Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 12:26



Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
Левски - сезон 2017/2018 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Левски - сезон 2017/2018   |   24.06.2017 13:17


На прага сме на поредния сезон, който може да се окаже, както успешен за отбора, така и поредният провален в последните девет години. Както всяка година в тази тема ще обсъждаме всичко, което е свързано с Левски. Трансфери, мачове, публика, статистика и т.н. Моля за коректно отношение от всички съфорумци, без значение тяхното клубно пристрастие. Нека запазим добрия тон и да провеждаме наистина смислени дискусии. Тук не е мястото да се нападаме, обиждаме, или каквото и да е друго подобно отношение. Вярвам, че ще разберете за какво ви говоря.

Що се отнася за отбора аз лично тръгвам с премерен оптимизъм. Тоест вярвам, че нещата ще започнат да вървят нагоре и ще започнат да се раждат плодове, чиято зрялост ще видим в най-близко бъдеще. Какво ме кара да мисля така? Ами играх си тези дни да търся възрастта на новите играчи, които отбора привлече през последните две седмици. Картината изглежда така:

Александър Любенов (вратар) 22
Серджиу Буш (нападател) 24
Иван Горанов (защитник) 25
Георги Ангелов (халф) 26
Антонио Вутов (халф) 21
Галин Ташев (защитник) 20
Мики Орачев (защитник) 21
Илия Димитров (нападател) 20
Васил Панайотов (халф) 26
Милош Цветкович (защитник) 27
Жуниор Мапуку (нападател) 24


Разбира се някои от юношите могат да бъдат преотстъпени в други отбори, както се говори последните дни, но идеята ми е, че при 11 нови играча, средната възраст им е 23 години. Всички те и останалите от миналата година биха могли да изградят един отбор, който би могъл да направи приличен сезон и съответно да положи основите на нещо много по-голямо в близките няколко години. Не се заблуждавам, че това ще стане с магическа пръчка за един кратък момент. Ясно е, че трябва време, просто трябва да се работи в правилната посока. Не трябва да се допускат грешките от минали години, в които се търсеха бързи резултати и в които сменяхме постоянно футболисти в началото на всеки един сезон. Трябва да се изгради един състав, който да се запази в края на сезона и който да може да атакува нещо сериозно другата година.
През този сезон има един благоприятен факт за самочувствието на играчите. Има цели пет отбора от София, което реално значи осем мача в София и съответно ще се елиминира фактора гостуване. Програмата не е никак лека, но при няколко победи подред самочувствието на младите играчи, а и не само би се вдигнало. Разбира се има го и обратния вариант, но за тази цел си има психолози, треньори и т.н.
В Европа нищо не бих казал, или прогнозирал, защото съперника ми е непознат. Дори не съм залагал никога на него. Надявам се да победим и да се срещнем с Хайдук следващия кръг.
Иначе опитах да си подновя абонаментната карта онлайн, но явно все още не сме дораснали (клуба), да правим всичко по Интернет. Звънях да питам за проблема, но и телефоните са под всякаква критика. Явно е, че ще трябва да мисля някакви варианти да отида до Герена, но ще го реша и това. Важното е, че отново всеки домакински мач ще съм на стадиона и се надявам все повече хора да ме последват. Левски има нужда от подкрепа на стадиона, а не по телевизията.
Успешен сезон на Левски и много радостни мигове на всички фенове на отбора :-)
Но всички останали фенове ще пожелая здраве :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   24.06.2017 13:43


Оптимистичното е, че регистрирахме някакви приходи от трансфери и успяхме да намерим по-млади и на пръв поглед равностойни заместници на напусналите. Ясно е, че Делиорман Разград и Микре София влизат като фаворити за титлата. В крайна сметка, ако сме реалисти поредно класиране за ЕКТ трябва да ни е целта. Млад отбор, който не струва скъпо и се класира всеки път за ЕКТ, докато намалим дълговете и успеем да вдигаме класата дотолкова, че да се класираме в групите на Лига Европа. Мисля, че всеки левскар е наясно, че в следващите 3 години едва ли ще станем шампиони. Гоним Купа на България, 3-ката и сносно представяне в ЕКТ.

Забравих да спомена, че тея тъпаци от фен-шопа не си вдигат телефона и аз не мога да разбера к'во става с тея сезонни карти. Явно ще трябва да се разправям и да подновявям точно преди мача със Сутиеска.


Последна промяна falkenbach на 24.06.2017 13:45, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.06.2017 14:08


falkenbach написа:
Оптимистичното е, че регистрирахме някакви приходи от трансфери и успяхме да намерим по-млади и на пръв поглед равностойни заместници на напусналите. Ясно е, че Делиорман Разград и Микре София влизат като фаворити за титлата. В крайна сметка, ако сме реалисти поредно класиране за ЕКТ трябва да ни е целта. Млад отбор, който не струва скъпо и се класира всеки път за ЕКТ, докато намалим дълговете и успеем да вдигаме класата дотолкова, че да се класираме в групите на Лига Европа. Мисля, че всеки левскар е наясно, че в следващите 3 години едва ли ще станем шампиони. Гоним Купа на България, 3-ката и сносно представяне в ЕКТ.

Забравих да спомена, че тея тъпаци от фен-шопа не си вдигат телефона и аз не мога да разбера к'во става с тея сезонни карти. Явно ще трябва да се разправям и да подновявям точно преди мача със Сутиеска.

Не съм оптимист, ама хич! Виж, ако Тръста направи нещо, да, но и там са малко реакционисти. Заговори се, че Павел Колев ще се маха от бефесе и евентуално да бъде издигнат за един вид президент. Не щат и да чуят за Наско...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.06.2017 14:12


Всичко над 3 място било изненада. Купата е невъзможна мисия.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.06.2017 18:58


navy написа:
Не съм оптимист, ама хич! Виж, ако Тръста направи нещо, да, но и там са малко реакционисти. Заговори се, че Павел Колев ще се маха от бефесе и евентуално да бъде издигнат за един вид президент. Не щат и да чуят за Наско...


Верно ли тая подлога гъзолизка ще ви става президент? :outofspace:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.06.2017 21:37


bai Momchil написа:
navy написа:
Не съм оптимист, ама хич! Виж, ако Тръста направи нещо, да, но и там са малко реакционисти. Заговори се, че Павел Колев ще се маха от бефесе и евентуално да бъде издигнат за един вид президент. Не щат и да чуят за Наско...

Верно ли тая подлога гъзолизка ще ви става президент? :outofspace:

Аз това за първи път го чувам.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   26.06.2017 22:46


falkenbach написа:
bai Momchil написа:
navy написа:
Не съм оптимист, ама хич! Виж, ако Тръста направи нещо, да, но и там са малко реакционисти. Заговори се, че Павел Колев ще се маха от бефесе и евентуално да бъде издигнат за един вид президент. Не щат и да чуят за Наско...

Верно ли тая подлога гъзолизка ще ви става президент? :outofspace:

Аз това за първи път го чувам.

Това е клюка, но има вариант Тръста да издигне президент.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   27.06.2017 06:54


navy написа:
Това е клюка, но има вариант Тръста да издигне президент.


Още по-жалко. От толкова левскари, тръста ще издигне най-голямото мекотело, ли? :dunno:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   29.06.2017 23:16


bai Momchil написа:
navy написа:
Това е клюка, но има вариант Тръста да издигне президент.


Още по-жалко. От толкова левскари, тръста ще издигне най-голямото мекотело, ли? :dunno:

Не си прав за адаша Колев!
Хубаво първо полувреме днес, но може много повече, и незнайно второ. Но и Нар не изневери на себе си и бе минус двама за нас.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   30.06.2017 09:15


В крайна сметка съперникът беше на нивото на Монтана и Нефтохимик.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   30.06.2017 09:45


Аз видях идеи в атаките и контролиране на мача почти през цялото време. Съперникът е от ранга на Пирин, Верея и Славия, според мен.
Харесаха ми Панайотов и Прохазка в центъра. Мапуку няма какво да го коментирам. Черната сила избухна.
Тоя Цветкович доста го развинтваха на десния фланг, но пък Горанов се представи добре.
Определено атаката ни ще бъде по-силна през този сезон.
Краев и Бурабия не ми липсват изобщо. Май добре направихме като ги шитнахме, особено Бурабия.


Последна промяна falkenbach на 30.06.2017 09:46, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   30.06.2017 10:12


falkenbach написа:
Аз видях идеи в атаките и контролиране на мача почти през цялото време. Съперникът е от ранга на Пирин, Верея и Славия, според мен.
Харесаха ми Панайотов и Прохазка в центъра. Мапуку няма какво да го коментирам. Черната сила избухна.
Тоя Цветкович доста го развинтваха на десния фланг, но пък Горанов се представи добре.
Определено атаката ни ще бъде по-силна през този сезон.
Краев и Бурабия не ми липсват изобщо. Май добре направихме като ги шитнахме, особено Бурабия.


Нали знаеш психиката на негрите каква е? Ще се депресира след някой мач и до там ;) Докато вкарва, добре.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   30.06.2017 11:00


falkenbach написа:
Аз видях идеи в атаките и контролиране на мача почти през цялото време. Съперникът е от ранга на Пирин, Верея и Славия, според мен.
Харесаха ми Панайотов и Прохазка в центъра. Мапуку няма какво да го коментирам. Черната сила избухна.
Тоя Цветкович доста го развинтваха на десния фланг, но пък Горанов се представи добре.
Определено атаката ни ще бъде по-силна през този сезон.
Краев и Бурабия не ми липсват изобщо. Май добре направихме като ги шитнахме, особено Бурабия.


Отзад продължаваме да сме ливади. Срещу всеки по-сериозен отбор ще имаме сериозни проблеми.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   30.06.2017 22:59


Vendome написа:
falkenbach написа:
Аз видях идеи в атаките и контролиране на мача почти през цялото време. Съперникът е от ранга на Пирин, Верея и Славия, според мен.
Харесаха ми Панайотов и Прохазка в центъра. Мапуку няма какво да го коментирам. Черната сила избухна.
Тоя Цветкович доста го развинтваха на десния фланг, но пък Горанов се представи добре.
Определено атаката ни ще бъде по-силна през този сезон.
Краев и Бурабия не ми липсват изобщо. Май добре направихме като ги шитнахме, особено Бурабия.


Отзад продължаваме да сме ливади. Срещу всеки по-сериозен отбор ще имаме сериозни проблеми.

+1


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   01.07.2017 09:06


Аз не знам дали тия черногорци са на нивото на Пирин и Верея, същото чух и за Партизани, че все едно са слезли от гората и да бяха много слаби. Само че спомняме си преди по-малко от месец, какво се случи със същата тази Верея, нали?

Да не забравяме и факта, че нашето първенство е супер смешно и си е точно за нивото на Пирин и Верея и отдавна разликата междъ БГ отборите и тези от Черна Гора и Албания не е толкова голямо. Само за пример ще дам, че даже във времената когато Албания бе футболно джудже, а ние доста по-напред с материала, Спартак Пловдив е загубил в Тирана, а ЦСКА е бил с 1:0. Т.е. победата на Ботев се явява най-голямата срещу този съперник.

Та мисълта ми беше, впредвид качеството на първенството Ботев и Левски направиха доста силни мачове в ЕКТ, нещо което отдавна не се е случвало, особено при Левски. Даже вие спокойно можехте да заковете на 4:0 и реванша да стане протоколен. Дунав също не се представи зле срещу определено по-класен съперник от нашите, който ви отстрани наскоро.

Така че нека не омаловажаваме това което направиха БГ отборите в първите мачове, защото отдавна не се беше случвало. Да може би във вторият кръг ще ни бият като тъпани и съперниците ни ще казват, че сме като техните Пирин и Верея, но просто такова ни е нивото.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   05.07.2017 15:06


bai Momchil написа:
Аз не знам дали тия черногорци са на нивото на Пирин и Верея, същото чух и за Партизани, че все едно са слезли от гората и да бяха много слаби. Само че спомняме си преди по-малко от месец, какво се случи със същата тази Верея, нали?

Да не забравяме и факта, че нашето първенство е супер смешно и си е точно за нивото на Пирин и Верея и отдавна разликата междъ БГ отборите и тези от Черна Гора и Албания не е толкова голямо. Само за пример ще дам, че даже във времената когато Албания бе футболно джудже, а ние доста по-напред с материала, Спартак Пловдив е загубил в Тирана, а ЦСКА е бил с 1:0. Т.е. победата на Ботев се явява най-голямата срещу този съперник.

Та мисълта ми беше, впредвид качеството на първенството Ботев и Левски направиха доста силни мачове в ЕКТ, нещо което отдавна не се е случвало, особено при Левски. Даже вие спокойно можехте да заковете на 4:0 и реванша да стане протоколен. Дунав също не се представи зле срещу определено по-класен съперник от нашите, който ви отстрани наскоро.

Така че нека не омаловажаваме това което направиха БГ отборите в първите мачове, защото отдавна не се беше случвало. Да може би във вторият кръг ще ни бият като тъпани и съперниците ни ще казват, че сме като техните Пирин и Верея, но просто такова ни е нивото.

Мдам, на нас на дневен ред ни е ЛЕ и мачовете там, а на припознавачите - мача им със Славия :first: :first: :first:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   05.07.2017 15:07


Vendome написа:
falkenbach написа:
Аз видях идеи в атаките и контролиране на мача почти през цялото време. Съперникът е от ранга на Пирин, Верея и Славия, според мен.
Харесаха ми Панайотов и Прохазка в центъра. Мапуку няма какво да го коментирам. Черната сила избухна.
Тоя Цветкович доста го развинтваха на десния фланг, но пък Горанов се представи добре.
Определено атаката ни ще бъде по-силна през този сезон.
Краев и Бурабия не ми липсват изобщо. Май добре направихме като ги шитнахме, особено Бурабия.


Отзад продължаваме да сме ливади. Срещу всеки по-сериозен отбор ще имаме сериозни проблеми.

Взели сме един румънце на мястото на Костадинов за 100 К евро. Питам се обаче и с каква заплата? Защото ако се сметне за 1 г, + едни поне 500 К евро, за които можеше да го трансферираме Георги, дали има някой, който борави с... калкулатор?


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   05.07.2017 15:28


navy написа:
Взели сме един румънце на мястото на Костадинов за 100 К евро. Питам се обаче и с каква заплата? Защото ако се сметне за 1 г, + едни поне 500 К евро, за които можеше да го трансферираме Георги, дали има някой, който борави с... калкулатор?


Таванът на заплатите от този сезон се говори, че е 8000 евро. Затова е и нямало как да задържим Краев, Лукин, Костадинов и Де Нойер. Доколкото знам само недоразумението Сандберг взима повече, но се надявам скоро да бъде разкаран.
Т.е. за една година румънчето ще вземе около 100 000 евро.


Последна промяна falkenbach на 05.07.2017 15:29, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   06.07.2017 22:19


Тегаво 0:0, особено 50-85 мин, само изритвахме. Ноо, важното е успеха. И тиретата да серат кръв разбира се! :first:
С новите попълнения надявам се ще отстраним и Хайдук!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2017/2018   |   06.07.2017 22:48


Нашата любов е по-силна от вашата омраза :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 284 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг