Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:04



Отговори на тема  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Следваща
ЦСКА сезон 2018/19 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   10.08.2018 21:58


Diavolo написа:
Лично за мен резултата не е показателен за играта и решаващ бе червеният картон, толкоз.
Кой-кого ще видим в родното първенство. :wave:

Да, решаващ бе червения картон, но всякакви селски жалки опити да се метне вината в съдията не са правилни. Какво да му даде на Чорбаджийски, букет с цветя - абсолютен червен картон. Много глупав селянин, който миналия сезон осра поне 5-6 мача, в т.ч. и титлата ви.
До картона тирето вярно игра добре, на контри, след като вкара рано за 1:0. Мачът бе нарисуван срещу тези ботушари. И? Вместо да се кюта отзад, и на контри да се търси втори гол, дойде това "геройство"... Иначе според мен, е добре за микре, защото я си помисли с този отбор срещу средняка Аталанта? Поне 10 гола в двата мача с един италиански среднюрко, сети ли се за едни други, Киево и Удинезе?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   10.08.2018 22:01


Keanu написа:
Днес срещам един левскар и ми разправя за мача как ни посекли, отрязали ни главата съдиите, че сме играли много добре и т.н. - гледал първото полувреме на агите и се отчаял от слабото ниво, а после като пуснал нашия мач било съвсем друга класа, публиката била уникална и даже спирали коментара по БНТ за няколко минути за да ни дават и да се чуват феновете... Честно не бех очаквал това да го чуя... :thumbs:

Но иначе използващите злобни изрази като "оранжев плач", "селтакес", "курви за хуй" напълно си заслужават "прокобата", Славия, Вадуц Лихтенщайн и синята тишина :fatal: :wave:

Недей плачи на чужди гробища, то колелото си се върти, не може само да си отдолу, нито само - отгоре.
Вие сами си го правите със смешните постове, както и с уникално селските ви играчи.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   20.08.2018 23:35


Измина една лоша седмица за ЦСКА, в която нито резултатите, нито играта бяха това което очаквах. Естествено, съдийството също повлия и при двете загуби, но няма как да си затваряме очите, че само това е била причината за неуспехите.

За мен основният проблем, откакто Гриша Ганчев се зае с клуба е, че не може да се намери треньор, който да вземе максимума от футболистите, които могат много повече.
Изключвам Христо Янев, който спечели Купата на България с изцяло български състав, но последвалите събития показаха, че шефовете на клуба просто не му вярват достатъчно, а при това положение е безсмислено той да е начело, тъй-като интригите ще го съпътставт непрекъснато, а от това ще пострада отборът.

Не съм съгласен, че Гриша Ганчев не отделя достатъчно средства за футболисти. Оставете приказките за "играйкането", видно е неговото желание да върне клуба на върха. Направи се качествена селекция, търсят се и още нови имена, а спряганите имена в медиите, при това някои многократно, на играчи като Андрей Гълъбинов ( вече отпаднала опция), Александър Тонев, Георги Миланов, Тодор Неделев показват недвусмислено амбициите на клуба. Само че се подценява треньорският пост или Ганчев се предоверява на разни съветници.
А Левски направи трансферен удар в това отношение, колкото и някои да кажат, че е рано за такива констатации, при това сините са клуб, в който от години нещата не изглеждат наред от управленска гледна точка. И въпреки това те взеха много добър треньор, за мен най-добрия в елита.
ЦСКА не е училище. Не може разни като Йорданеску, Йевтич ( Ел Маестро), Белчев ( водил преди това тимове в Б група без успех) да се учат на футбол на гърба на клуба.
Да, стига със стари муцуни като Стойчо Младенов, но има достатъчно опитни треньори, дори и чужденци.
Но трябва да се извадят пари. Изненадан съм, защото в Литекс работеше треньор като Люпко Петрович например. Мисля че и един добър еврейски специалист беше там.


Конкретно за мача в Разград малоумна тактика, избор на стартов състав и позиции на някои футболисти на терена. ЦСКА изигра най-слабия си мач, Лудогорец най-силния, но дано с тази победа не ги съживим, след като те показваха доста колебания от началото на сезона. Все пак хубавото е, че още сме в началото на първенството.
ЦСКА спокойно можеше да направи един равен, с което да си осигури комфорт, но не го направи и сам се вкара в тази неприятна ситуация.

Ако тенденцията от началото на сезона се запази тимът да си взима своето, макар и с не много убедителна игра срещу по-скромни тимове това ще е много добре и ще съхрани шансовете на тима за успешен сезон. До мача с Левски в края на септември ЦСКА спокойно може да вземе пълен комплект точки, а ако не го направи то време за губене няма, защото годините си минават и трябва да се мисли за треньорска смяна.
Срамота е, с такива футболисти да не може да се възползваш и да отпаднеш рано-рано от борбата за титлата и да не вземеш трофей.

Гриша Ганчев не е толкова глупав, че да си дава парите на вятъра.


Иначе се появи поредната "морална, трогателна и много обективна" статия с автор Явор Евтимов пишещ за в-к Сега и сайта Спортал.
Нямам намерение да си губя времето да я коментирам детайлно.
В крайна сметка човекът си каза какво го боли. Че на мача с Копенхаген имало над 20,000 човека, а на мачовете на 1948 много малко.
Е, колкото и да му е неприятно ето ЦСКА пак е атакуван от всички страни, губи, но хората не го изоставят. А и все повече деца има на мачовете нас тима. Което е гаранция, че едно ново поколение ще продължи да следва и защитава червената идея. А разни вестници и сайтове не се знае докога ще ги има.


Както каза Гриша Ганчев в обръщението си в програмата посветена на 70 годишнината от основаването на ЦСКА :
"Армейци, не времето минава. Отминаваме ние. Но ЦСКА остава в пространството с вечната мисия да радва поколения милиони "червени" сърца. И вярвайте - така ще бъде дори, ако Земята угасне!".


Аз нямам съмнение относно думите му. Като митичния античен Помпей, затрупан от пемза и ЦСКА е вечен. Вековете минават, но новите поколения с любознателност научават историята на това митично място.
И историята на ЦСКА, митичния стадион "Българска Армия" и неповторимата атмосфера ще оставят следа стотици години след нас.

Вярвайте в ЦСКА и ценете нашите традиции приятели! Дори и аз да млъкна в пространството ще отекне тътенът на стотици "армейски" гласове, направлявани от техните сърца.
И аз ще млъкна, дори Цицерон е млъкнал, защото пошлост и фалшив морал е имало винаги.
Но помнете доброто, доверете се на сърцето си!


Нищо не трае вечно;
макар да грее златно слънце,
и то потъва в морето.
Дори луната си отиде,
що тъй ярко блестя.
(Остана само ЦСКА!)

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 18:26


albertz написа:
За мен основният проблем, откакто Гриша Ганчев се зае с клуба е, че не може да се намери треньор, който да вземе максимума от футболистите, които могат много повече.
Изключвам Христо Янев, който спечели Купата на България с изцяло български състав, но последвалите събития показаха, че шефовете на клуба просто не му вярват достатъчно, а при това положение е безсмислено той да е начело, тъй-като интригите ще го съпътставт непрекъснато, а от това ще пострада отборът.


Не помня точно, ама този микренски селяк беше ли част от отбора, докато се подвизавахме във В?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 19:47


Беше, да.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 19:50


alexbg, точно "микренският селяк" беше в основата на това, което се случи на националния стадион срещу Монтана и взехме купа от В група! Ако не беше той щяхме да видим ЦСКА на кукуво лято...
Тогава във В група той пое отбора въпреки всички трудности и перспективата да играем по селата. Направи страхотна организация, подбра качествен екип заедно с Христо Янев и Владо Манчев (които и сега са в клуба), осигури финансова стабилност от към плащания на заплати и организира полезни лагери в чужбина (тогава бихме Интер в контрола, а сега другия отбор от Милано дори и с холограми не дойде на Виваком Арена). Точно тогава (във В група) Валентин Антов създаде председент и стана най-младият футболист записал официален дебют в ЦСКА и същевременно най-младият капитан в историята на ЦСКА - едва на 14г. Сега продължава да е горд Армеец и отново част от първия отбор - вече на 17г. и играл мачове в Лига Европа. Вчера подписа и първият си професионален договор с клуба.
Да се върнем отново на Ганчев - направил оазис от занемарената и покрита с тръни база в Панчарево.
Цитирам Жеков от днешното му интервю:
Цитат:
Гриша Ганчев каквото е направил с отбора е за добро. Никой друг досега не го е правил по този начин. Отношението му към тима и близките до ЦСКА хора е изключително. Аз съм в отбора от 1968 година и съм тренирал Христо Стоичков, Любо Пенев и Емил Костадинов. Бил съм и при други ръководства, но като него не е имало такъв човек. Той показа, а и го казахме на футболистите, че имат подкрепа в негово лице. Макар че са загубили има човек, който седи, гледа и знае за какво става на въпрос.

Левскарите само могат да си мечтаят за такъв ръководител, който не обещава "козирки и табла", да хвърля акциите когато не му изнася и да си снима краката при мач за своя отбор.
Ганчев работи със сърце, има нужните умения за ръководител на футболен клуб, и най-важното - истински фен е на ЦСКА. Както се казва "Още от дете..." :red_fan:


Последна промяна Keanu на 24.08.2018 20:05, променена общо 8 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 20:44


Keanu написа:
alexbg, точно "микренският селяк" беше в основата на това, което се случи на националния стадион срещу Монтана и взехме купа от В група! Ако не беше той щяхме да видим ЦСКА на кукуво лято...
Тогава във В група той пое отбора въпреки всички трудности и перспективата да играем по селата. Направи страхотна организация, подбра качествен екип заедно с Христо Янев и Владо Манчев (които и сега са в клуба), осигури финансова стабилност от към плащания на заплати и организира полезни лагери в чужбина (тогава бихме Интер в контрола, а сега другия отбор от Милано дори и с холограми не дойде на Виваком Арена). Точно тогава (във В група) Валентин Антов създаде председент и стана най-младият футболист записал официален дебют в ЦСКА и същевременно най-младият капитан в историята на ЦСКА - едва на 14г. Сега продължава да е горд Армеец и отново част от първия отбор - вече на 17г. и играл мачове в Лига Европа. Вчера подписа и първият си професионален договор с клуба.
Да се върнем отново на Ганчев - направил оазис от занемарената и покрита с тръни база в Панчарево.
Цитирам Жеков от днешното му интервю:
Цитат:
Гриша Ганчев каквото е направил с отбора е за добро. Никой друг досега не го е правил по този начин. Отношението му към тима и близките до ЦСКА хора е изключително. Аз съм в отбора от 1968 година и съм тренирал Христо Стоичков, Любо Пенев и Емил Костадинов. Бил съм и при други ръководства, но като него не е имало такъв човек. Той показа, а и го казахме на футболистите, че имат подкрепа в негово лице. Макар че са загубили има човек, който седи, гледа и знае за какво става на въпрос.

Левскарите само могат да си мечтаят за такъв ръководител, който не обещава "козирки и табла", да хвърля акциите когато не му изнася и да си снима краката при мач за своя отбор.
Ганчев работи със сърце, има нужните умения за ръководител на футболен клуб, и най-важното - истински фен е на ЦСКА. Както се казва "Още от дете..." :red_fan:



няма емотиконка за ЗОМБИРАНЕ ……. :helpless: :help: :no: :outofspace: :-o


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 21:04


Няма зомбиране - това е реалността. Още помня думите на един човек близък до Ганчев от преди няколко години, който лично ми го каза: "Гришата е болен армеец. За него това не е просто бизнес, а любов!"
Няколко пъти не му даваха да вземе ЦСКА (както и на Гела), но той не се отказа и накрая го взе в най-трудния момент в историята - с дружество пред фалит и клуб изпаднал за първи път в аматьорските групи. Но все пак успя да го съживи от пепелта, естествено с огромната помощ на феновете!

"Тази безгранична лудост, никога не ще умре!"


Последна промяна Keanu на 24.08.2018 21:12, променена общо 6 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 21:24


Ганчевистите са бивши фенове на Томов. Болна работа :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   24.08.2018 21:39


Не съм бил никога фен на Лупи - това, че дадох пари за акции на клуба, защото не се виждаше никаква светлина в тунела, не ме прави негов фен... Но всеки си преиначава нещата както иска. Сега кажи колко са/бяха феновете на Финягата и колко от вас му повярвахте при първата ала соц реч като му подариха акциите... левскар от малък, бръснарница, Match day - колко се смях тогава не е истина... и продължавам да се смея :rofl:
А да питам подредиха ли се звездите за селекцията ви (както каза фин. Директор) или Марс/Венера са още ретроградни :laugh:


Последна промяна Keanu на 24.08.2018 21:54, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   25.08.2018 07:25


Keanu написа:
Както се казва "Още от дете..." :red_fan:

Още от дете...ама за какво? Да преименува, превзема, закрива...?
Микренските тарикатлъци няма да имат край... жалко, че толкова народ му се връзва. Ама това си е характерна българска черта!
Все пак мислещите, посещаващи мачовете на Армията започват да се усещат...
Цитат:
"В ЦСКА имаше процеси, които бяха в много сериозна фаза - обявяване в несъстоятелност и изхвърляне на тима от елита. Трябваше държавата като най-големият кредитор на отбора да вкара одит и да има една оздравителна година, вместо да се правят търгове за емблеми. Щеше да е една загубена година, но шеше да се намери инвеститор. Било Васил Божков, Кирил Домусчиев или Гриша Ганчев. Трябваше да се измисли вариант отборът да остане. Сега за кой е добре? За никого", заяви Чезари.


_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   29.08.2018 12:32


Монтана! away :ura:

И Жоржиньо се завръща! :-)

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   05.09.2018 21:23


Честит трансфер на Неделев, все пак Дърпатката го обяви и му пожела титли и купи.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   05.09.2018 21:55


Още не е официално, вероятно от зимата.
Но взехме Али Соу. Добре е да има варианти в атака. :-)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   05.09.2018 22:33


Vendome написа:
Честит трансфер на Неделев, все пак Дърпатката го обяви и му пожела титли и купи.


Ми дано спечели още титли и купи Тошката, нямам нищо против. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   05.09.2018 22:34


Diavolo написа:
Още не е официално, вероятно от зимата.


По-вероятно е да платите 8 милиона за емблемата.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   05.09.2018 22:46


Diavolo написа:
Още не е официално, вероятно от зимата.
Но взехме Али Соу. Добре е да има варианти в атака. :-)


този бил от 6 години собственост на Киево, но през това време е сменил 10 отбора и само в Киево не е играл :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   07.09.2018 09:38


Взимаме за резерва голмайстора на албанското първенство - поне не е някой анонимник. Имахме нужда от него, защото Евандро не го знаем още и можеше да стане като миналия сезон с Каранга при наказание/контузия (дано няма) на Мауридес. А и за купата трябва да имаме играчи...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   07.09.2018 12:42


Нещо против анонимниците ли имаш? Каранга беше такъв преди да подпише с Тирето.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА сезон 2018/19   |   15.09.2018 22:04


Каква бомба на Пинто, не е истина. Все едно гледам Патрика Витанов :-D :football:

Обаче докога ще го търпим Черниаускас??? :tomate: :helpless:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг