Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:26



Отговори на тема  [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Българските отбори в Евротурнирите 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   19.09.2019 17:16


Ха-ха, е това е истината !

Изображение

https://www.facebook.com/PFCCSKAMOSCOW/photos/a.749277368420046/3020657941281966/?type=3

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   19.09.2019 17:34


albertz написа:



Изображение

:laugh:

и най точния коментар:

"Николай Смирнов Да, тот что слева почти в порядке, а на правого - сегодня посмотрим... " :-D


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   20.09.2019 20:29


Чувам че в Разград имало припознавачи в сектора на гостите. Нормално, за пръв път от доста време им се отваря възможност да подкрепят истински Цска :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   21.09.2019 11:35


Това са отделни ултрас (да не пиша думичката хулигански) фракции, които се имат с тези на ЦСКА Москва. Става въпрос за две такива групировки. Има много подобни случаи из цяла Европа, така че не се изказвай неподготвен.
А иначе не знам дали има истински Бг фен, който да подкрепя тумора.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   21.09.2019 17:57


Абе аз много добре знам кои са били и защо, ама не виждам как това променя факта, че най-накрая бяха на мач на истински Цска :)

А иначе аз подкрепям тумора в Европа, не знам дали ме броиш за истински фен ;)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   21.09.2019 18:16


spurs написа:
Абе аз много добре знам кои са били и защо, ама не виждам как това променя факта, че най-накрая бяха на мач на истински Цска :)

А иначе аз подкрепям тумора в Европа, не знам дали ме броиш за истински фен ;)


аз също подкрепям Лудогорец в Европа и ако е в битка с ЦСКА-София в България.

Отделно ако има уродливо образование то това не е отборът на Лудогорец, който съвсем редовно си мина през повечето нива на БГ първенството, и където един човек наля пари и започна да го развива по европейски начин, и така нататък.

Единственото уродливо отборче е това на Микре - криминално появило се, криминално узурпирало Българска армия, криминално спечелило търга за емблемата, криминално вкарано в първия ешалон. Не напразно всички останали ви ненавиждат и не напразно толкова истински фенове на старото ЦСКА се отдръпнаха (не , че оригиналното ЦСКА не е съзадено по подобие от комунистите, но това е друга тема)

Деволе, да ти припомня ако си забравил, че ти яко се кефеше и поддържаше Лудогорец в Европа, когато ЦСКА-Микре не бе в пряка битка с тях за титлата, после ги намрази, когато застанаха на пътя на Микре, доказателства има не малко за това и в Дира ..


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   07.11.2019 22:50


Balleta написа:
spurs написа:
Абе аз много добре знам кои са били и защо, ама не виждам как това променя факта, че най-накрая бяха на мач на истински Цска :)

А иначе аз подкрепям тумора в Европа, не знам дали ме броиш за истински фен ;)


аз също подкрепям Лудогорец в Европа и ако е в битка с ЦСКА-София в България.

Отделно ако има уродливо образование то това не е отборът на Лудогорец, който съвсем редовно си мина през повечето нива на БГ първенството, и където един човек наля пари и започна да го развива по европейски начин, и така нататък.

Единственото уродливо отборче е това на Микре - криминално появило се, криминално узурпирало Българска армия, криминално спечелило търга за емблемата, криминално вкарано в първия ешалон. Не напразно всички останали ви ненавиждат и не напразно толкова истински фенове на старото ЦСКА се отдръпнаха (не , че оригиналното ЦСКА не е съзадено по подобие от комунистите, но това е друга тема)

Деволе, да ти припомня ако си забравил, че ти яко се кефеше и поддържаше Лудогорец в Европа, когато ЦСКА-Микре не бе в пряка битка с тях за титлата, после ги намрази, когато застанаха на пътя на Микре, доказателства има не малко за това и в Дира ..

Тотално разкостване, но е нормално: в България се играе бавен и муден футбол, такива фаулове дори не се дават, камо ли картони, дузпите срещу Разград за 8 години са по-малко от пръстите на едната ръка... в Европа обаче е друга бира.
Да палят свещи феновете им, да спрат Еспаньол, щото резила ще е срамен. Засега Тигъра и късмета ги спаси от поне още 3 гола, ама...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   08.11.2019 00:28


срам и позор за лайногореца :finger:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   08.11.2019 01:53


При добро стечение на обстоятелствата, на Лудогорец ще им трябва хикс срещу унгарците като домакин, така че не знам какво ръкоблудстващите се радват. Аз даже си мисля, че още в следващия мач ще се класират напред.

Форстър ги провали в мачовете им срещу Еспаньол. Но трябва да се признае, че испанците са с класа над всички отбори в групата. Примерно Ференцварош не направиха нищо цяло полувреме в човек повече срещу Лудогорец, докато испанците размазваха.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   08.11.2019 07:54


Hiksa написа:
При добро стечение на обстоятелствата, на Лудогорец ще им трябва хикс срещу унгарците като домакин, така че не знам какво ръкоблудстващите се радват. Аз даже си мисля, че още в следващия мач ще се класират напред.

Форстър ги провали в мачовете им срещу Еспаньол. Но трябва да се признае, че испанците са с класа над всички отбори в групата. Примерно Ференцварош не направиха нищо цяло полувреме в човек повече срещу Лудогорец, докато испанците размазваха.

След 6:0, 2 греди и 25:0 удари е нелепо да се говори каквото и да било. Подобен резил български отбор надали е правил!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 08:56


Добре са им дриснали в Италия :laugh:

Цитат:
Tuttomercato нападна остро Лудогорец
Материалът на журналиста Андреа Лозапио е доста критичен към тима от Разград, което става ясно още от заглавието му: „Лудогорец, отборът, който всички българи мразят“.

Изображение

В навечерието на реванша между Интер и Лудогорец едно от авторитетните италиански онлайн спортни издания Tuttomercato публикува обширен материал, в който запознава читателите си с историята на българския шампион.

Материалът на журналиста Андреа Лозапио е доста критичен към тима от Разград, което става ясно още от заглавието му: „Лудогорец, отборът, който всички българи мразят“.

Според автора разградчани нямат много привърженици у нас и всички се надяват на победа на Интер с 10:0.

Лозапио разказва за създаването на „третия гранд“ на българския футбол, превърнал се в „канибал“ за Левски и ЦСКА, които според него получават фенската подкрепа на 99% от българските футболни привърженици. Той споменава, че с мощни финанси Кирил Домусчиев е успял да превърне отбора в истински хегемон и е по пътя към подобряването на рекорда от девет поредни титли, който се държи от ЦСКА.

„Ако има играч, който расте бързо и прави впечатление, Лудогорец го купува. Често пъти, тези играчи не са взимани, за да играят, а за да отслабят опонентите на Лудогорец. Очевидно заплатите са доста по-високи от останалите родни клубове. А в същото време си стои въпросът с телевизията. В мача между Лудогорец и Локо Пловдив, коментаторът на двубоя Илиян Енев каза в ефир, че има дузпа в полза на "смърфовете" и, че съдията на двубоя е сбъркал. Две седмици по-късно, Енев вече не работеше в тази телевизия”, пише Лозапио, който не пропуска и случката при откриването на трибуна „Моци“, при която Домусчиев нарече журналиста от bTV Димитър Тасев „олигофрен“.

А ето и какво пише за отношенията на Лудогорец със съдиите: “Много фенове в България са убедени, че съдиите в България често отсъждат дадени ситуации в полза на Лудогорец. Една от най-известните ситуации е ударът с крак на Козмин Моци в корема на играч на ЦСКА. Румънецът дори не получи картон. Домусчиев държи и телевизионните права за излъчване на местното първевство. А наскоро дори купи телевизията, която го излъчва. Общо взето футболът е в неговите ръце. Съдията от мача Рома - Гент Георги Кабаков, е първият български рефер от доста години насам, който свири в Шампионската лига. Този съдия обаче бе сериозно критикуван след един равен на Лудогорец с Черно море през декември.”

Статията завършва с политически краски като акцентира на отношенията между Домусчиев и министърът на финансите Владислав Горанов.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 16:32


Малко им е на тея. Кур за Лудогорец!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 16:41


Пълна комплексарщина е тая статия.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 21:00


bai Momchil написа:
Пълна комплексарщина е тая статия.


Абсолютно!
В толкова детайли е изпаднал автора, че със сигурност никой наш Бибочко не му е пратил каквото е имал насъбрано, а той сам си е водил записки от време.. оно...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 22:00


Anfield написа:
bai Momchil написа:
Пълна комплексарщина е тая статия.


Абсолютно!
В толкова детайли е изпаднал автора, че със сигурност никой наш Бибочко не му е пратил каквото е имал насъбрано, а той сам си е водил записки от време.. оно...

Аз да попитам кое не е вярно? Кой български играч са взели и развили в Разград? Колко от 20 милиона годишно от такси за платените Диема спорт канали отиват като ТВ-права, кой е собственик на тези права, че отскоро и на телевизията, която ги излъчва? Но! Левски е отбора, който е виновен за това: първо с онзи мач със Славия, дето загуби титлата, второ - че подписа договора за ТВ-правата! Левски трябва да прибира 5 млн лв годишно (поне), а не толкова да са за целия футбол!
За справка има статия в топспорт за националния отбор. Да ти я търся ли? Гастарбайтери в родната си страна.
Интер си прави игрички с Лудогорец и в двата мача, а тука джурналята се напъват да го изкарват геройство и достойно :) Смех!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   28.02.2020 23:40


navy написа:
Аз да попитам кое не е вярно?


Всъщност аз факти не съм оспорвал. Само изразявам съмнения че някакъв италиански журналист ще е толкова осведомен за някакъв източно европейски отбор, бил той и българският Лос Пластикос.
Едва ли мислиш че статията е била предназначена за информация на тифозите, които с интерес са чели за Моци и Кабака...

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   29.02.2020 10:31


navy написа:
Anfield написа:
bai Momchil написа:
Пълна комплексарщина е тая статия.


Абсолютно!
В толкова детайли е изпаднал автора, че със сигурност никой наш Бибочко не му е пратил каквото е имал насъбрано, а той сам си е водил записки от време.. оно...

Аз да попитам кое не е вярно? Кой български играч са взели и развили в Разград? Колко от 20 милиона годишно от такси за платените Диема спорт канали отиват като ТВ-права, кой е собственик на тези права, че отскоро и на телевизията, която ги излъчва? Но! Левски е отбора, който е виновен за това: първо с онзи мач със Славия, дето загуби титлата, второ - че подписа договора за ТВ-правата! Левски трябва да прибира 5 млн лв годишно (поне), а не толкова да са за целия футбол!
За справка има статия в топспорт за националния отбор. Да ти я търся ли? Гастарбайтери в родната си страна.
Интер си прави игрички с Лудогорец и в двата мача, а тука джурналята се напъват да го изкарват геройство и достойно :) Смех!


Няколко неща не са верни:

1. Не е мразен от всички фенове, съответно не всички искат Лудогорец да се дъни в ЕКТ.
2. 99% от феновете в България са от ЦСКА и Левски.
3. За футболистите дето купува. Купува ама от Ботев и Етър. Аз не знам има ли трансфер по-оста ЦСКА/Левски - Лудогорец? И да има ще е единичен случай. Не съм чул Лудогорец да обезкървява преки конкуренти, както се твърди в статията. Това кой колко развива - ами до момента най-успешните трансфери на българи са на К. Димитров в Хайдук и на вашето момче в Дания - смятай какво развитие има по-принцип...

За ТВ правата за които толкова много реват всички фенове и са напълно прави да припомня няколко неща:
1. Съгласиха ли се грандовете с тях? Подписаха ли? Що не се разберете с Ганчев и да искате смяна?
2. За съдии и БФС. Кой издигна кандидатурата на Перуката? Кой беше ок с участието на президенти в изпълкома и имаше такъв?

Лесно е да ревете ама негласно всичките ни президенти (или 99% от тях :laugh: ) са в кюпа и са ок с това статуткво, така че това е положението.

А за статията от самолет си личи, че някой наш паляк я е писал и я пратил на жабарчето. Да не говорим, че е супер комплексарска. А футболните хора в Европа, колкото и да не ви иска познават основно Лудогорец, като кажеш БГ футболен отбор. Тва е.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   29.02.2020 11:31


bai Momchil написа:

Няколко неща не са верни:

1. Не е мразен от всички фенове, съответно не всички искат Лудогорец да се дъни в ЕКТ.
2. 99% от феновете в България са от ЦСКА и Левски.
3. За футболистите дето купува. Купува ама от Ботев и Етър. Аз не знам има ли трансфер по-оста ЦСКА/Левски - Лудогорец? И да има ще е единичен случай. Не съм чул Лудогорец да обезкървява преки конкуренти, както се твърди в статията. Това кой колко развива - ами до момента най-успешните трансфери на българи са на К. Димитров в Хайдук и на вашето момче в Дания - смятай какво развитие има по-принцип...

За ТВ правата за които толкова много реват всички фенове и са напълно прави да припомня няколко неща:
1. Съгласиха ли се грандовете с тях? Подписаха ли? Що не се разберете с Ганчев и да искате смяна?
2. За съдии и БФС. Кой издигна кандидатурата на Перуката? Кой беше ок с участието на президенти в изпълкома и имаше такъв?

Лесно е да ревете ама негласно всичките ни президенти (или 99% от тях :laugh: ) са в кюпа и са ок с това статуткво, така че това е положението.

А за статията от самолет си личи, че някой наш паляк я е писал и я пратил на жабарчето. Да не говорим, че е супер комплексарска. А футболните хора в Европа, колкото и да не ви иска познават основно Лудогорец, като кажеш БГ футболен отбор. Тва е.

3. За футболистите дето купува. Купува ама от Ботев и Етър.- Да, за да не идат в Левски или тирето. И нито един от тях не се наложи в отбора им. Днес чета, че са взели 6.5 млн евро от ЕКТ. При бюджет около и над 20 млн евро, кой допопълва дупката? УЕФА феърплей?
За ТВ правата и БФС - нали не смяташ, че финягата някога е защитавал правата на Левски? В този момент един нов такъв ще ни допогребе. Относно ТВ правата е имало начало на разговори между Левски и ЦСКА, ама онези взеха, че умряха и дотук. Гледай Ганчев какво прави с тирето - това надали някой фен техен го кефи...
И друго - през 50е е имало също един такъв витринен отбор в България, и отново националния е бил пълна дупка. Няма ли истинска конкуренция, ебем ти и све!
А дали някой български журналист го е написал и изпратил - нали се сещаш защо сме на 111-о място по свобода на медиите... и нали, онзи дето сега е в БНТ, не бе изгонен веднага след коментара за недадена дузпа срещу рязанград!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   29.02.2020 11:39


Статията е комплексарска дотолкова, че по някакъв начин се вреди и на имиджа на България, защото все пак Лудогорец е български отбор.
Отделно, трябва да се осъзнае, че ако Левски или ЦСКА беше толкова успешен в момента, то пак щеше да се намери някой от другата страна да напише нещо подобно.
Но масовият запалянко масово е радва когато нещо, в случая статия е насочена срещу неговия най-голям конкурент.
Така например, много хора не харесват Спортал, наясно са пред себе си, че този сайт е анти-ЦСКА и до голяма степен не е обективен, но масово се кефят, когато излезе някаква гадост по адрес на ЦСКА.
Нещата даже опират и до национално самосъзнание. Някои хора се радват, че хървати са запалили колата на фенове на Левски или че албанци викат на феновете на ЦСКА "Добре дошли, балкански цигани", а вероятността тези неща да се бяха случили ако гостуваше който и да е български отбор там е много голяма.

Аз не знам какъв е критерият кои фенове харесват или мразят даден отбор или не. Хората отиват на стадиона, независимо от кой отбор са, когато има интрига или за да гледат сеир.
Така например "Васил Левски" в София е удобна локация и когато Лудогорец домакинстваше там имаше доста хора на стадиона, за да гледат звездите на противника или просто качествен футбол.
Същото мога да потвърдя и за мачове на ЦСКА. Дори не за ЕКТ, а когато ЦСКА приемаше Берое в полуфинал реванш за Купата на България 2016 г. с очите си видях, как хора които нямат нищо общо с ЦСКА се редят за билети. Още едно потвърждение на думите ми.
И в тази насока е факт, че Лудогорец не е много популярен отбор, въпреки титлите и успехите си.
Примерно и "Армията" често остава празна, но все пак посещаемостта на домашната сцена е видимо по-висока.

За директни трансфери трудно става, но е факт, че Лудогорец често взима бивши играчи на ЦСКА по един или друг начин. Също треньори и скаути - Галин Иванов, Валентин Станчев, Пламен Гетов (хайде той е бил повече в Левски), Ради Здравков, Методи Томанов.
Но е сравнително пресен случаят с Недялков, как посредством трансфер в МЛС бе привлечен в Лудогорец.
Също крилото Жоржиньо. Той беше под наем от Сент Етиен в ЦСКА, наемът му изтече и Лудогорец го привлече.
Лудогорец се възползва сериозно от кризата в ЦСКА 2013 г. Взе Мишел Платини, Абел Анисе и Лукас Саша. Саша мисля не директно, първо игра малко в Израел и след това отиде.
Но Анисе и Саша дълго време бяха титуляри в Лудогорец, даже Анисе мисля още е там, но е контузен.
Гъргоров и Иван Стоянов също са играли там, Михаил Александров също.


Това за футболните хора в Европа също не го разбирам.
Истина е, че в последните години хората които се интересуват от футбол знаят Лудогорец заради успехите ну, но от моите комуникации съм останал с убеждението, че ЦСКА е най-популярния отбор. Без да им казвам името като казвам, че съм от България, те веднага правят връзката с ЦСКА. Това се дължи и в голяма степен на Стоичков, защото хората знаят, че е играл там. А той е толкова популярен и заради СП в САЩ 1994, където България бе първата балканска нация, направила такъв пробив. И хората го помнят.

За ТВ правата е така. Тук, в нашата действителност един клуб сам нищо не може да направи.
Ето, Г.Ганчев и Стоилов поскачаха малко, но от ТВ извъртяха нещата така, че ако ЦСКА не подпишеше договора, то нито един друг клуб нямаше да вземе пари от ТВ права.
И резултата е ясен - гнусни рекламни банери на "Армията" на помиярски фирми.
Ако ЦСКА, Левски, Ботев, Локомотив, Берое и Черно море се консолидират за това нещо ще е различно. Но като другите си траят, така ще е .


И да се върна на статията. Това за Илиян Енев е абсолютно вярно. Че си е позволил да изкаже лично мнение за дадена ситуация от мач и да последва това което стана не е ли мега комплексарско?
А на времето Димитър Тренев като го погнаха, че не коментирал един мач достатъчно патриотично. И някои негови колеги вместо да го защитят, се сложиха на Гела.
А това, че се преобрази цял един сайт като Гонг?
Ето, онзи ден гледах малко от студиото преди мача с Интер. Интелигентни хора като Стефан и Йордан Грозданови се чудят какви глупости да говорят, така че да не ядосат Гела.
И това нормално ли е? В каква държава живеем?

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Българските отбори в Евротурнирите   |   29.02.2020 12:08


И то при положение, че Данчо и баща му са запалени на тема Интер.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 83 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг