Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:45



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.03.2018 09:25


Господарите обаче продължават да вадят кирливи ризи покрай конгреса на БФС - вчера пуснаха четвърти репортаж по темата:

Репортаж 1

Репортаж 2

Репортаж 3

Репортаж 4

Още от първия репортаж се вижда, че Любо и неговия екип им съдействат - а може такава и да е била тактиката им, защото в един пряк сбъсък няма как да се бутнат гелосаните перуки, но ако се разровят достатъчно добре всички Изображение...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   09.03.2018 11:59


Снощи беше доста зле. Срещата с Етър се конкурира с тази с Ботев Враца за най-слаб мач на ЦСКА на "Българска Армия" през този сезон.
Четох коментари, че на тима му било трудно да играе срещу "бетон". Аз въобще не мога да кажа, че Етър играха толкова затворено, напротив, имаше достатъчно пространства, стига в ЦСКА да се действаше с повече идея, с лекота можеха да вкарат повече голове. Накрая и "червените" бавеха времето, което е показателно.

Вярно е, че Лудогорец също са неубедителни, но аз вече писах, че ЦСКА трябва да е с класа над тях, за да се бори за титлата. Защото те имат повече извън футболни аргументи.
Личното ми мнение е, че ЦСКА ще продължи да губи много точки до края на шампионата.

Снощи Стамен Белчев гласува доверие на Стойчо Атанасов като десен бек, но той беше крайно неубедителен, може би защото и отдавна не е играл. Развинтиха го на няколко пъти, оголваше зоната си, лесно губеше топката, когато тя бе в негово притежание.
Барт не направи добра предсезонна подготовка, заради контузия, а също така срещата с Етър му беше първа като титуляр, след подновяването на първенството. Но и той не беше никак убедителен.
Жеферсон също направи най-слабия си мач досега с фланелката на ЦСКА. За разлика от предните срещи този път той рядко се включваше и в атака.
Кристиан Малинов направи един от най-слабите си мачове изобщо, откакто играе на "Българска Армия". Беше колеблив в единоборствата, сгреши и много пасове.
Едвин Джеси по никакъв начин не се възползва от предоставеното му титулярно място и не убеди с изявите си.
Десподов има един и същи проблем. Прави няколко много силни мача и после се главозамайва. Скоро сигурно пак ще седне на пейката.

Положителното е, че Тиаго показа много добра игра, след като бе върнат на позицията зад Каранга, вижда се, че там му е силата.
Също така Рубен Пинто се завърна след дълго отсъствие и присъствието му на терена веднага си пролича, внесе ред в халфовата линия.

Манолев не игра снощи, но може просто да му е дадена почивка. При всички положение Стамен Белчев трябва да се помъчи да има някакъв авторитет и да играят най-подготвените, а не да се съобразява с имена. Да отстоява вижданията си дори пред шефовете, със силни аргументи, а не просто да бъде един изпълнител.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   09.03.2018 20:52


Keanu написа:
Господарите обаче продължават да вадят кирливи ризи покрай конгреса на БФС - вчера пуснаха четвърти репортаж по темата:

Репортаж 1

Репортаж 2

Репортаж 3

Репортаж 4

Още от първия репортаж се вижда, че Любо и неговия екип им съдействат - а може такава и да е била тактиката им, защото в един пряк сбъсък няма как да се бутнат гелосаните перуки, но ако се разровят достатъчно добре всички Изображение...


За съжаление, имам усещането, че няма да има резултат (тоест промяна) от всичките тези предавания.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   10.03.2018 07:50


Няколко момчета от форума на ЦСКА (и аз ще се включа) имат идея да пратим репортажите на различни големи европейски медии. Пуснали са запитване към господарите дали може да ползваме видеата, но още се чака отговор. После ще бъдат преведени на няколко езика с глас или субтитри.
Да, шанса нещо да се случи е малък, но ако само си седим и псуваме нищо няма да стане...

Относно мача с Етър - не мога да дам обективен коментар, че не успях да го гледам целия, но си мисля, че е нормално при всеки един отбор да има спадове в играта - хубавото е, че в този а и в предния мач взехме трите точки.
Струва ми се, че и ние и Лудогорец не играем добре при кофти време... Отделно няма друг отбор с толкова сгъстен цикъл - за една седмица 3 мача (понеделник, четрвъртък, неделя). Само Пирин е с такава програма, но на тях два от тези три мача са домакинства а при нас гостувания.
Според мен е време да излезем от този слаб период, а като се има предвид, че времето утре ще е чудесно, си мисля че няма да имаме проблеми срещу Пирин. :red_fan:


Последна промяна Keanu на 10.03.2018 07:52, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   11.03.2018 17:15


Какъв обрат, каква драма, още сме в играта :rock: :devil:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   11.03.2018 17:48


Буквално изтрещях след втория ни гол :ura: :moufan: :rock: :cheers: :celebrate: :ludnica:
Има и слаби моменти, особено при 3 мача в една седмица, но това се казва армейска непримиримост, силен характер и шампионски манталитет :red_fan:


Последна промяна Keanu на 11.03.2018 17:53, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   11.03.2018 21:18


Армейският дух, това е ЦСКА! 87 минути може да сме били на екскурзия, но за 3 минути показваме какво значи ЦСКА! Шампиони! :red_fan: 8-) :give5:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   11.03.2018 22:36


Пиша тук, защото няма отделна тема, пък вече пуснаха линкове от "Господари на ефира".
Как не трябва да се организира жребий за професионалната футболна лига

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   14.03.2018 19:12


Изображение

Хайде, времето наближава !
Миналия сезон ЦСКА вкара 8 гола в дербито, да си пожелаем този сезон да са двойно! Тиаго зададе темпото с два гола в първия мач, време е да се проявят и други герои. Ето и головете от сезон 2016/17:

https://www.youtube.com/watch?v=d0j4oTPZ7JA&t=86s

Преди мача има шествие

Изображение

ТОВА Е ЦСКА!

А преди това........

В петък във "Васил Симов" от 17.00 часа женския волейболен отбор на ЦСКА трябва да заличи пасива си срещу Левски, за да изравни серията и да остане в плейофите.
Веднага след това мъжкия волейболен отбор на ЦСКА има решителен мач срещу Хебър, за продължаване напред в плейофите при мъжете.

Аз си пожелавам три победи, но каквото и да стане ЦСКА зове!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   14.03.2018 21:20


Shifter написа:
Пиша тук, защото няма отделна тема, пък вече пуснаха линкове от "Господари на ефира".
Как не трябва да се организира жребий за професионалната футболна лига



:moufan: :moufan: :moufan: :moufan: :moufan:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:fatal: :fatal: :fatal: :fatal: :fatal:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   16.03.2018 18:13


goro_levskara написа:
tonzos_justice написа:
alexbg написа:
Само искам да следите колко точно от "истинските" фенове на ЦСКА ще се зарадват тук... 'Щото аз съм истински привърженик на ЦСКА и за съжаление гледах по телевизията (а не на живо, както бях планирал) последния му мач - финала с Монтана... И да - не се радвам на това решение, безразлично ми е, не ме касае... Моят отбор го няма вече, за съжаление... А отделно и евротурнирите вече не са това, което бяха...


Респект и към теб Жорка! Само виртуално се познаваме, но смея да кажа, че си много интелигентно момче, от това което съм чел през годините. Всеки си има позиция. Всяка позиция е важна, независимо дали е на цесекар, бивш цесекар или левскар. От позицията ти на заклет левскар, имаш големи наблюдения за управлението на юридическото ви дружество/дружества след 1989 г. Със сигурност има едно, две или няколко неща, които си открил, че не са достойчни за голям, вековен клуб като Левски. Сигурно е имало и сламки. Не, знам, ако искаш сподели. Сподели, ако искаш също при аналогична ситуация с юридическото лице Левски и фалит, какво би направил.

Със здраве :cheers:


Тонзи, ще започна отзад напред. Първите ми смислени спомени от стадиона са средата на 80 те, когато дядо ми и баща ми ме водеха на мач. От 1987 ма започнах да ходя и сам, като на 27 май 1992 година на финала за купата срещу Пирин в Пазарджик бях отново самичък и това ми беше първия мач в провинцията, където следващите години не спирах да ходя. А на въпросния мач бях едва на 13 години. Започвам от рано, за да ме разбереш много правилно. За тези повече от 30 години съм се нагледал на абсолютно всичко. От шампионски титли и купи, до тотални крахове. От побоища и арести, до люпене на семки в сектор А. Ако това нещо се беше случило с Левски, то с ръка на сърцето ти казвам, че щях да се откажа. Достатъчно съм ходил, нямаше да се хвана на сламката, щях да потъна с любимия си отбор. Можеш да ми вярваш, за мен честта е нещо много важно. Левски да вземе лиценз на отбор ставал четири пъти шампион на България и по този начин да го заличи на футболната карта на България... ами не, това нямаше да бъде моя Левски.
Само ще вметна, че преди повече от десет години бяхме взели за треньор Абрамчик, а той от своя страна си беше довел турчин за помощник треньор. Тогава спрях да ходя на мачове и изпуснах един цял полусезон, само защото в Левски, отбора на сърцето ми имаше турчин. Да, тогава бях много краен, но ти го дадох за пример. Но това с лиценза щеше да е най-голямото унижение за мен и просто, както ти написах по-горе щях да си потъна с моя Левски и спомените за него. Тях никой не може да ми ги вземе, ще си останат с мен вечно.
И още нещо Тонзи. Не ми се обиждай, но аз съм искрен и директен с теб. Ти никога не можеш да разбереш какво е истинската любов към Цска, просто защото не си изранал на армията и не си живял в сърцето си с този отбор още от началото на смислените ти години. Ти си дошъл тук, видял си Цска и си го заобичал. Един избор, който е можел да бъде и друг. Ти не си бил на този стадион, както съм бил на Герена аз, баща ми, както в момента е и моят син - от две, три годишна възраст. Тази Любов се заражда още в тези години, но ти няма как да го разбереш това. Нищо лично Тонзи, но не мога да те приема, като един фен на Цска, закърмен с тази идея. Ти просто си избрал този отбор на еди колко си години и си решил, че си се запалил. Но той не е в твоето сърце, както е в сърцата на толкова много армейци, закърмени с него. И в този ред на мисли не бих те обвинил за избора ти да подкрепиш този отбор, който в момента носи това име. Факт е, че има хиляди, които са с Цска в сърцето си и го подкрепят, но също е факт, че има също толкова много, които просто се отказаха. Тези, които го подкрепят може би имат нужда от още футбол и емоции. Не им е било достатъчно, а тези които се отказаха наистина имат чест и достойнство.
Пожелавам ти да бъдеш здрав и да се радваш на наистина смислените неща в живота. Вярвай ми, те са много, много повече от сламката, за която си се хванал.
:cheers:


Мдааа, Жорка. Добре че дядо ми не е жив и не видя тоя микромутренски срам, довършил окончателно ЦСКА ... :-(


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   16.03.2018 19:05


За съжаление няма да мога да отида на мача, че малкия има рожден ден, но дано бием - ще ми е двоен празник :dance:
Пак да повторим - ЦСКА е в сърцето а не АД-то. Всеки си има право на мнение, но "Тази безгранична лудост никога не ще умре..." и аз отдавна съм взел страната на живите :red_fan: :ludnica: :red_fan:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 14:55


Фернандо Каранга отсече говеждите глави :rock: :razor:
Като видях този плувен байсен си казах, край 0-0, защото на този невъзможен терен нямаше как да разгърнем техническото си предимство пред сините.
Изключително важна победа! :football:

:devil:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 17:00


И аз не можах да отида на мача. Отново победа! Нормално е гуведата да ни наричат Литекс, щото това вече не е дерби. Бием ги наред, а статистиката е смазваща. В сектор Б много малко публика.
А и Г изглеждат доста по-пълни от В и Б. Прав ли съм?


Последна промяна tonzos_justice на 18.03.2018 17:00, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 17:09


tonzos_justice написа:
И аз не можах да отида на мача. Отново победа! Нормално е гуведата да ни наричат Литекс, щото това вече не е дерби. Бием ги наред, а статистиката е смазваща. В сектор Б много малко публика.
А и Г изглеждат доста по-пълни от В и Б. Прав ли съм?


Само Г беше по-пълен. А е по-малък от В, но и в двата сектора беше рехаво. Освен това в А има козирка макар и не над всички места.
Терена беше трагедия.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 20:17


Не успях да гледам целия мач, но видях борбеност и голямо желание в играта на нашите!
1/5 и гледаме напред :red_fan: :ludnica: :red_fan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 20:26


Keanu написа:
Не успях да гледам целия мач, но видях борбеност и голямо желание в играта на нашите!
1/5 и гледаме напред :red_fan: :ludnica: :red_fan:


Интересно, че на 5 май играем с турците, на връх рождения ден, на връх юбилея! :red_fan:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 20:27


Акционерите на Лупи са забавни клоуни :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   18.03.2018 21:07


tonzos_justice написа:
Keanu написа:
Не успях да гледам целия мач, но видях борбеност и голямо желание в играта на нашите!
1/5 и гледаме напред :red_fan: :ludnica: :red_fan:


Интересно, че на 5 май играем с турците, на връх рождения ден, на връх юбилея! :red_fan:


И аз съм рожденик тогава! :laugh: Иначе определено се обърна тенденцията в дербито последните години, вече ние ги взимаме тия измъчени мачове с по 1-0. Много тежък терен, но добре, че ни върза накрая и продължаваме да сме в битката със село Разград. :music:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   19.03.2018 14:51


Цитат:
Виваком са пуснали нов абонаментен план - в него са включени 90 безплатни минути синя тишина
:rofl:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг