Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:21



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 07:40


Балет, не се излагай. Точно ако има град, който може да привлече чуждестранни туристи в България, то това е Пловдив, както и морските градове заради морето и курортите около тях. Но ако говорим за забележителности, това определено е Пловдив.

Какво има в София? И какво ще покажеш на един чужденец в София? Освен курволяк и нощен живот с евтин алкохол друго няма. Ама това и в Пловдив ще го намериш. Най-голямата забележителност на София е Невски. Смях! В което и село в Европа да идеш, ще видиш подобни катедрали. Даже някой от тях ще са по-яки. НДК??? Ето тука е четворен смях. Ебати и двореца. Да София има потенциал да развие туризма. Има св. София, има много античност, но трябва да се развие и да се направи нещо, а не да има 2 камъка, които да се показват.

Докато в Пловдив е пълно със забележителности, които впечатляват туристите. Да не говорим, че и извън Пловдив на съвсем близко разстояние има интересни неща. Асеновград е на 20км, Бачково е на по-малко от 30. Старосел и Хисар, Карлово и Калофер и те не са далеч, докато около София какво има? Нищо.

Така че подценяваш много картинката. А и като гледам градовете финалисти не са чак толкова атрактивни като имена - Лион, Солна, Базел, Торино, Хамбург не са нещо кой знае какво като дестинации.

Единственият проблем (изключвам липсата на стадион) е както казваш ти легловата база. Идея си нямам колко е капацитета на Пловдив в това отношение.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 09:01


Мисля, че стреляте все по-далеч от целта. Какви туристи? Какви забележителности? Това не е никакъв критетий при избора на градовете-домакини, дори ми е трудно да си представя, че някога е било.

Това, което УЕФА изисква - освен стадион, отговарящ на съответния стандарт естествено - е надеждна инфраструктура към, от и в самото населено място на всички възможни нива (летище/а, магистрали, ЖП, улици, градски транспорт и т.н.), леглова база, места за пребиваване на големи маси хора и теоретическата възможност да се обезпечи сигурността на всички тези грубо казано 50-100 хиляди за период от горе-долу една седмица.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 11:21


Аз съм на мнението на балета ама пък сега вдиях че трондхайм домакинства атлетико реал преди 2 години, е да му еба мамата тия па колко легла да имат в това норвежко село? Така че според мен първо е стадион за поне 20+ хиляди и после е всичко друго.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 12:25


gamen4o написа:
Аз съм на мнението на балета ама пък сега вдиях че трондхайм домакинства атлетико реал преди 2 години, е да му еба мамата тия па колко легла да имат в това норвежко село? Така че според мен първо е стадион за поне 20+ хиляди и после е всичко друго.
Финалите за Суперкупата са мачове от по-долна категория и затова от години вече се играят на откровено паляшки места. Тук става въпрос за финали на ШЛ/ЕЛ.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 15:02


bai Momchil написа:
Балет, не се излагай. Точно ако има град, който може да привлече чуждестранни туристи в България, то това е Пловдив, както и морските градове заради морето и курортите около тях. Но ако говорим за забележителности, това определено е Пловдив.

Какво има в София? И какво ще покажеш на един чужденец в София? Освен курволяк и нощен живот с евтин алкохол друго няма. Ама това и в Пловдив ще го намериш. Най-голямата забележителност на София е Невски. Смях! В което и село в Европа да идеш, ще видиш подобни катедрали. Даже някой от тях ще са по-яки. НДК??? Ето тука е четворен смях. Ебати и двореца. Да София има потенциал да развие туризма. Има св. София, има много античност, но трябва да се развие и да се направи нещо, а не да има 2 камъка, които да се показват.

Докато в Пловдив е пълно със забележителности, които впечатляват туристите. Да не говорим, че и извън Пловдив на съвсем близко разстояние има интересни неща. Асеновград е на 20км, Бачково е на по-малко от 30. Старосел и Хисар, Карлово и Калофер и те не са далеч, докато около София какво има? Нищо.

Така че подценяваш много картинката. А и като гледам градовете финалисти не са чак толкова атрактивни като имена - Лион, Солна, Базел, Торино, Хамбург не са нещо кой знае какво като дестинации.

Единственият проблем (изключвам липсата на стадион) е както казваш ти легловата база. Идея си нямам колко е капацитета на Пловдив в това отношение.


Момчи ти къде отиде бе човек, жегна се на тема градове ли ??? Кой ти говори тук за клутура, красив или хубав град. Аз лично София не я харесвам, да не кажа друга дума, фен съм си на Варна, 5 години съм живял там, тук не става въпрос за лични пристрастия. Какво НДК, какви културни забежителности ???

Говорим за футбол и една камара фенове и агитките им. Кой ще ти даде домакинство извън София в ЛЕ? УЕФА да не са луди да дадат на второстепенни градове и то в България ???

Сериозно ли сравни Торино - града на Ювентус - с Пловдив, града на Ботев, Локо и Марица ???? :outofspace: Солна не е нищо друго освен Стокхолм.

Лион ??? Сериозно ли, 3-я най голям отбор във Франция, втория най-населен град в най-значимата европейска държава с население от 2.5 милиона с кварталите. Хамбург също няма да го коментирам - над 5 милиона с метрополита. Базел може и да не е толкова голям, но е в Швейцария, не в България, значимостта му е много по голяма.

Говорим за футбол, традиции и УЕФА, не култура и глупости ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 15:21


Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 15:31


bai Momchil написа:
Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?


защото не виждам как в Пловдив или Варна или Бургас може да има стадион по стандартите на УЕФА за ЛЕ с 35-40 хиляди души, по скоро ще е в София.

А националния нали е значително нов, що така го осраха с тея писти и глупости, той пък що не става, язък има за парите дето са ги вложили там ако и за ЛЕ не става...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 16:34


bai Momchil написа:
Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?


Сопотлия Момчи, Сопотлия, Сопотлия Момчи Сопотлия, Сопотлия Металик!!!!!!!!!!! :cheers: :red_fan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   01.06.2018 16:35


Balleta написа:
bai Momchil написа:
Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?


защото не виждам как в Пловдив или Варна или Бургас може да има стадион по стандартите на УЕФА за ЛЕ с 35-40 хиляди души, по скоро ще е в София.

А националния нали е значително нов, що така го осраха с тея писти и глупости, той пък що не става, язък има за парите дето са ги вложили там ако и за ЛЕ не става...


Нищо не виждаш и не разбираш, щото четеш за БГ през 21 инча всеки ден. Ела да живееш в София, Пловдив или Бургас и тогава ще те видя :laugh:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.06.2018 08:52


Balleta написа:
bai Momchil написа:
Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?


защото не виждам как в Пловдив или Варна или Бургас може да има стадион по стандартите на УЕФА за ЛЕ с 35-40 хиляди души, по скоро ще е в София.

А националния нали е значително нов, що така го осраха с тея писти и глупости, той пък що не става, язък има за парите дето са ги вложили там ако и за ЛЕ не става...


Ами той Пловдив има стадион за 35-40 - стадион Пловдив.Друг е въпроса кога най-накрая някой ще се сети да го оправи.

Иначе пистата на националният се използва. На нея тренират лека атлетика. Под трибуните също има закрита атлетическа писта. Отделно има и доста зали за друг вид спортове.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.06.2018 08:54


tonzos_justice написа:
bai Momchil написа:
Е в София пък кво има? Левски, ЦСКА (фалирало), Дебел Шкембак??? Ако има хубав стадион ще ти дадат и домакинство що да не ти дадат?


Сопотлия Момчи, Сопотлия, Сопотлия Момчи Сопотлия, Сопотлия Металик!!!!!!!!!!! :cheers: :red_fan:


Септември Тонзо Септември, Септември Тонзо Септември, Септемврийско знаме!!! :cheers:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.06.2018 19:20


Цитат:
Новият старши треньор на ЦСКА е Мачей Скоржа!
46-годишният специалист е доста популярен в родината си, като има три титли на страната - две с Висла Краков от 2008 и 2009 година и една с Лех Познан през 2015 година.
Медиите го наричат "полския Рафаел Бенитес". Скоржа е треньорът, нанесъл първата загуба на Барселона под ръководството на Пеп Гуардиола, като това се случва през 2008 година в реванша от третия предварителен кръг на Шампионската лига с Висла Краков.

Успех! :red_fan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   02.06.2018 20:18


Говедата усещат нещо полско ми се струва :)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 12:16


Още не е официално - до колкото разбрах има и друг вариант...
Маестро, музика! https://www.theguardian.com/football/bl ... tak-trnava


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 19:45


По последна информация (дано не е предпоследна, че ми омръзна) - Ел Маестро треньор с Балъков спортен директор :cheers:


Последна промяна Keanu на 03.06.2018 19:46, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 20:03


Нещо полско уж усещах, а накрая сръбско менте :-D

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 20:46


Млад, надъхан, имащ големи цели - супер амбициозен. Работил е в Англия, Испания, Германия, Австрия - този сезон става шампион в Словакия с петия по бюджет тим в първенството, който не е бил шампион от 45 години... Владее свободно английски, немски, испански и сръбски...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 20:52


Keanu написа:
Млад, надъхан, имащ големи цели - супер амбициозен. Работил е в Англия, Испания, Германия, Австрия - този сезон става шампион в Словакия с петия по бюджет тим в първенството, който не е бил шампион от 45 години... Владее свободно английски, немски, испански и сръбски...


Нещо не съм впечатлен. Бях за поляка. Странно ми е защо е напуснал Словакия. Прави Спартак шампион след 45 години пауза. И вместо да мисли за пробив в ШЛ идва в София. Странно. Нещо не му е чиста работата.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 20:58


И нас да ни направи шампион ще си тръгне - амбицията му е доста голяма. Стария поляк има успехи, но само в страната си, няма кой знае какви амбиции - да, не е никак лош вариант, но само като си помислиш, че ще му трябват още два преводача... няма да е същото като в Полша да има директна връзка с футболистите...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   03.06.2018 22:03


Тук обяснява защо си е тръгнал: https://sport.aktuality.sk/c/338133/nes ... at-hlavou/

Гугъл преводач от словашки:
Цитат:
" Това беше сложен и дълъг процес на взимане на решения, ако слушах сърцето си, определено щях да остана, тази година всички сме направили история заедно, трудно е, емоционално, но когато става въпрос за кариера, трябва да вземем решение. Мисля, че ми трябва още една стъпка, друг конкурс, друг конкурс и е време да се направи следващата стъпка, това са лични причини ", казва Ел Маестро.


Последна промяна Keanu на 03.06.2018 22:05, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг