Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 15:08



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   30.03.2018 19:07


На мен ми взеха вече, ама аз както писах още не знам дали ще съм свободен или не.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14249
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   30.03.2018 22:10


Цитат:
Почетният президент на ЦСКА-София Димитър Пенев даде днес пресконференция, на която разясни как ще протекат събитията, свързани със 70-годишнината на ЦСКА.

Ето какво каза легендата на българския футбол пред насъбралите се журналисти:

“Първо, ако погледнем и поколение назад да върнем, ЦСКА е фигурирала в целия свет като клуб. Да не изброяваме колко от останалите спортни клубове - волейбол, гимнастика, където са олимпийци, където са световни, европейски… А колко треньори сме създали във всички тези спортове.

Но знаете, че №1 е футболът. Знаете олимпиадата. Да не връщаме 56-а. Колко състезатели от нашия клуб са с медали от олимпиадата, футболни. Имам предвид и първата олимпиада, имам предвид и 68-ма година кои наши звезди, Жеков, Веселинов - Бог да го прости, са участвали. Вмъквам и от Левски защото знаете, че това са национални гарнитури.

Другото, което прави впечатление, е, че ръководството не прави подбор на тези звезди от различните спортове, а който е минал в казармата за един месец до клетвата да постави, той се чувства в клуба ЦСКА. И предполагам, че много от тези членове за един месец, когато са чакали и то с голяма амбиция да влязат в този клуб ЦСКА.

Какво мога да пожелая?! Пожелавам първо ръководството, всичко това, което се пише, то ще се и допълва, да бъде точно. Но най-важното за мен е един голям стимул от стотици или 50 хиляди фенове, които ще дойдат, един мач успешен нашият отбор да направи. Да даде една основа за едно добро самочувствие до края на първенството, а да не говорим за полуфиналите за Купата. Аз вярвам и трябва да мислим за победа.

Желая Ви приятна работа! Достатъчно материал ще имате за това ЦСКА 70 години.”


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9615
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   31.03.2018 07:57


Balleta написа:
Цитат:
Почетният президент на ЦСКА-София Димитър Пенев даде днес пресконференция, на която разясни как ще протекат събитията, свързани със 70-годишнината на ЦСКА.

Ето какво каза легендата на българския футбол пред насъбралите се журналисти:

“Първо, ако погледнем и поколение назад да върнем, ЦСКА е фигурирала в целия свет като клуб. Да не изброяваме колко от останалите спортни клубове - волейбол, гимнастика, където са олимпийци, където са световни, европейски… А колко треньори сме създали във всички тези спортове.

Но знаете, че №1 е футболът. Знаете олимпиадата. Да не връщаме 56-а. Колко състезатели от нашия клуб са с медали от олимпиадата, футболни. Имам предвид и първата олимпиада, имам предвид и 68-ма година кои наши звезди, Жеков, Веселинов - Бог да го прости, са участвали. Вмъквам и от Левски защото знаете, че това са национални гарнитури.

Другото, което прави впечатление, е, че ръководството не прави подбор на тези звезди от различните спортове, а който е минал в казармата за един месец до клетвата да постави, той се чувства в клуба ЦСКА. И предполагам, че много от тези членове за един месец, когато са чакали и то с голяма амбиция да влязат в този клуб ЦСКА.

Какво мога да пожелая?! Пожелавам първо ръководството, всичко това, което се пише, то ще се и допълва, да бъде точно. Но най-важното за мен е един голям стимул от стотици или 50 хиляди фенове, които ще дойдат, един мач успешен нашият отбор да направи. Да даде една основа за едно добро самочувствие до края на първенството, а да не говорим за полуфиналите за Купата. Аз вярвам и трябва да мислим за победа.

Желая Ви приятна работа! Достатъчно материал ще имате за това ЦСКА 70 години.”


:moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   31.03.2018 09:56


Чичо Митко е номер 1. Да е жив и здрав да ни радва много!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.04.2018 15:48


Един месец преди юбилея половината стадион е разпродаден!

- Сектор А - над 80 %
- Сектор Б - малка бройка
- Сектор В - над 20 %
- Сектор Г - над 80 %

Очаквам повече хора от финала с Монтана.

ЦСКА-Лудогорец ще бие рекорда с Монтана за най-посетен мач между БГ отбори след 2000 г. :red_fan: :red_fan: :red_fan:


Последна промяна tonzos_justice на 03.04.2018 15:49, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.04.2018 19:39


чичо Митко с поредното култово интервю, дето не знаеш къде започва и свършва мисълта.

:first: :moufan:


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3643
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   04.04.2018 11:57


Само като видя, че пише "национална гарнитура" и ми е ясно, че Пената е автор на мъдрата мисъл.

Иначе тези юбилейни фланелки бива ли ги? От качествена материя ли са или найлонче? :D

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   04.04.2018 15:53


Аз в събота взех за един познат и не можах за мен да си взема, че имаше само размери L и М - като материя не е нищо особено, но за мен добре са се получили като дизайн говоря. Вчера видях, че са ги пуснали и онлайн през сайта та май няма да се разкарвам отново.


Последна промяна Keanu на 04.04.2018 15:55, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   07.04.2018 11:04


Ще съм кратък - горе главите! НИЕ СМЕ ЦСКА!!!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14249
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   17.04.2018 15:53


Когато имаш "умен" президент :outofspace: :help:

Цитат:
Собственикът на ЦСКА-София Гриша Ганчев отписа, поне на думи, титлата за тази и следващата година. Бизнесменът твърди, че през следващия сезон ще има жестока битка за второто място, защото той не “хващал” съдии и неговият отбор играел честно.

Относно поражението от Лудогорец Ганчев индиректно обвини рефера Станислав Тодоров. Както е известно, съдията изгони Жеферсон с втори жълт картон за блъскане на Дяков при спряна игра.

“Отборът ни е прекрасен. Супер е. Ще мъчим да запазим второто място, защото титлата е в оня град. Поздравяваме ги! Ще им пратим скромен подарък - една шлифловалка, да я поразрежат и пратят и на Станислав Тодоров, и на футболния съюз. Защото много хора са действали по тоя начин. Догодина битката също ще е жестока за второто място.

Не мисля, че ще има промяна на 5 май, щото то много подизпълнители, много нещо.

Смятам така, защото тез, които играят нормално, ще се борят за второто място. То първото е капарирано”, коментира Ганчев бъдещите си планове с ЦСКА-София.

“Глупости. Никога не съм искал да бъда в Изпълкома”, заяви бизнесменът по повод изваждането му от Изпълкома на БФС.

Ганчев бе помолен да коментира и думите на Борислав Михайлов, че футболни президенти заплашват съдии.

“Има там един Караманджуков ли е, къв е, него питайте. Той се разкарва по отборите, по съдиите. Аз с такива работи не се занимавам и никой от ЦСКА не се занимава с такива работи. Предполагам и от Левски не се занимават. Щом им е хубаво на всички да ги правят на глупаци, нека си обикаля. Тоз е богат човек.
Какво общо имаме ние с Европейския съюз? Европа почва оттам, където свършва шкембе чорбата и семките. Нали?”, обяви Ганчев.
Относно това кой ще отиде на финал - Левски или ЦСКА-София, Ганчев разясни: “Не знам кой ще вземе купата. Ще видим. Ще си поиграйкаме с Левски


Някой знае ли какво е шливловалка, че не ги знам тия ловешки изчанчени думи ?


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   17.04.2018 16:12


Шлифовалка е това за неразбралите Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   17.04.2018 19:52


Ганчев заkрuва гелосанuте перуku с чалмu :moufan:
Гледайте самото вuдео а не сухuя теkст - kой разбрал-разбрал...

A вuжте kakво става с гугъла :rofl:
Изображение


Последна промяна Keanu на 17.04.2018 20:00, променена общо 3 пъти



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 06:56


Не знаех, че вчера има мач ЦСКА-София - "Левски", докато не минах случайно покрай стадиона. Направи ми впечатление, че има ужасно много полицаи отвън (мачът беше вече започнал) и не беше ясно какво точно пазят (от щурм срещу стадиона или какво?) - а в самия стадион пак е имало фенски изцепки.... Нашата полиция явно не може да опази дори себе си (има ранена полицайка от бомбичка), какво остава за нас.... :-/

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 07:52


Не случайно Ганчев говореше за торбите с пари - явно е имал някаква информация и сега се вижда какво точно се случва... 7 гола за 7-та титла. Мамалигата се изравнява с Каранга... и то точно за РД на агата...
В този момент е трудно е да се говори за някакъв футбол... особено като добавим и този инцидент с жената на стадиона, която може да остане без зрение...


Последна промяна Keanu на 19.04.2018 07:54, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 08:28


Keanu написа:
Не случайно Ганчев говореше за торбите с пари - явно е имал някаква информация и сега се вижда какво точно се случва... 7 гола за 7-та титла. Мамалигата се изравнява с Каранга... и то точно за РД на агата...
В този момент е трудно е да се говори за някакъв футбол... особено като добавим и този инцидент с жената на стадиона, която може да остане без зрение...


Вече не знам на какво да вярвам мама му стара. Собственият ти президент казва, че титлата е капарирана. Никакво действие срещу никого след това изказване. Ебаси. Ако е така за какво изобщо се провежда това тъпо първенство. Да се закрива и толкова.

За купата мисля да отида другата сряда да ги гледа, после за 5 май и това е за този сезон. След такива изказвания на Ганчев и последвалата никаква реакция ти спада кефа да гледаш БГ футбол. Ако Ганчев лъже, то да си носи последствията, ако Ганчев казва истината, то пак нека да има последствия за всички. Дори в една Румуния до сега щеше да има 2-3 ареста.

Интересено как един Берое пада с 7 гола вечра и къде изобщо беше Камбуров.

Черпя ви с една шкембе чорба, с повечко люто и чесън. Така да ви изгори малко и да пиете после по една студена..... щото това май правим.


Мачът вчера не ми се коментира. Не искам и да нападам никого. Стоилов определено ме дразни, че всеки път се оправдава с външни фактори. Феновете нападат Белчев. Като се позамисля малко какво им е виновен Белчев. Толкова си може човека, но не го сменят, явно им изнася на някои.


Последна промяна tonzos_justice на 19.04.2018 08:29, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 08:34


Shifter написа:
Не знаех, че вчера има мач ЦСКА-София - "Левски", докато не минах случайно покрай стадиона. Направи ми впечатление, че има ужасно много полицаи отвън (мачът беше вече започнал) и не беше ясно какво точно пазят (от щурм срещу стадиона или какво?) - а в самия стадион пак е имало фенски изцепки.... Нашата полиция явно не може да опази дори себе си (има ранена полицайка от бомбичка), какво остава за нас.... :-/



Ти мани, ами блокирали цяла София, за да мине някакакво шествие от 100 човека има няма. 1 милион страдат, заради...100 човека.


Последна промяна tonzos_justice на 19.04.2018 08:34, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11810
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 08:54


Какво искате от Белчев? Човекът е лимитиран, но държа тирето в борбата за титлата до април. В крайна сметка, всички знаем, че докато има мачове в Европа, Лудогорец изпитва затруднения в първенството. После започва да дръпва с точките. Тоя филм го гледаме вече четвърта година.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 09:36


tonzos_justice написа:
...
Интересено как един Берое пада с 7 гола вечра и къде изобщо беше Камбуров.
...


Въобще не е интересно - сега загледах малка част от цирка на гел арена... симулативна игра от някои (направо си им подаваха топката), пресилена дузпа, после е имало и няколко гола от засади, но не издържах да изгледам целия репортаж.... пълен потрес е всичко :help:

Лично аз си чакам юбилея и после мачовете в ЕКТ... майната му на останалото :uuu:


Последна промяна Keanu на 19.04.2018 09:41, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 666
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 10:26


Vendome написа:
Какво искате от Белчев? Човекът е лимитиран, но държа тирето в борбата за титлата до април. В крайна сметка, всички знаем, че докато има мачове в Европа, Лудогорец изпитва затруднения в първенството. После започва да дръпва с точките. Тоя филм го гледаме вече четвърта година.


Белчев за мен не е лош за помощник треньор, но явно има проблем да контролира мачовете а това за старши е важно. За лудогорец е ясно, само се добавя че ако има тежък мач идва съдията и им го оправя, домуса си е направил перфектна организация за да се класира всяка година за ШЛ и там да се пробва ако стане, просто си реинвестира парите както трябва - готови играчи + лоби в БФС, въпроса е ако не влезе 2-3 сезона в ШЛ дали ще му излезе модела, защото той вече бачка с големите пари не се занимава с малки трансфери и фонд заплата му е доста по голям от нашия и вашия.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.04.2018 12:58


Keanu написа:
tonzos_justice написа:
...
Интересено как един Берое пада с 7 гола вечра и къде изобщо беше Камбуров.
...


Въобще не е интересно - сега загледах малка част от цирка на гел арена... симулативна игра от някои (направо си им подаваха топката), пресилена дузпа, после е имало и няколко гола от засади, но не издържах да изгледам целия репортаж.... пълен потрес е всичко :help:

Лично аз си чакам юбилея и после мачовете в ЕКТ... майната му на останалото :uuu:



На юбилея кой прав, кой крив, трябва да сме на стадиона. Надявам се Шифтъра тогава да разбере по-рано, че има мач на В.Левски, :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг