Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:14



Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Лудогорец - треньорска смяна 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:22


SUBXERO написа:
Keanu написа:
Това е проект, който ако финансирането се намали си отива - без фенска маса рано или късно приключват.

Я пак! Вие да не сте случайно на самофинансиране с тази умопомрачителна фенска маса?


За да бъда по-ясен - ако Киро спре да плаща и разтури катуна според теб ще се намери ли друг, който да го "възроди" - я се намери я не, но шанса е доста малък. Ще има ли фенове, които да се борят за това - разликата е от небето до земята.


Последна промяна Keanu на 25.08.2017 22:25, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:32


Keanu написа:
SUBXERO написа:
Keanu написа:
Това е проект, който ако финансирането се намали си отива - без фенска маса рано или късно приключват.

Я пак! Вие да не сте случайно на самофинансиране с тази умопомрачителна фенска маса?


За да бъда по-ясен - ако Киро спре да плаща и разтури катуна според теб ще се намери ли друг, който да го "възроди" - я се намери я не, но шанса е доста малък. Ще има ли фенове, които да се борят за това - разликата е от небето до земята.
То пък при вас се намериха толкова много през годините, че цъфнахте и вързахте.

А за феновете не знам с какви очи отваряш дума изобщо? Точно пък вие припознавачите изобщо не се борихте ами одмах избрахте лекия път на безпринципността и нихилизма. Че и се гордеете с това. Тъжна история!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:41


Не знам, кой е бил по-трудния път... то всичко беше задънена улица.
А в момента ако си мислиш, че е много лесно - постоянно да се спори на тема идентичност...
И ако е по-принципно да се създаде ново дружестео, но пък да не се плаща значи е егати принципността.
Аз мисля, че Ганчев ще плати тия 8млн. и всичко ще си дойде на мястото :first:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 23:15


Вярвайте си!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 14:12


SUBXERO написа:

А за феновете не знам с какви очи отваряш дума изобщо? Точно пък вие припознавачите изобщо не се борихте ами одмах избрахте лекия път на безпринципността и нихилизма. Че и се гордеете с това. Тъжна история!


Не е баш така. Познавам не един истински армеец, който запази своето достойнство и не се хвана за сламката, наречена - София. В този ред на мисли тези хора винаги ще имат моето уважение нищо, че са фенове на някогашния ЦСКА. Така че не всички са припознавачи. Да не слагаме всички фенове на онзи отбор на ЦСКА под един общ знаменател.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 14:35


goro_levskara написа:
SUBXERO написа:

А за феновете не знам с какви очи отваряш дума изобщо? Точно пък вие припознавачите изобщо не се борихте ами одмах избрахте лекия път на безпринципността и нихилизма. Че и се гордеете с това. Тъжна история!


Не е баш така. Познавам не един истински армеец, който запази своето достойнство и не се хвана за сламката, наречена - София. В този ред на мисли тези хора винаги ще имат моето уважение нищо, че са фенове на някогашния ЦСКА. Така че не всички са припознавачи. Да не слагаме всички фенове на онзи отбор на ЦСКА под един общ знаменател.
Именно, Жоро! Затова и подчертах "вие припознавачите" за да не стават грешки. За всички цесекари с достойнство - само респект!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 14:46


Ако това се случи при вас тогава ще ви питам - от страни е много лесно. Дали ще предпочетете да зарежете една над 100г. история... и ще си гледате Челси например... Дали ще припознаете чисто ново дружество, но направено от Гела... Дали ще имате въобще някакъв вариант... Някои ще кажат, че феновете ще се организират, ще създадат дружество и ще почнат честно и почтено от ниските нива, но реално дали ще се случи и ако случайно стане, колко ще просъществува, без бази, без финанси с мачове по селата не е много сигурно...

И за да не сме постоянно в офтопик ето коефициентите в Bet 365 за победител в групата:
Хофенхайм - 2.1
Истанбул Башакшехир - 3.5
Брага - 5
Лудогорец - 6.5

А точно мача с Брага мисля, че е между мачовете с нас и Левски...


Последна промяна Keanu на 26.08.2017 14:55, променена общо 3 пъти



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 14:55


Keanu написа:
Ако това се случи при вас тогава ще ви питам - от страни е много лесно. Дали ще предпочетете да зарежете една над 100г. история... и ще си гледате Челси например... Дали ще припознаете чисто ново дружество, но направено от Гела... Дали ще имате въобще някакъв вариант... Някои ще кажат, че феновете ще се организират, ще създадат дружество и ще почнат честно и почтено от ниските нива, но реално дали ще се случи и ако случайно стане, колко ще просъществува, без бази, без финанси с мачове по селата не е много сигурно...


Юнак, аз имам 30 години стаж по стадионите и още 4-5 с баща ми и дядо ми. Видял съм титли, купи, финали, всичко, което може да види един футболен фен. Можеш да бъдеш сигурен, че просто ще се откажа и няма да ходя повече, нито ще ме интересува. Но достойнството ще съм си го запазил, сигурен бъди.
п.с. И да започнеш да ми отговаряш с обиди, няма да тръгна с твоя тон. Само здраве ще ти пожелая. Искрено!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 15:03


Никога не тръгвам пръв с обидите ;-)
Но да зарежеш всичко само за едно дружество... естествено ти за теб може да си сигурен, но въобще не се знае какво ще реши мнозинството... а достойнството е доста субективна величина.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 15:17


Keanu написа:
Ако това се случи при вас тогава ще ви питам - от страни е много лесно. Дали ще предпочетете да зарежете една над 100г. история... и ще си гледате Челси например... Дали ще припознаете чисто ново дружество, но направено от Гела... Дали ще имате въобще някакъв вариант... Някои ще кажат, че феновете ще се организират, ще създадат дружество и ще почнат честно и почтено от ниските нива, но реално дали ще се случи и ако случайно стане, колко ще просъществува, без бази, без финанси с мачове по селата не е много сигурно...

И за да не сме постоянно в офтопик ето коефициентите в Bet 365 за победител в групата:
Хофенхайм - 2.1
Истанбул Башакшехир - 3.5
Брага - 5
Лудогорец - 6.5

А точно мача с Брага мисля, че е между мачовете с нас и Левски...


а бе пич, не мога те разбера, ксакво те прави щастлив какви са коефицентите и какво ще направи Крейзи в Европа, след като твоя отбор даже не го пускат да играе в Европа, след като твоя отбор от години не е правил ниощо в Европа, след като единствените, които играят в Европа са Лудогорец.

Имат пари, имат стадион, имат бази, имат играчи, играят дълго в европа, два пъти бяха в групите на ШЛ, два пъти в Лига Европа, стигнаха осминафинал в ЛЕ, играха паметни мачове с Реал, Ливърпул, Арсенал, ПСЖ, Айндховен, Валенсия ....6 години поред са шампиони, от 18 мача нямате победа над тях, никой не ви признава за ЦСКА, ръководството ви си признава на УЕФА, че е Литекс, правите маймунджалъци по търговете, някой си Ред Енимъл, вместо собственика ви печели търга само за да не е с името си, обжалва, шмекерува, не плаща ..... къде е Гела, къде сте вие .... и да са последни какво, пак са пред вас


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 15:26


Ти първо кажи какво толкова те интересува моя отбор?
А иначе аз имам право да се интересувам от най-големия ни конкурент в момента, който често минава границата на конкуренцията и по-скоро бих го квалифицирал като враг.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 15:35


Keanu написа:
Ти първо кажи какво толкова те интересува моя отбор?
А иначе аз имам право да се интересувам от най-големия ни конкурент в момента, който често минава границата на конкуренцията и по-скоро бих го квалифицирал като враг.


изобщо не ме интересува мафиотския ти урод, просто кефиш колко жалко се пениш срещу Гела, сигурно ти е много гадно какво прави в Европа, докато ти изпадаш в оргазъм от мачове с Бистрица... :innocent:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   26.08.2017 16:17


Кой какво прави си е негова работа - и ако "кефя" си чети и си се кефи, без толкова излишен спам и заяждане. Топика е за Лудогорец и по-точно за треньора и ако няма какво да кажеш по темата... :wave:


Последна промяна Keanu на 26.08.2017 16:19, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 07:19


Balleta написа:
Keanu написа:
Ти първо кажи какво толкова те интересува моя отбор?
А иначе аз имам право да се интересувам от най-големия ни конкурент в момента, който често минава границата на конкуренцията и по-скоро бих го квалифицирал като враг.


изобщо не ме интересува мафиотския ти урод, просто кефиш колко жалко се пениш срещу Гела, сигурно ти е много гадно какво прави в Европа, докато ти изпадаш в оргазъм от мачове с Бистрица... :innocent:


Емигрант измислен продажен, айде отивай да копаш на негрите в Бостън под моста!!! Вместо да се труди за България се труди за негри и мексиканци :laugh: :laugh: :laugh:

Като не ти дреми за БГ, за какво си тук материалистчо? Аз и Киану работим за БГ, ти за кой работиш? Писна ми от емигранти!


Последна промяна tonzos_justice на 28.08.2017 07:30, променена общо 4 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 07:47


tonzos_justice написа:
Balleta написа:
Keanu написа:
Ти първо кажи какво толкова те интересува моя отбор?
А иначе аз имам право да се интересувам от най-големия ни конкурент в момента, който често минава границата на конкуренцията и по-скоро бих го квалифицирал като враг.


изобщо не ме интересува мафиотския ти урод, просто кефиш колко жалко се пениш срещу Гела, сигурно ти е много гадно какво прави в Европа, докато ти изпадаш в оргазъм от мачове с Бистрица... :innocent:


Емигрант измислен продажен, айде отивай да копаш на негрите в Бостън под моста!!! Вместо да се труди за България се труди за негри и мексиканци :laugh: :laugh: :laugh:

Като не ти дреми за БГ, за какво си тук материалистчо? Аз и Киану работим за БГ, ти за кой работиш? Писна ми от емигранти!
Кофти аргументи, Тонзе. Знам, че можеш много повече. Дай малко по-спокойно и може и да се получи.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 07:48


tonzos_justice написа:
Аз и Киану работим за БГ, ти за кой работиш?


Тонзич, за кое БГ работиш? За Домуса или за Пеевски?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 08:12


Херо ме кефи :dance: До зимата май пак ще върнат Дерменджиев... не се научиха тия а ние дано се възползваме, че сега е времето.


Последна промяна Keanu на 28.08.2017 08:13, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 08:24


bai Momchil написа:
tonzos_justice написа:
Аз и Киану работим за БГ, ти за кой работиш?


Тонзич, за кое БГ работиш? За Домуса или за Пеевски?


В цял свят има олигарси, а реално няколко човека определят световната политика. Това не е аргумент за Домуса и Пеевски.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 08:25


Keanu написа:
Херо ме кефи :dance: До зимата май пак ще върнат Дерменджиев... не се научиха тия а ние дано се възползваме, че сега е времето.



Чичо Гошо сигурно е получил смс вчера да си почива 1-2 месеца и после да се връща :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   28.08.2017 14:05


tonzos_justice написа:
Balleta написа:
Keanu написа:
Ти първо кажи какво толкова те интересува моя отбор?
А иначе аз имам право да се интересувам от най-големия ни конкурент в момента, който често минава границата на конкуренцията и по-скоро бих го квалифицирал като враг.


изобщо не ме интересува мафиотския ти урод, просто кефиш колко жалко се пениш срещу Гела, сигурно ти е много гадно какво прави в Европа, докато ти изпадаш в оргазъм от мачове с Бистрица... :innocent:


Емигрант измислен продажен, айде отивай да копаш на негрите в Бостън под моста!!! Вместо да се труди за България се труди за негри и мексиканци :laugh: :laugh: :laugh:

Като не ти дреми за БГ, за какво си тук материалистчо? Аз и Киану работим за БГ, ти за кой работиш? Писна ми от емигранти!


ей панелен плъх от покрайнините на София що не си пиеш хапчетата бе мушмурлок недорасъл ??? Ти прост ли си или комплексиран ???

Кога ще ти увре селската физиономия, на теб и другите, като тебе, че на емигрант няма как да ме обидиш, недорасъл пубер .....

Мутренският ти селски отбор от село Микре не представлява цяла България, смешник ....... скрий се в мишата си дупка и не ми се меси в постовете ..... Стенли беше прав в определенията си за теб, колкото и груби да бяха .....

:clown: :clown: :clown:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг