Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:25



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   07.05.2019 16:30


Keanu написа:
По-скоро някой иска да си подсигури влизането на още един сателит - числото.


Е, това какво общо има? Така или иначе Верея щяха да загубят плейофите и да отпаднат директно.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   07.05.2019 16:42


Keanu написа:
По-скоро някой иска да си подсигури влизането на още един сателит - числото.


Не знам каква е схемата, но искам числото в А група! Сигурен съм, че и много други армейци, които подкрепят или подкрепяха Г.Г. го искат.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   07.05.2019 20:33


Цитат:
Главният мениджър на школата на ЦСКА Стефан Яръмов даде кратко интервю за Канал 3, в което говори за развитието на ДЮШ, откакто премина на "Армията" през 2016 г.
Изображение

В момента Яръмов ръководи академията заедно с португалеца Пауло Кардозо. Родният специалист отговаря по организационните въпроси, а Кардозо - по спортно-техническите.
"Аз съм тук вече трета година и съм доволен от постигнатото, защото не е тайна, че школата на ЦСКА беше тотално занемарена. Събираха се деца, които плащаха такси, и не връщаха никого. Ние за тези три години успяхме долу-горе да въведем някакъв ред.
При нас групите са строго ограничени и не се заплащат такси и екипировка. Най-добрите деца се стимулират със стипендии.
С идването на португалския специалист Пауло Кардозо вече имаме ясно изразена визия по отношение на играта. Колкото и добри футболисти да имаш, ако те не тренират и не се възстановяват правилно и ако не изпълняват тактическите указания, то те няма да могат да станат добри футболисти. На прав път сме и до две години школата на ЦСКА ще бъде тотален хегемон в България", каза Яръмов.
"Младите, за да играят в ЦСКА, Левски и Лудогорец, трябва да доказват във всеки мач, че са готови, както стана с Антов и Турицов. Те показаха, че на тях може да се разчита.
Вече 16 години работя с г-н Ганчев и знам, че най-силното му желание и голяма мечта е отборът да бъде съставен на 80-90 процента от собствени кадри. А ако се взимат чужденци, да са с две-три класи над другите", допълни Яръмов.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   11.05.2019 23:48


Завърши дербито на "Армията", лично аз не съм доволен от играта на ЦСКА, като цяло и в двата отбора напрежението взе връх, а по-слаб и плах Лудогорец едва ли ще дойде скоро в София.
Чета, че не са свирили чиста
дузпа за гостите. Дори да е така, ето че те от най-малкото нещо са недоволни и подават жалби и тн., но после ЦСКА са ревльовците.
Когато е срещу ЦСКА може, но иначе за най-малкото нещо се хващаме.
Да, това е сериозен пропуск на съдията, но не отива на отбор с претенциите на гостите да показва такова отношение.
Те не показаха достатъчно и затова не спепелиха, а и в три мача през пролетта не могат да вкарат гол на ЦСКА.
Дали съм разочарован? Не много, защото не съм имал и кой знае какви очаквания, а съм си дал ясно сметка за ситуацията.
Да, двата мача в Разград изиграни от ЦСКА под ръководството на Любо Пенев ме накараха да повярвам, че тимът има реален шанс да се бори за титлата, но в интерес на истината в останалите мачове под негово ръководство бяха доста посредствени.
Като цяло тимът нямаше нито нужното постоянство, нито класа на изпълнителите, за да се бори за титлата през сезона.
Това се видя и днес.
А може би за Гриша Ганчев е по-добре, че тимът не е шампион, защото иначе трябва да инвестира пари, а на този етап той не показва, че има желание да го прави.
Въобще посоката на развитие на тима клони към посредственост, а и досега новите собственици с нищо не показват, че са по-добри от старите.
Пак треньорски смени през няколко месеца, пак голямо текучество на играчи, пак чужденци на килограм с никакви качества.
Това вече сме го гледали много пъти.

Все пак някакво оправдание може да бъде инвестицията в активите на фалиралото дружество, но и това важи до определен момент, а и в крайна сметка беше по-лесният вариант за Ганчев, вместо оздравяването.

Казват,че апетита идва с яденето.
Ганчев направи това, което Божков не успя, взе Панчарево.
Не зашото е по-умен от В.Божков, а защото обстоятелствата бяха благоприятни.
Ако успее по някакъв начин да направи схема за нов стадион, то може и да почне да инвестира.

За евротурнирите очаквам ранно отпадане. Вероятността да се продадат Бодуров и Малинов е голяма, а такива "перли" като Джеси и Перейра с лопата да ги ринеш.
От клуба бяха създали някаква пътека за трансфери на не лоши играчи от Португалия, но и тази пътека взе да се стеснява и затваря, а Пинто и Тиаго, който не игра днес, са едни от малкото класни чужденци останали в тима.

Тимът сигурно пак ще е в борбата за титлата и следващия сезон, но няма какво да се лъжем, скоро трофей няма да има

По-скоро е интересно какво ще направи Божков в Левски и дали след преходната пролет ще се хвърли за следващия сезон или ще изчака известно време, както стана в ЦСКА.
Божков има ресурса да направи Левски шампион, но разбира се и ситуацията трябва да е благоприятна.
Никой не обича да си хвърля парите на вятъра.

За ЦСКА най-важното е да се стабилизира и там да се започне да се работи нормално. Защото може и да е клиширано, но много неща не са наред, за да се искат успехи на терена.
Няма как да искаш да тичаш, след като не си се научил да ходиш.

А и кой знае какво ще ни поднесе бъдещето, аз лично очаквам всичко.
Туко виж станал някой сакатлък с този мач с Верея.
А като гледам каква организация се прави да влезе 1948 в елита нищо чудно да ни го натресат него за ЦСКА.
Но аз никога не бих подкрепял този клуб, защото за мен той няма никаква приемственост със стария.
Все пак Гриша Ганчев взе ПФК ЦСКА АД и беше последния собственик на това дружество, което макар и с не много морални прийоми трансформира. И да, чрез заличаване в регистъра на старото, но и с придобиването на неговите активи.

Въпреки че не виждам перспектива за успехи в близко бъдеще, аз ще продължа да подкрепям идеята ЦСКА, защото за мен свещените четири букви са над всичко.
И ще се надявм един ден пак да видя ЦСКА такъв какъвто искам.

И да, ще има и странни хора, които ще се юрнат към 1948 в бленуване на титли и успехи, а всъщност защо да няма и някоя титличка, за да приспи още повече стадото?

Но аз вярвам, че ще останат достатъчно разумни хора, които знаят къде е истинската любов.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 00:55


просто печката трябваше да вкара дузпата и ги биехме тези смешници :besnyo:
страхотна атмосфера иначе.
1-то полувреме играхме силно, второто бе разочароващо.
този сезон изтървахме толкова много шансове за титлата, че не ми се приказва повече.
догодина ще е много по-сложно с новата селекция която готвят ония боклуци.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 05:20


Поредния епос при ловешкото ръководство. Абе, хората ви го казаха в интервю, вие титли бълнувате. Наистина ли сте толкова наивни? Хубави момчета сте, стегнете се. Имахме ли удар във вратата? Какво играха?

Други били доволни от мача. Явно всеки си разбира нещата по различен начин. Победа няма да хванем до края.

Жалко само за публиката. Тази публика не заслужава това.


Последна промяна tonzos_justice на 12.05.2019 05:22, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 05:27


Във ФБ страницата на ЦСКА доста хора пишат, че мача е уреден. Ето другата гледна точка приятели. А този Митов , за какво остана, тръгваш си с Любо, това е чест, това е морал. Подкрепа за треньора трябва в такива моменти, а не да си гледаш ловешката купичка дали ще ти сипят да хапнеш!


Последна промяна tonzos_justice на 12.05.2019 05:31, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 06:48


Как да се наливат колосални суми, като основни неща не са се случили - Нито стадиона е наш (за 30 години), нито емблемата е наша, все още - платиха се едни 8млн. но се размотават... Освен това до момента не се налива никак малко - бюджета последните години ни е приблизително колкото на Левски (10-15млн.). Дадоха се и 8 млн за активите, оправи се базата в Панчарево... а реално в последните години сме участвали само веднъж в ЕКТ от където идват истинските пари.

За шампионата ако погледнем реално - досега са ни ощетили с не малко точки а резаните ги бутаха неколкократно... Ако целия шампионат се свиреше както трябва вече трябваше да сме шампиони и да доиграваме мачовете си...

Май аз съм един от малкото позитивни, защото си мисля че все още имаме реални шансове за титла - резаните ще сгрешат в един мач, а защо не и в два... Само ние да си вземем оставащите 3.
Честно предпочитам ролята на догонващ, който прави невъзможното на финалната права от колкото "няма да изпуснем питомното... който го иска... утре вестниците" и накрая некоя везалка...


Последна промяна Keanu на 12.05.2019 06:50, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 08:07


Идват ти на крака, ти гол не може да вкараш, чакаш друг да те прави шампион. Кеану, ти си голям оптимист брат :)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 09:18


Аз съм на мнение, че трябва да се гледа положително като цяло - не говоря само за футбола ;-)


Последна промяна Keanu на 12.05.2019 09:19, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   12.05.2019 14:08


Относно уговорените мачове, то е традиция още от времето на Божков като ЦСКА не вземе някой важен мач и той е уговорен.
И при Мултигруп по-скоро се пускаше някаква "вътрешна' информация при провал.
Този мач с Лудогорец не се различаваше особено с останалите през сезона. Малко голови положения, малко голове, дебнене за грешки, общо взето една равностойност.
1-0 за Лудогорец за п-во, 1-0 за ЦСКА за купата, два пъти 0-0 и веднъж 1-1.

Отделно не мисля, че дори Соу да беше вкарал ЦСКА щеше да спечели
Тогава дузпата за Лудогорец сигурно щеше да се свири, а и гостите при всички положения щяха да променят поведението си на терена, ако изоставаха.
Колкото и да са неубедителни все един гол щяха да вкарат.

Принципно още има шанс за титла, не е невъзможно, но това ще е чист късмет, а не някаква закономерност.
А и ЦСКА трудно ще спечели в Стара Загора.

За мен Ганчев не може да бъде оправдаван вечно.
И други са се набутвали, Васил Божков с Луиджи Симони и Лима и Соуса, страшно много пари за нищо.
Като отнеха лиценза 2008 г. след това имаше много по-добро инвестиране в селекция, отколкото сега.
Не случайно отборът пак бе реален конкурент за титлата.
А стадионът никога не е бил в ръцете на някой от собствениците, той винаги е бил на държавата.
Така че всички собственици след 1990 г. са имали този проблем, та даже и по-големи.
Ето, Божков не успя да вземе Панчарево, въпреки че много искаше и това беше главната причина да се оттегли.

А Ганчев получи голям бонус като Панчарево, държавата може да му помогне за новия стадион, така че няма от какво да е недоволен.

Приходи от евротурнири как да има, като отпадаш рано?
Но за да поличиш трябва и да дадеш.
Ганчев ще си направи приходите от продажбата на малкото останали читави играчи, а в евротурнирите са до първия за тях кръг.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 12.05.2019 14:09, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   13.05.2019 15:01


Кобрата:
Цитат:
Здравейте армейци, здравейте приятели! Бъдете с любимия си клуб, бъдете с ЦСКА! Подкрепяйте ги до последно. Независимо, каквото и да се случва на терена, бъдете с тях силно, мощно, здраво, до последно! Защото този клуб заслужава много. Защото е клуб с много голяма история и ние го обичаме! Бъдете с тях!

:moufan:

А преди съботния мач и Деспода излезе с надъхващо видео и призив за подкрепа. :red_fan:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   13.05.2019 15:32


Е, това го има и на видео, което си го написал от Кобрата, появи се малко преди мача.
Има две страници във фейса "Всички фенове на ЦСКА в една страница, можем ли?" и "Обединени спортни клубове ЦСКА", ако искаш следвай ги, можеш да откриеш интересни неща там.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   13.05.2019 16:56


ГФС вместо да насрочи мачовете от следващия кръг в един час, реши да подсигурява каузата и тирето за първото и второто място.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   14.05.2019 12:54


Keanu написа:
Кобрата:
Цитат:
Здравейте армейци, здравейте приятели! Бъдете с любимия си клуб, бъдете с ЦСКА! Подкрепяйте ги до последно. Независимо, каквото и да се случва на терена, бъдете с тях силно, мощно, здраво, до последно! Защото този клуб заслужава много. Защото е клуб с много голяма история и ние го обичаме! Бъдете с тях!

:moufan:

А преди съботния мач и Деспода излезе с надъхващо видео и призив за подкрепа. :red_fan:



Евала на Кобрата. Един от най-големите БГ спортисти за всички времена.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   20.05.2019 10:33


https://www.sportal.bg/news.php?news=786417

Както винаги уникален! Чичо Митко е великан, трябва след време да кръстим стадиона на негово име.

А дали ще има буря ще видим. По-лесно е да бием Левски, отколкото Ботев да вземат нещо от Лудогорец.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   21.05.2019 19:34


Бий говедата рогата бий бий бий! :devil:

Обаче кокошките легнаха.
Сега се надяваме на Илиян Илиев и Черно море. :-? :helpless:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   21.05.2019 19:53


В началото на 90те Илиян Илиев каза, че най - много мрази ЦДНА и сръбска музика.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   21.05.2019 20:11


Diavolo написа:
Бий говедата рогата бий бий бий! :devil:

Обаче кокошките легнаха.
Сега се надяваме на Илиян Илиев и Черно море. :-? :helpless:


Стига се надявали. Всичко е шоу. Точно пък този да ни прави шампиони ли? 3:0 за Разград. Добре се постараха тази година.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   21.05.2019 21:09


Vendome написа:
В началото на 90те Илиян Илиев каза, че най - много мрази ЦДНА и сръбска музика.

Ще го преглътне и ще играят на макс ;-)
Друг е въпроса какво ще направят в действителност и дали ще имат сили и умения поне равен да направят...


Последна промяна Keanu на 21.05.2019 21:10, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг