Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:28



Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Левски - сезон 2017/2018 
Автор Съобщение
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   14.04.2018 22:57


Пълни глупости, хвърлихме се доста здраво, но не ни стигнаха силите. Принципно сме значително по-слаби от Лудогорец, което не си личеше толкова днес. Ние имаме три поредни загуби, падаме вкъщи от Берое, падаме от Ботев, но било пародия че сме паднали от Лудогорец :outofspace:

А и не е само дузпата, Божката извади доста неща днес, ама не я прецени при корнера. За състава забравих да кажа, Буш в никакъв случай не е твърд титуляр, Роси цял сезон си върти нападателите, Костов преди време вкара два гола и в следващия мач не беше в групата даже. Единствено Обертан не игра, но това не се случва за пръв път, останалите си бяха титулярите. Жорди Гомес пък не изпълнява всяко статично положение от доста време, защото основно е резерва, а когато играе често ги бие безобразно в последно време. То и по липсата на голове от Яблонски втория полусезон си личи това, ако бяхте гледали някой и друг мач на Левски, щяхте да ги знаете тия работи, а нямаше да говорите щуротии.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   14.04.2018 22:59


Уговорен мач с гол от корнер? Сменете хапчетата.

_________________
Изображение


Последна промяна Vendome на 14.04.2018 23:00, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   14.04.2018 23:01


Между другото, днес легендата на Левски и цска-софия пренебрегна и двата отбора за сметка на Берое.

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   14.04.2018 23:59


Кой е това? Аз се сещам само за двама души, които може да се водят за легенди на Левски и цска-софия - Йовов и Люпко.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 07:14


spurs написа:
Кой е това? Аз се сещам само за двама души, които може да се водят за легенди на Левски и цска-софия - Йовов и Люпко.


Хубчев

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 12:37


Е, че той вече си е по-голяма легенда на Берое отколкото на Литекс.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 14:50


Diavolo написа:
Да, гледах мача. Пълна пародия. Последните 10 минути само и само да не стане някой случаен рикошет биехте 20 метра в аут или ниско в стената. Дузпата винаги е пропуска на нападателя и да вкара и да изпусне винаги могат да вкарат гол по всяко време в подобен мач и до там.

Дяволе, ти не чупиш тъпомера, то го взривяваш!
Но е истина, че Левски игра безобразно слабо.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 16:53


Аха
Не вярвах, че срещу омразния ви враг номер 1 допреди няколко сезона само ще играете толкова слабо и немотивирано.
Останалото са подробности.
Чеп за зеле не става от вас. Срам и позор. :uuu:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 17:07


Diavolo написа:
Аха
Не вярвах, че срещу омразния ви враг номер 1 допреди няколко сезона само ще играете толкова слабо и немотивирано.
Останалото са подробности.
Чеп за зеле не става от вас. Срам и позор. :uuu:



Деволе, ти си обаче много интересен :-?

Както Спърса каза, Левски пада от куци и сакато, но 1:0 от Лудогорец и то след гол от корнер е нещо нечувано :outofspace:

Второ, доколкото си спомням някой друг падна от тях преди Левски, ти какво сега искаш Левски да ви прави шампиони ли :outofspace: :rofl:

И трето картите са раздадени отдавна - за Лудогорец - титла, за Левски - купа, за ЦСКА - Европа


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 20:12


Влизам да поздрави Спърса и всичките телюги с четвъртата поредна загуба. Споко пичове, идва ЦСКА и загубите ще станат 5. Познах 0:2 на точен за купата, който не вярва да пита Блуфена. Но първенството е друга бира.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   15.04.2018 20:59


tonzos_justice написа:
Влизам да поздрави Спърса и всичките телюги с четвъртата поредна загуба. Споко пичове, идва ЦСКА и загубите ще станат 5. Познах 0:2 на точен за купата, който не вярва да пита Блуфена. Но първенството е друга бира.

Е, ние играем всеки мач истински, някои си правят шпалири. Но си прав де, другия мач ще се види.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   25.04.2018 20:14


Diavolo написа:
Аха
Не вярвах, че срещу омразния ви враг номер 1 допреди няколко сезона само ще играете толкова слабо и немотивирано.
Останалото са подробности.
Чеп за зеле не става от вас. Срам и позор. :uuu:

Категорчно размазване на селтакес, връло секс за всички свинки, трябваше да бием 7:0.
КУР ЗА СВИНЕТЕ!
Свине имам предвид всички припознавачи на литексЪ!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   25.04.2018 20:15


ЕБАХМЕ ЛИТЕКСЪ! В ГЪЗЪ! Голям секс, много сме френдли, трябваше да ги зашием 7:0!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   25.04.2018 20:23


И само ЛЕВСКИ! ОЛЕ!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   25.04.2018 20:45


navy написа:
[color=#0000FF]И само ЛЕВСКИ! ОЛЕ!
[/color]


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.04.2018 09:17


Голям мач, и пак пропускаме да разгромим селския отбор! Видя се, че със схема 4-1-4-1 (не както смотаните ТВ дадоха 4-3-2-1) играем много, много добре - това още при Люпко се доказа.
Всяко слизане на Обертан на фланга бе голово положение, жалко, че самия французин пропусна да отбележи за 2:0, тука селяците да ходят да палят свещи, щото загиваха пребити!
Оправдаха се и опасенията ми, че Н Йорданов ще се опита да ни пореже - още първото полувреме ни спряха 4 атаки с фаулове, които той не отсъди, а особено прегръдката на Барт в 4а мин бе и за жълт картон. Учудващо франсето бе пуснат титуляр, при положение, че не можа да изкара и първото полувреме. Учудващо не бе изгонен (бе за поне 3-4 жълти), както и Атанасов!
Червеният картон бе върха на безобразието! С 11/11 второто полувреме тези бяха за погром!
Пореден слаб мач на Митрев, и двата гола са след негови брутални грешки! Време е Кръстев да бъде леко-полеко налаган.
Нашименто слабичък, та слабичък, почти не се забеляза до смяната. Паулиньо игра 50/50. Кабрал категорично не става за Левски, не може да имаш такива анемични шутове.
И какво излиза, 60 мин с 10 човека, от които 2-3а не бяха на ниво и пак очевидно по-добрия отбор. Жалка картинка бе след мача Белчев, направо ми дожаля за него.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.04.2018 10:01


Аз Павка не бързам да изпадам в еуфория. Причините са няколко, като най-основната е, че те са много слаби и то не като индивидуалности, а като колектив. Трети мач поред, който играем с тях и се вижда, че след 60 минута нямат сили да ходят по терена и ако бяхме наистина отбор, трябваше да ги качим на резултат. Но ние не успяхме, просто защото тактически през целия сезон играем преди всичко с мисъл за защита, а отпред каквото стане. Тук е и втората причина, поради която не бих изпаднал в еуфория, а именно, че на нас целта ни беше да пазим резултат, а не да търсим. Бяхме освободени от напрежението да вземем на всяка цена победата, което автоматично ни променя нагласата за игра. Не един случай последните два месеца трябваше да догонваме в резултата и се виждаше, че сме безсилни да го направим. Ще ни вкарат някой гол от нищото Славия и тогава ще се чудим какво ще правим.
Тиам? Един футболист, какъвто не сме имали на този пост наистина, както казват от времето на Ричи. Но футболист, който не само за вчерашната ситуация, а и в предишни мачове се видя, че прегаря в двубоите с противниковите играчи и прави нарушения, които могат да навредят сериозно на отбора, както се видя и вчера. С него трябва да се работи с психолог определено, както и с Буш, който има същия проблем. А един червен картон може да обърне палачинката във всеки мач и вярвай ми футболистите на Славия ще се стремят точно към това.
Митрев? На всяка цена трябва да намерим алтернатива. От началото на пролетния полусезон не се сещам да е имало някой гол, който сме допуснали и да не е по негова вина. Психика ли е, не знам, но е в страшна дупка. Наложително е да се вземе решение за неговия пост.
Кабрал и Вутов направиха много добро и умно включване и задържаха тактически топката в последните минути. В други ситуации, това не се е получавало. Изпадали сме в паническа защита, но вчера се видя, че има мисъл как това да не се случва.
Цялостно тактически изиграхме правилно мача и ни се получи, но има още много какво да се желае. Играхме срещу много слаб противник, който беше изкуствено фаворизиран преди мачовете по не знам каква причина. Жал ми е за истинските фенове на Цска, които се хванаха за сламката и се вдигнаха последните месеци на изкуствено напомпания балон, който вече се пропуква и изпусква много въздух. При още един нулев сезон според мен ще се спука изцяло и тогава ще се върнат на пътя на достойнството, от който така наивно се отклониха хващайки сламката, която уж трябваше да ги отведе в Рая. Но реалността е съвсем друга и вече има хора, които я осъзнават.
Иначе най-искрени съболезнования от мен за Каранга и личната трагедия, която го е споходила преди мача. Дано успее да се вдигне на крака и да бъде силен.
А ние си чакаме финала и се надяваме да вземем така желания трофей. Не се заблуждавам, че сме отбор и че играем някакъв хубав футбол. Но вземем ли купата, то след няколко години никой няма да помни, че сме били плачевни цял сезон, а всеки ще си спомня финала. Просто трябва да го вземем!
Само Левски! :blue_fan:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.04.2018 10:28


goro_levskara написа:
Аз Павка не бързам да изпадам в еуфория. Причините са няколко, като най-основната е, че те са много слаби и то не като индивидуалности, а като колектив. Трети мач поред, който играем с тях и се вижда, че след 60 минута нямат сили да ходят по терена и ако бяхме наистина отбор, трябваше да ги качим на резултат. Но ние не успяхме, просто защото тактически през целия сезон играем преди всичко с мисъл за защита, а отпред каквото стане. Тук е и втората причина, поради която не бих изпаднал в еуфория, а именно, че на нас целта ни беше да пазим резултат, а не да търсим. Бяхме освободени от напрежението да вземем на всяка цена победата, което автоматично ни променя нагласата за игра. Не един случай последните два месеца трябваше да догонваме в резултата и се виждаше, че сме безсилни да го направим. Ще ни вкарат някой гол от нищото Славия и тогава ще се чудим какво ще правим.
Тиам? Един футболист, какъвто не сме имали на този пост наистина, както казват от времето на Ричи. Но футболист, който не само за вчерашната ситуация, а и в предишни мачове се видя, че прегаря в двубоите с противниковите играчи и прави нарушения, които могат да навредят сериозно на отбора, както се видя и вчера. С него трябва да се работи с психолог определено, както и с Буш, който има същия проблем. А един червен картон може да обърне палачинката във всеки мач и вярвай ми футболистите на Славия ще се стремят точно към това.
Митрев? На всяка цена трябва да намерим алтернатива. От началото на пролетния полусезон не се сещам да е имало някой гол, който сме допуснали и да не е по негова вина. Психика ли е, не знам, но е в страшна дупка. Наложително е да се вземе решение за неговия пост.
Кабрал и Вутов направиха много добро и умно включване и задържаха тактически топката в последните минути. В други ситуации, това не се е получавало. Изпадали сме в паническа защита, но вчера се видя, че има мисъл как това да не се случва.
Цялостно тактически изиграхме правилно мача и ни се получи, но има още много какво да се желае. Играхме срещу много слаб противник, който беше изкуствено фаворизиран преди мачовете по не знам каква причина. Жал ми е за истинските фенове на Цска, които се хванаха за сламката и се вдигнаха последните месеци на изкуствено напомпания балон, който вече се пропуква и изпусква много въздух. При още един нулев сезон според мен ще се спука изцяло и тогава ще се върнат на пътя на достойнството, от който така наивно се отклониха хващайки сламката, която уж трябваше да ги отведе в Рая. Но реалността е съвсем друга и вече има хора, които я осъзнават.
Иначе най-искрени съболезнования от мен за Каранга и личната трагедия, която го е споходила преди мача. Дано успее да се вдигне на крака и да бъде силен.
А ние си чакаме финала и се надяваме да вземем така желания трофей. Не се заблуждавам, че сме отбор и че играем някакъв хубав футбол. Но вземем ли купата, то след няколко години никой няма да помни, че сме били плачевни цял сезон, а всеки ще си спомня финала. Просто трябва да го вземем!
Само Левски! :blue_fan:

Съгласен съм, този Левски не е онзи брутален убиец отпреди 20 години, но с 10 човека ли да ги мачкаме след 60а минута? Отделно чернодрешкото не отсъди доста фаулове, с които ни спираха идеални контри. Отборът на тирето няма нито един читав футболист, с изключение на Каранга. Много лош малшанс за него, дано да не е със сериозна контузия. Тиам не влезна, за да контузва, а не уцели топката, мина му под крака. Но тирето не ми е тема, а начина, по който влезнаха в мача нашите. А това е нещо, което не го виждаме често. Реално до 15-20 мин можеше да водим 3:0!
Нуждаем се от вратар, централен защитник (дано нашто момче се справи, като се върне), Прохазка да му продължат договора, атакуващ халф (Нашименто определено не е това, за което е взет) и алтернатива на Кабрал.
И се нуждаем да изиграем 2-3 мача подред на ниво - ей го на, ще има пълен стадион на 4.5., така че да се мобилизират.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.04.2018 11:57


Видим е един ефект от работата на Роси. Нашите спряха да се страхуват от микренци и да влизат в мача с чувство на обреченост. Реално, в нито един от петте изиграни през сезона /само последния за първенство, но пък там изравнихме/ нямаше слабо и страхливо начало.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.04.2018 13:03


Vendome написа:
Видим е един ефект от работата на Роси. Нашите спряха да се страхуват от микренци и да влизат в мача с чувство на обреченост. Реално, в нито един от петте изиграни през сезона /само последния за първенство, но пък там изравнихме/ нямаше слабо и страхливо начало.

Отделно физическата подготовка си казва думата - микре пука всички гуми около 60-70а минута, дори подаръка за 2:2 не ги вдигна, защото просто едвам ходеха.
Йорданов също ги спаси от разгром.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг