Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:31



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Следваща
ППЛ 2018/2019 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 19:50


Е дай всеки да си прави каквото си иска понеже е "демократично"...
А ББ избра супер точния момент - след тоя шум по медии из целия свят, за това че е поискал оставка на президента на футболния ни съюз едва ли някой ще каже нещо... А тия бяха доста организирани от СЗ. Някой каза, че това наши (червени) привърженици няма да го направят - да, защото има олигофрени, които са подходящи да свършат черната работа ;)

А иначе Бойко му набра на Перуката, когато излагаше всички на пресконференцията в Белград - сега избра точния момент. Той е доста злопаметен - помня веднъж и на Гела му беше набрал и сега се надявам да им го върне на всички гелосани мастии


Последна промяна Keanu на 15.10.2019 19:53, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 19:54


Keanu написа:
Е ако беха Станишката или Орешака знаете ли какво щеше да е ако опре ножа до кокала - "Призоваваме президента на БФС да подаде оставка!"... Перукан: "Няма да я подам и ще си лапкаме на воля - от УЕФА, от държавата вкл. и приходите от тотото". Станишката/Орешака/или друг подобен - е добре тогава, вие сте независими и си правете каквото поискате!

Аз лично се радвам, че перуканските делиормански мастии най-сетне могат да си получат заслуженото! 14 години управление от гелосаните перуки и затънахме тотално!
Днешния ден е празник! :ura:

Ще дойде друг, тоно като него (защото кадърни хора почти не се допускат на ръководни позиции) и нищо няма да се подобри. Хаосът идва от управлението на държавата, БФС е просто поредното отражение на това.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 20:27


Keanu написа:
Е дай всеки да си прави каквото си иска понеже е "демократично"...
А ББ избра супер точния момент - след тоя шум по медии из целия свят, за това че е поискал оставка на президента на футболния ни съюз едва ли някой ще каже нещо... А тия бяха доста организирани от СЗ. Някой каза, че това наши (червени) привърженици няма да го направят - да, защото има олигофрени, които са подходящи да свършат черната работа ;)

А иначе Бойко му набра на Перуката, когато излагаше всички на пресконференцията в Белград - сега избра точния момент. Той е доста злопаметен - помня веднъж и на Гела му беше набрал и сега се надявам да им го върне на всички гелосани мастии


Баце, пак се излагаш.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 20:47


Shifter написа:
Всъщност, това е наистина отвратително... Поредното доказателство, че т.нар. ни "полиция" се ползва само като бухалка срещу неудобните (в случая и предизборно). Надявам се заради това да ни извадят от следващите 1-2 квалификации (ако не знаете, политическа намеса в управлението на футбола е забранена от ФИФА). Не, че Михайлов не трябваше да се е махнал отдавна, но самата поредица от действия е гротескно отблъскваща (Борисов казва Михайлов да си подаде оставката, от офиса на БФС отказват, ГДБОП щурмува офиса на БФС, Михайлов подава оставка). Няма смисъл да се радвате, защото с подобно "управление" не ни чака нищо добро - и нямам предид само във футбола.


:cheers:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 20:53


Аз и доста цесекари ще сме доволни даже и клубния футбол да го извадят от турнирите за 2-3 години... Няма да е толкова фатално и в квалификации да не участваме.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.10.2019 23:26


Keanu написа:
Аз и доста цесекари ще сме доволни даже и клубния футбол да го извадят от турнирите за 2-3 години... Няма да е толкова фатално и в квалификации да не участваме.
Припознавачи имаш предвид, нали?
Аз съм обаче доволен, че снощи нямаше нито един левскар в състава и смените.
Вие сте тъпи, та тъпи. Като извадят национала, да не мислиш, че клубните ще минат метър? С какви пари джуджето и за чий ще ви прави стадион? Кура ми Янко!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 05:20


Някой явно не е слушкал след онази среща - има вече и арестувани от съдийската комисия... Само се чудя дали непослушковците са били сини или зелени или са заедно в кюпа, защото вчера Ганчев на среща с феновете е казал, че е доволен от случващото се... :whistle:
Цитат:
ББ:
„Преди известно време ние говорихме именно за респект, за чистота на взимане на съдийски решения, за ненамесата в работата им. За съжаление те не се вслушаха и мислеха, че с колегите, които се срещахме и ги предупредихме си правим евтин ПР. Исках да съм ги предупредил, за да не може след това някой от ФИФА и УЕФА да ми прави забележки. Те не се съобразиха и това, което службите ми докладваха сутринта, просто съвпаднаха няколко неща заедно. Операцията беше планирана няколко дни преди вчерашния мач.

"Това, което се прави на територията на страната и не се спазват законите, договарят мачове или договорят съдии за мачове, няма да ги търпим. Това е реакцията днес след дълго време вършена работа от полицията, ГДБОП и НАП“,


Последна промяна Keanu на 16.10.2019 05:22, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 09:00


Keanu написа:
Аз лично се радвам, че перуканските делиормански мастии най-сетне могат да си получат заслуженото! 14 години управление от гелосаните перуки и затънахме тотално!
Днешния ден е празник! :ura:


Искам точно това да си припомниш като оповестят името на новият президент на БФС "Циклопий Мазньо Гъзолизец Павелчо Ибрикчията Колев".

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 09:23


Не вярвам да е той...

Цитат:
Използваме случая да благодарим на всички хора, които ни писахте на лични съобщения, на споделените и харесани постове, с които ни подкрепяте.

Бъдете сигурни, че ние продължаваме битката.

Радваме се, че най-после има размърдване по отношение на управлението на БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ. Но по-добре късно, отколкото никога.

Преди година и половина ние казахме, че тези хора не могат да управляват българския футбол, че любимата игра е стигнала дъното на дъното, че те нямат стратегия, нито могат да я направят, камо ли да я изпълнят. За съжаление излязохме прави.

Сега когато държавата усети звучния шамар на падението, както спортно, така и духовно, и започна освобождаването на футбола от недосегаемите, дано да има последователност и да стигне до край. Защото там от години гние, на всички нива. Да се надяваме, че ще се търси отговорност за „огромните пари“, както каза премиера, дадени на БФС. Защото когато държавата дава парите на данъкоплатеца за развитието на футбола, трябва да се знаят целите и как са управлявани средствата за постигането им. Постигнатото го видяхме.

Бяхме свидетели на прекрасния синхром в работата на Министерството на спорта и БФС, по поведението на Кралев, а от днес не е така. Защо ли?!!!

Трябва добре да се почисти болното място, защото държавата това сме всички ние и сме длъжни на нашите деца. Защото футболът е играта на феновете, защото е социален феномен, защото е в сърцата на милиони българи. А ние не заслужаваме този срам.

Оставаме ваши: Любослав Пенев и Николай Илиев


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 09:43


Keanu написа:
Някой явно не е слушкал след онази среща - има вече и арестувани от съдийската комисия... Само се чудя дали непослушковците са били сини или зелени или са заедно в кюпа, защото вчера Ганчев на среща с феновете е казал, че е доволен от случващото се... :whistle:
Цитат:
ББ:
„Преди известно време ние говорихме именно за респект, за чистота на взимане на съдийски решения, за ненамесата в работата им. За съжаление те не се вслушаха и мислеха, че с колегите, които се срещахме и ги предупредихме си правим евтин ПР. Исках да съм ги предупредил, за да не може след това някой от ФИФА и УЕФА да ми прави забележки. Те не се съобразиха и това, което службите ми докладваха сутринта, просто съвпаднаха няколко неща заедно. Операцията беше планирана няколко дни преди вчерашния мач.

"Това, което се прави на територията на страната и не се спазват законите, договарят мачове или договорят съдии за мачове, няма да ги търпим. Това е реакцията днес след дълго време вършена работа от полицията, ГДБОП и НАП“,


Поредната димка за замаскиране на натиска върху Михайлов. А вие, освен нагли, сте и неблагодарни. Перуци заради вас направи нов шампионат. Пак същият той ви уреди в евротурнирите по-рано от първоначалната забрана. Съдиите немалко пъти ви подбутнаха.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 09:44


Keanu написа:
Не вярвам да е той...

Цитат:
Използваме случая да благодарим на всички хора, които ни писахте на лични съобщения, на споделените и харесани постове, с които ни подкрепяте.

Бъдете сигурни, че ние продължаваме битката.

Радваме се, че най-после има размърдване по отношение на управлението на БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ. Но по-добре късно, отколкото никога.

Преди година и половина ние казахме, че тези хора не могат да управляват българския футбол, че любимата игра е стигнала дъното на дъното, че те нямат стратегия, нито могат да я направят, камо ли да я изпълнят. За съжаление излязохме прави.

Сега когато държавата усети звучния шамар на падението, както спортно, така и духовно, и започна освобождаването на футбола от недосегаемите, дано да има последователност и да стигне до край. Защото там от години гние, на всички нива. Да се надяваме, че ще се търси отговорност за „огромните пари“, както каза премиера, дадени на БФС. Защото когато държавата дава парите на данъкоплатеца за развитието на футбола, трябва да се знаят целите и как са управлявани средствата за постигането им. Постигнатото го видяхме.

Бяхме свидетели на прекрасния синхром в работата на Министерството на спорта и БФС, по поведението на Кралев, а от днес не е така. Защо ли?!!!

Трябва добре да се почисти болното място, защото държавата това сме всички ние и сме длъжни на нашите деца. Защото футболът е играта на феновете, защото е социален феномен, защото е в сърцата на милиони българи. А ние не заслужаваме този срам.

Оставаме ваши: Любослав Пенев и Николай Илиев


Любослав Пенев, когото ГГ отказа да подкрепи по време на предишния конгрес.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 11:01


Предишния напълно "безсмислен" конгрес с предизвестен край... Но после го викна за треньор


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 13:37


Смислен, безсмислен, липсата на подкрепа е показателна. Помним и с треньорството какво стана и онази декларация.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 17:06


Vendome написа:
Смислен, безсмислен, липсата на подкрепа е показателна. Помним и с треньорството какво стана и онази декларация.

Микренският е безскрупулен. Който му трябва, трябва, като вече не му трябва - драцка с дебелия флумастер.
Знае кога да се наведе, да се фане за палците. За това е и жив все още. Малцина останаха.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 19:17


Днес по dsport каза доста истини Ганчев - май са взели интервюто от БНТ:
Цитат:
Гриша Ганчев:
Аз мисля, че това е много добре за футбола. Това беше, как да кажа. Нямам и думи да се изразя за тази секта там горе. Алкохолизирана секта, затворена. Там не може да се пипа. То по-лесно е да влезеш в Светия синод, отколкото там. Браво на Кралев и на Борисов, че го решиха, защото това се държавници. Те отвоюваха футбола за държавата, защото без значение кой дава пари за клубове и за това, и за онова. Тая секта вече не мисля, че ще се появи нова такава. Ще почнем пак от нулата и полека, полека си мисля, че ще си възвърнем средноевропейското ниво. Трябва да се вкарат правила и да се почнат това, което се борихме на времето аз и Наско Сираков, ние заради това и напуснахме, задължително да се направят рестрикции, да почнат да се налагат млади футболисти, задължително да играят и полека, полека ще станат работите.


Последна промяна Keanu на 16.10.2019 19:25, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 19:23


Keanu написа:
Днес по dsport каза доста истини Ганчев - май са взели интервю от БНТ:
Цитат:
Гриша Ганчев:
Аз мисля, че това е много добре за футбола. Това беше, как да кажа. Нямам и думи да се изразя за тази секта там горе. Алкохолизирана секта, затворена. Там не може да се пипа. То по-лесно е да влезеш в Светия синод, отколкото там. Браво на Кралев и на Борисов, че го решиха, защото това се държавници. Те отвоюваха футбола за държавата, защото без значение кой дава пари за клубове и за това, и за онова. Тая секта вече не мисля, че ще се появи нова такава. Ще почнем пак от нулата и полека, полека си мисля, че ще си възвърнем средноевропейското ниво. Трябва да се вкарат правила и да се почнат това, което се борихме на времето аз и Наско Сираков, ние заради това и напуснахме, задължително да се направят рестрикции, да почнат да се налагат млади футболисти, задължително да играят и полека, полека ще станат работите.


Ще се разплача.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 19:32


Ако има желание и се работи правилно нещата наистина може да се получат.
Например в Хърватска даже са издали книга за това:
https://soccercurriculum.com/

Да, книга... как са развили футбола и младежите си, за да станат световни звезди. Вече е измислено, просто някой трябва да го прилага. Няма нищо лошо да погледнеш как го правят по света (не само Хърватска) и мисля, че не е необходимо да измисляме топлата вода.
Естествено ще е необходимо доста работа вкл. да се направят работни срещи, да се посети техния футболен съюз, клубове, школи. Да се почерпи опит и да се действа... А тази "алкохолизирана секта" колкото и да се опъва се надявам да се измете.


Последна промяна Keanu на 16.10.2019 19:34, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 19:51


Той Ганчев така си развива футболистите, че отново плача. Този път от умиление.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.10.2019 19:55


Говори за национална стратегия - не да се правят нещата на парче...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   17.10.2019 00:59


Стенли, уж писахте, че перуката е най-мразения от вас левскар и какво ли още не през годините, сега в герой го изкарахте. :tomate:
кога ще има угодбия? то е ясно, че нещата няма да се оправят и че изобщо нещата в тази държава не търпят промени от години и няма светлина в тунела, докато не минат поне още две поколения, но такива като перуката когато и да се разкарат все ще е късно.
изобщо не ме вълнува какво е направил за ЦСКА, Левски или Янтра Габрово и пр. Той бе пагубен за родния ни футбол и всички тези около него. Ако не беше той Лайногорец никога нямаше да имат 8 поредни титли. Целия ни футбол бе сринат из основи. Лудогорец успяват с пари и чужденци, родното го няма. За 15 г. нямаме нищо на национално ниво, нищо не идва и от долу. А той е главата на всичко това, защото ще шеф на БФС. Толкоз.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг