Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:29



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща
ППЛ 2018/2019 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.10.2019 15:58


Е стига толкова - нали требва да има за конгреси, екскурзии, пиене, бело, курви...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.10.2019 16:55


И така, кой ще бъде новия шеф на БФС? Вече ни предложиха Стенли, според мен топ-кандидат. Стига да му се иска това, доколкото знам, той учи за треньор (мениджър).
Изреждам ги:
1. Станислав Петров
2. Димитър Бербатов
3. Наско Сираков
4. Красен Кралев
5. друг (може само като друг, но може и да се посочи)

И нов треньор ще ни трябва, но това май вече може да се закърпи временно, защото все си мисля, че ще ни извадят от ЕП 2020, и на никакви баражи няма да ходим. Все пак, ВИД:
1. Хубчев - поне ги познава и ги е събирал
2. Херо
3. Мъри
4. друг


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.10.2019 20:47


https://gong.bg/bg-football/nacionalen-tim/multimedia/video/dimityr-berbatov-s-iaven-namek-za-ambiciozni-planove-562733


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.10.2019 21:31


Бербо?
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.10.2019 22:57


Същият ташак ще е с Барбуков!!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   19.10.2019 01:39


Никакви бивши футболисти за шефове на БФС-то. :uuu:
за треньор Мъри с дългогодишна програма и спокойствие.

Боби днес удари дъното, както и останалите нещастни душици от изпълкома дето се правиха на ощипани девици. :tomate: :tomate: :tomate:
а Балъчето когато и да го бяха махнали все ще е късно. Пълен некадърник и бездарник.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   19.10.2019 08:11


Не си създавайте розови илюзии. Вероятно прездент на БФС ще стане свинята Крадлев, а за спортен министър май гласят наглата персона Илияна Раева. Поне високият господин от Микре и Киану ще са доволни.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   20.10.2019 14:24


Точен поглед върху процесите в БФС и ямата, в която пропада българският футбол (повлечен от държавата).

Боби Михайлов е подобие на Батето, но с кофти стил. Голямата вина на бившия вратар е, че пусна Борисов в БФС.

Именно това ще остане най-големият скандал, сътворен от Михайлов - че допусна политиката да се сговаря директно с футбола. Впечатлението е, че българският футбол е превърнат в гето, което постоянно жужи от предизборна търговийка. Политическата власт дава на едни стадионче, на други някакви дребни пари за осветление, на трети назначава явен президент и президент в сянка (да плаща парите, че иначе обществените поръчки...), при четвърти се договаря с агитките.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 20.10.2019 14:25, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 12:39


Shifter написа:
Точен поглед върху процесите в БФС и ямата, в която пропада българският футбол (повлечен от държавата).

Боби Михайлов е подобие на Батето, но с кофти стил. Голямата вина на бившия вратар е, че пусна Борисов в БФС.

Именно това ще остане най-големият скандал, сътворен от Михайлов - че допусна политиката да се сговаря директно с футбола. Впечатлението е, че българският футбол е превърнат в гето, което постоянно жужи от предизборна търговийка. Политическата власт дава на едни стадионче, на други някакви дребни пари за осветление, на трети назначава явен президент и президент в сянка (да плаща парите, че иначе обществените поръчки...), при четвърти се договаря с агитките.

То цялата държава е така...
Чичо Гошо тренер на национала. Да вземе едни парици, ама да видим дали преди това няма да е безпредметно, ако ни изритат от УЕФА/ФИФА.
А в Англия не мина и седмица и е прекратен мач, ама за това западните И АНГЛИЙСКИТЕ медии мълчат като путки!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 13:36


Как точно Перуката можеше да спре влизането на Борисов в БФС?

_________________
Изображение


 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 13:45


navy написа:
Чичо Гошо тренер на национала.


После Стойчо Стоев и те така...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 14:31


Vendome написа:
Как точно Перуката можеше да спре влизането на Борисов в БФС?



абсолютно, Боби стана грозна жертва на поредните амбиции на Бойко. Някой реши, че трябва да използва 50-на наркодилъра и да лепне за дълго време петно на България, като тъмна, мрачна расистка държава (нио, че в Англия са 100 пъти повече расисти). Въпроса е кои са другите съучастници в плана.

Иначе ми е смешно как припознавачите се кефят напразно и си мислят, че са ударили кьоравото. На тях все Домуса и мафията са им виновно. Най-противния спортен директор в историята на фуртбола в България и срам за всеки фен - Стойчо Стоилов. Снощи падат след безобразна игра в защита на него мафията, съдиите, космоса и вселената са му виновни, но не и отбора му дето се спъва в топката.

Микренския крадец пък, къде отдавна трябваше да е осъден крещи срещу крадеца - абсолютна веселба ....

И как така никой (Бойко) не обвини полицията за това, че не си свърши работата на стадиона, като пуска доказани рецидивисти и платени клоаки??? То е ясно защо, защото те са поръчителите.

Единственото сигурно е, че Балъка не става за треньор, иначе Боби си беше перфектен откъм мениджмънт и маркетинг и всички които са близко до тези неща го казват. Не видях някой освен Микре да го оплюе за това. Сгреши обаче с Балъка и това му изяде главата. Не знам защо някой си мисли, че е сега идва идва новия шеф на БФС (това със Стилиян и Берба е несериозно, тея кога са управлявали нещо) и отборите ще започнат да ползват 8 българи и 3-ма чужденци.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 15:45


Anfield написа:
navy написа:
Чичо Гошо тренер на национала.


После Стойчо Стоев и те така...


Кой трябва да е, имаш ли конкретно име предвид, което да е реален вариант, а не Моу примерно?

Всички искат Стоилов, ама дали той иска???


Последна промяна Balleta на 21.10.2019 15:46, променена общо 1 път



 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 15:48


Balleta написа:
Vendome написа:
Как точно Перуката можеше да спре влизането на Борисов в БФС?



абсолютно, Боби стана грозна жертва на поредните амбиции на Бойко. Някой реши, че трябва да използва 50-на наркодилъра и да лепне за дълго време петно на България, като тъмна, мрачна расистка държава (нио, че в Англия са 100 пъти повече расисти). Въпроса е кои са другите съучастници в плана.

Иначе ми е смешно как припознавачите се кефят напразно и си мислят, че са ударили кьоравото. На тях все Домуса и мафията са им виновно. Най-противния спортен директор в историята на фуртбола в България и срам за всеки фен - Стойчо Стоилов. Снощи падат след безобразна игра в защита на него мафията, съдиите, космоса и вселената са му виновни, но не и отбора му дето се спъва в топката.

Микренския крадец пък, къде отдавна трябваше да е осъден крещи срещу крадеца - абсолютна веселба ....

И как така никой (Бойко) не обвини полицията за това, че не си свърши работата на стадиона, като пуска доказани рецидивисти и платени клоаки??? То е ясно защо, защото те са поръчителите.

Единственото сигурно е, че Балъка не става за треньор, иначе Боби си беше перфектен откъм мениджмънт и маркетинг и всички които са близко до тези неща го казват. Не видях някой освен Микре да го оплюе за това. Сгреши обаче с Балъка и това му изяде главата. Не знам защо някой си мисли, че е сега идва идва новия шеф на БФС (това със Стилиян и Берба е несериозно, тея кога са управлявали нещо) и отборите ще започнат да ползват 8 българи и 3-ма чужденци.


Братле, всичко точно и коректно докато дойде последният абзац :)
Кое му беше перфектното на Боби - това че пиян се лигавеше след мачове, това че се изниза като мишок след мача с Косово, това че Кралев го крепеше да не падне на сериозен международен форум, това че направи един пародиен формат на първенство, за да угоди на един или друг, това че заради него Хубчев се махна от отбора и т.н. и т.н.

_________________
Изображение


 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 15:53


Balleta написа:
Anfield написа:
navy написа:
Чичо Гошо тренер на национала.


После Стойчо Стоев и те така...


Кой трябва да е, имаш ли конкретно име предвид, което да е реален вариант, а не Моу примерно?

Всички искат Стоилов, ама дали той иска???


За мен всичко зависи от решението на УЕФА и ФИФА.. ако ни баннат за 2 цикъла, това са 4 години период, в който нашите ще си играят за здраве. Ако ме питаше някой, то при такъв развой бих сложил някой млад треньор, който да започне да работи от сега по програма 2224. За съжаление ако тя не обхваща и промени в шампионата, който и да е треньор е почти обречен.

_________________
Изображение


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 16:21


Balleta написа:
Anfield написа:
navy написа:
Чичо Гошо тренер на национала.


После Стойчо Стоев и те така...


Кой трябва да е, имаш ли конкретно име предвид, което да е реален вариант, а не Моу примерно?

Всички искат Стоилов, ама дали той иска???


Аз не искам Стоилов, още по-малко пък Мъдьо.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 16:43


Anfield написа:
Balleta написа:
Vendome написа:
Как точно Перуката можеше да спре влизането на Борисов в БФС?



абсолютно, Боби стана грозна жертва на поредните амбиции на Бойко. Някой реши, че трябва да използва 50-на наркодилъра и да лепне за дълго време петно на България, като тъмна, мрачна расистка държава (нио, че в Англия са 100 пъти повече расисти). Въпроса е кои са другите съучастници в плана.

Иначе ми е смешно как припознавачите се кефят напразно и си мислят, че са ударили кьоравото. На тях все Домуса и мафията са им виновно. Най-противния спортен директор в историята на фуртбола в България и срам за всеки фен - Стойчо Стоилов. Снощи падат след безобразна игра в защита на него мафията, съдиите, космоса и вселената са му виновни, но не и отбора му дето се спъва в топката.

Микренския крадец пък, къде отдавна трябваше да е осъден крещи срещу крадеца - абсолютна веселба ....

И как така никой (Бойко) не обвини полицията за това, че не си свърши работата на стадиона, като пуска доказани рецидивисти и платени клоаки??? То е ясно защо, защото те са поръчителите.

Единственото сигурно е, че Балъка не става за треньор, иначе Боби си беше перфектен откъм мениджмънт и маркетинг и всички които са близко до тези неща го казват. Не видях някой освен Микре да го оплюе за това. Сгреши обаче с Балъка и това му изяде главата. Не знам защо някой си мисли, че е сега идва идва новия шеф на БФС (това със Стилиян и Берба е несериозно, тея кога са управлявали нещо) и отборите ще започнат да ползват 8 българи и 3-ма чужденци.


Братле, всичко точно и коректно докато дойде последният абзац :)
Кое му беше перфектното на Боби - това че пиян се лигавеше след мачове, това че се изниза като мишок след мача с Косово, това че Кралев го крепеше да не падне на сериозен международен форум, това че направи един пародиен формат на първенство, за да угоди на един или друг, това че заради него Хубчев се махна от отбора и т.н. и т.н.


Чакай, аз не казвам, че е цвете за мирисане, грешките са му много, алкохолизма и чалгите са друга работа, но в аспект на връзки с УЕФА и бази е направил повече от всички преди него, и не го казвам аз това, последно и Батков каза доста неща. Аз не мисля, че Боби бе най-голямото зло във футбола, това е идеята ако ме разбираш. Грозен е начина по който го прецакаха - преднамерено по план, като дори не се посвениха от това, да жертват реномето на България.

Иначе си прав за по горното.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 16:47


Anfield написа:
Balleta написа:
Anfield написа:

После Стойчо Стоев и те така...


Кой трябва да е, имаш ли конкретно име предвид, което да е реален вариант, а не Моу примерно?

Всички искат Стоилов, ама дали той иска???


За мен всичко зависи от решението на УЕФА и ФИФА.. ако ни баннат за 2 цикъла, това са 4 години период, в който нашите ще си играят за здраве. Ако ме питаше някой, то при такъв развой бих сложил някой млад треньор, който да започне да работи от сега по програма 2224. За съжаление ако тя не обхваща и промени в шампионата, който и да е треньор е почти обречен.


и при първата издънка всички ще кряснат - "ууууу как може да се гаврите с националния с тоя анонимник" или нещо такова, знаеш няма угодия. ;-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 17:12


Стоилов няма да иска.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 18:04


https://topsport.bg/national/ventsi-ste ... zbora.html

:wave:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг