Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:33



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   15.09.2018 23:36


За Черниаускас и аз се чудя. Българинът Георги Китанов за много по-малки провинения на практика му отрязаха пътя за сериозния футбол. Докато при Черниаускас е грешка след грешка. Този сезон три фрапантни се сещам - гостуването на Рига, на Разград и сега.
Да пускат Стипица да се види поне какво може, за какво го взеха?

Иначе отборът днес първото полувреме не ми хареса, докато второто играха много добре, с много импровизация. И публика имаше повечко, което е хубаво.

Не се пуснаха Мауридес и Евандро заедно, както се пишеше цяла седмица, но ми направи впечатление, че Мауридес игра малко по-назад, а на върха често се озоваваше Джеси.


Кирил Десподов въобще не ми хареса, въпреки хубавия гол който вкара. Да, има някакви качества, не те не отговарят на претенциите му. И той и Малинов се мислят за голямата работа, искат в чужбина, а нямат професионално отношение към спорта.
Десподов ще стане като Спас Делев, даже се съмнявам, че ще стигне и неговото ниво.
В гостуването на Копенхаген, срещу Лудогорец, срещу Ботев и в двата мача на националния беше гола-вода.
Но му дават награди и той се има за Господ. Направи няколко добри мача срещу слабия Левски на Митов, вкара един победен гол на Лудогорец за купата след добър пас на Каранга, вкара им и един хубав от пряк свободен удар и си мисли, че това е достатъчно.



Трябва да се промени мисленето и нагласата в отбора. С такова поведение като срещу Ботев в Коматево могат да изгубят точки от всеки съперник извън София.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   16.09.2018 07:59


Ако гледате внимателно повторението топката се отби от чим - нещо подобно на това https://m.youtube.com/watch?v=Dmws59X1cNg
Това не означава, че няма вина - най-малкото да си утъпква щръкналите чимове когато топката е около противниковото наказателно поле а не да дъвче дъвка и да блее.
Иначе съм доволен като цяло - Киро не играе цял мач, но в 1-2 ситуации показва брилянтни умения. А Пинто я наши по добре и от тупалките на Тиаго...
За десетината минути, в които игра се видя, че в новият ни нападател има хляб.
Реално вкарахме 4 гола а противника 0 :laugh: - няма какво повече да искаме :red_fan:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   16.09.2018 08:09


Идва мача с крайният квартал, а нямаме сигурен страж на вратата. Поредното безумие чужденец да бъде търпян толкова време. Да хваща Дунав мост и да се маха. Български момчета има добри.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.09.2018 11:49


Явно сме се слели с обелките - друго обяснение няма, защото УЕФА никога не греши и всичко там е 1000% вярно и само от там трябва да се гледа, кой отбор какъв е и каква история има: :whistle: https://www.uefa.com/memberassociations/association=bul/domesticcup/index.html

Цитат:
Bulgarian Cup 2018
...
25/09/2018 - First round
Montana Montana 0-2 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
...
26/09/2018 - First round
CSKA-Sofia 18:00 Botev Plovdiv


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.09.2018 17:57


Киану, не знам защо си губиш времето с разни олигофрени.

Пет пари не давам за аматьорското сайтче на УЕФА, което е администрирано от човек с ниски познания по футбол.
Мисли ли, че тия от УЕФА ги боли хуя за ЦСКА, Рейнджърс, Парма колко са автентични и т.н.
Каквото им подадат на местно ниво това пишат.

На сайта на УЕФА можеше да прочетем как ЦСКА-София бие Литекс в последния мач от сезон 2014/15, как 2016 г. хем отпада от Монтана, хем ги бие на финала, как Ботев Пд е шампион на България 1985/86 и как Ливърпул е спечелил ШЛ през 2018 г.! :helpless:
Това последното сигурно са го оправили, но гафът си е факт.

Пикливо сайтче, от което така наречените наши журналисти с основно образование "черпят" информация.
Нали ги гледам по Спортисимо "водещи" журналисти. Нямат елементарни познания по спортмни теми.


За пореден път да кажа, че борбата за ЦСКА не е в интернет, а на стадиона!

В Събота може и да сме много по-малко от друг път, но това няма да сломи духа ни!
Ние ще подкрепяме отбора си, останалите да го ду..т!


И да напиша за финал за олигофренските мерки на полицията. Билети в деня на мача няма да бъдат продавани, на стадиона само с лична карта.

А една съседна Сърбия, бомбандирана и тероризирана от кой ли не е много по-напред от нас и там има много по-европейско мислене.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.09.2018 18:00


:outofspace: :outofspace: :outofspace:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   26.09.2018 19:03


albertz, едва ли ще сме по-малко - според мен стадиона ще е пълен... Много мои познати отдавна не ходили на мач ще дойдат - естествено аз също съм там! :red_fan:
А това с билетите е пълно малоумие - в гонг преди около два месеца имаше интервю с един от олигофрените, които са решили да се пръкне тази малоумщина и тоя тъпак така и не можа да обясни с какво това ще помогне за намаляване на ексцесиите :outofspace:
За мен е имало някакво лобиране от страна на разпространителите на билети - Тикетпро/Ивентим... и някои са се облажили без да помислят за очеизвадните негативи :uuu:


Последна промяна Keanu на 26.09.2018 19:10, променена общо 3 пъти



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   28.09.2018 18:08


Наближава важен мач за ЦСКА и отново засмърдя.

Сектор Г предвиди поредната атака:

четвъртък ( за който му се слуша) :
https://www.youtube.com/watch?v=bZD0pxRCcKU

петък:
https://topsport.bg/bg-football/tsska-1948-v-gotovnost-da-pridobie-emblemata-na-tsska-tvardi-za-shema-made-in-lovech.html


Аз обявявам тотален бойкот на Топспорт,Спортал и Гонг. Не на лайната!

Ето и едно инфо:

Ние от ANIMALS искаме да уведомим Червената общност ,че днес закупихме огромно количество билети за секторите А и Г.Билетите ще бъдат предоставени на червените фенове в деня на мача на дървеното на стадион ,,Българска армия".ЗАЕДНО КАТО ЕДИН ЮМРУК ,
ДА ГИ СМАЖЕМ!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   28.09.2018 19:27


Изобщо не им обръщам внимание.
И аз си взех билет, утре мощно ЦСКА и мачкаме! :devil:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.09.2018 19:31


Тази година трети. С нула цели, нула тренер, толкоз. Третата нулева година след връщането в А група бе повече от ясна. Нула емблема, все нули и никой не мърмори. Ето, затова ще чета как са завършили по интернет, а играйкането си го гледайте наживо.

И кога ще мине мач без ония да се оправдава със съдията?


Последна промяна tonzos_justice на 29.09.2018 19:34, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.09.2018 19:59


Diavolo написа:
Изобщо не им обръщам внимание.
И аз си взех билет, утре мощно ЦСКА и мачкаме! :devil:

Ебахме лийчексъ! В ГЪЗЪ! :dance:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.09.2018 20:06


tonzos_justice написа:
Тази година трети. С нула цели, нула тренер, толкоз. Третата нулева година след връщането в А група бе повече от ясна. Нула емблема, все нули и никой не мърмори. Ето, затова ще чета как са завършили по интернет, а играйкането си го гледайте наживо.

И кога ще мине мач без ония да се оправдава със съдията?

Случайно хванах второто полувреме и го изгледах - нямаше точен удар към която и да е врата, двата отбора играха доста слабо и мачът не беше приятен за гледане (лесно минаваха центъра, но просто не знаеха какво да правят в нападение).
Между другото в едно интервю Ел Маестро каза, че Лудогорец са си купили титлата, но не в "лошия" смисъл, който българите сме влагали в тази дума, а просто чрез най-голям бюджет и най-добри футболисти, подобно на Байерн в Германия.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.09.2018 21:11


Личи си, че Славиша Стоянович е добър треньор. Тотално обезличи атаката на ЦСКА, но това не ме изненадва толкова, очаквах го, след представянето срещу Лудогорец и Ботев Пд. По-изненадващото е, че ЦСКА много малко играха с топката. Левски бяха и по-агресивни.
Иначе не мога да си спомня дерби с по-малко голови положения и за двата отбора.

На трибуните имаше прилично народ, атмосферата беше хубава, приятно време.
Засякох се с феноменалния Киану и други познати, но аз гледам по-напред в сектора, защото главната ми цел е да подкрепям. Чарли с барабана беше много близко до мен.
Има неща които откъм нашата публика не ми харесаха днес, но няма тук да си вадим кирливите ризи.
За сметка две момичета, не знам дали имаха и 16 ми направиха много добро впечатление с подкрепата си за отбора. Едва ли съм ги заразил аз, те са си заразени.
И като си помисля как някои твърдят, че ако този сезон ЦСКА не вземе нищо публиката ще се отдръпне, no chance за мен. Браво на децата!


След първото завъртане ЦСКА не успя да победи три от четирите стойностни тима у нас - Лудогорец, Ботев Пд, Левски, остава да видим с Берое как ще се справят.

Но няма нищо фатално защото първенството е в много ранна фаза.
Целта до края на годината е ЦСКА да остане в борбата за титлата и да не изостане с много точки от първото място, а защо и да не е първи, нищо не се знае.
Вярвам, че играчите ще се вдигнат психически и ще се справят.
Днес не влязоха добре в мача. Важно е във всеки един мач, независимо кой е противника ЦСКА да стартира агресивно.
Друго лошо впечатление прави, че ЦСКА не е изиграл пълни силни 90 минути досега, включително и срещу Адмира Вакер у дома. Има отделни полувремена или периоди от полувремена, но не и цял мач.
Когато отборът печели това не се гледа, но ще дойде време когато ще натежи. ЦСКА трябва да играе силно 90 минути, за да бие отбори като Лудогорец и Левски.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 06:08


tonzos_justice написа:
Тази година трети. С нула цели, нула тренер, толкоз. Третата нулева година след връщането в А група бе повече от ясна. Нула емблема, все нули и никой не мърмори. Ето, затова ще чета как са завършили по интернет, а играйкането си го гледайте наживо.

И кога ще мине мач без ония да се оправдава със съдията?


Тонзич, отбор се подкрепя и в лоши моменти. Какви лайвскори, какви чудесии. Нищо не е решено, първенството тепърва започва. А и е ясно, че Лайногорец е фаворит номер 1 с този бюджет и купено БФС и тиквата като министър. Аз пак ще се потретя, по-добре Левски шампион тази година, а онова недоразумение да пропадне един път завинаги. Ама няма да го бъде.
При нас искам да се работи в перспектива, за да се изгради отбор хегемон, а не да печелим по 1 титла на 5/6 години за бройката. Та ако това е цената ще търпим. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 06:23


Така,
Много съм разочарован от безхаберната и бездушна игра на футболистите на ЦСКА? Десподов звездата игра ли? Това момче е с такова самочувствие все едно е някакъв невиждан талант, а точно в такива мачове трябва да си гради името, нещо което досега не е направил. :uuu:
Може би най-слабото дерби, което съм гледал през живота си. Толкова много брак, толкова малко футбол, просто нямам думи. Ние изобщо имахме ли чисто положение за гол? Напълно заслужена победа за Левски, а можеше дори да е с хендикап. Не ми се коментира просто. Стоянович много бързо разкри Ел Маестро.
За публиката, ами според мен имаше около 25 000, което си е супер. Ние бяхме малко повече, но защото сектор А бе наш, като символичен домакин. Постараха се и двете агитки с хореографиите, но говедата не можаха да изпълнят своята както трябва и за пореден път станаха за смях. Сектор В пълен с рогати викаше повече от сектор А с цесекари семкаджии. Като цяло и двата сектора можеха да се представят по-добре. Аз лично не съм доволен от атмосферата от нас. Едно от най-слабите представяни на сектор Г, които аз помня, а това си е събитие. Не че са ни надвикали, просто ние бяхме далеч от това което трябва и можем да бъдем. Аз се видях с много мои стари приятели, които отдавна вече на ходят заради разни ''животни'' и пр. и дадохме всичко от себе си, като съпорт, но много хора около нас не викаха. Има напрежение между отделни фракции в агитката и не сме този юмрук, който сме били. Все пак ми прави много приятно впечатление, че има много млади момчета и момичета и червената любов ще е жива винаги. И пак сме много иновативни. Вкарваме различни мотиви, опитваме се да сме нестандартни, както винаги е било, още от 80-те години. Докато от другата страна, едно си баба знае, едно си баба бае, но това си техен проблем, който си е... вековен (или негоден беше... :whistle: )
Много съм разочарован от всичко. Вгорчиха ми много целия уикенд. :-(


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 07:44


Тъп мач, безобразна игра и от двата отбора. Има и такива мачове и дано нашите си вземат поука. По-добре сега, отколкото ако с този мач се решаваше титлата - от предните сезони се вижда, че при такъв формат пролетта е важната а до тогава да се държим на не повече от 3-4 точки от първото място. Нашата публика ми хареса - подкрепяхме, въпреки че ни водят и при тази безидейна игра, също така имаше и доста деца и не малко момичета. Това в "Г" - другите сектори не ги чувах... а тия отсреща се чуха чак при последния съдийски сигнал - сякаш не са вярвали до последно, че ще ни бият.

САМО ЦСКА !!! :red_fan: :ludnica: :red_fan:


Последна промяна Keanu на 30.09.2018 07:46, променена общо 3 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 08:24


Diavolo написа:
tonzos_justice написа:
Тази година трети. С нула цели, нула тренер, толкоз. Третата нулева година след връщането в А група бе повече от ясна. Нула емблема, все нули и никой не мърмори. Ето, затова ще чета как са завършили по интернет, а играйкането си го гледайте наживо.

И кога ще мине мач без ония да се оправдава със съдията?


Тонзич, отбор се подкрепя и в лоши моменти. Какви лайвскори, какви чудесии. Нищо не е решено, първенството тепърва започва. А и е ясно, че Лайногорец е фаворит номер 1 с този бюджет и купено БФС и тиквата като министър. Аз пак ще се потретя, по-добре Левски шампион тази година, а онова недоразумение да пропадне един път завинаги. Ама няма да го бъде.
При нас искам да се работи в перспектива, за да се изгради отбор хегемон, а не да печелим по 1 титла на 5/6 години за бройката. Та ако това е цената ще търпим. :-)


Съгласен съм, че отборът се подкрепя винаги. Но това с капарирането на титли от други отбори, изречени не от кой да е, някак си демотивират сериозно, а назначения на треньори тип Маестро, млади и неопитни, доказват думите с дела. Отделно ако се плаща, да се плаща тази емблема. Не е сериозно на клуб като нашия да мотае този въпрос толкова време. Ако емблемата беше платена, нямаше да има празна червена седалка вчера


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 09:33


Само искам да напиша, понеже тук чета за напрежение между отделни фракции агитката, че лично аз не съм забелязал такова нещо.
Ходя вече от доста време, примерно по времето на Дучето и преди това беше почти ежедневие да стане бой вътре в Сектор Г, докато сега не е така.
Виждам и все по-рядко хора в неадекватно ( следствие алкохол или наркотици) състояние на трибуните, а преди беше точно обратното.
И в Сектор Г има все повече деца. Примерно на последния домакински мач с Берое от миналото първенство видях и семейно посещение - майка и баща с детето си в сектора, което преди години беше немислимо.

Иначе и ние се подведохме по това, че е важна бройката на публиката. И заради това се получава това с подкрепата, но няма да навлизам по-навътре в темата. Това е причината за мен, не някакво неразбирателство в сектора между отделни фракции.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 10:30


Тонзо, до около седмица трябва да бъде приет новият закон за спорта. Според мен това се чакаше за да се уредят нещата с базите. Ако съм прав, очаквам драмата с плащането по търга да приключи до края на годината в наша полза.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   30.09.2018 12:50


Diavolo написа:
Така,
Много съм разочарован от безхаберната и бездушна игра на футболистите на ЦСКА? Десподов звездата игра ли? Това момче е с такова самочувствие все едно е някакъв невиждан талант, а точно в такива мачове трябва да си гради името, нещо което досега не е направил. :uuu:
Може би най-слабото дерби, което съм гледал през живота си. Толкова много брак, толкова малко футбол, просто нямам думи. Ние изобщо имахме ли чисто положение за гол? Напълно заслужена победа за Левски, а можеше дори да е с хендикап. Не ми се коментира просто. Стоянович много бързо разкри Ел Маестро.
За публиката, ами според мен имаше около 25 000, което си е супер. Ние бяхме малко повече, но защото сектор А бе наш, като символичен домакин. Постараха се и двете агитки с хореографиите, но говедата не можаха да изпълнят своята както трябва и за пореден път станаха за смях. Сектор В пълен с рогати викаше повече от сектор А с цесекари семкаджии. Като цяло и двата сектора можеха да се представят по-добре. Аз лично не съм доволен от атмосферата от нас. Едно от най-слабите представяни на сектор Г, които аз помня, а това си е събитие. Не че са ни надвикали, просто ние бяхме далеч от това което трябва и можем да бъдем. Аз се видях с много мои стари приятели, които отдавна вече на ходят заради разни ''животни'' и пр. и дадохме всичко от себе си, като съпорт, но много хора около нас не викаха. Има напрежение между отделни фракции в агитката и не сме този юмрук, който сме били. Все пак ми прави много приятно впечатление, че има много млади момчета и момичета и червената любов ще е жива винаги. И пак сме много иновативни. Вкарваме различни мотиви, опитваме се да сме нестандартни, както винаги е било, още от 80-те години. Докато от другата страна, едно си баба знае, едно си баба бае, но това си техен проблем, който си е... вековен (или негоден беше... :whistle: )
Много съм разочарован от всичко. Вгорчиха ми много целия уикенд. :-(

По въпроса с публиката отново бяхме 2:1 (14-15К/7-8К макс), хайде по-помалко да се послъгва, защото е лесно да се види. Да, Г бе повече от Б, но с малко, макс 5-6 срещу 4-5, докато В сектор бе на макс срещу най-много 30-35 % припознавачи в А.
Чу се грухтенето на 2-3 пъти, и толкова, докато Б не спря целия мач, В оказа също много сериозна подкрепа.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг