Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24.04.2024 13:44



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4455
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 03:34


Diavolo написа:
Сигурно си написал в Гугъл и се е появило това.


Всеки, който поне малко следи английски футбол със сигурност знае за този случай с Роби Фаулър и не му трябва Google.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 06:44


Forest_fan написа:
Diavolo написа:
Сигурно си написал в Гугъл и се е появило това.


Всеки, който поне малко следи английски футбол със сигурност знае за този случай с Роби Фаулър и не му трябва Google.
Дявола тук се изложи като кифладжия!

Човек сигурно цял ден трябва да кисне в Гугъл за да изрови случаите (among others) с Фаулър, Ди Канио, Анелка, Тевес и оня с главорезкия поздрав, забравих как се казваше.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 08:38


Diavolo написа:
Няма такова нещо като натрупване на провинения, които не са регистрирани. Това може да се случи само в конкретен мач, в който съдията в него да направи няколко устни забележки към провинилия се и ако той направи последвало нарушение вече да му вдигне картон. Да са го наказали след Пирин, не са. Тогава поне знаците с отрязаната глава бяха насочени към феновете на Пирин. Сега пак същите знаци, но пред нашите фенове, а не пред противниковите. И кога започнаха да наказват по жестове на радост. Такова животно нема! А че е невъзпитано цигане факт, ти какво искаш от мангазилиец, всичките са такива. Но е дяволски добър на терена и е с класа над останалите в родното ни първенство. Дано го запазим и за догодина, но силно се съмнявам. Такива футболисти не са за нашето смешно първенство.
Не знам къде видя лакети и пр. аз такова нещо не видях. Там където понечиха да си блъснат главите (с Цветкович или Яблонски беше не помня), а Каранга се пльосна след опита за удар срещу него също бе правилно отсъдено от съдията. Устна забележка към двамата, макс жълт картон. Като цяло много добро съдийство бих казал. Особено на фона на това което сме виждали. Ако имаш претенции то ги отправи към Роси и играта на Левски, към безобразното състояние на терена на националния стадион, а не се занимавай с комунистически донусчета като шефовете в Левски с които се изложиха. Като са те били си трай като мъж и си прави изводите, а не се жалвай, защото ставаш жалък (не срещу теб, визирам плачът от страна на Левски), а сега в ЦСКА удобно го играят сами срещу всички, както вие години наред при Лафчис, когато си правихте каквото си поискате и такива циркове и до ден днешен не съм виждал.
В крайна сметка ще е хубаво някой да спре хегемонията на Лудогорец, без значение ЦСКА/Левски, защото тяхното не се търпи вече, особено безпардонното им бутане от страна на съдии и БФС. Скандалната дузпа срещу Септември в 90 мин. е поредния пирон в тотално продупчения ковчег.
https://topsport.bg/levski/hali-tiam-e-sas-schupen-nos-sled-sblasaka-s-karanga.html


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 09:28


SUBXERO написа:
Forest_fan написа:
Diavolo написа:
Сигурно си написал в Гугъл и се е появило това.


Всеки, който поне малко следи английски футбол със сигурност знае за този случай с Роби Фаулър и не му трябва Google.
Дявола тук се изложи като кифладжия!

Човек сигурно цял ден трябва да кисне в Гугъл за да изрови случаите (among others) с Фаулър, Ди Канио, Анелка, Тевес и оня с главорезкия поздрав, забравих как се казваше.



Дявола много добре се аргументира. Позорното е друго. Бият те на терена, после обаче хленчиш и пускаш ЖАЛБИ, за да наказват и така да компенсираш бедната си пропаднала, комплексарска, вечно-втора, подуенска душа. Еби му майката. Къде отидоха мъжете в Левски??? :help: :helpless: :outofspace: :-? :question: До вечерта втора, трета ЖАЛБА, не е истина....

Илияна Раева е 100 пъти повече мъж от тези! Къде са хората като Наско и защо не са в Левски?


Последна промяна tonzos_justice на 21.03.2018 09:32, променена общо 3 пъти



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 12:01


Тази тема непрекъснато ми изкача в активните, та да се включа и аз - винаги съм намирал за изключително глупаво футболисти да се наказват за техни жестове и думи (освен ако не са подчертано вулгарни и обидни, естествено; макар че като се замисля, наскоро един програмен директор на БНТ показа среден пръст в ефир без последствия, така че защо да наказваме футболистите?). Лично за мен е нелепо Каранга да бъде наказван за "главорезкия" си жест - следващата стъпка е да се наказват вдигнатите ръце със свити юмруци, защото символизират агресия....

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 13:48


navy написа:
https://topsport.bg/levski/hali-tiam-e-sas-schupen-nos-sled-sblasaka-s-karanga.html[/quote]

Въпросът е дали е умишлено или в борба за позиция? Коя минута стана това, за да го видя отново?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 13:51


SUBXERO написа:
Forest_fan написа:
Diavolo написа:
Сигурно си написал в Гугъл и се е появило това.


Всеки, който поне малко следи английски футбол със сигурност знае за този случай с Роби Фаулър и не му трябва Google.
Дявола тук се изложи като кифладжия!

Човек сигурно цял ден трябва да кисне в Гугъл за да изрови случаите (among others) с Фаулър, Ди Канио, Анелка, Тевес и оня с главорезкия поздрав, забравих как се казваше.


Никой с нищо не се е излагал. Случая с Ди Канио и нацистките поздрави към ултрасите на Лацио си ги спомням, но това са съвсем различни неща според мен.
Колкото за Фаулър бях забравил за този случай, спомних си снощи, това бе много отдавна. Но пак според мен не е същото.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 14:02


Forest_fan написа:
Diavolo написа:
Сигурно си написал в Гугъл и се е появило това.


Всеки, който поне малко следи английски футбол със сигурност знае за този случай с Роби Фаулър и не му трябва Google.


Искаш да кажеш, че не следя английския футбол? :О Може би за това имам повече успехи в британиадата от теб и швабата взети заедно... Всъщност това е едно от първенствата, които най-много следя, нищо че съм тифозо.
Излишно разводнихте темата. Сгрешил съм защото съм забравил за тези случаи от балканската война и когато писах това изобщо не се и замислих всъщност.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 14:04


Diavolo написа:
SUBXERO написа:
Дявола тук се изложи като кифладжия!

Човек сигурно цял ден трябва да кисне в Гугъл за да изрови случаите (among others) с Фаулър, Ди Канио, Анелка, Тевес и оня с главорезкия поздрав, забравих как се казваше.


Никой с нищо не се е излагал. Случая с Ди Канио и нацистките поздрави към ултрасите на Лацио си ги спомням, но това са съвсем различни неща според мен.
Колкото за Фаулър бях забравил за този случай, спомних си снощи, това бе много отдавна. Но пак според мен не е същото.

Въпросът е принципен. Ставаше дума за наказани заради голова реакция футболисти.

Сега, кое какво било, дали е заслужено, редно, преувеличено или не, това е отделна тема.

Личното ми мнение иначе се припокрива в общи линии с това на Шифтъра малко по-горе бтв. Омръзна ми от political corectness. Светът се превръща в един огромен абсурд.

А специално в случая с Каранга, съвсем не оправдавам поведението на Левски. Печална картинка.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 14:06


Diavolo написа:
Искаш да кажеш, че не следя английския футбол? :О Може би за това имам повече успехи в британиадата от теб и швабата взети заедно... Всъщност това е едно от първенствата, които най-много следя, нищо че съм тифозо.
Излишно разводнихте темата. Сгрешил съм защото съм забравил за тези случаи от балканската война и когато писах това изобщо не се и замислих всъщност.

Ами тогава мисли малко по-често и си го вади да си ги мерим малко по-рядко. Отново ставаш смешен с инфантилното си поведение.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 14:11


В случая не аз съм смешния, а тези с 'на всяка манджа меродия.' Опазил ме Бог, поне това не съм правил по форумите през годините въпреки хилядите ми мнения.
А меренето си е точно в десетката, бе написано, че не следя английския футбол, поне така го изтълкувах.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 15:09


Shifter написа:
Тази тема непрекъснато ми изкача в активните, та да се включа и аз - винаги съм намирал за изключително глупаво футболисти да се наказват за техни жестове и думи (освен ако не са подчертано вулгарни и обидни, естествено; макар че като се замисля, наскоро един програмен директор на БНТ показа среден пръст в ефир без последствия, така че защо да наказваме футболистите?). Лично за мен е нелепо Каранга да бъде наказван за "главорезкия" си жест - следващата стъпка е да се наказват вдигнатите ръце със свити юмруци, защото символизират агресия....


Ама той не е наказан за главорезкия жест, за него е глобен (и аз съм съгласен, че конкретно с това се преувеличава). За другото му е наказанието и според мен там си е заслужено.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 15:40


spurs написа:
Shifter написа:
Тази тема непрекъснато ми изкача в активните, та да се включа и аз - винаги съм намирал за изключително глупаво футболисти да се наказват за техни жестове и думи (освен ако не са подчертано вулгарни и обидни, естествено; макар че като се замисля, наскоро един програмен директор на БНТ показа среден пръст в ефир без последствия, така че защо да наказваме футболистите?). Лично за мен е нелепо Каранга да бъде наказван за "главорезкия" си жест - следващата стъпка е да се наказват вдигнатите ръце със свити юмруци, защото символизират агресия....


Ама той не е наказан за главорезкия жест, за него е глобен (и аз съм съгласен, че конкретно с това се преувеличава). За другото му е наказанието и според мен там си е заслужено.

Не гледам нашите циркаджии и не съм много в течение (каквото прочета тук или случайно по новините) - мислех, че и за двете е отнесъл някакви наказания. В тази връзка наскоро някакъв от БФС се беше изказал, че от миналия шампионат имало само един "съмнителен" мач, но нямало да го каже кой е, понеже нямало доказателства; и това било много добър показател за нивото на феърплея у нас :rofl:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 16:13


spurs написа:
Shifter написа:
Тази тема непрекъснато ми изкача в активните, та да се включа и аз - винаги съм намирал за изключително глупаво футболисти да се наказват за техни жестове и думи (освен ако не са подчертано вулгарни и обидни, естествено; макар че като се замисля, наскоро един програмен директор на БНТ показа среден пръст в ефир без последствия, така че защо да наказваме футболистите?). Лично за мен е нелепо Каранга да бъде наказван за "главорезкия" си жест - следващата стъпка е да се наказват вдигнатите ръце със свити юмруци, защото символизират агресия....


Ама той не е наказан за главорезкия жест, за него е глобен (и аз съм съгласен, че конкретно с това се преувеличава). За другото му е наказанието и според мен там си е заслужено.



Спърсе, нали показваш снимки от хореографии, я покажи онази от Любо Делев заканата към Кюстендилеца :laugh: :laugh: :laugh:

Спърсе, ще има ли жалба за боят днес, поне 3 точки трябва да искате да се отнемат на ЦСКА :laugh: :rofl: :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11817
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 20:36


Тонзо, вземи си намери свестен мъж. Стига си се излагал!!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11817
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 20:37


Дявола си гледа статса, той от спорт не се вълнува. Отдавна съм го разбрал. Киану е акционер, той преди това почти не пишеше за БГ футбол. Тук единствено Чаво и Гамена не са фанатици, неслучайно са пичовете. Чаво дори се интересува от футбол.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 21.03.2018 20:38, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 20:45


Vendome написа:
Тонзо, вземи си намери свестен мъж. Стига си се излагал!!


Ще опъна за начало теб, ама си грозничак деаба :)))


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   21.03.2018 22:56


Както винаги нищо не си разбрал, много жалко за теб. :wave:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.03.2018 06:32


Изображение
:laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.03.2018 09:14


Тотално унижение за сините балерини по всички фронтове :laugh:

Спърсе, викай сега за Лекс, Латекс, Карпачев, Долна Митрополия и Вардар Скопие да ти...... :laugh: :red_fan:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг