Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:49



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 19:57


Shifter, после добавих още нещо към мнението си - така трите години излизат :-D
А има време и "record"-a да се ъпдейтне ;-)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 20:54


Най-накрая една несправедливост е отправена! Административно ни махнаха, но ето че сме пак там, където ЦСКА му е мястото, при големите. Сега на олигофрените ще обясня за последно. Футболен клуб не е живо или там същество, което го раждат, диша, ражда, преражда и заминава. Да, много олигофрени сега си набиват рогата отзад, но няма причина. Дори и един глупак е наясно, че една идея, една религия, един идеал, няма как да се появи и изчезне, заради целенасочено лошо управление на юридическо лице, което няма нищо общо с религията ЦСКА! Поздравявам многото истински фенове на ЦСКА като Чаво, Кеану, Олимпия, Ивич, Дяволо и много други.

Пием Червено вино сега, ЗА ЦСКА, за нашата вечна Любов :red_fan:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 21:01


tonzos_justice написа:
Най-накрая една несправедливост е отправена! Административно ни махнаха, но ето че сме пак там, където ЦСКА му е мястото, при големите. Сега на олигофрените ще обясня за последно. Футболен клуб не е живо или там същество, което го раждат, диша, ражда, преражда и заминава. Да, много олигофрени сега си набиват рогата отзад, но няма причина. Дори и един глупак е наясно, че една идея, една религия, един идеал, няма как да се появи и изчезне, заради целенасочено лошо управление на юридическо лице, което няма нищо общо с религията ЦСКА! Поздравявам многото истински фенове на ЦСКА като Чаво, Кеану, Олимпия, Ивич, Дяволо и много други.

Пием Червено вино сега, ЗА ЦСКА, за нашата вечна Любов :red_fan:

:moufan: :moufan: :moufan:
:cheers: :celebrate:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 22:36


Само искам да следите колко точно от "истинските" фенове на ЦСКА ще се зарадват тук... 'Щото аз съм истински привърженик на ЦСКА и за съжаление гледах по телевизията (а не на живо, както бях планирал) последния му мач - финала с Монтана... И да - не се радвам на това решение, безразлично ми е, не ме касае... Моят отбор го няма вече, за съжаление... А отделно и евротурнирите вече не са това, което бяха...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 22:48


Ами чудесно - направо се откажи от футбола или ако е толкова зле за теб и от живота като цяло, че нищо не е "каквото беше"... "Само СССР, КПСС и вечна дружба на народите!"


Последна промяна Keanu на 28.02.2018 23:02, променена общо 4 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 23:58


tonzos_justice написа:
Най-накрая една несправедливост е отправена! Административно ни махнаха, но ето че сме пак там, където ЦСКА му е мястото, при големите. Сега на олигофрените ще обясня за последно. Футболен клуб не е живо или там същество, което го раждат, диша, ражда, преражда и заминава. Да, много олигофрени сега си набиват рогата отзад, но няма причина. Дори и един глупак е наясно, че една идея, една религия, един идеал, няма как да се появи и изчезне, заради целенасочено лошо управление на юридическо лице, което няма нищо общо с религията ЦСКА! Поздравявам многото истински фенове на ЦСКА като Чаво, Кеану, Олимпия, Ивич, Дяволо и много други.

Пием Червено вино сега, ЗА ЦСКА, за нашата вечна Любов :red_fan:

Припознавачо, сега сети ли се защо Микреле мълча като путка по повод кандидатурата на Чичовото?


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 06:19


Може и така да е, но няма как да знаем със сигурност - може например просто УЕФА да ни умилостивява заради делата в КАС... Гросмайстор Ганчев си знае работата :-D - "УЕФА на колене, пред великото джудже!".
Както каза един познат - "Ганчев е създал големи комплекси у говедата - всеки път преди да си легнат проверяват дали джуджето не е под кревата" :laugh:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 09:35


Жалък си, пич, наивно жалък, простовато жалък... "Гросмайстор Ганчев" - :outofspace: :censored:

Бъди щастлив, няма да ти е трудно като те гледам колко си невеж...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 10:15


Keanu написа:
Ами чудесно - направо се откажи от футбола или ако е толкова зле за теб и от живота като цяло, че нищо не е "каквото беше"... "Само СССР, КПСС и вечна дружба на народите!"


Братле, не им се връзвай. Представи си едно дружество от ЕООД става ООД, или АД, работещите във фирмата си кават че фирмата вече не била същата, направо била заминала, хаха. Абе не им обръщай внимание. СССР се разпадна, според мен вече светът не е същият, сега след като Англия остави ЕС, то напрво да си режим вените, заеби.

пс Някой тук да запише видеокасети и да ги раздаде на разни "истински фенове". През 70те години всичко беше истинско, сега не е. Чао ;-)


пс ЧБМ, бъдете живи и здрави :red_fan:


Последна промяна tonzos_justice на 01.03.2018 10:15, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 11:51


alexbg написа:
Само искам да следите колко точно от "истинските" фенове на ЦСКА ще се зарадват тук... 'Щото аз съм истински привърженик на ЦСКА и за съжаление гледах по телевизията (а не на живо, както бях планирал) последния му мач - финала с Монтана... И да - не се радвам на това решение, безразлично ми е, не ме касае... Моят отбор го няма вече, за съжаление... А отделно и евротурнирите вече не са това, което бяха...


Мнение достойно за уважение! Хващането за сламката е временно спасение, а достойнството е до живот.
Респект!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 14:24


goro_levskara написа:
alexbg написа:
Само искам да следите колко точно от "истинските" фенове на ЦСКА ще се зарадват тук... 'Щото аз съм истински привърженик на ЦСКА и за съжаление гледах по телевизията (а не на живо, както бях планирал) последния му мач - финала с Монтана... И да - не се радвам на това решение, безразлично ми е, не ме касае... Моят отбор го няма вече, за съжаление... А отделно и евротурнирите вече не са това, което бяха...


Мнение достойно за уважение! Хващането за сламката е временно спасение, а достойнството е до живот.
Респект!


Респект и към теб Жорка! Само виртуално се познаваме, но смея да кажа, че си много интелигентно момче, от това което съм чел през годините. Всеки си има позиция. Всяка позиция е важна, независимо дали е на цесекар, бивш цесекар или левскар. От позицията ти на заклет левскар, имаш големи наблюдения за управлението на юридическото ви дружество/дружества след 1989 г. Със сигурност има едно, две или няколко неща, които си открил, че не са достойчни за голям, вековен клуб като Левски. Сигурно е имало и сламки. Не, знам, ако искаш сподели. Сподели, ако искаш също при аналогична ситуация с юридическото лице Левски и фалит, какво би направил.

Със здраве :cheers:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 15:08


Да напиша все пак нещо, понеже нямам много време.

Не виждам нищо достойно в това да квалифицираш и критикуваш някого заради избора му, не виждам и нищо достойно в това собствения ти отбор като е затънал в л...а, ти да се занимаваш с другите. Защото и аз мога да напиша нещо за другите, но за мен е загуба на време.

Много нелогично е да се смята, че понеже хората не пишат тук, значи не се интересуват. От доста отдавна само няколко човека пишем редовно в темите за ЦСКА, като го правим на добра воля. Аз познавам и други, които ходят на мачове, но не пишат тук, но е излишно да говоря аз за тях, те ако искат ще споделят мнението си. Щом не го правят значи има защо и причината не е, че са се отдръпнали от тима, както някои погрешно си мислят.

Всъщност, тук също има хора, които не одобряват сегашния вид на ЦСКА, но няма да тръгнат при всеки удобен случай да хвърлят кал и да квалифицират други, които не са на тяхното мнение.


Естествено, че се радвам за участието в турнирите, въпреки че истински ще се зарадвам когато всичко стане факт. Но всеки знае, че тръпката в тези международни мачове е по-особена.
За мен ЦСКА не е подготвен за турнирите, но си пожелавам да минат поне един кръг, за да има два мача в София, независимо дали в ЛЕ или ШЛ.
Моментът е деликатен и нищо не може да се направи сега. При Стамен Белев няма игра, но има резултати, колективът също е добър, което не е за подценяване.
Трябва да се опита този сезон да се вземе трофей, защото това от една страна ще успокои и допълнително сплоти армейската общност, от друга страна е важно младото поколение също да бъде запалено по идеята ЦСКА, а това става с успехи. Нещата са свързани, защото когато отборът играе добре и има резултати и публиката е повече.
Но трудно ЦСКА ще се пребори за титлата. Не виждам къде Лудогорец ще загуби точки, освен в преките мачове с ЦСКА, а и това не е сигурно, въпреки победите в последните два мача.
В по-дългосрочен план не вярвам доминацията на Разград да продължи защото този отбор, в този си вид с всичките бразилски футболисти вече се е изчерпал и само слабата конкуренция в нашия шампионат и симулативната игра на дадени отбори прикриват слабостите. Но скоро слабостите ще почнат да се виждат и в българския шампионат, в случай че остане същото ядро на отбора.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 16:00


tonzos_justice написа:
goro_levskara написа:
alexbg написа:
Само искам да следите колко точно от "истинските" фенове на ЦСКА ще се зарадват тук... 'Щото аз съм истински привърженик на ЦСКА и за съжаление гледах по телевизията (а не на живо, както бях планирал) последния му мач - финала с Монтана... И да - не се радвам на това решение, безразлично ми е, не ме касае... Моят отбор го няма вече, за съжаление... А отделно и евротурнирите вече не са това, което бяха...


Мнение достойно за уважение! Хващането за сламката е временно спасение, а достойнството е до живот.
Респект!


Респект и към теб Жорка! Само виртуално се познаваме, но смея да кажа, че си много интелигентно момче, от това което съм чел през годините. Всеки си има позиция. Всяка позиция е важна, независимо дали е на цесекар, бивш цесекар или левскар. От позицията ти на заклет левскар, имаш големи наблюдения за управлението на юридическото ви дружество/дружества след 1989 г. Със сигурност има едно, две или няколко неща, които си открил, че не са достойчни за голям, вековен клуб като Левски. Сигурно е имало и сламки. Не, знам, ако искаш сподели. Сподели, ако искаш също при аналогична ситуация с юридическото лице Левски и фалит, какво би направил.

Със здраве :cheers:


Тонзи, ще започна отзад напред. Първите ми смислени спомени от стадиона са средата на 80 те, когато дядо ми и баща ми ме водеха на мач. От 1987 ма започнах да ходя и сам, като на 27 май 1992 година на финала за купата срещу Пирин в Пазарджик бях отново самичък и това ми беше първия мач в провинцията, където следващите години не спирах да ходя. А на въпросния мач бях едва на 13 години. Започвам от рано, за да ме разбереш много правилно. За тези повече от 30 години съм се нагледал на абсолютно всичко. От шампионски титли и купи, до тотални крахове. От побоища и арести, до люпене на семки в сектор А. Ако това нещо се беше случило с Левски, то с ръка на сърцето ти казвам, че щях да се откажа. Достатъчно съм ходил, нямаше да се хвана на сламката, щях да потъна с любимия си отбор. Можеш да ми вярваш, за мен честта е нещо много важно. Левски да вземе лиценз на отбор ставал четири пъти шампион на България и по този начин да го заличи на футболната карта на България... ами не, това нямаше да бъде моя Левски.
Само ще вметна, че преди повече от десет години бяхме взели за треньор Абрамчик, а той от своя страна си беше довел турчин за помощник треньор. Тогава спрях да ходя на мачове и изпуснах един цял полусезон, само защото в Левски, отбора на сърцето ми имаше турчин. Да, тогава бях много краен, но ти го дадох за пример. Но това с лиценза щеше да е най-голямото унижение за мен и просто, както ти написах по-горе щях да си потъна с моя Левски и спомените за него. Тях никой не може да ми ги вземе, ще си останат с мен вечно.
И още нещо Тонзи. Не ми се обиждай, но аз съм искрен и директен с теб. Ти никога не можеш да разбереш какво е истинската любов към Цска, просто защото не си изранал на армията и не си живял в сърцето си с този отбор още от началото на смислените ти години. Ти си дошъл тук, видял си Цска и си го заобичал. Един избор, който е можел да бъде и друг. Ти не си бил на този стадион, както съм бил на Герена аз, баща ми, както в момента е и моят син - от две, три годишна възраст. Тази Любов се заражда още в тези години, но ти няма как да го разбереш това. Нищо лично Тонзи, но не мога да те приема, като един фен на Цска, закърмен с тази идея. Ти просто си избрал този отбор на еди колко си години и си решил, че си се запалил. Но той не е в твоето сърце, както е в сърцата на толкова много армейци, закърмени с него. И в този ред на мисли не бих те обвинил за избора ти да подкрепиш този отбор, който в момента носи това име. Факт е, че има хиляди, които са с Цска в сърцето си и го подкрепят, но също е факт, че има също толкова много, които просто се отказаха. Тези, които го подкрепят може би имат нужда от още футбол и емоции. Не им е било достатъчно, а тези които се отказаха наистина имат чест и достойнство.
Пожелавам ти да бъдеш здрав и да се радваш на наистина смислените неща в живота. Вярвай ми, те са много, много повече от сламката, за която си се хванал.
:cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 18:19


Уважавам мнението ти, но лично за мен е нелогично и аз не бих постъпил така.
Да кажем, че съм много запален левскар, израстнал съм с тази идея а именно "патрона" на отбора - Васил Левски. Идеите не умират заедно с хората и Левски го доказва. В този смисъл ми е чудно как ще обясня на децата ми, че отбора, идеята, това в което вярвам, вече са мъртви? Как ще им обясня, че отбора, който играе на Герена и го подкрепят толкова много хора е мъртъв заради смяна на едни цифрички в ЕИК-то? Как въобще да им обясня какво е АД, ЕООД, ЕИК...

Е ако съм чак толкова принципен щях отдавна да съм се отказал (Лафчис, Грашнов, Батков, Тонев, Русев - все чисти имена... ВИС-2... Мобилтел (5г. монопол разрешен от държавата), Виваком, Пеевски... издигане на кандидатурата на Перукан... неплащане на данъци, комунални...)

Между другото наскоро заведох дъщеря ми за първи път на Армията: ЦСКА - Царско село:
Чакам някой да й обясни, че няма ЦСКА https://drive.google.com/file/d/1AJ2oeE ... p=drivesdk


Последна промяна Keanu на 01.03.2018 18:27, променена общо 4 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 18:52


Жорка, мерси за отговора. Не се обиждам, споко. Не съм съгласен с някои неща. Това разделение София/Провинция. Може да не съм ходил на Армията от 5 годишен, но съм от ЦСКА от както се помня. Нямам претенции, че съм някакъв голям фен. Всички сме от ЦСКА в родата. Не е имало изобщо избор, това е в кръвта. Може да сме от Провинцията, но сме се събирали момчетата от класа да гледаме мачове и да пием, повечето бяхме от ЦСКА. Всички деца в квартала играеха футбол. След 7:1 левскарчетата от квартала 1 час викаха под моята тераса да се покажа, но аз ревах. Магията преди със сигурност беше - ти от Левски или ЦСКА си? И почваме да ритаме.

В днешно време ЦСКА се радва на много фенклубове в Провинцията. Без тях сектор Г не може, просто ЦСКА го има във всеки град и във всяко село!

Не ти пожелавам Левски да фалира. Няма да спреш с футбола, дори с друг лиценз. Не е толкова лесно. Със здраве!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.03.2018 23:18


Въпреки че съм нещо като трета страна в спора ще си позволя да взема отношение. Считам, че нападките към Тонзо са силно преувеличени.

Не е задължително да си от София, за да си запален от малък по ЦСКА. И в чужбина също е така, има много хора които не са от даден град, но подкрепят отбор от друг град.
На мачовете на ЦСКА има много хора, които не са от София и пътуват само, за да гледат даден мач. Те водят даже жените и децата си. Има едно момче в инвалидна количка, то не от София, но беше заедно с майка му и баща му на всеки мач в София, на пистата пред Сектор А. Има и онкоболна жена от Сливенския край, която е на всеки мач в София заедно с мъжа си. Преди време на фейс-бук страницата на Animals имаше послание от един църковен служител, отново с раково заболяване, който много искаше да му бъде даден голям флаг на ЦСКА, с който да бъде погребан. Росен изпълни неговото желание и човекът бе неподправено щастлив, дори в мъката си.
Преди финала за Купата на България 2011 г. ЦСКА-Славия се случи така, че се запознах с едно момче от Монтана, 15-16 годишно, което беше дошло само на мача с влак и ми обясняваше как щяло да преспи в братовчедка си, която живеела в София.
Мога да дам и още много примери.

Може би повечето се досещат, че съм се виждал с Тонзо на живо и заедно сме гледали мачове. Всеки, който го познава знае, че той е много позитивен човек, а аз лично в него не съм усетил капка злоба. Може някои негови мнения да изглеждат леко инфантилни, но това е защото много обича ЦСКА.
Ще дам и един пример за човешките му качества. Преди срещата за Купата ЦСКА-Лудогорец 2:1 се срещнахме и разговаряхме по различни теми. Аз споменах за смъртта на Кольо Тубата, който беше починал наскоро и беше водил катафалката "за погребението на ЦСКА". Реакцията на Тонзо беше напълно нормална човешка реакция, без никакви следи от злорадстване и подобни неща.
За да завърша тази тема ще напиша и друго. Имаше един човек с когото бяхме доста близки и сме ходили на много срещи на ЦСКА, не само на футболния отбор. Той е с 10 години по-голям от мен и ми е разказвал как е ходил с баща си на мачовете с Ливърпул, Байерн и другите славни европейски вечери. Запален е и да уточня, че подкрепя отбора и до днес. Но аз никога не съм усетил в него такава страст, каквато съм усетил в Тонзо.


И искам друго да напиша- много е лесно да се определяш за еди какъв си, като пропускаш събития станали преди твоето раждане или в несъзнателния си живот.
Ето наскоро Левски се сбогува с Павел Панов, който бил голям левскар, според техните думи и така нататък. Но този човек не е имал нищо общо с Левски. Той идва при така нареченото "насилствено" сливане със Спартак и става част от Левски-Спартак, заедно с други добри футболисти като Добримир Жечев и т.н. Панов е водещ голмайстор в евротурнирите на Левски за всички времена, а с отбора на Левски-Спартак са постигнати някои от най-велите сини успехи с елиминирането на Щутгарт на два пъти, Аякс и Динамо Киев. Освен това след сливането Левски използва базата на Спартак, която е една от най-добрите в страната.

И от другата страна. Защо много моралисти не са се отказали, когато ЦДНА трябва да изпадне от А група, но военните вземат решение да го слеят с предшественика на Ботев Пд и така ЦДНА остава в А група с квотата на пловдивчани.

Да, сегашната ситуация е друга. ЦСКА-София е създаден още докато ПФК ЦСКА София АД съществува, но не извършва дейност.
И всички срокове за кандидатстване за лиценз за сезон 2016/17 бяха изпуснати. И да, Гриша Ганчев искаш да създаде ново дружество, още докато ЦСКА бе във В група, но не му бе разрешено. Всъщност всичко беше станало за една вечер, но после се оказа, че служителите в БФС били заплашвани, взели решението под натиск и т.н. Интересно ми е как е станало това, след като в такава сграда е задължително да има охрана и камери.
Много е лесно да искаш от друг да плаща чужди дългове, но ако съседът ти поиска и 100 лева назаем много хора няма да му дадат.
Кандидатите за ЦСКА бяха само двама. Васил Божков и Гриша Ганчев. Феновете имаха предпочитания към Ганчев, но не знам доколко това е било определящо кой да вземе клуба. Когато дружеството ПФК ЦСКА АД вървеше към фалит Гриша Ганчев и Васил Божков бяха единствените хора, които предложиха оздравителни планове.

Аз ще продължа да защитавам идеята ЦСКА, не само футболната, защото съм дълбоко емоционално обвързан с този клуб и имам претенции да знам какво значи ЦСКА. Ще продължа да го правя независимо какво мисли някой за това и знам че там ще срещам съмишленици, с които сме се виждали многократно през годините.
Който иска може да заповяда с мен, който не иска прав му път и успех!


Спирам, защото утре отново ми предстои сблъсък със "стойностната" ни държава и "стойностните" хора.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.03.2018 00:58


Keanu написа:
Уважавам мнението ти, но лично за мен е нелогично и аз не бих постъпил така.
Да кажем, че съм много запален левскар, израстнал съм с тази идея а именно "патрона" на отбора - Васил Левски. Идеите не умират заедно с хората и Левски го доказва. В този смисъл ми е чудно как ще обясня на децата ми, че отбора, идеята, това в което вярвам, вече са мъртви? Как ще им обясня, че отбора, който играе на Герена и го подкрепят толкова много хора е мъртъв заради смяна на едни цифрички в ЕИК-то? Как въобще да им обясня какво е АД, ЕООД, ЕИК...

Е ако съм чак толкова принципен щях отдавна да съм се отказал (Лафчис, Грашнов, Батков, Тонев, Русев - все чисти имена... ВИС-2... Мобилтел (5г. монопол разрешен от държавата), Виваком, Пеевски... издигане на кандидатурата на Перукан... неплащане на данъци, комунални...)

Между другото наскоро заведох дъщеря ми за първи път на Армията: ЦСКА - Царско село:
Чакам някой да й обясни, че няма ЦСКА https://drive.google.com/file/d/1AJ2oeE ... p=drivesdk

Не е коректно да мериш с твоя аршин за нас. Тука 100 % от левскарите ще спрат да гледат български футбол, ако Левски 1914 фалира и се стъкне урод. Ние не говорим за търговско дружество, а за клуба на сърцето ни. Така, както когато почине твой родител ти не припознаваш комшията.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.03.2018 15:09


След като изгледах пресконференцията ми направиха впечатление три неща (тук не включвам въпросите за идентичността, че историята на даден клуб не е правно регулирана, че в световната практика се взима под внимание мнението на фенската маса и т.н.):

1. В историята на футбола няма толкова високо удовлетворяване на исканията на кредиторите при фалити както в нашия случай при плащането за търга (което рано или късно ще се случи - трябва само още малко търпение)!

2. Явно е, че има извънсъдебно споразумение с УЕФА, защото стана ясно, че заради тяхното (окончателно) решение делата в КАС ще бъдат прекратени!

3. За пропуснатите ползи - искана е независима оценка от оценител от Лондон, който е казал, че няма как да бъде точно определена сумата, тъй като отбора отдавна не е участвал в евротурнири, но най-близката е тази от приходите на Лудогорец, но изрично е указано от оценитяля, че те нямат такава публика и исторически нямат такива успехи като ЦСКА. Адвокатите не са се съгласили поради ниската стойност...

САМО ЦСКА :red_fan: :red_fan: :red_fan:


Последна промяна Keanu на 02.03.2018 15:24, променена общо 6 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.03.2018 15:18


Keanu написа:
След като изгледах пресконференцията ми направиха впечатление три неща (тук не включвам въпросите за идентичността, че историята на даден клуб не е правно регулирана, че в световната практика се взима под внимание мнението на фенската маса и т.н.):

1. В историята на футбола няма толкова високо удовлетворяване на исканията на кредиторите при фалити както в нашия случай при плащането за търга (което рано или късно ще се случи - трябва само още малко търпение)!

2. Явно е, че има извънсъдебно споразумение с УЕФА, защото стана ясно, че заради тяхното (окончателно) решение делата в КАС ще бъдат прекратени!

3. За пропуснатите ползи - искана е независима оценка от оценител от Лондон, който е казал, че няма как да бъде точно определена сумата, тъй като отбора отдавна не е участвал в евротурнири, но най-близката е тази от приходите на Лудогорец, но те нямат такава публика и исторически нямат такива успехи като ЦСКА. Адвокатите не са се съгласили поради ниската стойност...

САМО ЦСКА :red_fan: :red_fan: :red_fan:

Дела няма да има, нито компенсация. Дори Чичовото явно е ползван като мюре:
https://topsport.bg/cska/tsska-borislav-mihaylov-imashe-klyuchova-rolya-za-dopuskaneto-ni-v-evropa.html
Отделно УЕФА ви призна като правоприемник на Литекс, имащ 4 титли.


Последна промяна navy на 02.03.2018 15:19, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.03.2018 15:27


Абе ясно е, че някои четат всичко касаещо ЦСКА както дяволът чете евангелието... :wave:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг