяха обявили дългосрочна стратегия, ако много от легендите бяха застанали зад този клуб, то и много фенове биха ходили на мачовете на ЦСКА 1948. Обаче това не се случи. Виждаме колко ходят при онези и колко ходят на Армията. Около търга за емблемата пък не ми се говори, там цирковете от 1948 надминаха всякакви граници. Питат един от онези наддаващите срещу Ганчев защо ти е емблемата, ами ония вика ако бяхме спечелили щехме да ви кажем. Питат друг откъде са ви парите, ония вика същото. Трети пък обяснява, че този клуб 1948 се издържа от феновете. А колко фена ходят? 50-100 :laugh: Освен всеки от тях да е закупил ВИП карта за 100 бона. Връзката с маминото зелено синче от Разград надмина всичко. И ти ми казваш това било ЦСКА. Еми супер. Нека да си съществуват. На мен не ми пречат. Имат по-малко фенове и от Славия.

От другата страна феновете са си там, където бяха. ЦСКА е на първо място по ТВ аудитория, посещаемост и продадени абонаментни карти, по всеки показател! Е, добър ден. Българска армия ли се премести в Ловеч? Феновете на Ловеч ли станаха толкова много, откъде пък е този невероятен интерес на феновете на Левски към Литекс? Хаха, просто говедата се надяваха мощните викове "ЦСКА" никога да не се чуят повече по улици и стадиони и това е тяхната драма. Не стана.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 09:44


Много точно казано :thumbs:
Феновете определят кой клуб е ЦСКА!
Но всеки си има право на мнение...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 11:03


Keanu написа:
Много точно казано :thumbs:
Феновете определят кой клуб е ЦСКА!
Но всеки си има право на мнение...

Точно така! ФЕНОВЕТЕ определят и те си казаха в прав текст, че ЦСКА вече няма. За разлика от тях, ОВЦЕТЕ се подведоха по лесното и скупчиха стадото на Армията. Точно като свинете в кочината - още като светне лампата и се нареждат на яслата и чакат.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 11:23


SUBXERO написа:
Keanu написа:
Много точно казано :thumbs:
Феновете определят кой клуб е ЦСКА!
Но всеки си има право на мнение...

Точно така! ФЕНОВЕТЕ определят и те си казаха в прав текст, че ЦСКА вече няма. За разлика от тях, ОВЦЕТЕ се подведоха по лесното и скупчиха стадото на Армията. Точно като свинете в кочината - още като светне лампата и се нареждат на яслата и чакат.


Откъде я взе тази злоба? Ти фен на кои си? И кои са тези ФЕНОВЕ, които казаха?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 12:18


tonzos_justice написа:
Откъде я взе тази злоба? Ти фен на кои си? И кои са тези ФЕНОВЕ, които казаха?

Злоба? За каква злоба ми говориш точно ти? За разлика от тебе, аз гледам на нещата обективно и се придържам към принципи. Както тук, така и навсякъде в живота. Ако нещо е в състояние да ме извади от нерви, това е безпринципността и нихилизмът. Все ми е едно дали става дума за ЦСКА, Левски, Черноморец или Юнайтед. Днес са едните, утре ще са другите.

Казах го вече многократно, но ще се повторя с удоволствие. Пет пари не давам за съдебни регистрации и ТР. Това за мене никога и никъде не е било основен признак за правоприемственост. Прави се навсякъде и се толерира от всички съдебни и ръководни органи, когато са изпълнени всички определени условия. Всяка покупко-продажба на футболен клуб налага нова регистрация, много структурни промени също. Единственото, с което никога няма да се примиря, е бизнесът с лицензи, без значение дали си говорим за ЦСКА, Ботев, Залцбург или Уимбълдън. Това е възможно най-порочната практика, която си проби път в европейския футбол и е в дълбок разрез с всички изконни клубни принципи по нашите ширини.

В Щатите, откъдето тя всъщност идва, това е нещо нормално, понеже там няма клубове, а франчайзи, който се регистрират и менажират от съответните асоциации/лиги, и с изключение на по няколко "институции" във всеки от големите спортове там, останалите франчайзи рядко се задържат в един град повече от 25 години.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 12:30


Съгласен съм, че тази практика е порочна и я има навсякъде, но тук вината е по-скоро другаде - нужна е промяна на регулацията и контрола, един вид да не се допуска фалит и ако финансите доближат някакви стойности, които могат да нарушат стабилността да се ограничават харчовете, да се въвежда лимит на заплати, входящи трансфери и т.н. И това да се прави не при добра воля от страна на клуба а да се налага от съответния регулаторен орган. Просто трябва промяна на системата, че при сегашното положение се засягат няколки страни - кредитори, служители/играчи на клуба и феновете...


Последна промяна Keanu на 15.07.2017 12:42, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: И така-кое ЦСКА е нашето?   |   15.07.2017 13:01


Keanu написа:
Съгласен съм, че тази практика е порочна и я има навсякъде, но тук вината е по-скоро другаде - нужна е промяна на регулацията и контрола, един вид да не се допуска фалит и ако финансите доближат някакви стойности, които могат да нарушат стабилността да се ограничават харчовете, да се въвежда лимит на заплати, входящи трансфери и т.н. И това да се прави не при добра воля от страна на клуба а да се налага от съответния регулаторен орган. Просто трябва промяна на системата, че при сегашното положение се засягат няколки страни - кредитори, служители/играчи на клуба и феновете...

Това, което казваш по принцип е ок, но ти отново стреляш в грешната мишена. Как да се избягват фалити е предмет на отделна дискусия.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 183 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг