Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 08:41



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.10.2017 20:58


bai Momchil написа:
Тонзич, добър преразказ на написаното от Никола Дарпатов (който и да е той):

Цитат:
След третото поредно реми и редно да си кажем нещата право в очите: Зациклихме. Мачът днес беше апотеоз на безумието. Първо ни вкарва с глава след корнер лицето Давид Яблонски. Това означава, че никой не си е правил труда да види, че същото лице Яблонски е вкарало по точно този начин в Н поредни мача вкарва голове именно сред корнери. Но ние сме над тези неща и по този случай никой не го пази и той пак си вкарва. След това благодарение на Тиаго бързо обръщаме резултата. Това че Тиаго усети, че Божката е рибка при далечни удари е прекрасно, но за сметка на това нито един друг наш състезател не се престраши да повтори примера на Тиаго. След двата гола вземаме инициативата и първото полувреме завършва с владеене на топката 69:31. Трети гол обаче не пада, а общо до края на мача ние имаме още цифром и словом ЕДИН удар във вратата (на Десподов към края). През второто полувреме на терена като че ли излиза някакъв различен отбор. Предаваме тотално инициативата на говедата, които в някакъв момент успяват логично и да вкарат гол. Ние обаче тръгваме смело в атака като вадим ...Тиаго (!!!) и го заменяме с дефанзивен халф???? Смяната на Манолев преди това също не се нуждае от коментар. За десерт след гола на говедата не само не създаваме нито едно положение, но дори нямаше опит за натиск. Даже напротив, говедата бяха по-близо до победно попадение в заключителната част на мача. А този мач при този развой беше нарисуван 1:3 или 1:4. Абсолютно същото нещо гледахме в Търново, че даже и резултата беше същия.


Ама аз не съм съгласен и е смешно да атакувате Стамен Белчев.


Щом е смешно за теб, какво да ти обяснявам. Виж ми и по-горното мнение след мача с Пирин. Дарпатов последно време пише много точни коментари. И какъв коментар да напише Дарпатов, за КОЙ МАЧ??!! :dunno:

Няма какво толкова да се коментира лично за мен този мач, каквото имах, го написах.


Последна промяна tonzos_justice на 21.10.2017 21:00, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.10.2017 00:55


Наистина не знам на този Дърпатов ( когото познавам бегло) и други като него какъв им е проблема. Те са от хората, които вечно са недоволни от нещо.

Аз лично съм оптимист. Измина вече първото завъртане от мачовете, ЦСКА игра по веднъж с всички отбори от елитната дивизия и могат да се направят някои по-големи изводи.
Тимът не успя да спечели първите си дербита с Левски и Лудогорец, а за отбор имащ претенции за титлата равенства в София срещу някои от другите отбори са неприемливи.Хайде в провинцията не винаги може да спечелиш. А ЦСКА направи равен със Славия на старта и с Пирин. И след всичко това може да се определи по-скоро като добро постижение, че ЦСКА ще е най-много на 5 точки след Лудогорец при първото завъртане, защото можеше да са много повече.
Но и класата на тима за мен е по-ниска от миналия сезон. Нито Лое има класата на Петрус Бумал сред вътрешните халфове, нито Кулма или Меркадо имат класата на Виана или Арсенио, що се отнася до позицията на фланга или тази зад нападателя. ЦСКА загуби и още един класен футболист като Давид Симао, който можеше да играе и като вътрешен халф и в по-предни позиции. Единствено Тиаго Родригес е по-класен от Руй Педро, но това не компенсира загубите. Тимът е много зависим също така от Каранга, като няма друг футболист, на който да се разчита редовно да бележи голове.
И ако трябва да сравняваме нещата с Лудогорец, който се ползва със съдийски комфорт, има обигран състав с много като брой класни чужденци, на всяка позиция има по трима или повече читави играчи, то нещата натежават много в тяхна полза.
Неучастието в евротурнирите натежа много в това отношение-спрямо класата на състава на ЦСКА. Ясно е, че трябва да се инвестира сериозно, но какъв е смисъла да се гони титла, ако накрая не те допуснат до участие в ШЛ, както най-вероятно ще стане. При положението в което се намира клубът и притежанието на тези футболисти си е голям успех.
Една титла сама по себе си нищо не значи. Трябва да се гради за бъдещето и целта да е налагането на хегемония в дългосрочен план, защото купени титли веднъж на няколко години може да замажат очите на лумпените, но не и моите. В ЦСКА дълго време нямаше стратегия за бъдещето и клубът пострада много от това.
Има много по-належащи неща от гоненето на титлата - окончателното придобиване на емблемата, придобиването на базите, след това изграждането на още терени, подобрението на "Българска Армия" и т.н.
А може би за "успокоение" на някои трябва да отбележа, че не само в България с Лудогорец, а и в целия бивш Източен блок се наблюдава една тенденция, а тя е че много от бившите величия, които до голяма степен са постигнали успехите си благодарение на държавната подкрепа през годините сега страдат, за сметка на клубовете на олигарсите, които изглежда се адаптират по-добре към съвременните футболни реалности.
Така например в Беларус традиционният отбор е Динамо Минск, който отдавна е на заден план за сметка на новопоявилия се от нищото БАТЕ Борисов.
Грузинските клубове, като Динамо Тбилиси, сила в първенството на СССР, бивши носители на КНК сега ги няма на футболната карта, но разни странни отбори от страна без традиции като Молдова и техният представител Шериф постигат прилични успехи в Европа. В Русия традиционно силните Спартак, Динамо и Локомотив от Москва страдат, а Зенит, който не е нов клуб, но никога не е бил сред водещите, наред с ЦСКА Москва (същото се отнася и за тях) сега диктуват парада. Динамо Киев, сила в първенството на СССР и първоначално такъв и в Украйна, сега е изместен от местния хегемон Шахтьор, който преди не е бил сред силните отбори. В Румъния отбор като Рапид Букурещ сега играе дербита в долните дивизии с фенския Стяуа, а в елита се подвизават тимове като Ювентус Букурещ. Динамо Букурещ също не са на ниво, Стяуа вече не е познатия хегемон, за сметка на новопоявили се отбори или такива без традиции в миналото, които станаха шампиони, като отборът на Георге Хаджи, Клуж, Унирея, който вече не съществува, имаше и друг тим Оцелул Галац. В Сърбия Звезда и Партизан са на нивото на Левски и ЦСКА, там можеше да стане като в други съседни държави с техния Обилич, който стана шампион, но убиха Аркан и проектът се разпадна.

Така че няма от какво да сме недоволни от сегашното положение. Този ЦСКА се бори според възможностите си, вече е освободен от веригите на задкулисето, който не го оценява си е за негова сметка.

В близкото минало има много примери, когато тимът е разполагал с много по-голям потенциал и ситуацията е била много по-благоприятна, но е изпускал титлата след като е пропилял голям брой точки, при това с далеч по-именити треньори начело. Като сривът пролетта на 2006 г. с Йешич, този през пролетта на 2009 г. с Любо Пенев, когато подарихме титлата отново на рогата, пак с Любо Пенев, есента на следващия сезон, когато в хода на полусезона тимът пропиля много комфортна преднина, какво да говорим за двете сгромолясвания при Стойчо Младенов, пролетта на 2012 г. и пролетта на 2015 г. пак беше пропиляна голяма преднина.

Ще спомена и Милен Радуканов, който при първия си престой начело на ЦСКА остави много приятни впечатления, но при втория си се провали тотално.

Както виждате намирането на подходящия треньор за ЦСКА не е лесна работа.
От дълго време за ЦСКА се спряга и името на Красимир Балъков, но аз не мисля че е подходящ вариант.

Да, Стамен Белчев и щаба му допуснаха грешки, но и направиха не малко за тима с един ограничен потенциал.
Тимът има изграден стил на игра, миналия сезон в плейофите допусна само една загуба, при това в последния мач без значение срещу Дунав в Русе. През този сезон след първото завъртане от мачове тимът пак е с едва една загуба.
При днешното тежко време и лоша видимост от димките, не мога да правя аекватни анализи за видяното на терена, но е похвално че ЦСКА направи пълен обрат, след като изоставаше в резултата, нещо което не се е виждало толкова често от тима в това дерби, макар и да не можаха да задържат преднината си.
Така че според мен няма от какво да сме недоволни.

А с днешните си 2 гола ЦСКА вече има 200 реализирани гола на ниво шампионат в това дерби.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.10.2017 14:14


Първия гол беше интересен - димна стена, през която не се вижда грам терен и изведнъж В сектор избухва... секунди след това и Г въпреки, че нищо не видяхме :-D Поне при втория нещо се мерна през мъглата...

Иначе аз мисля, че това до момента ни беше най-слабият мач този сезон - даже срещу Славия играхме по-добре... Не знам на какво се дължи, но не може да обвиним само един човек (Стамен например). А Левски нищо не играят и трябваше да ги убием!

Но иначе като публика ги смачкахме - поне това ми напълни душата. Но пък се видя, че хората от провинцията помогнаха и се чудя защо софиянци не се стегнем и не пълним Армията - хайде да не е така както вчера, защото си е дерби, но 10000 спокойно може да ходим всеки мач...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.10.2017 20:11


Keanu написа:
Но иначе като публика ги смачкахме - поне това ми напълни душата. Но пък се видя, че хората от провинцията помогнаха и се чудя защо софиянци не се стегнем и не пълним Армията - хайде да не е така както вчера, защото си е дерби, но 10000 спокойно може да ходим всеки мач...


Спорен мен вчера София/Провинция бе 35:65 на мача. И така е открай време. Съгласен съм с Алберц, че мрънкачи много, сигурно и аз спадам към това число. Но просто не мога да свикна с това положение в момента толкова години без титли, не мога да свикна да не печелим мачове по толкова нелеп начин и т.н. Все пак ЦСКА играе в този състав с малки промени от 2 години, а Левски са отбор на 3 месеца и с нов треньор. Трябваше да ги смачкаме вчера с 3:1 или 4:1. Вместо това треперихме за точката. В психологически план ми е на мен критиката към Белчев и за смените, които прави. Три поредни хикса са малко множко в края на полусезона, два от тях с непретенциозни отбори като Пирин и Етър. Това показва известен спад. Плюс това като забие мача и няма план Б, видя се още на мача със Славия.


Последна промяна tonzos_justice на 22.10.2017 20:13, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   23.10.2017 13:56


Етър не успях да гледам, но с/у Пирин бяхме коренно различни. С Левски второто бяхме неузнаваеми - просто това не беше отбора, който игра досега в първенството. Също така още се чудя защо смени Манолев... той самия каза, че не знае!?!
Един познат спомена, че този мач понамирисва, а и аз не изключвам вариант за договорка, но дано не е така... А ден преди мача някой по дарик беше споменал, че се чуват слухове за равенство...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   23.10.2017 17:07


Keanu написа:
Етър не успях да гледам, но с/у Пирин бяхме коренно различни. С Левски второто бяхме неузнаваеми - просто това не беше отбора, който игра досега в първенството. Също така още се чудя защо смени Манолев... той самия каза, че не знае!?!
Един познат спомена, че този мач понамирисва, а и аз не изключвам вариант за договорка, но дано не е така... А ден преди мача някой по дарик беше споменал, че се чуват слухове за равенство...



На мен най-странно ми беше, когато Белчев каза, че сме се подвели по играта на Левски. Добре бе Белчев, това към коя минута го разбра и защо не реагира или някой ти го каза след мача :dunno: :helpless: :help:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   23.10.2017 19:12


На Белчев това му стана редовен лаф, че сме се подвели по играта на противника, когато мача не върви или ЦСКА не печели.
Но аз смятам, че той е интелигентен човек и просто говори тези неща пред камерите, а всъщност не иска да изказва публично същността на нещата.
Колкото до играта на ЦСКА не може да се сравнява играта на тима в дербитата с тази в останалите мачове. Просто в дерби мачовете нещата са различни. Да, тимът се дръпна назад през второто полувреме с Левски, но примерно през миналия сезон, при загубата с 2:1 в дербито дръпването дойде още след като ЦСКА поведе рано в мача. Вероятно си има причини за това, един привърженик няма как да вижда по-добре нещата от треньора и да знае неща от съблекалнята.
Не виждам нищо странно в смяната на Манолев. Той се загуби по терена, а на негово място влезе Десподов, който е бърз и остър играч, смяната даже си беше резонна. Четох, че другите две смени са били принудителни. Но една от смените беше Милчо Ангелов, който е нападател. Аз нямам претенции за смените.
Равенството можеше да се предвиди по ред причини преди мача, аз също предвидих равенството като най-вероятен изход, но не мисля че може да става дума за договорка.
Пак ще наблегна на това, че и в близкото минало ЦСКА е имал серии с няколко поредни равни мача, като е губил за няколко кръга повече точки. Теорията на конспирацията винаги може да бъде използвана, но не трябва да се прекалява.

За титла според мен предвид на това че на ЦСКА се пречи и съдийския комфорт към Лудогорец, за мен ЦСКА трябва да е поне две класи над съперника си, за да са реални очакванията за титла. Към момента е абсурд да се твърди такова нещо. ЦСКА дори отстъпва на Лудогорец, защото те имат много по-голяма дълбочина в състава.
Разбира се , от друга страна това не значи, че по-слабия тим не трябва да пробва да се възползва по някакъв начин и да стане шампион.
Аз не съм се предал, вярвам че и в ЦСКА не са се предали. Мисля да ходя на гостуването в Разград, за да подкрепя отбора. Това е защото вярвам на този отбор и на треньорския щаб. Но не трябва да има някакви нереални очаквания.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   24.10.2017 20:35


Демонстративна игра срещу Ботев Враца, нещата в клуба отиват на зле.Ясно е, че има проблеми в съблекалнята. Ако играят така срещу Славия няма да спечелят. Играчите по този начин си плюят на бъдещето, но явно не го осъзнават. Ако се отдалечат на още точки, после за какво ще играят? Жалко. Трябва у нас и играчите да поемат вината, не само треньорът. Така не може да продължава, ако трябва да отстранят някой от отбора.
Ботев Враца играха добре, много по-открито от Пирин.И при 3-1 не се предадоха. Така трябва. Ако запазят състава си ще имат добро бъдеше.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   25.10.2017 08:35


albertz написа:
Демонстративна игра срещу Ботев Враца, нещата в клуба отиват на зле.Ясно е, че има проблеми в съблекалнята. Ако играят така срещу Славия няма да спечелят. Играчите по този начин си плюят на бъдещето, но явно не го осъзнават. Ако се отдалечат на още точки, после за какво ще играят? Жалко. Трябва у нас и играчите да поемат вината, не само треньорът. Така не може да продължава, ако трябва да отстранят някой от отбора.
Ботев Враца играха добре, много по-открито от Пирин.И при 3-1 не се предадоха. Така трябва. Ако запазят състава си ще имат добро бъдеше.


Щом сериозен човек като теб го е усетил, значи е така. Нещата бързо трябва да се оправят. Една победа в Разград връща всичко на стартовата права. Да се стягат и да го изиграят този мач като хората. Преди това е Славия, но този мач е в графа Задължителни. Не бием ли Славия, да пускат юношите в Разград.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   26.10.2017 22:35


"ТУК ЩЕ БЪДАТ И НАШИТЕ ДЕЦА!"
NORTH STAND TV

https://www.youtube.com/watch?v=21OJfQDJ3_c

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   29.10.2017 02:10


Днес отново незадоволително представяне срещу Славия. Първото полувреме имаше две добри възможности за 2-0.През второто полувреме "армейците" много се дръпнаха.
Явно вътре в клуба има някакъв проблем, който така и не може да бъде разрешен. Естествено в интервютата пред медиите след мача футболистите не казаха нищо съществено.
Чест им прави, че спонтанно дойдоха както винаги да поздравят агитката след мача, но ми направи впечатление, че нямат нужното настроение, няма го онзи блясък в очите им.
За мен нещата трудно ще се променят до края на годината. Чувствам, че Стамен Белчев е "пътник" при загуба в Разград, даже и равен ще разклати сериозно позициите му. Само с победа може да е спокоен до края на годината.

Слушах Стойчо Стоилов преди няколко дни. От това което каза, вадя извода, че шансовете на клуба за евротурнирите не са големи. Клубът едва ли ще бъде оставен в калта, но не може да очакваме кой знае колко класен състав при това положение.

Има и много други неща за коментиране, но засега толкова.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.11.2017 09:40


Хайде показаха и договора за наем, който толкова бъркаше на някои, че бил покриван.
И какво се получаи сега... Значи ние можем да плащаме по 1 200 000 лв. (наем, ток вода...) а други:

Цитат:
Общинският съвет в Разград определи за концесионер на стадион "Лудогорец Арена" единственият участник в процедурата за предоставяне на концесията - ПФК "Лудогорец 1945" АД. Решението бе взето единодушно на днешното заседание на Общинския съвет. Срокът на концесията е 35 години. Размерът на годишната концесионна такса е 14 000 лева без ДДС.


За Левски и данъците няма да споменавам, както и за наглите обелки...


Последна промяна Keanu на 01.11.2017 09:42, променена общо 3 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.11.2017 19:42


ЦСКА-Кренвирши за купата :laugh:

Уникално, при минус 2 градуса - 20 000 на Армията малко преди празниците :red_fan: :red_fan: :red_fan: :red_fan:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   05.11.2017 19:56


Браво армейски лъвчета! :ura: :first:

Най-накрая победихме Лудогорец и то го сторихме на техния стадион след знаменит обрат през второто полувреме, а победният гол падна когато бяхме с 10 човека. :rock:

Шампионски обрат, отново сме в играта и спасихме интригата в шампионата. :devil:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   05.11.2017 20:28


Браво червени мои любими момчета! БРАВО! Шампионски мач, това трябва да е началото към титлата, защото с такава игра, с това себераздаване, с този обрат с 10 човека и то в Разград, ВИЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ!

Какво да кажа за Каранга? Това момче е истински звяр! Уникален футболист, дано да отиде в отбор от топ първенство, има всичко необходимо! :red_fan: :red_fan: :red_fan:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   05.11.2017 22:52


:red_fan: :ludnica: :red_fan:
Браво на всички - играчи, треньорски щаб, Гришата...!
Стамен като направи офанзивните смени при условие, че водим и сме с човек по-малко направо се оцъклих, но явно беше правилен ход а и трети можеше да вкараме - човека преподава а Делио може само да се учи :-D
Лошото е, че отново имаше яка съдийска тесла... Не може всеки път да играем 10 срещу 14... :besnyo:


Последна промяна Keanu на 05.11.2017 23:03, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   06.11.2017 10:17


Keanu написа:
:red_fan: :ludnica: :red_fan:
Браво на всички - играчи, треньорски щаб, Гришата...!
Стамен като направи офанзивните смени при условие, че водим и сме с човек по-малко направо се оцъклих, но явно беше правилен ход а и трети можеше да вкараме - човека преподава а Делио може само да се учи :-D
Лошото е, че отново имаше яка съдийска тесла... Не може всеки път да играем 10 срещу 14... :besnyo:


В интерес на истината картона на Каранга се печеше. Просто Каранга полудя на терена и се бореше със зъби и нокти за всяка топка. В случая обаче нямаше как да не изгори, защото играем срещу симуланти тип Моци (много противно и нагло футболистче+куп бразилци). Т.е. има контакт, но Моци така го изкарва все едно има счупено бедро или крак, заеби и театъра.

Чиста дузпа отново за нас, която не се дава, ония от Кренвиршите приложи хватка от борбата :besnyo:


пс в случая победата е много по-сладка с 10 човека, иначе и вторият гол щеше да им го зашие пак Каранга, ако беше в игра.


Последна промяна tonzos_justice на 06.11.2017 10:31, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   06.11.2017 14:18


Моци е егати педалчето гнусно - и не само той. Тия постоянно провокираха и симулираха с цел да изгонят някой и най-вече Каранга.
А Агата дано предруса - особено като е видял деца от неговата школа да се радват заедно с отбора и да чакат за автографи :laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   06.11.2017 16:25


Keanu написа:
Моци е егати педалчето гнусно - и не само той. Тия постоянно провокираха и симулираха с цел да изгонят някой и най-вече Каранга.
А Агата дано предруса - особено като е видял деца от неговата школа да се радват заедно с отбора и да чакат за автографи :laugh:



Хаха, да това беше уникално, деца със зелени екипи да ходят към агитката ни след мача, абе това е ЦСКА, какво повече да кажем :cheers:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   07.11.2017 11:01


Keanu написа:
:red_fan: :ludnica: :red_fan:
Браво на всички - играчи, треньорски щаб, Гришата...!
Стамен като направи офанзивните смени при условие, че водим и сме с човек по-малко направо се оцъклих, но явно беше правилен ход а и трети можеше да вкараме - човека преподава а Делио може само да се учи :-D
Лошото е, че отново имаше яка съдийска тесла... Не може всеки път да играем 10 срещу 14... :besnyo:


Наистина не ви дадоха чиста дузпа, но втория жълт на Каранга си се печеше, така че по-скоро си е заслужен (няколко мача му спестиха такъв между другото, най-накрая му показаха). Ама понеже всеки мач играете 10 срещу 14, що нищо не си казал за мача със Славия :whistle:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг