Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:21



Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Левски - сезон 2017/2018 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   29.04.2018 20:54


Vendome написа:
Видим е един ефект от работата на Роси. Нашите спряха да се страхуват от микренци и да влизат в мача с чувство на обреченост. Реално, в нито един от петте изиграни през сезона /само последния за първенство, но пък там изравнихме/ нямаше слабо и страхливо начало.

По същия тертип днес разкъртихме чорбое, трябваше и ние да им зашием една седмица на селяците...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   04.05.2018 11:37


75 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ГЕОРГИ АСПАРУХОВ

Изображение



Кажи им, че има една страна България! В тази страна има един отбор – „Левски”! В него съм се родил и в него ще умра! Георги Аспарухов

Програма за честванията:

10.30 ч. Ръководството и първият отбор ще поднесат венец и цветя на паметника на Георги Аспарухов пред сектор "А".


11.00 ч. Представяне на пощенска марка "75 години Гунди" в Централна поща


14.00 ч. Старт на детски парк с увеселителни съоръжения пред сектор "А"


16.00 ч. Концерт на група "Порок", "Подуене Блус Бенд" и приятели


16.00 ч. Почитане на събитието, организирано от Национален клуб "Гунди", в Младежкия театър


16.30 ч. Представяне на биографичната книга "Гунди, какъвто не го познавате!" в залата за пресконференции на ДЮШ


17.30 ч. Представяне на първата по рода си детска книга за Георги Аспарухов - "Като Гунди", на територията на детския парк


18.30 ч. Среща с ветераните, играли с Георги Аспарухов. От страна на "Ботев" участие са потвърдили Динко Дерменджиев, Виден Апостолов, Иван Занев, Георги Найденов, Паница Хаджийски и Георги Харалампиев.


20.00 ч. Начало на двубоя "Левски" - "Ботев" (Пловдив)


Другите за него:

Иван Вуцов: Гунди беше уникален футболист, прекрасен човек и добър приятел. За него могат само хубави неща да се кажат. Може спокойно да служи като образец на всички м;лади футболисти. Той бе уникално явление. За периода, в който игра и живя бе нещо уникално. Само строгият режим в България, който не го пусна в чужбина, му попречи да стане световна звезда. Той наистина имаше много предложения.
Може би попаденията срещу Белгия на баража във Флоренция изникват на преден план – няма да се забравят. На „Герена” също си спомням един гол с глава, но направи така, че топката да тупне пред вратаря и да го прехвърли. Всички все още си спомнят и попадението му срещу Англия на „Уембли”. Георги отнесе и много ритници от съперниците си. Но той не е буйствал, търпеше.

Добромир Жечев: Той бе човек с главно „Ч”. Искам да кажа за неговото поведение извън и на терена. За славата, която имаше, беше много скромен. Не обичаше сам да се изявява. Хората го обожаваха. Веднага ми изниква споменът, когато бяхме с него в една стая в Люксембург през декември 1969 година и дойдоха емисари с предложения за него от европейски клубове да отиде и да заиграе там. Цяла нощ идваха чужденци от различни отбори да го убеждават. Но той отказа. Нали знаете какъв беше режимът в България и че не се допускаше български футболисти да играят в чужбина. Това стана преди световното в Мексико. Всеки тим в Италия го искаше след изключителния му мач с Белгия във Флоренция в баражите за световното първенство в Англия през 1966-а. Гунди вкара два гола и бе с класа над всички. След мачовете с Милан се знаят думите на Нерео Роко. Беше изключителен в играта си с глава. Като малък е играл волейбол и когато скочеше, се задържаше във въздуха така, че можеше да отиграе топката, където си поиска. Има една паметна снимка от мача с Италия, на която се вижда, че надскача вратаря и гредата.

Христо Бонев: Из нашите терени не е играл футболист, който има и 50% от качествата му.
След като треньор през 1967 г. стана Стефан Божков, започнах редовно да играя в националния отбор. До нелепата му смърт през 1971 година направихме незабравими мачове за България. За мен беше чест да играя в един отбор заедно с Гунди. Най-незабравим за мен беше мачът със световните шампиони от Англия на „Уембли” през 1968-а. Всички мислеха, че англичаните, които имаха в редиците си Бони Мур и Боби Чарлтън, ще ни разгромят. Гунди обаче им вкара невероятен гол, който остана в историята. Бяхме изключително радостни, след като измъкнахме престижно 1:1 с англичаните. По онова време атаката на националния отбор бе съставена от мен, Якимов, Гунди, Дерменджиев и Попов. Младите хора днес могат само да си мечатаят за такава петорка в националния отбор, а със сигурност не са виждали. Що се отнася до Гунди всички без значение от клубната принадлежност го обичаха. Много пъти съм си говорелс него, а и с Боян Радев и Иван Славков. Имахме много голямо желание двамата да играем в един клубен отбор. Той си ме канеше в Левски, аз пък му казвах „защо не дойдеш в Локо Пд”. Но за съжаление нямаше как да стане. Така стана, че нелепата му смърт се случи точно преди финала за Купата между неговия Левски и моя Локомотив Пловдив. Мъката ми беше голяма. Смъртта му разтърси цяла България, не само спортната общественост. Младите хора трябва да знаят, че от играчите, които гледат в нашето първенство днес – и българи, и чужденци, няма такъв който да притежава и 50% от качествата на Гунди. Мисля, че такъв играч в България няма да се роди скоро.

Сезар Луис Меноти, треньор на аржентинския национален отбор през 1978 година: Футболът е жизнерадостен празник. Играта се основава на вдъхновението, поставено в служба на интелигентността. Гунди е въплъщение именно на това разбиране за футбола като интелигентност и вдъхновение.

Джани Ривера: Много го обичах, много ми допадаше като футболист. В срещата България – Италия случайно, без да искам, го ритнах. Вярвам, че ми е простил

Еузебио: Просто жадувах да играя с Аспарухов. В срещата „Бенфика” – „Левски” той покори Лисабон. До този момент нито един футболист от чужд отбор не бе постигал 2 гола в нашата врата в един мач. Аспарухов бе първият. Горчиво скърбя за него

Жан Клод Кили (скиор) : Разбрах, че Аспарухов няма да играе в Норвегия и се отказах да гледам тази среща. Аз съм поклонник на големия и красив футбол. Вашият Гунди беше рядък талант, футболно дарование. Заобичах го в Италия на мача с белгийците. Жалко, че така бързо си отиде, жалко!

Герд Мюлер: Сега вече съжалявам, че не можах да играя отдясно с Аспарухов в отбора на света. Очаквах, че пак ще ми се отдаде тази възможност в друг юбилеен мач от този в чест на Яшин. Аспарухов имаше свои почитатели и в Германия. За него се пишеше много често в спортните колони на нашите вестници. Голямо нещастие за българския футбол. Загубата на Гунди е несравнимо голяма.

Сандро Мацола: Когато научих за гибелта на Аспарухов, се разплаках, защо такава участ на един чародеен футболист! Цяла нощ не успях да заспя. Той беше пред очите ми в головите положения в мача срещу белгийците. От тогава го заобичах. Вечен поклон!

Флориан Алберт: Малцина са тези футболисти, които създават наслада – истинска наслада за зрителя. Аспарухов бе един от малцината в света – истински футболист-артист. Затова всички скърбим за него. Поклон пред Аспарухов!

В своята кариера на клубно ниво Георги Аспарухов е отбелязал общо 195 гола, в 299 мача.
За първенство головете му са 150, за Купата на България 20, в клубните турнири са 18.
За националния отбор е с 50 мача и 19 гола.

Ето и всичките му 150 гола в елита срещу отделните съперници:

Славия-11
Марек-11
Ботев Пд-10
Ботев Вр-10
Черноморец Бс-9
ЦСКА-9
Берое-9
Черно Море-8
Спартак СФ-8
Спартак Вн-8
Локомотив Пд-7
Дунав-7
Академик Сф-7
Спартак Пл-6
Локомотив Сф-5
Спартак Пд-4
Добруджа-4
Димитровград-4
Сливен-2
Миньор-2
Марица-2
Локомотив ГО-2
ЖСК Славия-2
Ямбол-1
Левски Сф-1

Големите мачове на Георги Ааспарухов:

29.12. 1965
България-Белгия 2:1, св. Квалификация, бараж

България и Белгия определят в пряк сблъсък последния участник на СП в Англия през 1966-а. Срещата се играе на стадион „Комунале” във Флоренция.
Само за две минути, с два великолепни гола Аспарухов нокаутира белгийците. Първо засича с глава перфектно центриране на Иван Колев отляво. Веднага, след като белгийците, започват от центъра, българите овладяват топката и подхващат нова атака. Тя завършва с пас на Якимов, при който Гунди си повежда топката с глава и майсторски с десния крак я насочва в долния ляв ъгъл на вратата на Белгия.

17.11.1968
ЦСКА-Левски 2:7, мач за първенство

В този мач Гоорги Аспарухов бележи хет-трик, а става и съавтор на двата гола на Янко Кирилов. При първия гол на Кирилов Аспарухов прави зрелищна задна ножица, при която топката среща напречната греда и Кирилов прави добавка. Това резултатът става 3:1 в полза на Левски. При петото попадение Аспарухов подава технично и фалцово топката към Кирилов, зад червената отбрана.


11.12.1968
Англия-България 1:1, контрола

Аспарухов овладява в центъра с глава една изчистена от нашите топка. След като надиграва във въздуха своя противник, той тръгва в мощен рейд към вратата на Уест. Акцията завършва с прецизен удар в долния ляв ъгъл.


21.11.1965
Израел-България 1:2, световна квалификация

Преди да се стигне до бараж срещу Белгия победата в Израел е задължителна. В 31-та минута след асистенция на Аспарухов Иван Колев открива резултата. След това израелците изравняват, но малко преди последния съдийски сигнал настъпва развръзката. Защитник на Израел отбива с глава една топка и тя ппада право на волето на Аспарухов. Следва мощен удар от около 20 метра и кълбото спира в мрежата – 1:2.


23.01.1963
България-Португалия 1:0, европейска квалификация

След две разменени победи между България и Портгалия с по 3:1 се стига до трети мач в Рим, който трябва да определи кой ще се класира напред в борбата за европейските финали. В 86-та минута Аспарухов вкарва победен гол, след пас на Тодор Диев

07.11.1962
България-Португалия 3:1, европейска квалификация

Португалците откриват чрез Еузебио, но само за 7 минути, между 65-та и 72-ра с два прекрасни гола на Аспарухов българите обръщат резултата. Първият е с глава, а вторият гол е след техничен прехвърлящ удар. След още пет минути Тодор Диев вкарва трети гол, като се възползва от комбинация между Георги Аспарухов и Иван Колев.

27.10.1968
България-Холандия, световна квалификация

С този мач се прави решителна крачка към класиране на СП 1970 в Мексико.
С гол на Христо Бонев от дузпа България повежда, а с топовен шут от около 20 метра с левия крак Аспарухов прави резултата 2:0

26.06.1965
Левски-Локомотив Сф 2:0, мач за първенство

През 1965 г. Аспарухов става футболист и спортист номер 1 на България, голмайстор на първенството и номер 8 в Европа. По онова време Левски не е ставал шампион от 12 години. През есента на сезон 1964/65 столичните железничари правят аванс от 6 точки пред преследвачите си (при давани 2 за победа), като с такава преднина се оттеглят при зимната пауза. През пролетта с чешкия специалист Витлачил и с головете на Аспарухов Левски се преобразява и води в класирането с 2 точки, когато посреща Локо Сф на „Герена”. Пред близо 35 000 зрители Левски печели с 2:0. И двата гола са дело на Гунди, след асистенции на Христо Илиев и Симеон Николов. Така титлата е вече сигурна.
Аспарухов има и друг запомнящ се мач срещу Локомотив Сф в полуфинал за Купата през 1967 година. Левски повежда с 4:1, но „железничарите” с Начко Михайлов и Котков в състава си стигат до 4:4. В 90-та минута, след асистенция на Цветан Веселинов Аспарухов фиксира крайното 5:4 за Левски.


В евротурнирите, с екипите на Ботев Пд и Левски Аспарухов прави паметни мачове срещу Стяуа, Атлетико Мадрид, Бенфика и Милан.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 04.05.2018 11:40, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   04.05.2018 11:56


Гунди е голям и уникален за времето, а остава легенда за цял живот поколения едно след друго. :cheers:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   04.05.2018 13:39


Поклон пред Георги Аспарухов!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   04.05.2018 15:16


Великан, най-добрия за поколението си ..... :blue_fan:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   04.05.2018 21:47


Keanu написа:
Поклон пред Георги Аспарухов!

От все сърце ви благодаря за отдаването на честта на великата "синя" легенда Георги Аспарухов- Гунди навръх неговата 75-годишнина! Имам чувството, че ТОЙ бе днес на стадиона, носещ неговото име, и вдъхнови играчите за обрата срещу другия отбор, в който е играл. Символично победния гол падна в знаменитата 90а- минута!
Левски достойно почете годишнината му, но черешката на тортата ще е на 19 август, когато за приятелски мач ще дойде аржентинския и южноамерикански "син" хегемон - Бока Хуниорс!
Отборът на Марадона с Карлос Тевес срещу отбора на Гунди!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   05.05.2018 10:37


И аз блаодаря за отдадената почит от червените фенове.
В крайна сметка да не забравяме, че разделението Гунди-Стоичков го направи журналята и е типичен пример за разделяй и владей.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   09.05.2018 21:46


Купата е синя! :dance: :laugh: :rofl:
Изображение
Цитат:
Илияна Раева:
- Момчета, какво се разбрахме за купите?
- Само ги миришем !
:rofl:
Изображение :moufan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 10:25


Пичове, какво стана, тихо е? :laugh:

Спърсе, как спа приятел? :laugh:


Последна промяна tonzos_justice на 10.05.2018 10:25, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 10:25


falkenbach написа:
И аз блаодаря за отдадената почит от червените фенове.
В крайна сметка да не забравяме, че разделението Гунди-Стоичков го направи журналята и е типичен пример за разделяй и владей.


A! Ти си първия от другия лагер, който го признава или поне който аз виждам. За чий хуй им трябваше тази анкета...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 10:59


Keanu написа:
Купата е синя! :dance: :laugh: :rofl:
Изображение
Цитат:
Илияна Раева:
- Момчета, какво се разбрахме за купите?
- Само ги миришем !
:rofl:
Изображение :moufan:


Какво стана с титлата? А с дъбула, който тирето щеше да печели?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 11:03


Слабо изигран мач в атака след първото полувреме. Изолираха Паулиньо в нападение, всяка топка се даваше на Обертан, който в 90% от случаите центрираше или връщаше към играч в средата. Оттам за евреите беше лесно само да чистят и бавят играта. Очевидно беше, че играеха за дузпи, а нашите излишно се вързаха на провокациите им и се изнервиха. Дузпите, тази в редовното време, както и двете на Тиам и Прохазка бяха лошо бити, без сила и в обсега на Петков. Сами загубихме този мач и подарихме купата на евреите. Към съдията претенции нямам, но можеше повече да ги нашари с картони заради симулации и бавене на играта.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 11:32


Vendome написа:
Слабо изигран мач в атака след първото полувреме. Изолираха Паулиньо в нападение, всяка топка се даваше на Обертан, който в 90% от случаите центрираше или връщаше към играч в средата. Оттам за евреите беше лесно само да чистят и бавят играта. Очевидно беше, че играеха за дузпи, а нашите излишно се вързаха на провокациите им и се изнервиха. Дузпите, тази в редовното време, както и двете на Тиам и Прохазка бяха лошо бити, без сила и в обсега на Петков. Сами загубихме този мач и подарихме купата на евреите. Към съдията претенции нямам, но можеше повече да ги нашари с картони заради симулации и бавене на играта.

С общата оценка съм съгласен, но не и със съдията, който "изкара" мача. Позволи на Славия да бави играта, даде малки продължения, и никакви в 2х15 мин, както и не даде 2 червени картона в продълженията - едно за втори жълт за брутален фаул срещу Паулиньо, другото - за удар без топка (даде жълт!). Отделно и нас ни нашари с незаслужени картони (Нашименто, Ойлофсон), отсъди много измислени фаулове за тях, бе ни спряна голова атака с измислена засада (Прохазка, второ полувреме). Трябваше да се играе с Паулиньо второто полувреме, за да изкара червен картон на неговия защитник. Липсваха удари извън пеналтерията.
Самите изпълнители на дузпите трябваше да са други, Гомес трябваше да бъде заменен от Панайотов най-късно 60а минута, ако не на полувремето; безумен изпълнител като Тиам за втора дузпа.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 11:33


tonzos_justice написа:
Пичове, какво стана, тихо е? :laugh:

Спърсе, как спа приятел? :laugh:

След провален сезон е тихо, и на вас ви спря нета миналата седмица. Поне стадиона напълнихме, за разлика от две-годишния юбилей, който се игра пред 20 хил празни седалки.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 13:08


Копанарска магия имало, прокоба незнам какво си... първо ни прецакахте с лиценза и играхте в Европа вместо нас (мустака се беше похвалил, че било негово дело), после се радвахте за страданията ни около В група, после фалита на дружеството, после за изваждането ни в последния момент (отново с ваше съдействие) от жребия за Лига Европа, още се радвайте и викате умрели, литекс, викайте попове да ни опяват. Да не говорим за всичките подпирания от БФС, съдии, комисии (с незначителни наказания за опит за убийство, умишлен опит за прекратяване на кариерата на наш играч и т.н.) от държавата, докараните спонсори и какво ли още не... И аз не вярвам в някои неща но явно си има някаква съдба и всичко се връща...

Преди няколко дни разбрах, че улицата на която съм са я прекръстили на "Левски Вековен" преди месец (още 2014г. било поискано, но сега са го направили)... не ми стана много приятно, въпреки че знаете къде живея от август 2009г. (от тогава е май синята тишина)... и не ми пука особено.
Та след вчера започвам да си се кефя на тая улица и мисля да поискам и блока да го кръстят "Купата е синя" :laugh:

А това беше върха на безумието - да направите страница "Купата е синя" :rofl:
Изображение

И да приключим с това: https://www.facebook.com/as7pro/videos/ ... 243060780/ :wave:


Последна промяна Keanu на 10.05.2018 13:11, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 13:22


Явно ЦСКА фалира и приключи съществуването си, заради дългогодишните злини причинени от този клуб. Ами прокоба.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 19:22


Това не е нормално... :-o
Изображение

Изображение


Последна промяна Keanu на 10.05.2018 19:25, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   10.05.2018 21:26


Keanu написа:
Това не е нормално... :-o

Прав си, не е, и нормално ДАЗД се е заело със случая.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   11.05.2018 13:57


Битката за третото място е следната:
Програмата на Левски:

1. Гостуване на Лудогорец на 12.05 (събота) от 18:00 часа

"Сините" ще пътуват до негостоприемния стадион в Разград този уикенд. "Орлите" вече си осигуриха титлата, което би било предпоставка за отпускане. По-важно в случая е психическото състояние на левскарите. На "Герена" дойдоха чужденци с престижни визитки, за които година без трофей в далечна България не би се понравила. Видяхме сълзи в очите на много от играчите след инфарктно загубения финал в сряда вечер от аутсайдера Славия (0:0 р.в. - 2:4 д). Краткият период за подготовка (само 2 дни) също би бил пагубен за Левски.

2. Домакинство на ЦСКА на 15.05 (вторник) от 18:30

Неделя и понеделник без официален мач... и във вторник "вечно дерби"! Определено, Фортуна не е със "сините" в средата на май. Спомняме си какво се случи миналия месец, когато ЦСКА преживя подобно натрупване на важни мачове. Загуби битка на два фронта. В този предпоследен кръг за сезон 2017/2018 вече не говорим само за психическото състояние на играчите на Левски. Физическото изхабяване ще е дори още по-осезаемо. Трябва да се вземе предвид и настроението в "червения" лагер. На "Армията" доиграват сезона и ще излязат без напрежение в поредното издание на мач №1 на България.

3. Гостуване на Верея на 20.05 (неделя) от 20:00

Тук Левски ще години задължителни 3 точки. Съперникът е непретенциозен и не отговаря на възможностите на останалите отбори от първата шестица. Също така отдавна не се бори за нищо.
Прогноза: 4-7 точки
Според мен е редно да се отсвири мача утре и да се концентрираме срещу селтакес, и после Верея.
Програмата на Чорбое:

1. Гостуване на Ботев на 11.05 (петък) от 20:30

Тракийското дерби ще е без значение за "канарите". Разбира се, в подобен мач те ще излязат за победа, но Берое е по-мотивираният отбор. Съперничесвото между двата тима е с богата история, а решаващ фактор може да се окаже Мартин Камбуров. Нападателят има цели 10 попадения срещу Ботев. Голяма част от тях са с фланелката на "кръвния" враг - Локомотив (Пловдив). Двубоят ще е по-емоционален за ветерана.

2. Домакинство на Лудогорец 15.05 (вторник) от 18:30

Очаква се голяма част от титулярите на "орлите" да получат почивка в тази среща. Това би дало допълнителен импулс на заралии. Евентуална победа срещу Лудогорец ще е престижна, но и ще окрили Берое преди последния кръг. Провал на Левски в Разград 3 дни по-рано би дал и още по-голям стимул.

3. Гостуване на ЦСКА на 20.05 (неделя) от 20:00

Спомняме си с какъв състав излязоха "армейците" в последния кръг на сезон 2016/2017. Тогава ЦСКА гостува на Дунав и загуби с 0:1. Ако Берое е все още в битката за 3-то място и "червените" отново решат да дадат заслужена почивка на звездите си след тежкия сезон... Кой знае, може пък Берое да си тръгне с точки от "Армията".
Тук очаквам коалиция Анти-Левски, поради мачове само със свински отбори, прогноза:0-9 точки. Ще е обаче много смешно Ботев да лягат на почти вечния им и омразен отбор, който им открадна титлата 1986, след като го разбиха 8:0 или 8:1. Селтакес също ще легнат, ако от това зависи Левски да изпадне от топ-3, ако вече е без значение, може би ще бият.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   11.05.2018 21:33


Айде радвайте се. За разлика от вас когато се надупихте на Берое, ние играем феърплей!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг