Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 06:47



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   07.11.2017 14:44


Честита победа! Поздрави на всички армейци пишещи и четящи във форума.
Няма да си развалям настроението, за да коментирам разни неща от и след мача, а и няма смисъл от писане по форуми. Така или иначе ще огранича изявите си за определен период.

САМО ЦСКА!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   08.11.2017 11:28


spurs написа:
Наистина не ви дадоха чиста дузпа, но втория жълт на Каранга си се печеше, така че по-скоро си е заслужен (няколко мача му спестиха такъв между другото, най-накрая му показаха).


Това "печене" дойде от симулациите на Моци и други в зелено. Това, което си спомням е че в единия случай Моци се наведе на нивото на кръста и Каранга го удари чисто неволно. А при изгонването даже имаше първо фаул за Моци, а после му се удари в задната част на ръката, което също не е нещо, за което дори нарушение да се даде.
Но иначе може да се каже, че Каранга е доста борбен, и на някой може да изглежда че в някои моменти играе грубо, но това е просто защото не е типично за нападател... при много сериозни секири на един защитник не дават нищо какво говорим за побутване или по-твърда, борбена игра.

spurs написа:
Ама понеже всеки мач играете 10 срещу 14, що нищо не си казал за мача със Славия :whistle:


Аз говоря за последните мачове с Лудогорец - предния мач пак пресилено изгонване, като реално можеше да свири дузпа за нас... да не говоря, че ни нашари със 7 жълти картона повечето също много пресилени... за тях нищо - а тогава зверски ни контузиха Симао.
Преди това пък ни биха с два гола от засада...
Реално яко си ги бутат съдиите и то не само в нашите мачове. Ок, в някои случаи може да има грешка, но някак си се набива на очи, че почти всички "грешки" не са в техен ущърб а точно обратното - това говори за нещо друго...


Последна промяна Keanu на 08.11.2017 11:31, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   10.12.2017 19:26


Шестита победа !!! :ludnica: :celebrate: :red_fan:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   10.12.2017 21:04


Днес гледах мача до 5-0. Убедителна победа на тежък терен, но Берое в тази среща бяха много беззъби. Радваща е формата на Десподов, дано и срещу Лудогорец има ден.
Но играта на ЦСКА като цяло след мача с Черно Море във Варна не ми харесва, има регрес в играта въпреки добрите резултати и победата в Разград.
Разчита се основно на грешки на противника, физическо преимущество и центрирани топки. От ЦСКА трябва да се изисква много повече. Имах безрезервно доверие към Стамен Белчев, но сега не съм убеден, че той е решението в дългосрочен план. Зимните попълнения, за които се пише, може и да вдигнат нивото на тима, но като нямат подходящ треньор не е добре.
Лудогорец все още има игрово предимство. Това се видя и срещу Хофенхайм, въпреки че домакините излязоха с резерви. Но разградчани разиграваха уверено, със самочувствие, като не търсеха само високи топки, въпреки че изоставаха в резултата. Те нямаха и чист нападател до влизането на Кешерю, но те могат да адаптират стила си на игра. Докато при ЦСКА нещата са ясни. Търси се основно Каранга и това е.
Разбира се, в предстоящия мач за Купата всичко може да се случи. В такива срещи е нужна концентрация, спокойствие, за да се опазиш от излишни грешки и картони. Някое статично положение също би свършило работа.
Позициите на ЦСКА за атака на титла и купа са много добри, но с Белев начело не съм сигурен, че могат да се справят. Ще видим.
Пожелавам си стадионът да е пълен в четвъртък, да има атмосфера, една достойна битка и който допусне по-малко грешки и играе по-разумно да спечели.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   14.12.2017 21:03


ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   14.12.2017 23:49


tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


А благодарности за Кабаков? :dunno:

Както се вижда всички клубове реват от скандални съдийски отсъждания. Най-добрият ни рефер свирил в ШЛ (ама за младежи :laugh:) мача на Реал и Дортмунд и той се оака ама зверски. И когато Ботев Пловдив официално поиска оставката на шефа на съдиите никой не ни подкрепи. Ето вече и най-съдийският отбор беше яко орязан. Преди това реваха и Левски и ЦСКА и кой ли още не. Едва ли има отбор в А група, който да не е бил сечен. Очевадно съдийството ни е ултра слабо. ОСТАВКА на всички, замесени лица!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 00:47


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


А благодарности за Кабаков? :dunno:

Както се вижда всички клубове реват от скандални съдийски отсъждания. Най-добрият ни рефер свирил в ШЛ (ама за младежи :laugh:) мача на Реал и Дортмунд и той се оака ама зверски. И когато Ботев Пловдив официално поиска оставката на шефа на съдиите никой не ни подкрепи. Ето вече и най-съдийският отбор беше яко орязан. Преди това реваха и Левски и ЦСКА и кой ли още не. Едва ли има отбор в А група, който да не е бил сечен. Очевадно съдийството ни е ултра слабо. ОСТАВКА на всички, замесени лица!



Ако това беше писано от някой друг, то въобще нямаше да си правя труда да отговарям.
Какво Кабаков? Че им свири редовната дузпа на гостите ли, че пак се ритаха като озверели, а пак изгони само един от тях. Естествено, това за тях е много, те се чувстват извън закона. Като оня кретен дето риташе скамейки и удари полицай на "Герена", само че за тях последствия няма, наказания няма. А Присо навремето когато играеше в ЦСКА и удари полицай на "Лаута" после беше 24 часа в едно от местните РПУ-та. Че румънският олигофрен цял мач не спря да провокира публиката на ЦСКА. Това, ако беше международен мач нали се сещаш, че при такова държание нямаше да го изкара?
Колкото до отменения гол на Лудогорец, от телевизията на Домусчиев имат модерна техника, дори и там се вижда, че засада има, макар и с малко.
Да, не изгони Барт, но на фона на всичко друго, да твърдят, че са ги ощетили е нелепо.

Ако трябва да съм честен, ЦСКА може би въобще не трябваше да играе този мач, защото съдиите му помогнаха срещу Ботев Враца в предния кръг, но това е друга тема. ЦСКА много по-често е бил ощетяван, отколкото му е помагано.


Колкото до другото, не очаквай ЦСКА да подкрепи скоро вашия отбор за нещо.
Няма да навлизам в подробности за отношението на вашата агитка към ЦСКА, вие си знаете.
А не отдавна имаше една декларация на ЦСКА срещу условията за гостуващата публика в Разград, която вашия клуб отказа да подкрепи. Не знам, може би Петричев е скръцнал със зъби, защото знаем, че трансферите се плащат обикновено на траншове, а вашия клуб, който редовно продава на Разград, може би има да получава такъв.
Да, после една от фракциите на пловдивския отбор излезе с декларация по случая, но какво от това.

ЦСКА много пъти е искал оставката на шефа на съдиите и на цялото БФС изобщо.
Други обаче искат статуквото да се запази, за което не е виновен ЦСКА.
Включително и вашия клуб. Защото парите ви трябват, и от тв права и от трансфери.

ЦСКА е единствения клуб, който не играе приятелски мачове с отбора от Разград и отказва да е част от цялата пародия. Затова е и трън в очите на всички. И за разлика от едни други смешници, които опъват транспаранти "Сами срещу всички" ЦСКА наистина се бори сам, защото така е най-достойно.
И разни, които няма да квалифицирам, могат да си пишат и плюят колкото искат, но трябва да знаят, че ЦСКА винаги ще бъде фактор, колкото и да не им харесва.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 01:04


tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


Честито ! Наистина много емоционален мач! Нека поздравим и един достоен армеец, който днес нямаше възможност да бъде сред нас. Надяваме се следващата ни среща да бъде още с идването на втората част от шампионата!

Иначе днес разпродаден Сектор Г, отново бях сред хора, с които се познаваме откакто бях на двадесет и няколко, сега съм на тридесет и няколко, времето отминава, много неща се променят, но ние пак сме там. На някои съм давал видео-касетки да си презапишат, защото още нямаше ДВД, Блу-Рей и т.н. Някои не живеят и в България вече, идват си за някой мач, но магическото място е магнит за всички нас. Това е най-ценното, най-истинското.

Колкото до играта на ЦСКА има какво да се желае, през второто полувреме тимът не бе на ниво, но крайно време беше и за малко късмет.
Да, знаем, че ЦСКА още не е на нивото на Лудогорец, но това не значи че нещата трябва да се решат отново задкулисно. Нека има честна борба. Защото никъде не е казано или написано, че най-силният отбор трябва задължително да е шампион, напротив, в нормалните първенства е ставало и обратното не веднъж.

Радвам се за Десподов, дано най-накрая намери постоянството в играта си.

Изображение

https://www.facebook.com/LiveSport.BG/videos/1722764207735947/

Иначе веднага след мача ЦСКА обяви привличането на колумбийския нападател Жан Карлос Бланко .
Изображение


Надявам се, наред с добрите чужденци, в ЦСКА да продължат да дават път и на талантливи български играчи. Аз не искам отбор с 8-9 чужденци в титулярния състав.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 01:10


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


А благодарности за Кабаков? :dunno:

Както се вижда всички клубове реват от скандални съдийски отсъждания. Най-добрият ни рефер свирил в ШЛ (ама за младежи :laugh:) мача на Реал и Дортмунд и той се оака ама зверски. И когато Ботев Пловдив официално поиска оставката на шефа на съдиите никой не ни подкрепи. Ето вече и най-съдийският отбор беше яко орязан. Преди това реваха и Левски и ЦСКА и кой ли още не. Едва ли има отбор в А група, който да не е бил сечен. Очевадно съдийството ни е ултра слабо. ОСТАВКА на всички, замесени лица!


Имаше засада при отменения гол, макар и с много малко. Дузпата им я свири, както и всяко друго падане. Можеше да изгони Барт, но можеше и да даде дузпа за онова събаряне на Каранга. Според мен по-скоро слабо съдийство на Кабаков, но по-добрият отбор заслужено спечели.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 04:07


Невероятен мач, истинско зрелище в една луда обстановка на Армията.
Браво на армейските лъвчета! :moufan: Втора поредна победа над разградския тумор! :finger:

Чета, че някакви разградски резани мастии се оплаквали от съдията. Ама то бива, бива ама тяхното безочие граници няма :-x По-нагло подпиран отбор от тях не е имало от много, много годни, а сега реват. Ама така е когато самозабравили се нагли типове почват да ги свалят от комфортната зона в небесата.
Единствената им реална претенция е за евентуалното изгонването на Барт, ама това ако е решаващо ощетяване, моля ви се. Ако съдията е имал някаква специална мисия срещу тях нямаше да им свири дузпата, щеше да даде дузпа за интервенцията срещу Каранга (макар че по-скоро дузпа нямаше) и нямаше да свири толкова нарушения в тяхна полза. Така би постъпил един поръчков съдия.
Стана мъжки двубой с много положения и драматични моменти, няма смисъл да се търсят оправдания там където несъществуват. В големи периоди от редовните 90 мин. Лудогорец игра много силно и можеше и да спечели, но отново след 80 минута ги смазахме физически. Ето такова себераздаване искам да виждам от нашите футболисти, дори и да губят. Така се играе за ЦСКА! :devil:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 07:38


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


А благодарности за Кабаков? :dunno:

Както се вижда всички клубове реват от скандални съдийски отсъждания. Най-добрият ни рефер свирил в ШЛ (ама за младежи :laugh:) мача на Реал и Дортмунд и той се оака ама зверски. И когато Ботев Пловдив официално поиска оставката на шефа на съдиите никой не ни подкрепи. Ето вече и най-съдийският отбор беше яко орязан. Преди това реваха и Левски и ЦСКА и кой ли още не. Едва ли има отбор в А група, който да не е бил сечен. Очевадно съдийството ни е ултра слабо. ОСТАВКА на всички, замесени лица!
Не съм гледал нищо от вчера, та не знам какво е било съдийството, ама на Лудогорец това не им е първо порязване (ако са ги рязали). Срещу Верея не им дадоха 100% дузпа при 1:1 и сред това паднаха. Наистина тая година абсолютно всички ги рязаха в някои мачове, както и абсолютно всички ги бутаха в други. Не знам дали и схема някаква или просто свирят колкото могат :)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 08:48


Аууу каква защита за честното и компетентно съдийство, а ревахте за оная симулация на Виана. ЧК на Барт обръщаше мача. Отменният гол много спорен, ако беше срещу вас щеше да има вой, ама сега се тълкува като тънка засада. При блъскането защо само Натанаел беше изгонен? А средният пръст на Каранга? Само че сега печелим, съдийството е за нас, всичко е наред. Не съм за Лудогорец, исках вие да продължите ама жалка работа сте. До следващият път когато ще бъдете орязани (а то ще е скоро). Тогава пак ще си говорим. :wave:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 15.12.2017 08:52, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 08:49


albertz написа:
Ако това беше писано от някой друг, то въобще нямаше да си правя труда да отговарям.
Какво Кабаков? Че им свири редовната дузпа на гостите ли, че пак се ритаха като озверели, а пак изгони само един от тях. Естествено, това за тях е много, те се чувстват извън закона. Като оня кретен дето риташе скамейки и удари полицай на "Герена", само че за тях последствия няма, наказания няма. А Присо навремето когато играеше в ЦСКА и удари полицай на "Лаута" после беше 24 часа в едно от местните РПУ-та. Че румънският олигофрен цял мач не спря да провокира публиката на ЦСКА. Това, ако беше международен мач нали се сещаш, че при такова държание нямаше да го изкара?
Колкото до отменения гол на Лудогорец, от телевизията на Домусчиев имат модерна техника, дори и там се вижда, че засада има, макар и с малко.
Да, не изгони Барт, но на фона на всичко друго, да твърдят, че са ги ощетили е нелепо.

Ако трябва да съм честен, ЦСКА може би въобще не трябваше да играе този мач, защото съдиите му помогнаха срещу Ботев Враца в предния кръг, но това е друга тема. ЦСКА много по-често е бил ощетяван, отколкото му е помагано.


Колкото до другото, не очаквай ЦСКА да подкрепи скоро вашия отбор за нещо.
Няма да навлизам в подробности за отношението на вашата агитка към ЦСКА, вие си знаете.
А не отдавна имаше една декларация на ЦСКА срещу условията за гостуващата публика в Разград, която вашия клуб отказа да подкрепи. Не знам, може би Петричев е скръцнал със зъби, защото знаем, че трансферите се плащат обикновено на траншове, а вашия клуб, който редовно продава на Разград, може би има да получава такъв.
Да, после една от фракциите на пловдивския отбор излезе с декларация по случая, но какво от това.

ЦСКА много пъти е искал оставката на шефа на съдиите и на цялото БФС изобщо.
Други обаче искат статуквото да се запази, за което не е виновен ЦСКА.
Включително и вашия клуб. Защото парите ви трябват, и от тв права и от трансфери.

ЦСКА е единствения клуб, който не играе приятелски мачове с отбора от Разград и отказва да е част от цялата пародия. Затова е и трън в очите на всички. И за разлика от едни други смешници, които опъват транспаранти "Сами срещу всички" ЦСКА наистина се бори сам, защото така е най-достойно.
И разни, които няма да квалифицирам, могат да си пишат и плюят колкото искат, но трябва да знаят, че ЦСКА винаги ще бъде фактор, колкото и да не им харесва.


С такова мислене, Перуките ще си потриват доволно ръце и ще си вдигат наздравици. Само това ще ти кажа. :uuu:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 11:49


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
ЦСКА!!! Голям мач, голяма емоция! Връщам се от стадиона, емоцията не отминава! ЦСКА е нещо велико! Днес беше един от най-емоционалните мачове, които съм гледал наживо. Благодаря армейци! Благодаря и на хилядите по трибуните!


А благодарности за Кабаков? :dunno:

Както се вижда всички клубове реват от скандални съдийски отсъждания. Най-добрият ни рефер свирил в ШЛ (ама за младежи :laugh:) мача на Реал и Дортмунд и той се оака ама зверски. И когато Ботев Пловдив официално поиска оставката на шефа на съдиите никой не ни подкрепи. Ето вече и най-съдийският отбор беше яко орязан. Преди това реваха и Левски и ЦСКА и кой ли още не. Едва ли има отбор в А група, който да не е бил сечен. Очевадно съдийството ни е ултра слабо. ОСТАВКА на всички, замесени лица!


На всички мачове с Лудогорец в София съм бил. Говориш за ситуацията на Барт. Аз друга грешка на реферът не видят. Да Барт е за червен картон. Съдията свири мача, както и преди са свирили на Лудогорец на Армията. Тези бразилчета само да ги докоснеш и падат, съдията свири. Много тънко, но и много в полза на Лудогорец. Много добре се вижда това като си на стадиона, защото виждаш поведението, езика на тялото и като цяло цялата картинка е пред теб, докато пред малкия екран виждаш конкретен кадър, затова по Диемата се нарича Малък Екран! Имаше няколко спестени картона на Лудогорец, но вече влизаме в дребнопишковщини, ще каже Блуфена ако ни чете.

Никой не коментира самият мач. Мачът си беше мега як, кървав, здрав. А атмосферата на стадиона беше уникална. Може би такава атмосфера се вижда често и не си заслужава плешивите журналистчета с малки пишки да отразят нещо подобно. Кур за тях!


Последна промяна tonzos_justice на 15.12.2017 11:51, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.12.2017 22:37


Изображение

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/istoricheska-titla-za-ludogorets-sled-pobeda-sreshchu-tsska-snimki_127667.html

https://www.facebook.com/georgi.kabakov

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   16.12.2017 01:39


Велик отбор! Велика публика! :moufan: :red_fan:
За съжаление не успях да отида на стадиона, но се изкефих максимално.
Обаче се чудя какво толкова се говори за съдийските отсъждания - реално им спести още 4 червени (на Вандерсон за удара на момчето, на Кампаняро за хващането за врата и блъскането на Малинов, на Мисиджан за оная секира с двата крака напред срещу Кулма в продълженията, на Пластун - два спестени жълти - когато блъсна и посегна да удари Малинов и несвирената дузпа за туширането на Каранга) а на нас не даде поне една дузпа, а и така и не разбрах защо според някои картона на Барт трябва да е червен...

Сега чакам жребия и ми се иска полуфинал с Левски :rock:


Последна промяна Keanu на 16.12.2017 01:53, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   16.12.2017 20:10


https://youtu.be/sSrNFufyjbE :whistle:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   17.12.2017 14:34


Лудогорец е най-ощетения отбор в историята
:laugh:

а видеото е брутално просто. яко спестени картони за разградските рецедивисти, две недадени дузпи за ЦСКА за хандбални прояви и пр.

и колко жалко е това говедо Херо, мухахха
лузъъъъъъъъъър :finger:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.12.2017 12:25


ЦСКА-Левски за купата. Аз лично исках друг съперник, но каквото е такова. В два мача с Роси начело "сините" могат да излъжат ЦСКА. А ЦСКА трябва да си гони и целите в първенството.
Очаквам в мачовете да има много провокации, с цел облагодетелстването на трети отбор.
Наглостта на някои вече е безгранична.

Ботев Пловдив - Славия София в другия полуфинал. За повечето хора фаворитът е ясен, но за мен "белите" не са за отписване. "Канарите" имат по-добри футболисти, но Загорчич е добър треньор.

Крайните победители ще бъдат излъчени в два мача. Първите двубои ще се изиграят на 13/14 март, а реваншите са на 10/11 април 2018 г.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.12.2017 16:43


ЦСКА е големият фаворит за първенство и купа. Исках телетата на финала, но и срещу Ботев стадиона ще се напълни. Така че да си пожелаем един финал ЦСКА-Ботев и 40 000 на В.Левски.

Роси ще го изгонят, но кво да се прави :dunno: ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг