Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 12:17



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Създаване на клуб ЦСКА във форума 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   12.07.2017 20:27


Здравейте,

искам да се допитам за мнението ви и съответно до разрешението ви.

ЦСКА през последните години е една от водещите теми по коментари и преглеждания изобщо във форума. Абсолютен хит. Считам че темата ЦСКА трябва да се изнесе в отделен клуб, на който аз да бъда модератор. Като такъв ще следя за феърплея между клубарите, които пишат. От време на време ще има нужда и от хигиена, като аз ще я осигуря с действията си.

:red_fan:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   12.07.2017 20:39


tonzos_justice написа:
Здравейте,

искам да се допитам за мнението ви и съответно до разрешението ви.

ЦСКА през последните години е една от водещите теми по коментари и преглеждания изобщо във форума. Абсолютен хит. Считам че темата ЦСКА трябва да се изнесе в отделен клуб, на който аз да бъда модератор. Като такъв ще следя за феърплея между клубарите, които пишат. От време на време ще има нужда и от хигиена, като аз ще я осигуря с действията си.

:red_fan:

Ти не можеш, защото си припознавач на микре-тиресофия, ако има фенове на 1948 да си го създадат в тема, както тая.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   12.07.2017 20:46


Ааааааааааааахххх... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Тонзо, защо си губиш времето? Това, което искаш, можете да си го спретнете като фб група, по лесно ще е, пък и по прегледно и удобно.

Какъв смисъл има от подфорум, на който ти да си модератор. Ти?!?!? Точно ти да отваряш дума за феърплей?!?!? Да ти копна ли малко ТВОИ мнения от темата за цесекато? И от други теми има матрял, не е като да няма. В други клубове, освен че няма да ти дадат модераторството, ами и отдавна да са те баннали перманентно.

Диалозите с Киану можете да си ги пускате на лични и да си онанирате на спокойствие.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   12.07.2017 22:21


междудругото аз съм ЗА, защото смятам, че трябва да има подобен клуб и за Левски.
тази една тема е крайно недостатъчна на сезон и в нея остават да пишат само най-запалените


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   12.07.2017 22:23


Модераторът е зрял човек, а не такъв с мислене на тригодишно дете.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 07:27


Vendome написа:
Модераторът е зрял човек, а не такъв с мислене на тригодишно дете.


Съгласен съм, особено с това, че ти и това не си постигнал. Едно мнение не си развил за 15 години, една тема не си пуснал, която да буди интерес и т.н. Първо си отговори на въпроса какъв съм аз и после думай за другите.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 07:30


SUBXERO написа:
Ааааааааааааахххх... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Тонзо, защо си губиш времето? Това, което искаш, можете да си го спретнете като фб група, по лесно ще е, пък и по прегледно и удобно.

Какъв смисъл има от подфорум, на който ти да си модератор. Ти?!?!? Точно ти да отваряш дума за феърплей?!?!? Да ти копна ли малко ТВОИ мнения от темата за цесекато? И от други теми има матрял, не е като да няма. В други клубове, освен че няма да ти дадат модераторството, ами и отдавна да са те баннали перманентно.

Диалозите с Киану можете да си ги пускате на лични и да си онанирате на спокойствие.



Е, кой да е модератор, бай Иван ли? Не че държа особено, просто споделям идея. И преди да говориш за диалозите с Киану, направи си труда, вземи си елката (трудно ще смяташ на ум) и виж темите за ЦСКА от 2014 г. до ден днешен. Чукай на елката.


Последна промяна tonzos_justice на 13.07.2017 07:31, променена общо 1 път



 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 08:04


2014 все още имаше ЦСКА, нормално беше да се дискутира в по-широки кръгове. Сега се пише само за тирето, а на истинските чорбари им е болно и само тук-таме някой се включи колкото да си излее мъката.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 08:20


SUBXERO написа:
2014 все още имаше ЦСКА, нормално беше да се дискутира в по-широки кръгове. Сега се пише само за тирето, а на истинските чорбари им е болно и само тук-таме някой се включи колкото да си излее мъката.


Не ми се влиза в тъпи спорове. Отделни хора не могат да решават кое е ЦСКА и кое не. Феновете решават. Посещаемостта, ТВ аудиторията и продадените абинаментни карти казват всичко. По всички тези неща ЦСКА е на първо място в България. Чао!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 09:24


tonzos_justice написа:
SUBXERO написа:
Ааааааааааааахххх... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Тонзо, защо си губиш времето? Това, което искаш, можете да си го спретнете като фб група, по лесно ще е, пък и по прегледно и удобно.

Какъв смисъл има от подфорум, на който ти да си модератор. Ти?!?!? Точно ти да отваряш дума за феърплей?!?!? Да ти копна ли малко ТВОИ мнения от темата за цесекато? И от други теми има матрял, не е като да няма. В други клубове, освен че няма да ти дадат модераторството, ами и отдавна да са те баннали перманентно.

Диалозите с Киану можете да си ги пускате на лични и да си онанирате на спокойствие.



Е, кой да е модератор, бай Иван ли? Не че държа особено, просто споделям идея. И преди да говориш за диалозите с Киану, направи си труда, вземи си елката (трудно ще смяташ на ум) и виж темите за ЦСКА от 2014 г. до ден днешен. Чукай на елката.

Реално като бройка е вярно, само че то е като тиресофия - много бройка, малко съдържание. Надали има и 10 % мнения по тимчето, 50% ние ви храним като за световно и вие отговаряте, останалото е анти Левски и останалите.
Прегледах първата 1/3 от мненията в тазгодишната тема, имаше всичко на всичко 7 (седем е добро число) мнение за тиресофия. Ако екстраполираме значи 21 от 320, видиш ли, 7 (седем е добро число) %.
Туй то.
И нито едно за схеми, играчи и нови попълнения!
Броя на отговорите е голям, поради скандалното и незаконно съществуване на тирето от преди 1 година.
Истината е, че само вие двамцата с кияну си онанирате (цитат) на тематиката, в 1-2 % се включва Чаво и това е. Ние само ви храним, да сте сити :salute:
Дай сега в другата тема си драцкайте.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 13:01


tonzos_justice написа:
Vendome написа:
Модераторът е зрял човек, а не такъв с мислене на тригодишно дете.


Съгласен съм, особено с това, че ти и това не си постигнал. Едно мнение не си развил за 15 години, една тема не си пуснал, която да буди интерес и т.н. Първо си отговори на въпроса какъв съм аз и после думай за другите.


Тонзо, Тонзо. Това, че ти четеш само 2-3 теми и мненията в тях, си е твой проблем. Това, че мисленето ти е на нивото на далматинец, също си е твой проблем. Това, че си типичен агиткаджия като манталитет, чудесен екземпляр от книгата на Льо Бон, пак си е твой проблем. Изводът е един, не ставаш за модератор дори на форум Кенеф (ако някога се създаде такъв).

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 13:11


Vendome написа:
tonzos_justice написа:
Vendome написа:
Модераторът е зрял човек, а не такъв с мислене на тригодишно дете.


Съгласен съм, особено с това, че ти и това не си постигнал. Едно мнение не си развил за 15 години, една тема не си пуснал, която да буди интерес и т.н. Първо си отговори на въпроса какъв съм аз и после думай за другите.


Тонзо, Тонзо. Това, че ти четеш само 2-3 теми и мненията в тях, си е твой проблем. Това, че мисленето ти е на нивото на далматинец, също си е твой проблем. Това, че си типичен агиткаджия като манталитет, чудесен екземпляр от книгата на Льо Бон, пак си е твой проблем. Изводът е един, не ставаш за модератор дори на форум Кенеф (ако някога се създаде такъв).



:rofl: :wave:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 13:14


Тонзо дори не знае какво е модератор. Неговата фикс-идея е единствено да може да трие всичко, което не му харесва и после да лъска докато препрочита всичко, минало през цензурата му.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 14:05


:first:
SUBXERO написа:
Тонзо дори не знае какво е модератор. Неговата фикс-идея е единствено да може да трие всичко, което не му харесва и после да лъска докато препрочита всичко, минало през цензурата му.
:first:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 15:16


SUBXERO написа:
Тонзо дори не знае какво е модератор. Неговата фикс-идея е единствено да може да трие всичко, което не му харесва и после да лъска докато препрочита всичко, минало през цензурата му.


Успех в новата игра!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 15:20


tonzos_justice написа:
SUBXERO написа:
Тонзо дори не знае какво е модератор. Неговата фикс-идея е единствено да може да трие всичко, което не му харесва и после да лъска докато препрочита всичко, минало през цензурата му.


Успех в новата игра!

Мерси, подобно с новия подфорум!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 15:36


Модератор на Микре-София, ти да не си на отчет при Ганчев :laugh:

За Киану някаква службица няма ли ;-)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 16:58


Balleta написа:
Модератор на Микре-София, ти да не си на отчет при Ганчев :laugh:

За Киану някаква службица няма ли ;-)


Ние сме ЦСКА и това не ти дава минута покой. Ако бяхме друг отбор нямаше да си мръднеш дебелия задник и 2 реда да напишеш :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 17:58


На мен ми е все едно дали ще има нов клуб или ще громим злобарите в темата ;-)
А днес - бой, ебане и сръбска музика :laugh:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Създаване на клуб ЦСКА във форума   |   13.07.2017 18:02


Keanu написа:
На мен ми е все едно дали ще има нов клуб или ще громим злобарите в темата ;-)
А днес - бой, ебане и сръбска музика :laugh:

Е да, ама твоят коУега е мишок на ниво детска градина. Нали се сещаш, това е моята кофичка, това е моята лопатка - или си добро другарче, или марш от моя пясъчник. :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг