Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:51



Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Българските отбори в Евротурнирите 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   22.06.2018 12:24


Shifter написа:
Тонзо, това с Обеля не го разбрах? Нееднократно съм заявявал, че в момента не подкрепям който и да е отбор (не само български, а въобще) и твоите "шегички" с фенската ми принадлежност не са ми приятни. Аз лично не помня да съм слагал етикети на теб, Киану или някой друг фен на даден отбор, така че ще те помоля да отвърнеш със същото - още повече, че сме ходили на мач заедно, когато ЦСКА все още беше нещо еднозначно :cheers:


Изписваш ЦСКА с тире, така както го пишат гуведа, Спортал и тн. Кога сме изписвали отборите с градове, цифри или тирета? Или Балета пише с тире, Шифтъра пише с тире, т.е. Балета=Шифтъра.

Да, ходили сме на мач, имам много добри спомени, пичага си и те уважавам, но излишно е с тези тирета. Емоциите за феновете отдавна отминаха, останаха емоции за 10 гуведца в този форум. Не падай на тяхното ниво.

И какво да кажем, онзи ден на 5 май, близо 30 000 в мач без значение, дербитата с Левски с по над 20 000, кое ЦСКА не е еднозначно ;-) :cheers:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   23.06.2018 22:34


Тонзо, брат - ще ме извиняваш, ама явно си много щастлив...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   01.08.2018 22:27


Днес съм много непатриотичен - шнур за резаните бежанци... Орбан ги спре :rofl:
Сега да си ходят на МОЛ у Видин :laugh:
Нека още ги подпират в Първа Преслава Лига... Вижда се как издишат навън без своите подлоги в черно... :salute: Изображение


Последна промяна Keanu на 01.08.2018 22:30, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   01.08.2018 22:32


Keanu написа:
Днес съм много непатриотичен - шнур за резаните бежанци... Орбан ги спре :rofl:
Сега да си ходят на МОЛ у Видин :laugh:
Нека още ги подпират в Първа Преслава Лига... Вижда се как издишат навън без своите подлоги в черно... :salute: Изображение


Не си патриот :laugh:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   02.08.2018 08:49


Keanu написа:
Днес съм много непатриотичен - шнур за резаните бежанци... Орбан ги спре :rofl:
Сега да си ходят на МОЛ у Видин :laugh:
Нека още ги подпират в Първа Преслава Лига... Вижда се как издишат навън без своите подлоги в черно... :salute: Изображение

Моцката е казал, че е трябвало да ги бият, дори, ако техния тренер го е свирил мача. Само че в Бг им се свири още по-гнусно, и самия Моцката е бил спасяван поне десетина пъти.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   02.08.2018 09:30


Терзиев: "Жалко е понякога, че футболът се решава от головете и това кой е отбелязал повече." :helpless: :help: :outofspace: :safin:


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   03.08.2018 12:47


Титан на мисълта :rofl: :rofl: :rofl: Иначе жалко за Славия, ако си бяха вкарали в 83 положението имаха 10 минути ама ...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   11.07.2019 00:47


Лудогорец според мен ще отпаднат, защото бяха надиграни категорично и резултатът трябваше да е по-изразителен. Съдията даде най-смешната засада при една контра на унгарците при 2-1, иначе ставаше страшно. Имаше ужасно много брак в играта делироманци - все едно не са провели подготовка. Аз не мисля, че могат да минат през тези, най-малкото, че ще допуснат поне 1 гол в Разград. Моци е ходещ червен картон.


Тук трябваше да са ЦСКА - в момента те са по-силни и имаха повече шансове срещу унгарците. Въпреки че, аз нещо не се сещам последния път когато български отбор е отстранявал унгарски. :question:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   11.07.2019 06:33


Hiksa написа:
Лудогорец според мен ще отпаднат, защото бяха надиграни категорично и резултатът трябваше да е по-изразителен. Съдията даде най-смешната засада при една контра на унгарците при 2-1, иначе ставаше страшно. Имаше ужасно много брак в играта делироманци - все едно не са провели подготовка. Аз не мисля, че могат да минат през тези, най-малкото, че ще допуснат поне 1 гол в Разград. Моци е ходещ червен картон.


Тук трябваше да са ЦСКА - в момента те са по-силни и имаха повече шансове срещу унгарците. Въпреки че, аз нещо не се сещам последния път когато български отбор е отстранявал унгарски. :question:


Моци май и шкембе е пуснал. Или поне така ми се стори.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   11.07.2019 10:15


Hiksa написа:
Лудогорец според мен ще отпаднат, защото бяха надиграни категорично и резултатът трябваше да е по-изразителен. Съдията даде най-смешната засада при една контра на унгарците при 2-1, иначе ставаше страшно. Имаше ужасно много брак в играта делироманци - все едно не са провели подготовка. Аз не мисля, че могат да минат през тези, най-малкото, че ще допуснат поне 1 гол в Разград. Моци е ходещ червен картон.


Тук трябваше да са ЦСКА - в момента те са по-силни и имаха повече шансове срещу унгарците. Въпреки че, аз нещо не се сещам последния път когато български отбор е отстранявал унгарски. :question:

Ако унгарците не правят ужасяващите грешки при изнасяне на топката от централните защитници и дефанзивните халфове - да. Дори ще ги бият и тук. Амфетките на практика не направиха нищо, но онези им дадоха поне 5-6 отлични шансове, едно от което реализираха.
Моцката с паласките е смех за всеки професионален клуб :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   11.07.2019 13:57


смешници. Фернцварош ги попиляха, но с огромен късмет и съдийско бутане тумора се спаси от погром. :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   17.07.2019 19:52


маджари ебат турци! :laugh: :wave:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   17.07.2019 20:44


Каузата май пее лебедовата си песен. Дори да спечелят някак титлата ако догодина отново не влязат в ШЛ, Киро ще спре кранчето.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   17.07.2019 21:06


Vendome написа:
Каузата май пее лебедовата си песен. Дори да спечелят някак титлата ако догодина отново не влязат в ШЛ, Киро ще спре кранчето.

Финито. Много, огромен бюджет за заплати и трансфери, дотука 10 милки назад. Може да се поизбият в някоя и друга азиатска буки къща, но това е. Странно, че ги дават да играят с победителя от Марибор - Валур (също кв за ШЛ), явно ще е със загубилия. Гарантирам ако първия мач е там, твърда единица за Валур. Бироя също ще бият този уикенд.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   17.07.2019 21:37


Всичко се връща на гнусните полиграфи от Делиормана...

Ей в тая ситуация мисля и нарушение нямаше а сега Жмоци го нашиха директно с червен без дори съдията да се замисли. Да не говорим колко подобни ситуации имаше през годините и не само с него...
Изображение

Дано наистина първенството се свири честно този път...


Последна промяна Keanu на 17.07.2019 21:39, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   25.07.2019 23:11


Пореден безличен, отровено слаб мач на лайногорец срещу Валур. Този мач би трябвало да го спечелят с разлика, вместо това можеше и с 2-0 да загубят... :laugh: В крайна сметка логично изравниха макар и в продължението, разликата в класите е голяма. И да бяха загубили в Разград щяха да ги бият с разлика. Но се вижда как от две години насам този отбор няма нищо общо със стария Лудогорец и много жалко, че няма кой да им вземе титлата в България. Те слаби, но другите още по-слаби. Но може и част от по-голям план да е това. Ако ти не можеш да станеш шампион, другите послушковци ще те направят начело с ГГ. :uuu: Дано Божков и Левски направят нещо този сезон и ни отърват от този тумор.

Браво на Локо Пд. Не очаквах да бият Търнава, а те биха с перфектен резултат. Да, две дузпи, но си ги имаше, а и отлично изпълнени. Почти пълен стадион и добра атмосфера макар да очаквах повече като пеене. Феновете на Локото са много организирани, но явно само когато играят срещу Ботев. Как се подкрепя отбор в Европа отново всички български агитки да гледат и слушат безплатни уроци от Армията. :wave: Локото още не са се класирали, но надявам се да удържат на реванша. Но ще им е тежко много. Спартак спокойно можеха да вкарат поне 2 гола днес.

Левски за пореден път се изложи в Европа. При каквито и обстоятелства да е даден мач, просто не можеш да губиш от кипърци с 0-3. Лично за мен АЕК даже бяха фаворит преди мача, с оглед реалностите в момента топ кипърските отбори са по-добри от нашите. За огромно съжаление до там го докарахме. Доста пресилен втори ЖК за Живко Миланов. Трябва да отчетем и жегата в комбинация с влагата, все неща с които в Кипър са свикнали. В София климата е много, много по-различен, но това е положението. И въпреки всичко 0-3 звучи обидно. Не мисля, че Левски има шанс в реванша, но кой знае. Ранен гол до 20 мин. силна подкрепа от трибуните и всичко може да стане.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   26.07.2019 01:09


Аз нямам възможност да гледам нищо и чета с интерес всякакви коментари.
Мача с Осиек ще си го сваля като се прибера. Видях, че имаше доста хора, но от репортажа трудно може да се улови атмосферата.
Но от това което видях Осиек изпуснаха 3-4 добри щанса, докато ЦСКА нямаше много. Но щом се пише, че можем да ги отстраним, това е обнадеждаващо. За мен са фаворити Осиек за реванша, без да съм гледал, пак пиша.

Недоумявам как Левски може да загуби с 3-0, струва ми се нереалистично. Дано както се пише тези кипърци да не са нищо особено и на реванша да ядат бой.

Браво на Локомотив Пловдив, изненадан съм приятно от резултата. Ако продължат, мисля че имат шансове най-верояТНО срещу Страсбург, които ще ги подценят и не са кой знае какво. Първо трябва да елиминират Макаби Хайфа.

А това, че Лудогорец бил слаб, изчерпан, нищо не значи.
Ще вземат 10 поредни титли, пък после ще видим.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   26.07.2019 02:02


То всъщност и реванша с АЕК Ларнака ще е без публика, така че за мен няма как да върнат 3 гола без публика.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   26.07.2019 03:11


Дяволе, как точно прецени атмосферата и на Армията, и на Лаута, като бяха по едно и също време мачовете?

Аз лично гледах Локо и атмосферата си беше супер, както и играта им всъщност. А Митко Илиев, като му видях дузпите срещу Славия и днес, май е най-добрият дузпаджия, който съм виждал :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   26.07.2019 13:57


Бях на Армията. А веднага щом се върнах пуснах записите. Успоредно на двата телевизора гледах второто полувреме на Левски и целия мач на Локото и после набързо прехвърлих ситуациите на мача на Лудогорец.
И бича яко звука принципно, така че си се чуваше доста добре, все едно си на стадиона. Нямаше мощно пеене непрекъснато, само от време на врем и то еднообразно. Даже за не малки периоди си беше тихо. Ние не спряхме 90 мин. и то с целия супер разнообразен репертоар, докато другите имат два, три основни мотива и само тях си знаят. Но много добра хореография направиха, като за тях си де. А и покриваща два сектора, макар то единия сектор да е камерен като места. Не казвам, че атмосферата е била лоша, но като за Локото и това което могат + че евромач е все пак очаквах повече.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг