Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:33



Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Лудогорец - треньорска смяна 
Автор Съобщение

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Лудогорец - треньорска смяна   |   10.08.2017 13:57


Чичо Гошо "70-тата минута" напуска, идва Херо, какво мислите?

Аз не мисля, че пасва на стила им - Петев, Стоев и Дерменджиев имаха повече или по-малко идентично виждане за играта на отбора, т.е. като изключим португалчето - приятел на Мауриньо - имаме последователно изграждане и израстване на нещо константно.

Факт е, че за Лига Европа им се падна най-слабият възможен съперник, но според мен целите им трябва да са четвъртфинал - с Херо няма да излязат от групата, според мен.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   10.08.2017 14:09


MCStranger написа:
Чичо Гошо "70-тата минута" напуска, идва Херо, какво мислите?

Аз не мисля, че пасва на стила им - Петев, Стоев и Дерменджиев имаха повече или по-малко идентично виждане за играта на отбора, т.е. като изключим португалчето - приятел на Мауриньо - имаме последователно изграждане и израстване на нещо константно.

Факт е, че за Лига Европа им се падна най-слабият възможен съперник, но според мен целите им трябва да са четвъртфинал - с Херо няма да излязат от групата, според мен.

Аз харесвам Херо и отборите, които е водил, според зависи финансовите средства, са играли прагматичен, но атакуващ футбол. В случая съжалявам, че махнаха физкултурника, сещаш се в каква светлина го казвам.
За ЛЕ и групите зависи много кои отбори се паднат, но първо и най-първо разград трябва да влезне там. Може да е формалност, но е така.
Факт е, че отборите от големите първенства, особено тези, които се борят за зона ШЛ пренебрегват ЛЕ. Затова и ако им се паднат украински, руски, унгарски и някой немски отбор ще е трудно излизането. 1/4 финал не е кой знае какво постижение, като се има предвид парите, наляти и наливани там.
Предполагам Херо ще привлече поне 2 или 3а нови играчи, предполагам, че и Анисе ще бъде засилен нанякъде.
Може би ще кръцнат крилцата на Томанов, последните южноамериканци са откровено слаби, ей го вратарчето е смех. А и Херо държи той да привлича играчите, а не да му ги водят.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   10.08.2017 14:16


Аз пък мисля, че правят голяма грешка с тази смяна в този момент, но това е добре за нас :yes:

п.с. хаха, сега се говори, че и Чилика щял да ходи в екипа на Херо - бил напуснал Оборище :laugh:


Последна промяна Keanu на 10.08.2017 14:30, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   10.08.2017 15:48


Аз имам респект от Херо, от чичо Гошо не. За мен не е добре тази смяна. Херо ще иска задължителна титла за Лудогорец, което е нормално за нов треньор, докато при чичо Гошо можеше да се получи една лека апатия и титлата да си дойде леко на Армията, но...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   13.08.2017 18:37


изобщо не мисля, че е ъпгрейд на Дерменджиев, даже може да се окаже обратното ....


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   13.08.2017 22:57


Не ме интересува дали тази смяна ще подейства добре на Лудогорец, дори по-добре Херо да се осере.
Единственото, което мисля е, че с този ход Херо няма място на Герена повече. И без това за малко да пропилее 10 точки аванс, които Люпко му ги беше натрупал през 2000-та година.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   15.08.2017 10:40


falkenbach написа:
Не ме интересува дали тази смяна ще подейства добре на Лудогорец, дори по-добре Херо да се осере.
Единственото, което мисля е, че с този ход Херо няма място на Герена повече. И без това за малко да пропилее 10 точки аванс, които Люпко му ги беше натрупал през 2000-та година.


Люпко остави 2 точки аванс. Херо набързо ги натрупа до 9-10 през пролетта, после имаше спад плюс няколко малоумни ремита и онази съдийска загуба в Перник. Късметът върза в онази мъгла и си върнахме преднината почти изцяло до 8 точки (ако не бъркам).

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   15.08.2017 18:40


Димитър Димитров е нож с две остриета.
От една страна той е много по-класен треньор от Петев, Стоев, Дерменджиев.
Това, че Лудогорец ще промени стила си не е лошо, защото той малко или много се изчерпа.
За да промени стила си обаче трябва и смяна на трансферната политика. Вече да не се привличат толкова южноамериканци, а перспективни играчи от страни като Полша, Румъния, Чехия. Отделно и Херо харесва по-ръстови състезатели, а бразилците не са такива.
Но Петев, Стоев, Дерменджиев бяха малко или много удобни треньори за Домусчиев. А Димитър Димитров не е такъв. Вероятността за конфликт между двамата в по-късен етап от сезона е голяма.

Иначе точно в Левски Димитров показа, че може да работи под напрежение. Направи дубъл, би 3 пъти ЦСКА за един полусезон.

Ако го оставят да работи и да налага идеите си ще има успехи. Но се съмнявам да го оставят той да определя нещата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   16.08.2017 08:03


Херо има едно слабо място, няма го никакъв в евротурнирите. Същият е и Стойчо Младенов. На местна почва виреят, в Европа са нула.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   16.08.2017 09:41


Действително, с Велбъжд Херо записа доста неприятен резултат в Интертото. 8 гола мисля отнесоха от чехи.
Но поне в националния записа два равни мача с Англия, в чуждите клубове пак се справи по-добре от Стойчо. Стойчо е ненадминат по издънки зад граница.
Иначе "Еврофутбол" са дали нереален коефициент за Судува, все едно Лудогорец играе с Витоша Бистрица. Така че, който се съмнява в Херо, сега е момента да заложи.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   16.08.2017 12:57


albertz написа:
Ако го оставят да работи и да налага идеите си ще има успехи. Но се съмнявам да го оставят той да определя нещата.


Много скоро ще съжалява, че е напуснал Иртиш. До зимата ще изкара най-много поради тази причина. Явно не знае приказката за Агата.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   16.08.2017 15:55


albertz написа:
Действително, с Велбъжд Херо записа доста неприятен резултат в Интертото. 8 гола мисля отнесоха от чехи.
Но поне в националния записа два равни мача с Англия, в чуждите клубове пак се справи по-добре от Стойчо. Стойчо е ненадминат по издънки зад граница.
Иначе "Еврофутбол" са дали нереален коефициент за Судува, все едно Лудогорец играе с Витоша Бистрица. Така че, който се съмнява в Херо, сега е момента да заложи.


Мани чехите. Помниш ли Видзев?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 20:40


Съвсем патриотично мисля, че групата е чудесна:

Брага (сериозен отбор, който в ЛЕ прави често осмина/четвърт финал а 2011 и финал мисля)
Лудогорец (Херо... :wave: )
Хофенхайм (надъхани немци, които искат да се доказват в ЕКТ)
Истанбул Башакшехир (говори се, че е на Ердоган - миналата година завършват втори в Турция а са взели и добри попълнения, клуб на тяхното министерство на спорта със спонсор Турските авиолинии)

...хем ще ги шибат хем трибуна Гоци ще е празна, че отборите не са толкова известни :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 21:23


Keanu написа:
Съвсем патриотично мисля, че групата е чудесна:

Брага (сериозен отбор, който в ЛЕ прави често осмина/четвърт финал а 2011 и финал мисля)
Лудогорец (Херо... :wave: )
Хофенхайм (надъхани немци, които искат да се доказват в ЕКТ)
Истанбул Башакшехир (говори се, че е на Ердоган - миналата година завършват втори в Турция а са взели и добри попълнения, клуб на тяхното министерство на спорта със спонсор Турските авиолинии)

...хем ще ги шибат хем трибуна Гоци ще е празна, че отборите не са толкова известни :laugh:



много добре си ги проучил, браво, айде сега на село и пак мегамачове с Бистрица .... :rofl: :wave:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 21:36


Мастиите все едно играят в друго първенство и не играят с Бистрица, но пък плащат в пъти повече заплати за да си ритат баш на село... е ще поритат и със Башакшехир...


Последна промяна Keanu на 25.08.2017 21:40, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 21:48


Keanu написа:
Мастиите все едно играят в друго първенство и не играят с Бистрица, но пък плащат в пъти повече заплати за да си ритат баш на село... е ще поритат и със Башакшехир...


мастиите за отрицателно време изкараха 12 милиона евро ...не им мисли заплатите, мисли дали мутрата Микре ще плати и стотинка и с колко ще е навътре следващия полусезон :wave:

мастиите имат ултрамодерен стадион одобрен от УЕФА, продават на Бордо и Аталанта, поставени с в урните на УЕФА, нямат 6 години загуба от ЦСКА и представящия се за него урод Микре .... наистина не знам защо ги мислиш, хората си действат и развиват, злобарите им се плюнчат все едно ще им накривят на шапката..... :dunno: организирайте пак заря, в това сте силни ....


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 21:59


Мастиите купуват съдии и цели отбори а Гела се е самозабравил, да не говорим колко мръсотии се опитват да ни правят - поставените фирми на търга, обелското отборче, чиято цел е разцепване на феновете и т.н... няма как да не ги хейтя, а и мисля, че краят им наближава. Това е проект, който ако финансирането се намали си отива - без фенска маса рано или късно приключват.


Последна промяна Keanu на 25.08.2017 22:05, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:07


Keanu написа:
Мастиите купуват съдии и цели отбори а Гела се е самозабравил, да не говорим колко мръсотии се опитват да ни правят - поставените фирми на търга, обелското отборче, чиято цел е разцепване на феновете и т.н... няма как да не ги хейтя


комплексарите, като не моат друго да измислят и айде съдиите :rofl: вас като не могат да ви купят и като бият само със съдии що не взехте ей така за разнообразие поне веднъж да ги биете .... :wave:

хейтвай си, ама нали знаеш то се връща отгоре ти, вие си хейтвайте, докато Крейзи се развиват ...

П.П. Ще не хейтваш твоето си уродче:
- купиха БФС - да реорганизира цяла енда лига и криминално да ви навре административни в А група
- купихте Кралев - да ви даде под масата стадиона
- ползвате емблема, ама не плащате
- използвате мутренски номера по търговете

вас как да не ви хейтват, те своите ви ви хейтват ... :outofspace:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:17


Keanu написа:
Това е проект, който ако финансирането се намали си отива - без фенска маса рано или късно приключват.

Я пак! Вие да не сте случайно на самофинансиране с тази умопомрачителна фенска маса?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лудогорец - треньорска смяна   |   25.08.2017 22:18


И да ги хейтвам и да не ги хейтвам тия рано или късно приключват...
А нас не ни мисли. Върнаха ни, защото интереса беше спаднал в пъти а от там и приходите им - най-гледания и посетен отбор в последните години. Отиди на Панчарево и виж какво се прави и тогава говори за базите... или е по-добре както беше съвсем до скоро - храсталаци, тръни, кал и мизерия.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг