Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:25



Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща
Левски - сезон 2017/2018 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 06:41


Павка, какво им се връзваш на глупавите провокации?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 09:14


Keanu написа:
navy написа:
tonzos_justice написа:
Левски не виждам как ще бие Славия.

Може да се обзаложим с двамата ви припознавачи, смяна 2 седмици на сигнатурата ви, или аз си слагам каквото кажете. ОК?

Аз съм ок, но може ли да е аватара а не сигнатурата? :dance:

navy написа:
Нема братче, пишете "Тиресофия е микренска курва" в оранжев болд и това 2 седмици!

Тц - аватара, измисил съм един готин, но ако не си ОК няма сделка...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 10:01


Keanu написа:
Левски не виждам как ще бие Славия.
Може да се обзаложим с двамата ви припознавачи, смяна 2 седмици на сигнатурата ви, или аз си слагам каквото кажете. ОК?
Аз съм ок, но може ли да е аватара а не сигнатурата? :dance:

navy написа:
Нема братче, пишете "Тиресофия е микренска курва" в оранжев болд и това 2 седмици!

Тц - аватара, измисил съм един готин, но ако не си ОК няма сделка...[/quote]
Нали го давате курназ, няма как ти да измислиш за себе си, а за мен.
Моето условие не е аватар, а сигнатура.
Take it, or leave it!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 10:49


Е за теб го бях измислил де ;-)
Но щом не искаш...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 11:18


Киану и Нейви - не виждам какъв е проблемът - обзалагете се и ако Нейви загуби, си слага аватара, измислен от Киану (стига да отговаря на правилата на форума), а ако Киану загуби - слага си подписа, измислен от Нейви :give5:

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 11:29


navy написа:
tonzos_justice написа:
Левски не виждам как ще бие Славия.

Може да се обзаложим с двамата ви припознавачи, смяна 2 седмици на сигнатурата ви, или аз си слагам каквото кажете. ОК?


Преди следващото дерби ще те черпя бира, ако биете Славия. Киану според мен ще дойде също, 2-3 часа преди мача е ОК :)


Последна промяна tonzos_justice на 22.08.2017 11:29, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 12:11


Shifter написа:
Киану и Нейви - не виждам какъв е проблемът - обзалагете се и ако Нейви загуби, си слага аватара, измислен от Киану (стига да отговаря на правилата на форума), а ако Киану загуби - слага си подписа, измислен от Нейви :give5:

Именно, дай да видим аватара!
Обаче и Тонзо в кюпа, да не си прави оглушки!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 15:45


Говорят, че сме щели да взимаме Ники Михайлов.
Единственият смисъл от това е, че БФС няма да ни режат главата толкова и засилваме лобито там. Но въпреки това, не съм убеден, че искам Малката Перука в Левски.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 16:00


navy написа:
Shifter написа:
Киану и Нейви - не виждам какъв е проблемът - обзалагете се и ако Нейви загуби, си слага аватара, измислен от Киану (стига да отговаря на правилата на форума), а ако Киану загуби - слага си подписа, измислен от Нейви :give5:

Именно, дай да видим аватара!
Обаче и Тонзо в кюпа, да не си прави оглушки!

Аватара ще е изненада и ще съответства на правилата на форума, не е кой знае какво и не съдържа омраза а точно обратното - за разлика от тоя подпис, който дори не знам дали е в рамките на правилата... но все пак съм ок


Последна промяна Keanu на 22.08.2017 16:01, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 17:26


Нейви, съгласен съм картинката да е за подпис а не аватар (даже така ще е по-добре), но в подписа да няма други неща - кажи ако си ок. Пък аз ще сложа тая оранжева глупост ако загубя баса.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   22.08.2017 22:46


Keanu написа:
Нейви, съгласен съм картинката да е за подпис а не аватар (даже така ще е по-добре), но в подписа да няма други неща - кажи ако си ок. Пък аз ще сложа тая оранжева глупост ако загубя баса.

Сложи си аватара на путката на жена си. Аз съм олигофрен и ти желая всичко най-добро.
Адиос, мучачос!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   23.08.2017 08:15


navy написа:
Аз съм олигофрен!


Не, ти си за клиника брат 8-)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   23.08.2017 12:31


Егати страха и то при коеф. 1.3/4.5/8.0 :helpless:
Айде адиос със селташките цигански изпълнения... :wave: :finger:


Последна промяна Keanu на 23.08.2017 12:32, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   23.08.2017 12:36


Keanu написа:
Егати страха и то при коеф. 1.3/4.5/8.0 :helpless:
Айде адиос със селташките цигански изпълнения... :wave: :finger:


Реално басовете при такива коефициенти са 1 към 8. Т.е. ти печелиш 80 жълтици, опонента 10. Или ако ти слагаш една сигнатура при загуба, то опонентът ще трябва да сложи 8.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   07.09.2017 09:24


Направи ли ви впечатление постройката на играта вчера. Ами просто са подредени и това си е. Те не можаха да се възползват от численото си преимущество именно, защото в отбора има изпълнители и човек, който да ги подреди. Преди това го нямаше, докато сега е налице. Иначе е ясно, че ще се подкрепя Лудогорец от съдиите и занапред, но това е положението. Ти ги мачкай пък нека ги подпират. По-важното е, че вече сме отбор, доста различен от преди месец. Треньорът е много важен просто. Разбира се никой не се заблуждава, че сме едва ли не божества, но едно е сигурно - вървим по правилния път.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   07.09.2017 10:50


Да, видимо е, че най-доброто предстои. Първенството се очертавава да е интересно. А добрата треньорска работа си личи отдалеч.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   07.09.2017 12:22


falkenbach написа:
Да, видимо е, че най-доброто предстои. Първенството се очертавава да е интересно. А добрата треньорска работа си личи отдалеч.


След онова келнерче и аз да ви стана тренер ще ме оцените :laugh: Иначе Левски е един голям кредитен балон. Поне през октомври чакам яко дерби.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   07.09.2017 14:28


Не мисля, че Левски са вдигнали много нивото - просто Лудогорец са го свалили както и очаквах. Иначе резултата от тоя мач ни удовлетворява :yes:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   11.09.2017 18:27


Нещо каза ли "ПУК" или така ми се стори... :yellow_fan:
И една добра статия на Цветан Баяслиев (БТВ)...
Цитат:
Бащици, парици и вечни гладници

Наско Сираков
февруари 2017 г.
Не може да дойдеш и да станеш собственик в „Левски” през август и да кажеш, че до Нова година ще има ново табло и козирка, а изведнъж те да ти се сторят много скъпи. Това е лъжа, излъга хората. Спас Русев е като пате в кълчища. Мисля, че в момента е като ударен с мокър парцал.”

Наско Сираков
септември 2017 г.
„Проведох няколко разговора с г-н Русев. Доволен съм от това, което се случва в „Левски”. Значително по-щастлив съм от тази действителност, която виждам в отбора и около отбора. Подкрепям абсолютно решенията на ръководството. Спас Русев взе нещата в свои ръце и има изключително положително развитие, което трябва да бъде оценявано.”


Седем месеца не са никак малко време. Особено във футбола. А когато Наско Сираков говори, всички слушат много внимателно. Затова неговият рязък обратен завой няма как да остане незабелязан.

Въобще, от няколко седмици на „Георги Аспарухов” (умишлено пропускаме комерсиалната добавка към името на стадиона) цари еуфория. Не, това дори е слаба дума. Върви процес на митологизиране. В смисъл как поколенията щели да си спомнят онзи пас на Обертан към Гомес.

И в това няма нищо лошо, разбира се. На моменти „Левски” отново играе сносен футбол, а Обертан е абсолютна находка в родното първенство.

Извън ирационалните вълнения обаче са необходими няколко уточнения. Най-важното е, че отборът всъщност започна МНОГО ПО-СЛАБО настоящия сезон спрямо миналия, заклеймен като провал. За справка - 14 срещу цели 20 точки. Тогава първата загуба дойде чак в 15-ия кръг, а към момента пораженията са цели две.

Любопитно, нали?

Още малко статистика - приетият като месия или поне като Ариго Саки италиански треньор Делио Роси дотук може да се похвали с три победи (над „Дунав”, „Пирин” и „Славия”, тоест в графата задължителни), равенство и загуба. Въпреки пълните трибуни „сините” не успяха да победят неуверения и блед „Лудогорец” - нещо, което Люпко Петрович стори преди 12 месеца с много, много по-непретенциозни изпълнители.

Култът към личността на Роси е още по-необясним предвид факта, че той прекара в родината си 10 дни точно преди сблъсъка с „Лудогорец”. Защото… дъщеря му имала кандидатстудентски изпит. Извинявайте, но ако нещо подобно бе сервирал Николай Митов, щяха да го гонят с камъни чак до „Красна поляна”. При това без да броим резултатите – една точка от два по-трудни мача.

Но това са само спортно-технически детайли. „Левски” действително прогресира на терена, хората се завръщат по трибуните, а победите и загубите са само спирки по пътя.

Далеч по-интересно е защо Наско Сираков - този вечен опозиционер на всяка „синя” власт, която не го кани за спасител, отново е в окопа? Как така внезапно откри огън срещу съдиите (негови подчинени в БФС) и срещу Кирил Домусчиев (негов колега в Изпълкома)? Защо Спас Русев вече е така добър? Да не би козирката да е поставена? Ами, не е. Или пък „Левски” да е убедителен лидер в класирането? Не, трети е. Защо Сираков не алармира за съдийските аванти в полза на „Лудогорец” през миналия сезон?
Наско Сираков: Три безумни съдийски грешки повлияха на "Левски" - "Лудогорец" (ВИДЕО)Според легендата на "сините" тези грешки вече са тенденция в мачовете срещу шампиона

Подобна ефектна метаморфоза претърпяха и така наречените организирани фенове. Няма смисъл да цитираме откъси от декларациите им по адрес на собственика - достатъчно е да си припомним, че човекът така горчиво се обиди, че хвърли акциите. Уж де, после си ги взе. Или онази мила картинка от зала „Универсиада”. По онова време - само преди някакви си 7 месеца - Русев обяви, че клубът е във фактически фалит. И че за него „Левски” е просто стечение на обстоятелствата...

После нещо се случи. Някой натисна червеното копче и парите потекоха. Селекция, звезди, скъп треньор. Лукс, който наистина впечатлява.

Тръст „Синя България” и Националният клуб на привържениците дълго ни убеждаваха, че голямата им битка е срещу модела „бащица”. Затова триумфираха след отстъплението на Тодор Батков. Радваха се при оттеглянето на наследилото го трио. Приеха на нож и идването на Русев. Твърдяха, че си искат „Левски” обратно от задкулисието. Настояваха за прозрачност в управлението и развиване на собствената школа. Акцентираха, че именно тези ценности отличават левскарската идентичност от двата „заводски” клуба – ЦСКА на Гриша Ганчев и „Лудогорец” на Кирил Домусчиев.

Случи се така, че всичко това бе забравено при първия пас на Обертан към Гомес. Изведнъж „Левски” взе да се развива правилно, а осмиваният и презиран собственик вече е „г-н Русев”.

Бизнесменът привика на интервюта Роси и финалиста в Шампионската лига Аврам Грант. Срещи, на които ги нямаше нито спортният директор, нито членове на Управителния съвет. Отново Русев, чиято футболна експертиза е под сериозен въпрос, посочи италианеца за нов треньор. Да сте чули нещо за консултации и гласуване? Ако това не е модел „бащица”, здраве му кажи.

Вече никой не задава ключовите въпроси. Например - кога най-сетне „Левски” ще функционира на пазарен принцип? Самоиздържа ли се при положение, че вероятно само възнагражденията на двете големи звезди плюс треньора надвишават целия фонд „Заплати” за миналия сезон, а приходите са все така жалки? Какво се случи с разумната идея да се харчи колкото се изкарва - принцип, който така или иначе е залегнал в задължителния финансов феърплей на УЕФА?

Но още по-интересно е откъде всъщност потекоха всички тези пари. Защо един бизнесмен, готов да захвърли вековния век като досадно бреме, отприщи водопада на изобилието? Нека плаща, разбира се, нали затова е собственик. Но дали просто на сметката на практически фалиралия клуб не се трупат още и още задължения и кредити към разни фирми, включително и към генералния спонсор?

За съжаление няма кой да отговори. Беше време - само преди 7 месеца, когато феновете в качеството си на акционер, Наско Сираков в ролята на институция и разни други легенди повдигаха неудобни теми, изваждаха на бял свят смущаващи практики и се бореха срещу сенчестото финансиране. Явно настъпи друго, познато до болка време. Време на бащици, парици и вечни гладници.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   09.12.2017 20:49


navy написа:
Keanu написа:
Няма да стискам палци, защото знам, че няма да се случи :whistle:
Иначе ако му дадеш един месец е точно мача на 09.09 с Ботев, като до края на годината ще са общо 13 мача, в които може да вземете чисто теоретично максумум 39т. - аз мисля, че ще са под 20 (да ги закръглим на макс. 20т.) :-D

Ето виждаш ли разликата - почна да смяташ в точки, а нещото за нас е играта на отбора.
Миналата година Левски бе начело, а трибуните - празни. Схвана ли?
Само за протокола: Левски ще вземе поне 30 от тези 39!

Само да припомня - до колкото смятам са 25т и то с егати клизмите - автоголове, измислени дузпи, гол с ръка...
А да, разлика както казваш има - и в играта и при трибуните, където е "фраш" :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг